>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - PLH - 2012/2013

Status
Zamknięty.
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Już dziś na Śląsku hokeiści Nesty Karaweli zmierzą się z JKH GKS-em Jastrzębie. Najbliżsi przeciwnicy torunian to bez wątpienia ścisła ligowa czołówka. To właśnie wśród ekip z Jastrzębia i Tychów, obok innego z faworytów - ekipy z Sanoka, upatruje się głównego kandydata do wywalczenia tytułu mistrza kraju. Od momentu awansu do ekstraligi, czyli od 2008 roku, jastrzębianie zdążyli wyrobić już sobie opinię solidnie działającego klubu, posiadającego przy tym silną drużynę. Z sezonu na sezon działacze JKH systematycznie wzmacniali swój zespół, stawiając głównie na obiecujących zawodników z wielu ośrodków hokejowych w kraju. Tak, ponad trzy lata temu, na Górny Śląsk trafił toruński obrońca - Bartosz Dąbkowski, wypowiedź 27-letniego torunianina tj. Atmosfera i warunki do gry w Jastrzębiu są dobre, przede wszystkim dlatego, iż klub jest stabilny finansowo..
Wypowiedź Kamila Kalinowskiego (napastnika TKH) - Faworytami może nie będziemy, jednak liczę, że jesteśmy w stanie wywieźć z Jastrzębia jakieś punkty.. Ja się nie zgodzę ze słowami zawodnika TKH i sądzę, że JKH wygra ten mecz bardzo pewnie, a więc.. JKH Jastrzebie -3 @1.952 Pinnaclesports
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Aksam Unia Oświęcim - Ciarko PBS Bank KH Sanok -&gt; under 6,5 gola [Betsafe][2.19] ⛔
Sanok potrzebował takiego meczu, jaki odbył się u nich ostatnio z Zagłębiem. Spokojne tempo i wygrana 3:1 powinny odmienić drużynę z nad Sanu, bo w dwóch poprzednich grach z Katowicami i Krakowem ich obrona była kłębkiem nerwów. Unia wbrew obiegowej opinii może w tym roku być czarnym koniem rozgrywek, na ostatnią chwilę sprowadzili teraz Białorusinów mających stanowić o sile zespołu, ale nawet na nich szczególnie nie liczę w tym typie.
Bardzo dobrze poukładane jest to w Oświęcimiu na tyłach, widać że brak przewrotów w liniach defensywnych skutkuje dobrą strategią na lodzie umiejętnym oddalaniem niebezpieczeństwa i dobrą grą w osłabieniach. To dlatego hokeiści z Małopolski stracili do tej pory tylko dwie bramki i chociaż rywali mieli nie najtrudniejszych to takie wyniki budują pewność defensorów i bramkarza. Skoro już o nim mowa to słowa uznania dla Dalibora Sedlarza - od niego sporo w tym typie będzie zależało i powtórzę moje słowa z podobnego typu na mecz Cracovia - Ciarko: jeśli Sanok nie odjedzie szybko na 2-3 gole to under powinien mieć miejsce zwłaszcza w tej linii (6,5).
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Trzeba przyznać że GKS od samego początku miał piekielnie trudny kalendarz. Na dzień dobry mecz z głównym kandydatem do tytułu Sanokiem i zwycięstwo po karnych 5:4 (chociaż prowadzili już 2:0 i 3:1), później wyjazd do Tychów i tam blisko byli kolejnej niespodzianki, przegrywając po wyrównanym meczu 4:5 no i w końcu wypad do Krakowa i porażka 2:5 (chociaż w sparingach przed sezonem to GieKSa dwa razy wygrała). Pokazują charakter, nie przestraszyli się Sanoka, nie poddawali się w Tychach co chwilę wyrównując, w końcu na Cracovii wyszli z 0:3 na 2:3 i było nerwowo. Pewne miejsce w bramce póki co ma Zane Kalemba, Justin Chwedoruk ma już na koncie bodaj 4 bramki, swoje dokładają Jared Brown czy ten młody Filip Komorski o którym wcześniej wspominałem. Fajnie to wygląda. Na przeciw Sosnowiec, który miał nie co słabszych rywali i wszystkie mecze przegrał, w Oświęcimiu dobrze otwarli ale dostali później 4kę, u siebie z Jastrzębiem znów otwierają wynik i dostają 4kę, Sanok ich spokojnie wypunktował a Tychy chyba zlekceważyły nie co, myśląc że wynik 3:1 to już zwycięstwo. Co tu dużo mówić ten mecz dla nas Ślązaków ma duże znaczenie, już pomijając wszystkie animozje i stereotypy na linii Katowice - Sosnowiec, kto nie jest stąd raczej tego nie zrozumie. Jak to w Katowicach oprawa i kibice na pewno będą mocnym punktem. Finansowo GieKSa jest lepiej ułożona niż Zagłębie, tutaj zawodnicy nie muszą się martwić o wynagrodzenia. Przy okazji zaciągu Katowic zza oceanu pojawił się ciekawy artykuł o możliwości gry &#39;farbowanych lisów&#39; dla naszej reprezentacji ale zainteresowanych odsyłam do artykułu - http://www.slask.sport.pl/sport-slask/1,121859,12460215,_Farbowane_lisy__maja_zrobic_rewolucje_w_polskim_hokeju.html?utm_source=facebook.com&amp;amp;utm_medium=SM&amp;amp;utm_campaign=FB_Sport_Slask . Faworytem tego spotkania jest GieKSa, chętnych do obejrzenia spotkania zapraszam już dziś o godz. 17:00 do Satelity.
GKS Katowice 1,80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam dzisiaj mamy 4 kolejkę PLH w której dojdzie do kilku fajnych meczy. W Krakowie miejscowa Cracovia podejmie Oświęcimską Unie obie drużyny w zgoła odmiennych nastrojach Unia przyjeżdża po porażce z Sanokiem dość dotkliwej a Cracovia ma kolejny mecz u siebie a w pierwszym pokonali niezwykle groźną drużynę z Katowic. Na tym meczu ponownie będzie trener Reprezentacji Zacharkin więc kadrowicze będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony a myślę tu w szczególności o tych z Cracovi bo Uniści się już pokazali. W zespole gospodarzy coraz lepiej radzi sobie nowy zaciąg Dudaś, Fojtik, Valćak. W Oświęcimiu nowe nabytki jeszcze nie zgrane i ciężko żeby dzisiaj było inaczej bo minęło raptem kilka dni od ich pobytu w Polsce. Dodatkowo bramkarze jadą do Krakowa z bagażem 4 bramek(z czego Sedlar w krótkim czasie je złapał) każdy po meczu z Sanokiem więc psychicznie też nie najlepiej. Reasumując uważam że Cracovia wygra dzisiaj z Unią.
Comarch Cracovia –Unia Oświęcim typ – 1
Kurs: 1,6 bwin ✅



Kolejny mecz który chciałbym opisać to KH Sanok- JKH Jastrzębie. Nie ukrywam że liczę tu na wygraną gospodarzy ale mój typ jest Under 6,5 po lepszym kursie 1,75 w bwin. Historia spotkań między tymi zespołami z tego roku pokazuję że są to mecze zacięte i wyrównane (4 under 2 over). Drużynę z Sanoka już opisywałem natomiast JKH ściągnęło kilku wartościowych graczy jak Zatko, Prohazka czy ostaniu nowy nabytek Kapica młody dobrze zapowiadający się hokeista. Ale niestety kilku zawodników złapało kontuzje i trener musi grać na 3 formacje co się odbija na przebiegu całego meczu i sądzę że chłopaki będą się bronić żeby wywieść z Sanoka jak najmniej bramek a może i uda się coś skontrować(np: Kapica) i będzie różnie, choć oby nie ;).
KH Sanok- JKH Jastrzębie typ- Under 6,5
Kurs; 1,75 bwin ⛔

Kolejnym meczem i tzw. pewniakiem jest mecz Nesta Toruń- GKS Tychy. Toruń niestety jak wyniki pokazują będą głównym kandydatem do spadku. Drużynę po ostatnim sezonie opuścił Milan Baranyk który zasilił zespół…GKS!!! A wzmocnień żadnych niestety nie zrobili. Co innego zespół GKS którego drużynę zasilili tacy zawodnicy jak Łopuski,Dutka,Baranyk. Po niefortunnej stracie punktów u siebie z Sosnowcem Tychy muszą wygrać w Toruniu żeby nie stracić dystansu do czołówki i inny wynik niż pewna wygrana nie wchodzi w grę.
Nesta Toruń- GKS Tychy typ – H(1,5-0) Tychy
Kurs: 1,62 ✅
Tobet
Ps.typy te podaję do rankingu Europejski Hokej 2012-2013
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 37

tomcho

Użytkownik
Aksam Unia Oświęcim - HC GKS Katowice
Typ: 2
Kurs: 3
Po udanym początku sezonu przyszła kolej na mocniejszych rywali, którzy w ostatnich dwóch meczach strzelili Unii 16 bramek! W Oświęcimiu nastroje są bardzo minorowe, ze składu z powodu kontuzji wypadł pierwszy bramkarz Dalibor Sedlar, więc jako &quot;jedynka&quot; wyjedzie dzisiaj chyba najsłabszy bramkarz PLH Sebastian Stańczyk. W osatnim meczu nie było widać zaangażowania Oświęcimian w mecz, być może chcą dać tym jakiś sygnał. W składzie Katowic wystąpią niesamowici Amerykanie Brown i Chwedoruk, którzy po dzisiejszym meczu na pewno wzbogacą swój dobytek punktowy. Do tego należy dodać świetnie spisującego się na bramce Zane&#39;a Kalembe dlatego z pewnością Katowiczanie zgarną dzisiaj pełną pule 3 punktów.
2:8✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam
Dzisiaj rozegrana zostanie 5 kolejka PLH chciałby podać tutaj 3 typy na dzisiejszą kolejkę(dzisiaj dość krótko bo zabiegany jestem).
Pierwszym meczem jest pojedynek Oświęcimia i Katowic, kolega wyżej napisał już o osłabieniu Unii na pozycji bramkarza i w pełni zgadzam się z jego opinią że ten mecz wygra GKS. Zespól z Katowic już opisywałem i ich agresywna gra bardzo mi się podoba. GKS przeskoczy dzisiaj w tabeli Unię i zakotwiczy tam na dłużej.
Unia Oświęcim - GKS Katowice typ 2
Kurs- 2,4 bwin ✅
Drugim meczem jest w Tychach, gdzie miejscowy GKS - lider Polskiej Ligi Hokejowej podejmie aktualnego mistrza - Ciarko PBS Bank Sanok. Hokeiści z Podkarpacia pojadą bez piwnego miasta bez dwóch czołowych zawodników Vozdeckiego i Kotaszki. Pierwszy z nich jest chory, a drugi narzeka na uraz barku. Nawet i bez tych osłabień cieżko będzie wygrać Sanokowi W Tychach. Uważam że po emocjonującym pojedynku górą będą gospodarze.
GKS Tychy- KH Sanok typ 1
Kurs – 2,10 bwin ⛔ oni mnie do szału doprowadzą ;)
Kolejnym meczem którego się podejmę do wytypowania jest pojedynek Zagłębia Sosnowiec z Nestą Toruń. Jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip bo będą walczyć o to kto będzie okupował na dłużej ostatnią pozycję bo nie ma co ukrywać te dwie ekipy śa na ten czas najsłabsze w PLH ale zdecydowanie lepiej prezentują się Sosnowiczanie i na nich w tym pojedynku stawiam, choć wiem że Toruń wyjdzie wyjątkowo zmotywowany na ten mecz. W Toruniu zabraknie Marka Wróbla(ma złamany palec).
Zagębie Sosnowiec – Nesta Toruń typ 1
Kurs – 1,75 bwin ✅
Ps. Typy te również podaję do rankingu europejskiego
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Unia Oświęcim - GKS Katowice 2 2.55
Spotkanie piątej kolejki Polskiej ligi hokejowej w którym zmierzą się Unia Oświęcim i GKS Katowice. Widzę w tym meczu faworyta w beniaminku z Katowic pomimo tego że zajmują niższe miejsce w tabeli. Unia zajmuje 5 miejsce z sześcioma punktami na koncie, w dwóch pierwszych spotkaniach w stosunku 4:1 pokonali dwa najsłabsze w tej chwili zespoły w lidze, tj. Zagłębie Sosnowiec i Toruń, jednak z lepszymi zespołami w kolejnych dwóch spotkaniach zostali rozbici, przegrywając kolejno 2:8 u siebie z Sanokiem i 0:8 na wyjeździe z Cracovią. Natomiast GKS Katowice pomimo 6 miejsca i pięciu punktów na koncie, patrząc na osiągnięte wyniki radzi sobie lepiej od rywala, pokonali w karnych Sanok, ledwie jednym trafieniem przegrali w Tychach, 2:5 z Cracovią i ostatnio wygrana 6:1 z Sosnowcem. Unia prezentuje się ostatnio fatalnie, dodatkowo wielce prawdopodobny jest brak podstawowego bramkarza Sedlarza, z Stańczykiem w bramce szanse GKS-u jeszcze bardziej wzrosną. GKS spisuje się dobrze i ma wielką ochotę na odniesienie pierwszego wyjazdowego zwycięstwa, ich zaciąg zza Oceanu prezentuje się bardzo dobrze, muszą jednak wystrzegać się głupich kar, które ostatnio im się zdarzały.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Masowo dziś widzę w temacie na GKS. Wszystko rozumiem, amerykańsko-kanadyjska armia zrobiła wrażenie na wielu, ale pamiętajmy że jest to beniaminek. Ich zgranie nastąpiło zaskakująco szybko, jak jednak wypadną ci zawodnicy na długim dystansie ciężko prorokować. W Unii jest duża gorycz dwie porażki po osiem goli w plecy - dziś rywal zdecydowanie słabszy niż Craxa czy Sanok więc Oświęcim spróbuje pokazać, że w hokeja grać potrafi. Value może i jest w typie na GKS, ale z pewnością trzeba brać pod uwagę rosnące kursy na Unie i może ustrzelić coś dobrego ... w tej chwili widzę już 1.88 w Tobet (a było na Unie nawet po 1.60) i to mi wystarczy. Białoruski zaciąg też potrafi grać wierzę, że nie gorzej niż Amerykanie.
Unia Oświęcim - GKS Katowice -&gt; Unia wygra (ML OT) [1.88][Tobet] ⛔ 0/3 w tym sezonie muszę się ogarnąć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
warzyn 145,9K

warzyn

Użytkownik
Już jakiś czas temu upatrzyłem to spotkanie mianowicie GKS Katowice z ekipą Torunia.
GKS przyzwoicie jak do tej pory i wydaję się na chwilę obecną, ze będzie ekipa z Katowic przewodzić w dolnej połowie tabeli, poza tym goszczą w tej kolejce makabrycznie słabo grający team z Torunia. Kursy jeszcze nie wystawione i nie wiem czego się spodziewać jutro, ale widzę faworyta po stronie gospodarzy biorąc pod uwagę obecną formę... z drugiej strony Toruń wiecznie przegrywał nie będzie po serii porażek. H2h wyraźnie po stronie torunia choć staty sięgają lat 2005 i nizej to jednak zawsze Katowice miały problem a ostatnie 10 spotkań między tymi drużynami to 10 zwycięstw hokeistów z Torunia.
Może ma ktoś jakieś &quot;niusy&quot; kadrowe lub z otoczenia obu ekip będzie łatwiej coś typować, Ja chyba na chwilę obecną jestem po stronie GKS-u&gt;&lt; Ciekawy jestem kursów na jutro ale jeżeli będzie 1.8 na gospo to chyba do wzięcia
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Też czekam na kursy ale spodziewam sie max 1,5 - 1,6.GieKSa jest zdecydowanym faworytem.Zespół poukładany , bez kłopotów organizacyjnych i finansowych.Powinni łatwo w dwóch tercjach sie rozprawić z słabym Toruniem a potem zacznie się oszczędzanie sił na niedzielny mecz z Jastrzębiem.Pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
T 19

trewor

Użytkownik
PLH
Za nami pięć kolejek PLH i pewnie, że to jeszcze początek sezonu, ale o każdej ekipie można już co nieco napisać.
Typy i prognozy przedsezonowe na razie potwierdzają się w 80-90%. Przed sezonem można było przewidzieć kto o co będzie walczył. Mi wyszło coś takiego:

1: Sanok
2-3: Jastrzębie, Tychy
4: Kraków
5-6: Oświęcim, Katowice
7-8: Sosnowiec, Toruń

Jak na razie sprawdza się to właśnie w tych 80%. Brakujące 20% to wyniki Unii i HC GKS.
Postawa drużyny z Katowic to dla mnie zaskoczenie na plus. Główną rolę odgrywa tu zaciąg zza oceanu - Jared Brown i Justin Chwedoruk, który już rozruszał klasyfikację kanadyjską PLH. Wygrana po karnych z Sanokiem, wyrównana walka w Tychach i w końcu zdecydowane zwycięstwa nad Sosnowcem i w Oświęcimiu robią wrażenie. Z kolei to właśnie Oświęcim jest drugą niespodzianką, ale na minus. Początkowy terminarz trochę zamazał obraz możliwości tego zespołu... przynajmniej w tej części sezonu. Pierwsze dwa zwycięstwa po 4:1 nad Sosnowcem i Toruniem napawały optymizmem i mogły potwierdzić walkę o środek/4. miejsce w tabeli. Niestety dla Oświęcimian kolejne 3 mecze zweryfikowały trochę te przypuszczenia. Porażki z Sanokiem, Cracovią i Katowicami pokazały, że to nie Unia była taka mocna, tylko Sosnowiec i Toruń tak bardzo odstają od reszty. Wystarczy wspomnieć, że za każdą porażką Unici tracili po 8 bramek. Dochodzi tu jeszcze kontuzja podstawowego bramkarza Sedlara. W ostatnim meczu z Katowicami całe 60 minut bronił rezerwowy Stańczyk i jak się okazuje... wyniki mówią same siebie.
Czołówka ligi to oczywiście Sanok. Personalnie najmocniejszy skład w PLH. Za nimi stoją Jastrzębie i Tychy. JKH wzmocnione m.in. Prochazką, Zatkiem i Kapicą może zadać sobie pytanie: jeśli nie teraz to kiedy? Tychom z Baranykiem i Łopuskim będzie ciężko powtórzyć wyczyn z zeszłego roku, kiedy to nie awansowali do fazy PO. Wielką niewiadomą jest Cracovia. Personalnie osłabiona, ale jedna osoba robi tam różnicę. L. Laszkiewicz? Oczywiście, że... też, ale ja mam tu na myśli osobę trenera - R. Rohacka. Człowiek, który potrafi zrobić coś z niczego.

Dzisiaj na lodzie zmierzą się...

:hokej: HC GKS - Nesta Toruń
:hokej: Ciarko PBS Bank - Zagłębie
:hokej: Aksam Unia - JKH GKS

... i z prognoz przedsezonowych, a przede wszystkich z dotychczasowych wyników w systemie 1 i 2 można skreślić: 1, 1, 2. Czy kursy na te zdarzenia będą opłacalne, czy typy będą trafione... o tym dowiemy się już niebawem.

* myślę, że ~1.8 czy nawet ~1.5 na HC GKS to tak nie bardzo będzie...
 
T 37

tomcho

Użytkownik
Aksam Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie
Typ: 2
Kurs: 1.8
W dniu dzisiejszym Oświęcimianie podejmą na własnym lodzie drużynę z Jastrzębia. W składzie Unii prawdopodobnie nie wystąpi kontuzjowany Dalibor Sedlar. Oświęcimianie w dalszym ciągu grają bez zaangażowania. Prawdopodobnie jest to spowodowane konfliktem z działaczami (pieniądze?) lub ztrenerem. Ekipa JKH to drużna poukładana z mocnym składem i pewnym punktem w bramce w postaci fenomenalnego Ramona Sopko. Ostatnie wyniki Jastrzębia pokazują potencjał zespołu, min. wygrana w Sanoku 5:4, wygrana z Cracovią 5:1. Smaczku dodaje fakt, że w ekpie JKH wystąpi dwóch byłych Unitów- Miroslav Zatko i Radek Prohazka - obaj byli w poprzednim sezonie gwiazdami zespołu z Oświęcimia, teraz stają po drugiej stronie barykady i na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Podsumowując- myślę, że JKH bez problemów poradzi sobie z Unią w dość wysokim stosunku bramek
2:3✅
niewiele brakowało, Unia zaczęła grać, być może w niedziele będzię niespodzianka w Tychach, jutro przed południem analiza Tychy - Unia
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam. W 6 kolejce po przeczytaniu wypowiedzi zawodników postanowiłem zagrać 2 spotkania na over under.
Pierwsze spotkanie to mecz KH Sanok-Zagłębie Sosnowiec. Jak hokeiści Sanoka tak i Sosnowca w wypowiedziach przed meczowych mówią o ofensywnym nastawieniu na ten mecz Cytuje:–&quot; Na pewno będziemy chcieli poprawić naszą skuteczność pod bramką Zagłębia, by sytuacja z ostatniego spotkania się nie powtórzyła. Wtedy na ponad 50 naszych strzałów tylko trzy znalazły drogę do bramki &quot;– przypomniał Zoltan Kubat, defensor Ciarko PBS Bank. Natomiast z obozu Sosnowca padają takie słowa: – &quot;Na pewno musimy zagrać trochę odważniej niż pierwszym meczu – analizował Maciej Szewczyk. – Nie możemy dać się Sanokowi zdominować. Musimy stwarzać sobie okazję bramkowe i je wykorzystywać. Czujemy rytm meczowy, więc na pewno pokusimy się o dobry rezultat.&quot; . Słowa to jedno a gra to drugie nie bedą grali cały mecz otwartej gry tylko na pewno Sosnowiec będzie chciał strzelić szybko bramkę i później kontrować ale czy mu się to uda? Sanok też ma mocne wejścia w mecz...zobaczymy ja stawiam Over 6,5
KH Sanok-Zagłębie Sosnowiec typ over 6,5 ✅
kurs 1,6
bwin
Drugi mecz to pojedynek między GKS Katowice-Nesta Toruń .Tutaj zdecydowałem się na under 6,5. Myślę że wreszcie hokeiści z Torunia będą chcieli coś ugrać bo kiedy jak nie dzisiaj skoro następne 2 mecze grają z KH Sanok(jeden awansem). Poza tym z wypowiedzi wynika że jadą z nastawieniem gry defensywnej a strzelić Kalembie też im nie będzie łatwo więc powinno być mało bramek. I tu cytat:&quot;– Jedziemy do Katowic w stu procentach skoncentrowani. Naszym zadaniem będzie przede wszystkim nie stracić bramki, bo zdajemy sobie sprawę z ofensywnego potencjału rywali. Musimy w końcu się przełamać i zdobyć pierwsze punkty – zaznaczył Kamil Kalinowski. &quot;
GKS Katowice-Nesta Toruń - typ under 6,5 ✅
kurs 2,4
bwin
Poza tym myślę że dużo bramek padnie w Oświęcimiu bo znowu na bramce Stańczyk i komplet punktów powinno wywieść Jastrzębie ,zresztą kursy lecą na łeb na szyję pewnie szykuje się zmiana trenera tak przynajmniej mówią w kuluarach bo obecny zawodnikom nie leży. A w Krakowie no bet wszystko się może zdarzyć ;)
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Drugi mecz to pojedynek między GKS Katowice-Nesta Toruń .Tutaj zdecydowałem się na under 6,5. Myślę że wreszcie hokeiści z Torunia będą chcieli coś ugrać bo kiedy jak nie dzisiaj skoro następne 2 mecze grają z KH Sanok(jeden awansem). Poza tym z wypowiedzi wynika że jadą z nastawieniem gry defensywnej a strzelić Kalembie też im nie będzie łatwo więc powinno być mało bramek. I tu cytat:&quot;– Jedziemy do Katowic w stu procentach skoncentrowani. Naszym zadaniem będzie przede wszystkim nie stracić bramki, bo zdajemy sobie sprawę z ofensywnego potencjału rywali. Musimy w końcu się przełamać i zdobyć pierwsze punkty – zaznaczył Kamil Kalinowski. &quot;
GKS Katowice-Nesta Toruń - typ under 6,5
kurs 2,4
bwin
Wywiady wywiadami, ale według mnie dziś Toruń w Katowicach polegnie i nie będzie to przegrana jedną, czy dwoma bramkami. Potencjał ofensywny zdecydowanie po stronie gospodarzy i nie wydaje mi się, żeby mięli się w tym meczu oszczędzać.
Jak dla mnie w tym meczu:
GKS Katowice-Nesta Toruń - over 7.5 ⛔
kurs 1.92
betsafe
dodatkowo ten sam mecz
GKS Katowice-Nesta Toruń handicap 0:2,5 - 1 ✅
kurs 1.68
betsafe
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Ja nie neguje wyższości ofensywnej Katowiczan na pewno ten mecz wygrają może 4-5 bramkami i wątpię aby Toruń strzelił więcej niż 2.Natomiast wątpię też aby GKS grał na 100% siłami jak czekają ich takie mecze kolejno jak Jastrzębie Sanok Tychy.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
GKS Katowice - Nesta Toruń
GKS Katowice --- 1.20 ✅
GKS Katowice (-2.5) --- 1.65 ✅
bet365
Krótko. Koledzy wyżej opisali w miarę solidnie o co chodzi w tym meczu. Nie wiem czy będzie to overowy mecz czy jednak underowy, ale patrząc na to co wyczynia GKS, można śmiało w ich stronę zagrać handicap. Forma jest. Dwa przekonywujące zwycięstwa nad Unią i Zagłębiem mogą robić wrażenie. I pewnie robią na hokeistach z Torunia. Wydaje mi się, ze szybka strata bramki czy dwóch będzie gwoździem do trumny Torunian. Wysokie zwycięstwo gospodarzy bardzo prawdopodobne. Początek -18.00.
Zdecydowane zwycięstwo Katowiczan 5-1.
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam.Dzisiaj w PLH chciałbym podać jeden wynik do Rankingu Europejskiego a jest nim że pierwszego gola w meczu Zagłębie Sosnowiec Cracovia Kraków strzeli Zagłębie a motywuję to tym że w 2 spotkaniach u siebie jakie były i 2 na wyjeździe Zagłębie otwierało wynik meczu natomiast Cracovia na wyjeździe zawsze pierwsza traciła bramkę...typ ryzykowny ale wart pogrania za taki kurs.
Zagłębie Sosnowiec- Cracovia Kraków typ: pierwsza bramka-Zagłębie
kurs: 2,4
Tobet
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec- Cracovia Kraków typ: pierwsza bramka-Zagłębie
Tak z ciekawości spojrzałem na historię spotkań pomiędzy tymi ekipami i z lekkim zdziwieniem przyznam, że Zagłębie na 10 pojedynków z Cracovią tylko raz strzelił pierwszy bramkę (12. lutego 2011 w przegranym meczu 2-10). Typ więc na pewno ryzykowny, ale rzecz jasna jak najbardziej można próbować.
Osobiście typuję dziś pewne zwycięstwo gości. Cracovia w mega formie nie jest, tu nie ma co się oszukiwać. Co istotne - ostatnią wygraną na wyjeździe odniosła w lutym tego roku, dokładnie 6 meczy temu (pokonali Unię). To może martwić. Moim zdaniem jednak dziś jest fenomenalna szansa, by przełamać wreszcie tę wyjazdową niemoc. Zagłębie gra słabo. Ostatnie wyniki mówią same za siebie. 1 zwycięstwo na 7 meczy w tym sezonie nie ma prawa budzić strachu i respektu wśród hokeistów z Krakowa. Wyżej wspomniana historia spotkań także zdecydowanie na korzyść Cracovii. Goście mają w swoich szeregach zawodników, którzy mają naprawdę spory potencjał ofensywny. Nowe nabytki Cracovii, Valcak i Fojtik, już w pierwszych kilku spotkaniach pokazali się ze znakomitej strony, strzelając ważne bramki i notując kilka asyst. Nie widzę dzisiaj argumentów po stronie Zagłębie, nie jest nim na pewno forma, nie jest nim także własne lodowisko. Krakowianie dziś pewny win. Początek spotkania 17.00.
Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia
Cracovia --- 1.55 ⛔
Cracovia (-1.5) --- 1.90 ⛔
bet365
Cracovia tradycyjnie pierwsza strzela bramkę, ale sam mecz nie ułożył im się po myśli. Wygrana po dogrywce 3-4 na pewno nie do końca satysfakcjonuje gości.
 
T 37

tomcho

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec- Unia Oświęcim
Typ: 2
Kurs: 2,2
W dniu dzisiejszym drużyna z Sosnowca podejmuje swojego sąsiada w tabeli Unie Oświęcim. Sosnowiczanie pokazali ostatnio, że u siebie są niezwykle groźni urywając punkt faworyzowanej Cracovii. Oświęcimianie natomiast powstają jak feniks z popiołów, po sromotnych porażkach widać, że wyraźnie się odradzają. Co prawda przegrali ostatnie dwa mecze, ale nieznacznie, bo 2:3 z Jastrzębiem i 8:7 z Tychami. W drużynie Unii wyraźnie rozstrzelał się jeden z Białorusinów Siergiej Khomka. Dodatkowo w Oświęcimiu zakontraktowano nowego bramkarza Michala Fikrta, który z pewnością będzie bardzo mocnym punktem w bramce. Unici chcąc gonić czołówkę muszą wygrywać takie spotkania jak dzisiejsze w Sosnowcu. Stawiam na zwycięstwo Unii Oświęcim.

✅3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom