>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska - PLH - 2012/2013

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Tychy - Katowice - wynik 5:1 zwrot
Typ: over 6 azjan
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Faworytem spotkania Tychy jednak idziemy tutaj w stronę overa. Po pierwsze forma zdecydowanie po stronie graczy Tych którzy u siebie przegrali tylko raz ale co najważniejsze u siebie strzelili w 7 spotkaniach 28 bramek ale też trochę stracili bo 19. Po drugie obie drużyny już dwukrotnie mierzyły się ze sobą w tym sezonie wyniki 5:4 i 5:2. W obu drużynach dzisiaj debiuty ofensywnych graczy u gospodarzy Tobiasz Bernat u gości natomiast kolejny Kanadyjczyk Elliot. Po trzecie Katowice dawno nie zanotowały overa 6.5 co na początku sezonu przytrafiało im się regularnie. Czuć w tym spotkaniu bramki.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
To chyba było wydarzenie numer 1 w tym roku na Polskich taflach mowa oczywiśćie o debiucie w Polsce Wojtka Wolskiego.Największa gwiazda polskiej Ligi zaznaczył swój udział w spotkaniu z Cracovia w następujący sposób.
Pięć strzałów na bramkę Comarch Cracovii, kilka ciekawy zagrań i podań do kolegów z drużyny oraz podziękowania publiczności skandującej po zakończeniu meczu nazwisko Wojtka Wolskiego - tak w skrócie opisać można debiut w barwach Ciarko Sanok 26-letniego hokeisty na co dzień występującego w NHL. Mistrzowie Polski po emocjonującym pojedynku pokonali krakowski zespół 2:0.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
GKS Katowice - Zagłebie Sosnowiec 1 1.37 Betsafe
GKS podchodzi do tego spotkania z serią 6 z rzędu porażek. W tych spotkaniach ulegli: wysoko na wyjeździe z niezwykle mocnym Sanokiem (5:1), po zaciętym meczu z bardzo słabym Toruniem (3:2), oddali własną taflę dla Jastrzębia (0:4), zawalczyli w meczu domowym z Sanokiem (3:2), wysoka porażka z Tychami (5:1) i ostatnio nienajgorszy mecz przegrany z Cracovia (4:2). Goście również po 6 porażkach i to w kiepskim stylu bo tak należy nazwać porażki 11:2 z Cracovia, 6:0 z Unią i 8:4 z Tychami. Wobec problemów finansowych i kadrowych Zagłebia warto chyba zagrać na gospodarzy, którzy jeśli mają wygrać to z kim jak nie z Sosnowcem?
Sanok - Jastrzębie 1 1.52 Betsafe
Sanok po 13 z rzędu wygranych doznał porażki z Unią Oświecim na wyjeździe. Mecz Sanoka z Cracovią gdzie debiutował Wolski miał być wielkim świętem, lecz skończyło się tylko na 2:0 dla Sanoka. Potem przyszła wspomniana wcześniej wpadka z Unią. Czas chyba na pokazanie na własnym lodzie iż była to jedynie wpadka. Myślę że również Wolski będzie chciał w swoim trzecim spotkaniu z PLH zdobyć pierwszego gola. Kurs całkiem ładny i wart zagrania. W tym sezonie Sanok wygrał już na wyjeździe z Jastrzębiem 4:3 i przegrał na własnym lodzie 5:6 z dziejszym rywalem. Była to jedyna wpadka Sanoka na własnej tafli. Myślę że dziś pokażą gościom kto rządzi na tym lodzie
 
D 0

daaatz

Użytkownik
Spotkanie: Comarch Cracovia - GKS Tychy
Typ: under 6.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson

Drużyny w tym sezonie grały ze sobą już 2 razy,
Tychy - Krakow 4:1, Krakow- Tychy 2:1, jedno spotkanie 5 bramek , drugie 3.
Patrząc się na zeszłe sezony, rzadko było w ich H2H powyżej 6.5.
Policzyłem sobie, że w tym sezonie Kraków u siebie średnio strzela 5,5 bramki, wpuszcza 1.88, co ogólnie daje średnia 7,4 bramki w ich meczach u siebie.
Tychy na wyjeździe licząc tak samo 5,5 bramki łącznie.
Czyli średnia z obu zespołów była by 6,47, ale biorąc głownie pod uwagę ich historię można spoko zagrać myślę under 6.5.
Spotkanie: TH Unia Oswiecim - JKH GKS Jastrzebie
Typ: 2X
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betsson

W tym sezonie Unia jest słabsza dość niż Jastrzębie i to widać po rozegranych meczach,
h2h w tym sezonie to narazie 2:0 dla jastrzębia, a mają szansę wbić się na 2 miejsce więc napewno nie oddadzą tego meczu. Zastanawiał mnie jedynie mecz w tychach ostatni ( tychy unia 2;2 puchar polski ), powalczyli z tychami, ale myślę , że tychy też tam mogły odpuscić bo remis im pasował.
 
D 0

daaatz

Użytkownik
Spotkanie: GKS Tychy - TH Unia Oswiecim
Typ: 1
Kurs: 1.5
Bukmacher: Betsson


Zestawienie drużyn HOME/AWAY
MP W WO D LO L Goals Pts Form sr g/mecz(ogółem)
HOME 5. TYCHY 10 6 2 0 0 2 44:29 22 LWWWW 7,3
AWAY 6. UNIA 8 2 0 0 2 4 24:37 8 LLLLW 7,625

Tychy mają więcej wygranych i więcej goli strzelają, forma także u siebie niezla, jeden mecz u siebue przegrany ostatnio ale to z Sanokiem i też nie tak źle bo 3:5.
Unia na wyjeździe ostatnio wygrała tylko z Sosnowcem który słabo gra ogólnie.

OGOLNA FORMA MECZE
TYCHY LLWWW 19
UNIA WWLWW 19

Forma obu druzyn dośc podobna , tychy jednak przegrane mają z sanokiem i cracovia także też bez wpadki jakiejś z drużyna słabą.

Zestawienie bramek też lepiej dla Tych wygląda:
GOALS
TYCHY 73:48
UNIA 58:72

H2H obu drużyn:
TvU 2:2 OvT 1:5
OvT 1:2 TvO 8:7
srednia goli w ich meczach h2h 7
jeśli by wziąść pod uwagę średnią ilość strzałów oddawanych przez obie drużyny i średnią obronionych przez ich najlepszego bramkarza wyjdzie:
strzaly/mecz %obr P
TYCHY 32,05263158 91,68646081 2,664708089
UNIA 27,94736842 95,36679537 1,294858769

%obr P to ile broni przeciwnik, czyli np tychy mają sednio 32 strzały a unia broni 91%.

Jeśli by na wykresie sobie zrobić zestawienie łączne goli w trakcie meczu to widać że dla obu drużyn jest tendencja spadkowa ( goli w ogóle ich i przeciwnika ).

Dlatego decyduję się na typ 1 na tychy i Under 6.5.

Spotkanie: JKH GKS Jastrzebie - HC GKS Katowice
Typ: 1 i Under 6.5
Kurs: 1.33, 1.72
Bukmacher: Betsson

Robiąć zestawienie jak powyżej wyjdzie:
HOME - AWAY
MP W WO D LO L Goals Pts Form sr g/mecz
5. *Jastrzebie 9 6 0 0 0 3 37:22 18 WLWLW HOME 6,555555556
6. *Katowice 11 1 0 0 0 10 28:43 3 LLLLL AWAY 6,454545455
OGOLNA FORMA MECZE
JASTRZEBIE LWLWL 19
KATOWICE LWLLL 20
GOALS
JASTRZEBIE 69:48
KATOWICE 60:65
H2H
2012/2013 KvJ 0:4 14.10.2012
JvK 3:2 23.09.2012
srednia goli w ich meczach h2h 4,5
stosunek strzalow do obrony przeciwnika
strzaly/mecz %obr P
JASTRZEBIE 37,05263158 91,79206566 3,04125567
KATOWICE 31,8 91,30434783 2,765217391

Wykres z ilości goli obu drużyn także ma tendencję spadkową także decyduję się na typ 1 i under 6.5( dałbym nawet under 5.5 ale na betssonie nie ma takiego typu ).
Jastrzębie ostatnio w oświęcimiu zrobili psikusa, myślę że nie ma co się tym przejmować, wpadki się zdarzają ( sanok też niedawno sam przegrał z Unią .. )
Spotkanie: KH Pol-Aqua Zaglebie - Comarch Cracovia
Typ: 2 i over 6.5
Kurs: 1.25, 1.72
Bukmacher: Betsson

Tu nie chce mi się tak rozpisywać,
zagłębie gra dużo słabiej niż cracovia, co można sprawdzić sobie w statystykach,
H2H pbu drużyn zawsze ma dużo goli ( ten sezon i zeszły nawet ). Także spokojnie over 6.5.
Zagłębie ostatnio wszystko przegrywa , kraków ma dużo lepszą formę także stawiam na kraków 2 i over 6.5.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Cracovia - Sanok
Jakby nie patrzyć to przed nami ligowy hit. Kursy na to spotkanie w miarę wyrównane, ja ze swej strony przychylam się ku ekipie z Sanoka, mimo tego że ostatnie występy na europejskim podwórku nie wypadły za dobrze ponieważ to niestety 3 porażki to mimo wszystko można doszukać się pozytywnych aspektów, jak choćby to że Sanok w drugiej tercji meczu ze Stavanger grał jak równy z równym, a nie od dziś wiadomo że hokej w Norwegii a hokej w Polsce to dwa odrębne światy. Ogółem pierwszy mecz z Norwegami a także drugi przeciwko ekipie białoruskiej Zhlobin mógł się podobać, natomiast ostatni pojedynek, raczej przypominał grę za karę aniżeli walkę o honor. Na pewno gracze z Sanoka mogą odczuwać lekkie zmęczenie po Continental Cup, ale nie wierzę w to by nie chcieli dziś wygrać tego prestiżowego spotkania, piszę prestiżowego ponieważ dla układu tabeli ten mecz nie ma większego znaczenia w kontekście gości, natomiast Cracovia obecnie na 4 miejscu i musi gonić. Nie spodziewam się znacznej przewagi którejś ze stron, raczej wyrównany pojedynek i chyba spod znaku dużej ilości bramek. Cracovia ostatnio straciła 7 bramek w Sosnowcu, co jest swego rodzaju szokiem. Sanok również tracił sporo ale kaliber rywala zdecydowanie inny, mam nadzieję że goście na osłodę ograją dziś Cracovię i dopiszą sobie kolejne punkty.
Sanok ML / 1.85 MarathonBet ✅ 2:3
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
JKH GKS Jastrzębie - Ciarko PBS Bank KH Sanok -&gt; JKH wygra (ML REG TIME) [1.99] Pinnacle
⛔
Zmęczenie kiedyś musi wyjść i chociaż sanoczanie w lidze przodują to są tylko ludźmi. Ostatnio mieli wszystkiego po prostu za dużo, praktycznie same wyjazdy zaczynając od Pucharu Kontynentalnego poprzez ligowe spotkania z Cracovią - wyszło na to że w kilka dni zagrali na pełnych obrotach kilkadziesiąt minut na łebka do czego nie są przyzwyczajeni. Na PK trochę podkopane zostało morale zespoły, w końcu zebrali baty od każdego. Zmiana trenera w środku sezonu też nie jest niczym dobrym nie ważne jak dobrą minę robią do tego przedstawiciele klubu. Dodatkowo Wojtek Wolski oznajmił wszem i wobec że niedługo wyjeżdża i raczej już nigdy nie wróci (do Sanoka). Moim zdaniem atmosfera nie jest najlepsza chociaż się o tym głośno nie mówi. Jeśli ktoś ma to wykorzystać to będzie to właśnie JKH - wicelider z jajami, prawdopodobnie jedyny zespół który w pewnych okolicznościach może się Ciarko postawić przewiduje że ta para zagra ze sobą w tym sezonie w finale. Na Jastorze nikomu nie gra się lekko dodatkowo Jastrzębie odpoczywało w ostatniej kolejce i miało czas dokładnie przygotować się do hitowego pojedynku - bukmacherzy wahają się w ocenach u niektórych szansę JKH są już oceniane jako większe. Łapię po najlepszym dostępnym 1.99 w Pinnacle i polecam na niedzielny wieczór.
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Jastrzębie, Typ: Cracovia (-0,5), Kurs:1.75, Buk: Bet365 5:2 ✅

Dziś idealny rywal dla Cracovii, rozbite JKH przyjeżdża na trudny teren do Krakowa gdzie o zwycięstwo może być naprawdę ciężko. Cracovia ma serię 4 porażek z rzędu, 3 wyjazdowych i 1 domowej po bardzo dobrym spotkaniu z Sanokiem (2:3). Czas tą serię przerwać mimo że rywal mocny to na pewno w zasięgu. Ze składu Jastrzębian wypadli Petr Lipina, Radek Prochażka, a także pierwszy bramkarz słowak Ramon Sopko. W drużynie Cracovii brak osłabień. Liczę że Cracovia wykorzysta atut własnej tafli, gdzie są bardzo skuteczni w tym sezonie i rzadko przegrywają.
 
K 0

karol1964

Użytkownik
GieKSa Katowice-Gks Jastrzębie Typ 1(2,4) lub 1x(1,55)
Kontuzjowani dochodzą do siebie
Ciekawie powinno być także w Katowicach, gdzie beniaminek Polskiej Ligi Hokejowej skrzyżuje kije z JKH Jastrzębie. Przed reprezentacyjną przerwą jastrzębianie mieli niemałe problemy kadrowe i musieli sobie poradzić bez sześciu kluczowych zawodników.
Sytuacja w drużynie Jirziego Reżnara stopniowo się poprawia. Ostatnie raporty medyczne wskazują, że w meczu z Katowicami mają pojawić się Radek Prochazka, Maciej Urbanowicz i Szymon Marzec. Na liście kontuzjowanych wciąż pozostają Bartosz Dąbkowski, Maciej Rompkowski, Ramon Sopko, Petr Lipina i Jirzi Zdenek.

Jastrzębie z kontuzjami..GieKSa po meczach na Węgrzech i minimalnych porażkach..w bardzo dobrej formie..I co najważniejssze dzis do Spodkaa wraca gorący doping.Kibice dogadali się z działaczamii...Powodzenia
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Dzisiaj sam się dziwie że podejmuję się takiego typu ale coś czuje że może tak się stać że GKS Katowice wygra z KH Sanok. Jest ku temu kilka przesłanek choć nie ukrywam typ wbrew mojego serca ???? .Ale przejdźmy do analizy Sanok wyjechał do Katowic w małych zmianach kadrowych, po pierwsze nie ma już Wojtka Wolskiego z 1 ataku, który wrócił do Toronto, po drugie nie ma Jozefa Vitka z 2 ataku(ma zerwane mięśnie brzucha i kuruje się na Puchar Polski). Wobec tych osłabień trener postanowił do pierwszego ataku dać Malasińskiego a do drugiego Gruszkę przez co rozbił 3 atak...czyli wszystkie 4 formacje pozmieniane!!!...będzie ciężko o zgranie. Ważnym aspektem będzie również powołanie na kadrę Sanok miał tam aż 10 zawodników!!! więc trener nie tylko nie mógł poćwiczyć różnych wariantów jak i dostał ich z powrotem trochę zmęczonych nie da się ukryć...GKS Katowice nie miało żadnego zawodnika na kadrze dodatkowo rozegrali ostatnio mecz z Jastrzębiem który wygrali 4-1 u siebie a Sanok pauzował co też ma znaczenie aby być w rytmie meczowym. Bardzo ważne jest H2H GKS u siebie zanotował na inaugurację wygraną 5-4 w dogr. oraz przegrał 2-3 a w Sanoku oba przegrał 3-4 i 1-5.Każdy z tych meczy był zacięty a KH grało w pełnym składzie bo póki co (odpukać) żadnych poważnych kontuzji nie było. Obie ekipy swoich ostatnich 5 meczy nie przegrali!!! a Katowice odprawiły takie ekipy jak Cracovia Jastrzębie i Tychy.
Wg mnie kurs 5.2 jest wart ryzyka, można ewentualnie dać z handi.
GKS Katowice - KH Sanok - typ 1 reg.time wynik 6-4
kurs: 5.20 ✅✅✅ !!!! ????
bet-at -home
Lub
GKS Katowice - KH Sanok - typ (handi 2-0) typ 1
kurs: 1.80 :lus:
bet-at-home
Ja osobiście pogram takiego wariata ????
GKS- KH - typ 1 -5.20 ✅
JKH- GKS Tychy - typ 2 - 2,70 ⛔ 4-3 po dogrywce
ako:14,04 ⛔
bet at home
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 7K

juanroman08

Forum VIP
GKS Katowice - KH Sanok
Kolega tomsj69 ładnie opisał sytuację jaka klaruje się przed tym pojedynkiem i ja w pełni się zgadzam z jego przemyśleniami, Sanok może mieć sporo problemów w Katowicach tym bardziej że gospodarze w piątek ograli u siebie Jastrzębie, także na pewno ich morale przed pojedynkiem z liderem poszły mocno w górę. Znalazłem bardzo ciekawy bet odnośnie gospodarzy, otóż MarathonBet wystawił linię na team total na granicy 2 bramek. W tym momencie warto zauważyć iż GKS na 4 pojedynki z KH raz tylko zakończyła ze zdobyczą równą jednej bramce, jednak rzecz miała miejsce w Sanoku. Pozostałe spotkania to zdobycz bramkowa na poziomie 3+. Jak dla mnie typ który aż się prosi o zagranie ;) Polecam :!:
GKS Katowice over 2.0 / 1.70 MarathonBet✅ po pierwszej tercji :razz:
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Przepraszam że dzisiaj tak krótko ale dopiero teraz jeden buk wstawił ofertę a też muszę wyrobić się z obowiązkami aby zdążyć na meczyki. Od razu przykuł moją uwagę kurs na under 6,5 za 1,84 dla mnie to mega promocja. Mecz o stawkę więc mega widowiska nie powinno być każdy skoncentruje się aby być na zero z tyłu. w Sanoku może nie zagrać napadzior Jozef Vitek więc ten najbardziej punktujący jak najlepiej widowiskowo grający atak Sanoka byłby rozbity ale z tym musimy poczekać do samego meczu(może nafaszerują go przeciwbólowymi tabletkami i zagra) nie wiadomo równię czy zagra Michał Radwański. U gości nie ma żadnych osłabień przyjeżdżają w pełnym składzie z nastawieniem nie rozgrywania tylko jednego meczu cyt:&quot; Nie chcemy jechać tyle kilometrów tylko po to, by rozegrać jeden mecz. Zrobimy wszystko, by awansować – zapewnia Rudolf Rohaczek&quot;. Uważam że mecz będzie twardy i będzie walka o krążek na całym lodowisku. A najważniejszym aspektem widowiska będą kary bo jak czegoś nie wymyślą Czesi z Krakowa lub Rąpała i Zapała z Sanoka to mecz będzie wyrównany a w bramkach mamy bądź co bądź reprezentantów Polski Odrobnego i Radziszewskiego (choć obu forma najlepsza nie jest teraz).Dodatkowo H2H Sanoka u siebie z Cracovią na 12 miesięcy wstecz rozegrali 7 pojedynków z czego tylko raz ten under nie wystarczył.
KH Sanok- Comarch Cracovia Kraków - typ- under 6,5 ⛔ 4-4
kurs:1,84
Pinnacle
edit: czekam jeszcze na inne kursy więc później może coś wrzucę.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Sanok - Cracovia 1 STS 1.50 ⛔
Sanok w tym sezonie wygrał 4 na 4 mecze z Cracovia w lidze, w tym jeden po dogrywce. Mecze zawsze są wyrównane i zacięte więc i tym razem będzie podobnie. Sanok wzmacniając skład przed sezonem jasno zaznaczył że taki Wolski jest ściągany by zdetronizować w lidze Cracovię, nie Tychy, nie Jastrzębie a właśnie Pasy. Chcą poprostu pokazać w tym sezonie, kto jest najlepszy w Polsce. Tomasj69 napisał już o osłabieniach. Jest to mecz Puchar Polski, który Sanok będzie chciał wygrać by móc walczyć o podwójną koronę. Sanok jest mocniejszy, Sanok gra u siebie. Kurs do dubla w sam raz
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Spotkanie: Jastrzebie - Tychy, Typ: Tychy (draw no bet), Kurs:1.72, Buk: Bet365 3:3 ZWROT
W czasie rozgrywanych w europie MŚ-U20 i turnieju Spengler Cup, u nas rozpoczyna się walka o Puchar Polski. Finały rozgrywane są w Sanoku, a dziś mamy pierwsze mecze półfinałowe: Sanok zagra z Cracovią, a Jastrzębie podejmuję Tyski GKS. Oba spotkania zapowiadają się na bardzo ciekawie. Ja skupie się na tym drugim: Jastrzębie vs Tychy. Obie drużyny głodne sukcesów, o które w ostatnich latach bardzo ciężko za sprawą Sanoka. Dziś liczę że Tyszanie wezmą rewanż za ostatnią porażkę w Jastrzębiu. Do składu powracają Teddy Da Costa, Mikołaj Łopuski i Roman Simicek, natomiast nadal zabraknie Grzegorza Pasiuta i Adama Baginskiego. Również nie tak dawno zakontraktowano kolejnego słowaka w szeregach Tyskiej drużny: Branislava Janosa, który ostatnio grywał w drużynie SHK 37 Piestany na Słowacji. Do składu także dołączył młody Kacper Guzik, który błyszczał na niedawano rozgrywanych MŚ-U20 na Ukrainie. Jastrzębianie przede wszystkim tracą atut własnej tafli, na której rzadko komu udawało się wygrać, ponadto w Jastrzębiu zabraknie Petra Lipiny. Tyszanie po ostatnich dwóch porażkach dziś mają szansę się przełamać, a wiadomo że z Jastrzębiem grać potrafią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
groven 2,2K

groven

Forum VIP

wynik: 6:3 ✅
Typ: 1
Kurs: 1.52


Piątkowi przeciwnicy Sanoka w półfinałowym pojedynku w Pucharze Polski postawili bardzo wysokie wymagania. Aby wygrać z zespołem Cracovii potrzebowali aż serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie był remis 4:4. Dziś zapowiada się także ciężkie spotkanie. Ja skłaniam się jednak ku gospodarzom tego pojedynku. Ciarko PBS Bank Sanok jest jedyną drużyną w Ekstralidze, z którą Comarch Cracovia w tym sezonie jeszcze nie wygrała. Czy ta niechlubna passa zostanie przełamana? Raczej nie. Sanoczanie, mając na swym koncie sześćdziesiąt osiem punktów, są zdecydowanym liderem tabeli Ekstraligi. Comarch Cracovia, z dorobkiem czterdziestu dwóch oczek, jest czwarta. W kolejnych 8 wyjazdowych spotkaniach Cracovia zawsze przegrywała swoje mecze.. Teraz z liderem nie liczyłbym na fajerwerki. Wydaje mi się, że zawodnicy gospodarzy wyciągnęli wnioski z ostatniego spotkania i dziś udowodnią kto jest lepszy. Ostatnia ligowa porażka Sanoku 6:4 z GKS Katowice także podrażniła ich ambicje..

Zaglebie Sosnowiec - Jastrzębie 3:8 ⛔
Typ: 1 / handicap +3,5 Zagłębie
Kurs: 1.85

Jastrzębscy hokeiści, po raz pierwszy w historii, zdobyli Puchar Polski. W finale pokonali Ciarko PBS Bank KH Sanok. To największy sukces w dziejach jastrzębskiego hokeja. Teraz czas na chwilę rozluźnienia.. Uśpiony przyczajony Sosnowiec może to wykorzystać. To nie oni są faworytem, ale więcej niż 3 bramkami myślę że nie przegrają. Po pierwsze grają u siebie, po drugie patrząc na ich wyniki zauważyłem, że nie przegrywają z drużynami wyżej notowanymi grając na własnym obiekcie dużą ilością bramek. Gdyby dopisać wszystkim 4 ostatnim drużynom z jakimi grali hokeiści Jastrzębia 3,5 gola to okazałoby się, że.. wszystkie by przegrali. Pogram dziś przeciwko Jastrzębiom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 0

sawi92

Użytkownik
Oświęcim - Sanok
Dzisiejszy wieczór przyniesie nam emocje związane z meczem ligowego średniaka - Aksam Unii Oświęcim podejmującego mistrzów Polski - KH Sanok. Sanok faworyzowany przez bukmacherów nie będzie miał łatwego zadania. Mimo tego, iż ów zespoły dzieli ogromna przepaść, to jednak Unia tego meczu łatwo nie odda. Grając u siebie radzi sobie naprawdę dobrze...czy dzisiaj sprawi sensację? Myślę, że nie. Sanok słynie z wysokiej skuteczności w ofensywie jak i w defensywie. Świadczyć może o tym ostatnie spotkanie ekipy z Podkarpacia z Oświęcimiem, których to Sanok rozgromił u siebie, aż 6;0. Dzisiaj tego wyniku nie powtórzą, lecz sądzę, że z Małopolski wywiozą komplet punktów.
Mój typ: 2 ⛔ 6:2
Kurs: 1,50 Betclic
 
maxs 0

maxs

Użytkownik
Sanok-Jastrzębie
Dziś o godzinie 18.00 KH Sanok będzie podejmować na swoim terenie Jastrzębski GKS, czy sanoczanie zrewanżują się za porażkę w pucharze? Po porażce w Oświęcimiu Sanoczanom przyda się zwycięstwo przed własną publicznością. Drużyna z Jastrzębia, która znajduję się na 3 miejscu traci do GKS Tychy tylko 2 punkty i ma o jeden mniej rozegrany mecz na pewno nie sprzeda tanio skóry, a zwycięstwo z Sanokiem byłoby dla nich dobrą motywacją w walce o wysoką lokatę.
Mój typ: 1 ✅ wynik 5:2
Kurs: 1.5zł Toto-Mix
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ciarko PBS Bank Sanok - JKH GKS Jastrzębie -&gt; poniżej 6 goli [2.20][Pinnacle]
Hit hitem, ale o wywróżenie końcowego wyniku trudno - Sanok sytuacja robi się dziwna, niby nie mają się czym martwić taka przewaga w tabeli to już praktycznie zapewniony awans do play-off z pierwszego miejsca. Z drugiej strony wychodzi słaba organizacja i zarządzanie klubu, częste zmiany na ławce szkoleniowej (od czasu zdobycia mistrzostwa jest już trzeci treneiro) i ogólnie zbyt duży nakład na marketing sportowy niż na sam sport w przypadku Ciarko. W JKH historyczny sukces do tego odpoczynek w ostatniej kolejce, ale też kilka kontuzji dziś nie przyjedzie na Podkarpacie Patryk Kogut i Damian Kapica, wciąż niezdolny do gry Petr Lipina. Ciężko tez uwierzyć by bądź co bądź lider i mistrz pozwolił sobie na przegraną w drugim meczu pod rząd (ostatnio blamaż w Oświęcimiu).
Łatwiej spojrzeć mi na ten mecz pod kątem liczby bramek. Na Odrobnego spada niesamowita krytyka czasami słusznie czasami nie, akurat ostatnio w Oświęcimiu trudno mówić że to on mecz zawalił mimo wszystko dziś jestem przekonany że stanie na głowie podobnie jak formacje defensywne - Sanok nie często traci 6 goli i podejrzewam że dziś sobie to wyrówna i straci maks 2. Pytanie ile strzeli ? W obliczu kontuzji w ataku podejrzewam że JKH nie pójdzie na wymianę i przynajmniej do połowy meczu będzie trzymać się dosyć ciasno w środku lodowiska rozbijając ataki i licząc na jakąś konterkę. Jak mecz ułoży się według tego scenariusza maksymalny wynik jaki może paść to jakies 3:1, 2:1 lub 2:2 w czasie regulaminowym.
 
Z 0

zaglebiak-24629

Użytkownik
GKS Katowice vs Zagłębie Sosnowiec + 6,5 gola 1,60 totomix
Witam , jak dla mnie taki typ to jest niemal pewniak . Na ostatnie 7 meczy Sosnowiczan , aż 6 kończyło się overami 6,5 .
Można także zaryzykować zagranie over 7,5 gola po kursie 2.00 .
JR/ Jako że to Twój pierwszy post to nie skasuję go ale na przyszłość bardzo bym prosił o kilka zdań uzasadnienia ;) suche typy wrzucamy sobie w KzS lub w zwykłych kuponach.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom