>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

typereks 866

typereks

Użytkownik
Mam pytanie, po rozliczeniu kolejki 1 można jeszcze zgłosić analizę podaną w temacie Euro 2016, czy już po ptokach?
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
A co w sytuacji, gdy partner z drużyny &#39;wypadnie&#39; po pierwszej kolejce?
Mój kolega z drużyny ostatni raz był na forum 11.06, więc jakoś nie wierzę w to, że mogę liczyć na jego typowanie...
edit: W takim przypadku, przykro Mi, ale nic nie można zrobić. Próbuj się kontaktować z nim przez PW lub maila jeśli podał. -- Robson1416
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
PO RAZ KOLEJNY NAPISZĘ. NIE MA OPCJI EDYCJI. NIC NIE ZMIENIAM. TAK BYŁO TYLKO W 1 KOLEJCE.

BRAK NAZWY = 0 PUNKTÓW
PODANIE WYNIKU NP. 2:1, A POTEM WPISANIE UNDERU POWODUJE ⛔ 1 PUNKT.


NIE MA TEŻ CZEGOŚ TAKIEGO JAK SPÓŹNIAM SIĘ Z TYPEM KILKA MINUT TO PODAM COŚ - NIE MA OPCJI - PROSZĘ NIE PODAWAĆ TAKICH TYPÓW.


KAŻDY Z WAS ZAAKCEPTOWAŁ REGULAMIN I TEGO SIĘ TRZYMAMY.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f552/2-kolejka-15-18-06-2016-a-134780.html#post6025781
strzał w kolano dla mnie jest to zabawa wiec prosze o dopisanie &quot;Para 5 – YEBAKA oraz Danielsan &quot; .
Wiem ze regulamin jest regulaminem ale nie badzmy strozami prawa , wiec prosze o wyrozumiałość dla Danielsana i dla mnie bo 0 za nie podanie pary to jest nieporozumienie , mozna przykładowo -5 pkt za pierwszy brak nazwy druzyny ... i moge się zalozyć , że danielsan się nauczy .
edit: ja tutaj działam wg regulaminu, nie ja go tworzyłem, ja tylko pilnuję. Przesłałem Twoją wiadomość do admina, czekamy na odpowiedź. - robson1416
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Miałem na myśli, że jeśli masz analizę na mecz np. Polska vs Niemcy, to musisz ją wkleić do tego tematu lub wkleić od razu do posta jeśli to możliwe, przed rozpoczęciem meczu czyli do 16.06 do 21, jeśli podasz w trakcie lub po meczu, nie uznajemy.

CO DO REGULAMINU,
OTÓŻ BRAK DRUŻYNY = ⛔ 5 PUNKTÓW, ALE JEŚLI UŻYTKOWNIK POPEŁNIŁ BŁĄD PO RAZ PIERWSZY. KOLEJNY TAKI BŁĄD TO 0 PUNKTÓW.
PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ, NIE BĘDZIE WIĘCEJ ZMIAN.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Tabela wstawiona. Niestety prowizoryczna i pewnie sporo się pozmienia bo osoby:
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;111&quot;&gt;&lt;colgroup&gt;&lt;col style=&quot;mso-width-source:userset;mso-width-alt:4059;width:83pt&quot; width=&quot;111&quot;&gt; &lt;/colgroup&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt;width:83pt&quot; height=&quot;20&quot; width=&quot;111&quot;&gt;IZAJASZA&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Kliczek&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Kapel&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Danielsan&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Vostock&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;hama&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;YEBAKA&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Klemi&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Slomiany400&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;piokaka&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Dboniem&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;oski1929&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;czają się i nie zapisały swoich zespołów, dlatego nie są uwzględnieni. Jeśli chcecie być brani pod uwagę w kolejnej aktualizacji tabeli to zapisać swój zespół w temacie odpowiednim. Jeśli ktoś miał inną parę ale kolega nie podaje typów to przy okazji niech napisze w jakiej parze był, żebym wiedział co pokasować a co zostawić.
Zbyt dużo z tym roboty, żebym sam to za Was zrobił. Jeśli po 2 kolejce ktoś jeszcze będzie niezapisany to jego typy nie będą już podliczane.
Od razu dajcie znać, czy taka prosta tabela wystarcza, czy wolicie punkty z rozbiciem na członków zespołów.

EDIT: TABELA JEST OK, NIE BĘDZIEMY SIĘ BAWIĆ W ROZDRABNIANIE ;). - robson1416
 
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
Tabela wstawiona. Niestety prowizoryczna i pewnie sporo się pozmienia bo osoby:
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;111&quot;&gt;&lt;colgroup&gt;&lt;col style=&quot;mso-width-source:userset;mso-width-alt:4059;width:83pt&quot; width=&quot;111&quot;&gt; &lt;/colgroup&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt;width:83pt&quot; height=&quot;20&quot; width=&quot;111&quot;&gt;IZAJASZA&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Kliczek&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Kapel&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Danielsan&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Vostock&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;hama&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;YEBAKA&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Klemi&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Slomiany400&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;piokaka&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;Dboniem&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;oski1929&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;czają się i nie zapisały swoich zespołów, dlatego nie są uwzględnieni. Jeśli chcecie być brani pod uwagę w kolejnej aktualizacji tabeli to zapisać swój zespół w temacie odpowiednim. Jeśli ktoś miał inną parę ale kolega nie podaje typów to przy okazji niech napisze w jakiej parze był, żebym wiedział co pokasować a co zostawić.
Zbyt dużo z tym roboty, żebym sam to za Was zrobił. Jeśli po 2 kolejce ktoś jeszcze będzie niezapisany to jego typy nie będą już podliczane.
Od razu dajcie znać, czy taka prosta tabela wystarcza, czy wolicie punkty z rozbiciem na członków zespołów.

EDIT: TABELA JEST OK, NIE BĘDZIEMY SIĘ BAWIĆ W ROZDRABNIANIE ;). - robson1416
Witaj, mój kolega oski nie dodał typów w drugiej kolejce byliśmy Para 23 na początku, ale on potem dodał typ ze spejson squad i myślałem, że zgłosił to do opiekuna. Czy zostanie mi dobrany ktoś inny? Przepraszam, że dopiero teraz o tym informuję, ale byłem ostatnio bardzo zabiegany.
Pozdrawiam
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Witaj, mój kolega oski nie dodał typów w drugiej kolejce byliśmy Para 23 na początku, ale on potem dodał typ ze spejson squad i myślałem, że zgłosił to do opiekuna. Czy zostanie mi dobrany ktoś inny? Przepraszam, że dopiero teraz o tym informuję, ale byłem ostatnio bardzo zabiegany.
Pozdrawiam
Jest już zbyt późno na zmiany par. Jeśli zgłosicie w odpowiednim temacie to będziecie brani pod uwagę w tabeli, ale żadnych zmian par już nie będzie.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Witaj, mój kolega oski nie dodał typów w drugiej kolejce byliśmy Para 23 na początku, ale on potem dodał typ ze spejson squad i myślałem, że zgłosił to do opiekuna. Czy zostanie mi dobrany ktoś inny? Przepraszam, że dopiero teraz o tym informuję, ale byłem ostatnio bardzo zabiegany.

Pozdrawiam
Szkoda, bo mój partner też mnie olał, a tak byśmy mogli połączyć siły i o coś powalczyć...
 
K 6

kliczek

Użytkownik
Jestem niezadowolony z tego turnieju.
Zdaje się że coś nie gra w regulaminie i z regulaminem. Dodatkowo brak mozliwosci kontaktu po przez złe moderowanie forum . Chyba się wycofam.
Tu chodzi o zwykłą sprawiedliwość.
Starzy znajomi grają przeciw nowym Formułowiczom.
Ja jako nowy - nie mam mozliwości kontaktu z kimkolwiek a jak piszę to tylko do moderatorów - którzy....nie odpowiadają.
Jeżeli tworzenie par miało i tak wygląda - to DLACZEGO NIE NAPISALIŚCIE W REGULAMINIE - ŻE TO ZABAWA DLA STAŁYCH ( i starych) BYWALCÓW FORUM.
Bym sobie odpuścił.
Jest wiele zastrzeżeń...ale nie chce mi się pisać - bo to tylko zabawa i tak ją traktuję.
 
Do góry Bottom