>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Jeśli zmieniacie pary na inne niż wylosowane to łaskawie to zgłoście też w tym temacie. Był czas, żeby sobie parę znaleźć. Teraz, jak Robson Was podobierał to każda zmiana ma być tu zgłaszana. Zaraz się okaże, że trójkąty się porobiły, a konkurs ma być po Bożemu.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
UWAGA

PARY, KTÓRE ZOSTAŁY PRZEZE MNIE POŁĄCZONE SĄ OSTATECZNE
http://forum.bukmacherskie.com/f552/lista-polaczonych-par-133955.html#post6019525

SUMADA NAPISAŁ WAM, ŻE JEŚLI KTOŚ NIE MA KONTAKTU Z OSOBĄ Z PARY PISZE W TYM TEMACIE. NIE MA SAMODZIELNEGO DOBIERANIA PAR.

INNĄ SPRAWĄ JEST TO JAK KTOŚ NAPISZĘ, ŻĘ:

Siema, nie dogadałem się z kolegą, ale będę z osobą X, która nie dogadała się z osobą ze swojej pary.

KAŻDY KTO ZGŁOSI PARĘ INNĄ NIŻ W PRZYDZIELONEJ, A NIE OTRZYMA AKCEPTACJI BĘDZIE ZDYSKWALIFIKOWANY.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Nie mogę skontaktować się z przydzielonym mi graczem, dlatego proszę o przydzielenie mi innego gracza.

edit: gotowe, PW informacja.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A mój partner podał błędne typy w 5 meczach dał np 2:0 i over bądz 0:0 i ktoś ze strzeli itd. wczoraj mu to napisałem i do dziś zero odpowiedzi więc nie wiem czy żyje, czy zmienic partnera.

edit: W I kolejce poprawię, podaj Mi na PW jego post. Od II kolejki jest brak edycji. Robson1416
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
JESZCZE JEDNO WAŻNE OGŁOSZENIE!

PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆ , JEŚLI TY PODASZ TYPY, A TWÓJ PARTNER NIE I NIE MA Z NIM KONTAKTU.

PODAJ TYPY W 1 KOLEJCE, PO 1 KOLEJCE ZROBIMY KOLEJNE PRZYPORZĄDKOWANIE I BĘDZIEMY ŁĄCZYĆ TAKIE OSOBY Z DWÓCH PAR W JEDNĄ , OCZYWIŚCIE PUNKTY Z 1 KOLEJKI SĄ ZACHOWANE. TAKŻE NIC NIE TRACICIE.


Przypominam także o zgłaszaniu par w odpowiednim temacie. Osoby , które zostały rozlosowane - zapisały się pojedynczo - proszę nie zmieniać par.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f552/1-kolejka-10-14-06-2016-a-134494.html#post6020261
Mam takie pytanie, skoro podałem wynik 0-2 to automatycznie jest under, a nie over. Tylko się machnąłem pisząc posta. Da się to edytować czy juz tak musi zostać? Nie chcę sobie nabijać punktów, jeśli nic sie nie da z tym zrobić, to jak najbardziej zrozumiałe. Chcę jednak wyjaśnić sytuację, która wiadomo- wytworzyła się z mojej winy. Ale jak mówię, typując wynik 0-2 automatycznie oczywistym jest, ze idę w Under

Edit: Niestety nie. Gdybyś napisał przed meczem, nie ma problemu. Teraz już jest po. Dodatkowo było to możliwe tylko w 1 kolejce. Od 2 opcji jest całkowity ZAKAZ EDYCJI. Jest opcja podglądu postu przed dodanie, zachęcam do korzystania z tej opcji ;). - Robson1416
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Nagrody są przyznawane dla jednej osoby z pary czy dla całego teamu? pytam zarówno o nagrody za kolejkę jak i na koniec konkursu...

edit: nie długo odpowiedź będzie od Marcin-Odra - potwierdzenie, ale obie osoby otrzymują, inaczej byłoby to dziwne ;) - Robson1416
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nagrody są przyznawane dla jednej osoby z pary czy dla całego teamu? pytam zarówno o nagrody za kolejkę jak i na koniec konkursu...
Nagrody są dla zespołu, czyli jak pisze np. nagroda za 1 miejsce to 500zł otrzymują osoby na 2 osoby, czyli po 250zł każdy.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Prośba o sprawdzanie na bieżąco, czy nie ma błędów w podliczeniach. Z Robsonem staramy się wszystko ogarniać jak najszybciej ale dużo Was, a my zazwyczaj plusujemy po nocach i mogą wkradać się błędy. W razie, gdyby coś się nie zgadzało to piszcie tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dokładnie jest jak mowi sumada.

Dodatkowo przypominam, aby w odpowiednim temacie napisać zyj partner z pary nie podał typów. Czas jest określony.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zglosilem pare jednak niewiem co z numerem ktory mial pawros czyli 6
Nazwa druzyny nadwislanka
Para 24 - zwyciestwo 1960 oraz pawros
Nazwę drużyny, możecie ustalić wspólnie ;). Para 24, może być. Para numer 6 - wykreślona, ponieważ zaszła zmiana. Pzdr!
 
Do góry Bottom