>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeżeli macie pytanie odnośnie konkursu, na które nie ma odpowiedzi w regulaminie, to w tym temacie możecie, o to zapytać.

Jednak najpierw radze zapoznać się z REGULAMINEM


Wszystkim życzymy ponadto miłej zabawy w konkursie
PAMIĘTAJ
Jeżeli nie masz konta w Oddsring, a chcesz wziąć udział w konkursie, załóż je teraz jak najszybciej z poniższego linku lub banneru (otrzymasz bonus przy pierwszej wpłacie)

Kliknij, a w nowym oknie otworzy się strona bukmachera
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Mam pytanie ma tu z Was cos takiego że po wejściu na strone sponsora konkursu komp strasznie muli/zawiesza?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam pytanie ma tu z Was cos takiego że po wejściu na strone sponsora konkursu komp strasznie muli/zawiesza?
Oddsring i zamulanie komputera? ????
Coś masz z komputerem ;)


edit: Potwierdzam, u mnie również ok. -- Robson1416
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Prosiłbym o wykreślenie mnie z zapisów dla osób, które poszukują pary. Znalazłem sam parę i zapisałem się w odpowiednim temacie. Dzięki.

EDIT: widzę, że ktoś mnie już wykreślił, więc post do skasowania!

edit: Zrobione ;) -- Robson1416
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Prosiłbym o wykreślenie mnie oraz Vidala z zapisów dla osób, które poszukują pary. Jesteśmy już &quot;parą&quot; i zapisałem naszą drużynę w odpowiednim temacie. Dzięki.

OK - ZROBIONE // ROBSON1416
 
K 6

kliczek

Użytkownik
Mam prośbę....
Niezauważyłem lekkiego błędu jaki zrobilem w typowaniu 1 kolejki.
Prosiłbym o poprawienie (jezeli to oczywiscie mozliwe)
Słowacja vs Walia
Wynik: 2:0
Pierwszy gol: Walia (winno być Słowacja)
Under/over: under
Wynik pierwszej połowy: 0:0
Moje niedopatrzenie a spotkanie jeszcze się nie odbyło
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dlaczego mnie i zmogu nie ma na liście par?


Zgłosiliście się jako &quot;para&quot;, jesteście w konkursie. Połączone zostały osoby, które nie miały pary. pzdr // ROBSON1416
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
PROSZĘ ZWRACAĆ UWAGĘ NA WZÓR W REGULAMINIE JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ TYPY. - W 1 KOLEJCE BĘDĘ POPRAWIAŁ CHODZI TUTAJ NIE TYLKO O BRAK NAZWY WASZEJ DRUŻYNY, ALE TAKŻE BŁĘDNE TYPY. OD 2 KOLEJKI JUŻ NIE!
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Czyli jak zostałem dobrany w parę z użytkownikoem Ryba to musimy jeszcze potwoerdzić teraz uczestnictwo w zapisach par? Czy od razu mozna typowac ?

Próbowałem się skontaktować z użytkownikiem Ryba przez wiadomość prywatną czy będzie typował simiennie ale od wczoraj nie dostałem od niego odpowiedzi...
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Czyli jak zostałem dobrany w parę z użytkownikoem Ryba to musimy jeszcze potwoerdzić teraz uczestnictwo w zapisach par? Czy od razu mozna typowac ?
Próbowałem się skontaktować z użytkownikiem Ryba przez wiadomość prywatną czy będzie typował simiennie ale od wczoraj nie dostałem od niego odpowiedzi...
Trzeba wymyśleć nazwę zespołu i zapisać się w odpowiednim temacie.
UWAGA do wszystkich: jeśli do jutra partner z zespołu nie odezwie się to rano zgłaszajcie tu. Jakoś Was posklejamy, żeby nikt nie był poszkodowany, że drugi z zespołu nie typuje.

 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Mój dobrany partner Ryba niestety nadal nie odpowiada. Także proszę o przydział z kimś poważniejszym, ewentualnie kogoś poważnego zapraszam na Priv

pozdro!
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Moglby prosic wpisanie w meczu Słowacja vs Walia
kto strzeli pierwszgo gola na Slowacje


edit: Poprawione, pamiętaj, że od II kolejki już nie będzie takiej możliwości. Robson1416
 
Do góry Bottom