>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - PLH - 2012/2013

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zgadzam się z kolegą tomcho, Unia Oświęcim nie jest w tym sezonie tak zła jak osiągane przez nią wyniki. Przyczyn było kilka, ale tą najbardziej dotkliwą mimo wszystko utrata bardzo dobrze zapowiadającego się Delibora Sedlarza. Teraz klub z Małopolski zapewnił sobie nowego golkipera z Czech i sądząc po klubach w jakich do tej pory był angażowany to może to być bardzo pozytywna postać. Unia powinna się plasować o oczko wyżej od Zagłębia w tym sezonie, mimo regresu w stosunku do ostatnich lat to jest i tak ciekawy skład - w ofensywie już jest bardzo solidnie Różański i Rzeszutko na prawdę potrafią dużo doszedł Chomko i wygląda to mocno. Jeśli czeski bramkarz da pewność obrońcom to z Sosnowca Unia wróci przełamując swoją fatalną passę. Kurs w Tobecie kusi ????
Zagłębie Sosnowiec - Aksam Unia Oświęcim -&gt; Unia wygra (ML OT)[1.95][Tobet]
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 0

tofik-unia1946

Użytkownik
Widze ze tu dawno nikogo nie bylo. w zwiazku z tym podam kilka analiz na wtorkowe mecze. SANOK-UNIA typ1 kurs 1,4 unia bardzo slabiutka w tym sezonie waza sie losy trenera kilka wpadek po 8 bramek w meczu to wstyd dla druzyny mimo ze pozyskali teraz czeskiego bramkarza firkta duzo im to nie da bo nie zaklimatyzuje sie ten zawodnik w druzynie. Proponuje tez opcje over6,5 lub 7,5 na wiecej kursy po 1,85. TORUN-JASTRZEBIE typ 2 kurs 1,4. W tym meczu jest tak samo jak w meczu unii faworyt jeden i to pewny. Torun ostatnie miejsce nic nie graja i raczej spadna do 1 ligi jastrzebie ostatnio nokautuje rywali dzis bedzie podobnie. Proponuje grac rowniez overy 6,5 lub 7,5. Kolejne spotkanie to Zaglebie-TYCHY typ 2 kurs 2,15. Po ostatniej wpadce w katowicach i kilku wczesniejszych tyszanie beda chcieli odniesc zwyciestwo moim zdaniem zdecydowany faworyt mecz bedzie wyrownany zaglebie bedzie chcialo sie odgryzc za ostatni porazke w jastrzebiu zakonczonym wynikiem dwucyfrowym az 12-1. Polecam typ na tychy. Ostatnie spotkanie dzis wtorkowe to katowice-cracovia tu typ ciezko powiedziec katowice ostro wzmocnione bedzie sie liczyc w czolowce u siebie jak do tej pory sa nie pokonane moj typ 1 kurs 2,4 polecam goraco
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Kolejne spotkanie to Zaglebie-TYCHY typ 2 kurs 2,15. Po ostatniej wpadce w katowicach i kilku wczesniejszych tyszanie beda chcieli odniesc zwyciestwo moim zdaniem zdecydowany faworyt mecz bedzie wyrownany zaglebie bedzie chcialo sie odgryzc za ostatni porazke w jastrzebiu zakonczonym wynikiem dwucyfrowym az 12-1. Polecam typ na tychy.
Przepraszam bardzo, ale gdzie jest kurs 2.15 na gks ?
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
KH Sanok - Unia
over 7,5 --- 1.75
bet365
Patrzę na ostatnie pojedynki Unii i niby wszystko pięknie, dwa zwycięstwa, 10 strzelonych bramek, naprawdę fajnie. Tylko, że rywale z najniższej półki. O ile ogranie Zagłębia na wyjeździe 3-6 to wynik, który można docenić, bo nigdy nie gra się łatwo w Sosnowcu, to już wymęczone zwycięstwo nad słabiutkim Nestą nie może powalać na kolana. Poza tym wyjazdy hokeistów z Oświęcimia w tym sezonie naprawdę słabe. Porażki 8-7 z Tychami i dobitne 8-0 z Cracovią dają wyraźnie do zrozumienia, że z lepszym rywalem Unia traci mnóstwo bramek. Dlatego własnie liczę dziś na pewne pokrycie overku 7,5. Ciarko Sanok to lider tabeli i faworyt do zdobycia mistrzostwa Polski. Wyniki uzyskiwane przez ten zespół na pewno satysfakcjonują zarząd i kibiców. Jest dobrze, a po dzisiejszym meczu powinno być jeszcze lepiej. Nie wydaje mi się, by Sanok mógł dziś zgubić punkty. Liczę, że goście są w stanie strzelić ze dwie bramki, a gospodarze rozstrzelają rywali i tak powinniśmy zobaczyć overowy pojedynek. Początek meczu zaplanowany na godzinę 18.00.
Kompletne pudło z typem. 2-2. Brawo Unia.
Mefisto88 co ty wiesz o unii ja jestem z tego miasta i wiem co sie w klubie dzieje takze nie sugeruj sie poprzednimi meczami bo szybko kase stracisz. pamietaj mecz meczowi nie rowny w kazdej chwili sie unia moze rozkrecic i bic gwiazdorow juz sie powoli rozkrecaja poczekaj z czasem i obserwuj
Wiem tyle kolego ile potrzeba. Fajnie, że jesteś z Oświęcimia, szanuje to, udzielaj się częściej w działach przed meczami, bo teraz to ja i jestem mądry. Dziś napisałbym analizę dokładnie taką samą, bo po prostu takie miałem przeczucie, że Sanok nie będzie miał większych problemów z rywalem, ale pomyliłem się i tyle. Unia zagrała dobre zawody i chwała im za to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 0

tofik-unia1946

Użytkownik
polczas111 byl w fortunie o 10 rano potem spadl trzeba z rana do buka chodzic albo przez kogos posylac zeby kursy lepsze byly pewniak byl jak ta lala unia wczoraj cos lepiej zagrala chyba sie boja o trenera hahahaha
Mefisto88 co ty wiesz o unii ja jestem z tego miasta i wiem co sie w klubie dzieje takze nie sugeruj sie poprzednimi meczami bo szybko kase stracisz. pamietaj mecz meczowi nie rowny w kazdej chwili sie unia moze rozkrecic i bic gwiazdorow juz sie powoli rozkrecaja poczekaj z czasem i obserwuj
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
tofik unia1946 fajnie że zacząłeś pisać w dziale wiadomo, że osoby z miast &quot;hokejowych&quot; zawsze wiedzą co w trawie piszczy, ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie które musisz uszanować. Co do Unii tak jak pisałem na ich temat, na pewno drużyna ma papiery na pierwszą czwórkę, ale do tej pory tego nie pokazywała. Mecz w Sanoku im wyszedł, przyjęli defensywną taktykę i niewiele brakło do sukcesu - zresztą to mało ważne dla nich najistotniejsze będą właśnie pojedynki z Craxa, Katowicami i JKH to są zespoły o zbliżonych możliwościach.
 
T 37

tomcho

Użytkownik
Unia Oświęcim - Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 2.52
Dzisiejsze &quot;derby małopolski&quot; zapowiadają się niezwykle ciekawie. Gospodarze po fatalnej pierwszej rundzie spotkań ostro się rozkręcają i jeśli chcą liczyć się w walce o czwórkę to takie mecze muszą po prostu wygrywać. Ostatni mecz Sanoku pokazał, że Unia może walczyć z najlepszymi. Do bramki zatrudniono bardzo mocny punkt w postaci Michala Fikrta, który spisuje się fenomenalnie i myślę, że może być najlepszym bramkarzem PLH. Przeciwnikiem Unitów będzie Cracovia, która w uszczuplonym składzie (w porównaniu do poprzedniego sezonu) gra bardzo dobry hokej. Ostatnie zwycięstwo w Katowicach pokazuje, że Krakowianie są niezwykle groźni także na wyjazdach. Mimo to myślę, że Unia w dzisiejszym pojedynku zwycięży i być może wskoczy na 5. miejsce

✅4:3
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pół minuty zabrakło Neście by wywalczyć ten jeden upragniony punkt w tym sezonie. Już drugi raz byli tak blisko, już dwa razy zagrali w tym sezonie zdecydowanie ponad swoje siły ponad swoje możliwości ale pech czy też zbieg okoliczności nie pozwolił im cieszyć się nawet z dogrywki.
W Toruniu źle się dzieje to wie każdy, zawirowania finansowo organizacyjne sprawiają, że już na starcie ligi wiemy kto z niej spadnie na dobrą sprawę. Sami zawodnicy podkreślają, że o ile u siebie na Tor Torze są w stanie walczyć z każdym i ambicjami nadrabiać braki - to na wyjazdach nie mogą obiecać tego samego bo jest to po prostu dużo trudniejsze.
Dzisiejszy rywal outsidera to GKS Tychy, główny faworyt do zdetronizowania mistrzów z Sanoka jest największym rozczarowaniem PLH chyba mogę to śmiało powiedzieć. Były wzmocnienia były zapowiedzi, ale gra jest co najwyżej przeciętna chyba adekwatna do wyników. Tychy potrzebują takiej gierki na przełamanie i takiego przeciwnika jak Toruń. Co z tego że minimalnie wygrali z Zagłębiem, niech trochę postrzelają z Nestą niech odblokują się w przewadze niech poczują się pewniej w budowaniu zamka - Mniej niż 5:0, 5:1 się dziś nie spodziewam.
GKS Tychy - Nesta Karawela Toruń -&gt; GKS wygra -3 gole [1.91][Pinnacle] ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Jastrzębie - Ciarko - Ciarko Sanok @ 2,45 ✅
Mecz na szczycie w PLH. Zespół z Sanoka został stworzony aby zdetronizować Cracovię. Cracovię, nie Jastrzębie. GKS jak pisałem na początku sezonu miał walczyć z Pasami o miejsce nr 3, za plecami Ciarko i GKSu Tychy. Tyszanie póki co lekko mnie zawodzą, ale czwórka jaka miała być, taka jest. Jastrzębie, pomimo pozycji vicelidera wciąż wydaje się być dopiero czwartą siłą ligi. Ostatni mecz z Nestą tylko potwierdził spekulacje o chybotliwej formie Gieksy. Sanoczanie, po małym zamieszaniu w klubie związanym m.in. z &quot;wypożyczeniem&quot; Wolskiego i kilkoma drobniejszymi sprawami, wreszcie muszą się skupić na tym, co jest. Ostatnie dwa spotkania udało się wygrać &quot;psim swędem&quot;, dopiero po dogrywkach. Dziś nie przewiduję remisu. Ciarko lubi grać z Jastrzębiem, a w tym sezonie mają pewne rachunki do wyrównania. Poprzedni sezon na tafli GKSu to dwa zwycięstwa gospodarzy i trzy gości (w tym dwa w wygranych do 0 play-offach). W poprzednich rozgrywkach, Ciarko nie przegrało jednak u siebie z Jastrzębiem, a tu już zaliczyli wpadkę 5-6. Jest za co się mścić, jest kim się mścić. W meczu z Nestą widać było lekką zadyszkę dzisiejszych gospodarzy, co powinno zostać skwapliwie wykorzystane przez żądnych rewanżu graczy Mistrza Polski. Liczyłem na kurs w granicach 2,0 na Ciarko, ale po 2,4 aż żal byłoby nie spróbować!
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
GKS Tychy - Nesta Toruń
over 6,5 ---
1.68 ⛔
Pinnacle
Odi złapał jeszcze dobry kurs i ciekawy zakład, bo handicap -3. Teraz raczej można zastać handi -3.5, a to jednak minimalnie większe ryzyko. Z drugiej jednak strony jak spojrzymy na tabelę, formę (mimo wszystko), historię spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami, można dojść do wniosku, że dziś gospodarze powinni roznieść hokeistów z Torunia. Nesta, tak jak wspomniał Odi, zagrała naprawdę dwa dobre spotkania. Niesamowicie pechowa porażka z Jastrzębiem 2-3 wstydu nie przynosi, a wcześniejszy wyjazd do Oświęcimia także niekoniecznie musiał zakończyć się zerowym dorobkiem punktowym. Wydaje się, że Torunianie powinni pójść za ciosem, jednak dziś rywal zdecydowanie za mocny dla gości. Choć Tychy nie zachwycają, liczę dziś wreszcie na dobrą formę w ofensywie i pokazanie, że aplikowanie 5-6 bramek rywalom (w tym wypadku słabym rywalom) nie jest czymś niemożliwym. Handi naprawdę wygląda obiecująco, gram jednak over 6,5 gola. Początek 18.00.
Trafna analiza, typ do bani. Skromne 4-0 nie pokryło overu. Czas na odpoczynek od polskiego hokeja.
 
S 0

smuga1985

Użytkownik
Czy podpowie mi ktoś coś odnośnie dzisiejszego meczu pomiędzy Ciarko Stal Sanol vs GKS Katowice

Zastanawiam się nad :
Wygrają gospodarze - 1.35
Over 6.5 - 1.65

Ktoś coś pomoże ?
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Czy podpowie mi ktoś coś odnośnie dzisiejszego meczu pomiędzy Ciarko Stal Sanol vs GKS Katowice

Zastanawiam się nad :
Wygrają gospodarze - 1.35
Over 6.5 - 1.65

Ktoś coś pomoże ?
Kurs na wygraną jest za niski aby ryzykować bo w tym meczu wszystko się może zdarzyć...ja osobiście odpuszczam i Tobie też tak radzę...a dlatego że w ostatnim meczu w Sanoku doszło do ostrych spięć i czuję że ambicjonalnie grający Amerykanie(Jared Brown) będą chcieli się odgryść i nie chodzi mi tu o gole tylko pozasportowe ???? zagrania...a jak chłopaki nie będą dłużni to może być ciekawie dodatkowo sędziuje Radzik co gwizdać uwielbia ???? ....ale czy tak będzie nie wiadomo trener Katowiczan zapowiedział ostrożną grę. Jakby nie było tych ostatnich sytuacji postawiłbym under 6,5 bo bramkarze są teraz w formie...choć wiem że oba zespoły grają bardzo ofensywnie.
Edit: Tak jak pisałem Radzik musiał być głównym aktorem tego widowiska suma kar 20-26 na korzyść Katowic ale chłopaki w bramkach spisali się wyśmienicie i under 6,5 by siadł ;) . Choć nie ukrywam że niektóre kary dla GKS były zasłużone bo oni woleli komuś krzywdę zrobić niż strzelać gole.
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Mała informacja odnośnie dzisiejszego meczu tychów z pasami tj. Po prawie dwutygodniowej przerwie, spowodowanej kontuzją szczęki, do składu GKS Tychy powróci Michał Woźnica. Nadal zabraknie natomiast Adriana Parzyszka, który zmaga się z problemami z kręgosłupem.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Miałem okazję oglądać Tychy ostatnio w Sanoku i trzeba przyznać, że zespół nie ma pomysłu na grę - ale nie robi też wielu błędów. GKS nie ma szczęścia w wielu sytuacjach, trafili akurat na ten lepszy dzień Odrobnego i stąd wynik był dosyć wysoki na ich niekorzyść. Nie mniej u siebie Tyszanie muszą grać lepiej, zwłaszcza z rywalem pokroju Cracovii czyli było nie było bezpośrednim przeciwnikiem w tabeli. Craxa gra nadspodziewanie stabilnie, ale jest tam jeden duży problem - Valcak , Dudas i Fojtik łapią głupie kary czasami nawet te &quot;duże&quot; 10,20 minut za niesportowe zachowanie i osłabiają zespół na cały mecz. Rohaczek to dobry treneiro i zapowiedział że spróbuje coś z tym zrobić jednak podejrzewam, że bardziej będzie to próbował zrobić w meczach domowych by takie coś nie zdarzało się przed własnymi kibicami. Wraca Woźnica, który w przeciwieństwie do Parzyszka dawał drużynie dużo - Potencjał nieznacznie na Tychy, własna tafla i kurs ok więc gram.
GKS Tychy - Comarch Cracovia -&gt; Tychy wygrają (ML OT)[Betsafe][1.78] ✅
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Miałem okazję oglądać Tychy ostatnio w Sanoku i trzeba przyznać, że zespół nie ma pomysłu na grę - ale nie robi też wielu błędów. GKS nie ma szczęścia w wielu sytuacjach, trafili akurat na ten lepszy dzień Odrobnego i stąd wynik był dosyć wysoki na ich niekorzyść. Nie mniej u siebie Tyszanie muszą grać lepiej, zwłaszcza z rywalem pokroju Cracovii czyli było nie było bezpośrednim przeciwnikiem w tabeli. Craxa gra nadspodziewanie stabilnie, ale jest tam jeden duży problem - Valcak , Dudas i Fojtik łapią głupie kary czasami nawet te &quot;duże&quot; 10,20 minut za niesportowe zachowanie i osłabiają zespół na cały mecz. Rohaczek to dobry treneiro i zapowiedział że spróbuje coś z tym zrobić jednak podejrzewam, że bardziej będzie to próbował zrobić w meczach domowych by takie coś nie zdarzało się przed własnymi kibicami. Wraca Woźnica, który w przeciwieństwie do Parzyszka dawał drużynie dużo - Potencjał nieznacznie na Tychy, własna tafla i kurs ok więc gram.

GKS Tychy - Comarch Cracovia -&gt; Tychy wygrają (ML OT)[Betsafe][1.78]
I zrobił &quot;... za niesportowe zachowanie moi zawodnicy będą płacić po 1000 złotych - stwierdził po spotkaniu z JKH GKS Jastrzębie trener Cracovii, Rudolf Rohaczek.&quot;
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej -Polska
Ciarko PBS Bank Sanok - TKH Nesta Torun

TYP: under 7.5

KURS: 1,81

BUK: Pinnacle Sports


Analiza:



Dzisiaj postanowiłem analizę napisać na hokej ponieważ ostatnie dwa typy na piłkę nożną co podałem nie weszło więc postanowiłem zmienić swoje nastawienie i napisze właśnie dzisiaj analizę do hokeja. Chociaż nie ukrywam że miałem dylemat czy nie napisać do Serie B analizę ale jednak napisze do hokeja. Dzisiaj o godzinie 18 zmierzą się ze sobą lider czyli gospodarz Sanok z drużyną która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli czyli Nesta. Gospodarze tego dzisiejszego meczu bardzo dobrze spisują się w tym sezonie dzięki czemu znajdują się na pierwszym miejsce z dorobkiem 41 punktów. Na własnym boisku rozegrali oni osiem meczy w których to siedem spotkań wygrali i jeden mecz przegrali. Warto również dodać że jeden mecz wygrali u siebie po rzutach karnych. Strzelili oni w tych meczach 34 bramki i stracili 20 goli. A więc średnia wychodzi że wygrywali oni mecz 4:2. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni również osiem meczów w których to siedem meczów wygrali w tym jeden mecz wygrali w dogrywce i jeden mecz przegrali ale ten mecz przegrali dopiero po rzutach karnych. Zdobyli oni w tych meczach 42 gole i stracili 23 bramki. A więc ich średnia w meczu wychodzi że wygrywali średnio 5:3. A więc jak można się przypatrzeć Sanok w tym sezonie jest faworytem do zwycięstwa w lidze bo naprawdę prezentują bardzo równą formę. Natomiast goście tego dzisiejszego meczu czyli Nesta nie mają się czym pochwalić ponieważ znajdują się na ostatnim miejscu z dorobkiem pięciu oczek. Na własnym boisku rozegrali oni osiem meczy w których to wygrali dwa mecze jeden z tych meczów wygrali po dogrywce. Natomiast przegrali oni sześć spotkań. Zdobyli oni 20 goli i stracili 42 bramki. A więc średnia ich porażka wynosi 2:5. Na wyjeździe rozegrali oni sześć spotkań w których to wszystkie spotkania przegrali. Strzelili oni zaledwie osiem goli i stracili ich aż 26. Średnio porażka wynosi 1:4. A więc jak można zauważyć fatalnie się spisują więc na pewno w tym meczu nie będą istnieć. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze. Ja jednak postawie że w tym meczu padnie mniej niż osiem goli ponieważ uważam że Sanok zdobędzie szybko ze dwie lub trzy bramki i będzie kontrolował grę aby jak najmniej sił stracić :wink:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej -Polska Ciarko PBS Bank Sanok - TKH Nesta Torun
Szkoda Twojej pracy włożonej w tą analizę bo mecz ten jest odwołany, z powodu wycofania się z rozgrywek Nesty Karaweli Toruń. Co prawda formalnie sprawa jest jeszcze w toku, ale mecz z Sanokiem został oficjalnie anulowany i to już w piątek.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Liga Polska

JKH GKS Jastrzebie - GKS Tychy

TYP: 1

KURS: 2.20

BUK: Betclic

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17 rozpocznie się spotkanie pomiędzy GKS Jastrzębie a zespołem z Tych. Minimalnym faworytem tego spotkania są gospodarze tego meczu. Postanowiłem napisać analizę na hokej ponieważ myślałem o meczach piłki nożnej kwalifikacyjnych do mistrzostw świata lecz tam mogą paść różne wyniki bo są to mecze reprezentacyjne więc postanowiłem napisać swoją dzisiejszą analizę na hokej. A więc najpierw może napiszę coś o gospodarzach a potem o gościach. Jastrzębie w tabeli ligowej znajduje się na drugim miejscu z dorobkiem 31 oczek i traci aż 10 punktów do lidera. Lecz warto również w tym przypadku dodać że od lidera rozegrali dwa mecze mniej więc trzeba również brać to pod uwagę. Na własnym terenie rozegrali oni w tym sezonie siedem meczów w których to pięć meczy zakończyło się zwycięstwem i dwa mecze zakończyły się porażką. Strzelili oni w tych meczach 32 gole i stracili 15 bramek. A więc jak można przeliczyć średnio na mecz wychodził wynik 4:2. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni również siedem meczów w których to pięć meczy wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 24 goli i stracili 18 bramek. A więc średnio wychodzi wynik 3:2. Jak można dostrzec w tym sezonie naprawdę bardzo dobrze się spisują i muszą dalej zacząć wygrywać aby zbliżać się do lidera czyli do Sanoku. Natomiast goście tego meczu w tabeli ligowej znajdują się na trzecim miejscu z dorobkiem 28 oczek. Na własnym terenie rozegrali oni siedem meczów w których to wygrali sześć meczów w tym dwa mecze wygrali w dogrywce i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 28 goli i stracili 19 bramek. A więc średnio wygrywali oni 4:3. Na wyjeździe również rozegrali oni siedem meczów w których to cztery mecze wygrali i trzy spotkania przegrali. Strzelili oni w tych meczach 22 gole i stracili 15 bramek. A więc średnio padał wynik 3:2. Między oboma zespołami doszło do 12 pojedynków w których to sześć razy zwyciężali gospodarze i pięć meczów wygrali goście. W tych meczach raz padł remis. Postanowiłem postawić na gospodarzy ponieważ ostatnie mecze za czeli grać bardzo dobrze i naprawdę są głównym faworytem do tego aby zagrozić Sanokowi w tym sezonie a do tego ten mecz rozgrywają u siebie i będą bardzo zmotywowani. Moim zdaniem padnie rezultat 4:2 dla Jastrzębia ;)
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam.Dzisiaj w PLH wielki dzień na lodowisku zadebiutuje gracz mający aktualny kontrakt w NHL Wojtek Wolski,mecz ten bedzie pojedynkiem z Cracovią. Stawiam tutaj na handi -1,5 u gospodarzy. I nie robię tego przez to że zagra Wolski i myślę że nastrzela kilka bramek!!!.Po pierwsze Sanok lubi grać z Cracovią co mówią statystyki, po drugie jest w gazie nie ma co ukrywać choć wyniki nie są powalające to jednak kiedy trzeba to potrafią wyciągnąć w 3 tercji z 0-2 na 3-2, po trzecie wrócą do swoich ulubionych ustawień czyli Górale razem w 3 ataku ( Malaś, Dziubek, Grucha), 2 atak na dzień dzisiejszy gra hokej poza zasięgiem każdej obrony w PLH. No a w pierwszym zadebiutuje Wolski z Koluszem i Zapałą. Ostatni mecz na Arenie z Craxą zakończył się wynikiem 4-3 ale to na własne życzenie bo prowadzili 4-0 to dali sobie strzelić 3 gole w ostatnich 5 min. Mecz bedzie transmitować TVP przez Wolskiego bo inaczej mają tą dyscyplinę daleko w d... a szkoda ???? .Dodatkowym atutem na ten wynik będzie pełna Arena co ostatnio było mankamentem i było spokojnie a hokeiści się nie spinali za bardzo.
KH Sanok- Cracovia Kraków -typ:1 (-1,5-0)
kurs:1,97 ✅
sts
tobet: - 1,75
Ps.złapałem taki kurs w naziemnym buku bo o tej godzinie nie ma żadnym internetowym a muszę wyjechać a po drugie żal nie wykorzystać takiej stawki bo wg. mnie się pomylili i jest za duże. Chociażby dlatego że na Cracovie dał 1,65 przy handi-1,5 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 27

danielsan

Użytkownik
Hokej, Polska
19.10.2012 17:45
Sanok vs Cracovia
typ: remis
kurs: 5.00
Bet365
Dzisiaj wielkie święto w Sanoku, będzie transmisja TV, spodziewana pełna hala i wspaniała promocja hokeja w Polsce. Czemu? Ano najlepszy gracz z polskimi papierami, prosto z Waszyngtonu, Wojtek Wolski debiutuje w ekipie gospodarzy. Ten znakomity gracz w obliczu lock-outu NHL podpisał tymczasowy kontrakt z mistrzem Polski. Prócz tego Ciarko, z wyjątkiem dwóch dogrywek (wygranych), wygrał wszystkie mecze od ponad 10 spotkań. Nadto jeszcze Cracovia nie potrafi grać za bardzo z Sanokiem, nie pokonali ich od ponad roku. Dodatkowo po stronie Cracovii możliwe osłabienia dzisiaj. Zatem wszystko, absolutnie wszystko przemawia dziś za Sanokiem.
Dlaczego więc remis? Ano często tak bywa, że gdy wszystkie atuty są po jednej stronie,
kroi się mega peffunia i masówa, kończy się to dosyć niespodziewanie. I taki też scenariusz może zdarzyć się dzisiaj, Cracovia się postawi i o zwycięstwie zadecyduje dogrywka, w której ostatecznie będzie Sanok. B365 daje nam 5x przebicie za coś takiego i myślę, że można parę groszy poszukać w ten sposób. Acz ostrożnie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom