>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLKK 2012/2013

Status
Zamknięty.
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
CCC - Gdynia
CCC -11,5 @1,77 betcity.ru
Dotychczasowe wyniki CCC:
30.09.2012 17:45 CCC Polkowice - Matizol Lider Pruszków 70 : 57
06.10.2012 17:45 CCC Polkowice - KK ROW Rybnik 73 : 49
13.10.2012 17:45 CCC Polkowice - PTK Pabianice 89 : 39
17.10.2012 17:45 AZS OPTeam Rzeszów - CCC Polkowice 33 : 47
27.10.2012 18:00 KSSSE AZS PWSZ Gorzów - CCC Polkowice 56 : 91
Dotychczasowe wyniki Gdynii:
30.09.2012 17:00 KK ROW Rybnik - Centrum Wzgórze Gdynia 66 : 59
01.10.2012 18:00 Widzew Łódź - Centrum Wzgórze Gdynia 72 : 78
24.10.2012 18:00 Centrum Wzgórze Gdynia - PTK Pabianice 72 : 59
17.10.2012 18:00 KSSSE AZS PWSZ Gorzów - Centrum Wzgórze Gdynia 74 : 58
20.10.2012 16:00 Centrum Wzgórze Gdynia - Wisła Can-Pack Kraków 67 : 73
27.10.2012 16:00 Centrum Wzgórze Gdynia - Energa Toruń 74 : 84
CCC w każdym z dotychczasowych spotkań przebijało takie handi. Skoro u siebie z Pruszkowem i Rybnikiem (jeszcze kompletnym) przebiło i z Gorzowem ostatnio na wyjeździe pogrom był to z kolejnym średniakiem jakim jest Gdynia, też nie powinno być problemu.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
PRUSZKÓW - TORUŃ
typ1: over 130,5
kurs: 1,99
buk: marathonbet
typ2: Pruszków -3,5
kurs: 1,91
buk: marathonbet

- To powinien być szybki mecz, bo oba zespoły grają bez klasycznych środkowych. Nasz zespół preferuje grę z kontry, z małą liczbą ustawianych ataków pozycyjnych. To powinno podobać się kibicom, których na hali pewnie będzie sporo - przewiduje pochodząca z Wołomina Koc.
Wg mnie linia zaniżona na to spotkanie, widziałbym spokojnie o 5pkt wyższą.
Odnośnie handi to jak już wiadomo w spotkaniu tym zabraknie Adrianne Ross - liderka toruńskiej Energi nie może wystąpić w sobotnim meczu z powodu kontuzji, jakiej doznała po ciosie Lai Palau w poprzedniej kolejce. Ross ma takie staty: 31:51min, 16.7ppg, 4.7rpg, 2.7apg.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś, 17:45
Pabianice - Polkowice
Pabianice under 47 1.80
Panbet
4/10
Pabianice średnie rzucają całe 48 z kawałkiem. Ale statystyka podwyższona przez mecze z Widzewem, Rzeszowem czy Gorzowem. Ich zdobycze z mocniejszymi to tak:
CCC Polkowice - PTK Pabianice 89 : 39
Artego Bydgoszcz - PTK Pabianice 85 : 42
Wisła Can-Pack Kraków - PTK Pabianice 82 : 44
Energa Toruń - PTK Pabianice 66 : 49
PTK Pabianice - Energa Toruń 36 : 57
Raz jak widać im się udało 49 punktów. I to z najsłabszą z całej czołówki Energą.
CCC traci średnio 52 punkty na mecz. Ale z najsłabszymi wygląda to tak:
CCC Polkowice - PTK Pabianice 89 : 39
AZS OPTeam Rzeszów - CCC Polkowice 33 : 47
CCC Polkowice - Centrum Wzgórze Gdynia 73 : 42
CCC Polkowice - Widzew Łódź 74 : 43
Widzew Łódź - CCC Polkowice 55 : 73
Też jeden raz straciły 55, ale to nic nie znaczy. Poza tym to z Widzewem, który jednak ma Tondel, Jankowską czy Pawlak, a w Pabianicach takich koszykarek nie ma.
W Pabianicach nie ma już Jasnowskiej, najlepszej strzelczyni, która miała całe 10.5 ppg w 8 meczach. I takie info z 28 grudnia:
W stosunku do poprzedniego sparingowego składu nie zagrały Ania Krajewska (jest chora), Kasia Salska (powikłania wcześniejszej kontuzji), Kasia Szymańska (gra obecnie w Ostrowie Wlkp.) i Monika Jasnowska (poważna kontuzja kolana wyłączyła ją z gry do końca sezonu).
Krajewska - 18 minut na mecz, 3.7 ppg, 1.4 rpg
Salska - 21 minut na mecz, 6.9 ppg, 3.1 rpg
Szymańska już dłużej nie gra, także nie robi.
Także Pabianice nie dość, że słabe to jeszcze osłabione.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lider Pruszków -12.5 - Widzew 1.91
Panbet
3/10
Po pierwsze, to cytat ze strony Widzewa:
Pierwszym z nich będzie potyczka ligowa z Matizolem Liderem Pruszków. Z tym zespołem potykaliśmy się już 13.10 poprzedniego roku i spotkanie to nie wspominamy dobrze – przegraliśmy bowiem z pruszkowiankami 54:71 na własnym terenie. Świetne zawody rozegrała wtedy Leona Jankowska, zdobywczyni prawie 50% punktów dla podopiecznych Ryszarda Andrzejczaka w tym meczu! Niestety, na domiar złego, obecnie popularna „Leo&quot; walczy z przeziębieniem, na które tak łatwo teraz popaść, i nie bierze udziału w treningach z zespołem a jej występ stoi pod znakiem zapytania. W tym wypadku gra będzie spoczywała na barkach bardziej doświadczonych zawodniczek, którym powinna przewodzić Aleksandra Pawlak.
A Jankowska to najsensowniejsza zawodniczka Widzewa - 32.5 minuty na mecz, 15.1 ppg, 6.9 rpg, 1.5 apg, 1.1 spg.
Jak ona nie zagra to więcej minut oczywiście dla Pawlak i Tondel, ale też takie tuzy jak Hylewska, Modelska czy Zapart będą pewnie więcej grać, a one to za wiele nie wnoszą. Można powiedzieć, że ich udział zmierza do zera.
A Lider full składem. Wszystkie Amerykanki już przed sylwestrem się zameldowały w Pruszkowie.
Pruszków ma ze 2-3 zawodniczki więcej w rotacji jednak.
Pierwszy mecz jak wyżej 71:54 dla Pruszkowa. Pod koniec 3Q było +20 i nawet mogły odpuścić i pozwolić Widzewowi na więcej. Skończyło się na +17.
Myślę, że tutaj spokojna wygrana 15+ się szykuje.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wisła -17.5 - Gorzów 1.85
Bet365
3/10
Prosta sprawa, 1 mecz obu ekip to 58:36 dla Wisły.
W porównaniu do tego meczu Gorzów będzie bez Moorer - 7.3 ppg, 3.8 rpg, 3.1 apg, 1.2 spg - bo nie znalazła uznania w oczach szkoleniowca. Pewnie, lepiej zostać z jedną rozgrywającą, która nie dość, że ma około 1 asysty na mecz to jeszcze rzuca jakieś 19% z gry. Gratulacje i pozdrowienia dla Pana Darka.
W Wiśle doszły Amerykanki - Beard - 13.7 ppg, 2.3 rpg, 1.7 apg, 2.3 spg i Charles - 13.5 ppg, 6.3 rpg, 1.5 apg.
Także wg mnie sprawa jasna dość.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
ARTEGO BYDGOSZCZ - WIDZEW ŁÓDŹ 105:64
typ1: artego -20,5 @1,91 marathonbet, stawka: 6/10 ✅
typ2: artego o79 @1,86 marathonbet, stawka: 7/10 ✅
Artego zaledwie kilka dni temu grało w Łodzi w ramach PP i wygrało 91:51. Teraz grają u siebie, więc powinno być jeszcze łatwiej. W pierwszym spotkaniu ligowym między nimi Artego wygrało 84:64 na wyjeździe.
Jedyny powód dla którego nie gram tego grubiej to fakt, że Artego może się trochę oszczędzać bo następne spotkanie gra z Wisłą. Nawet jeżeli tak się stanie i potraktują to spotkanie jak trening to i tak powinny swoje rzucić.
CCC POLKOWICE - AZS RZESZÓW 93:39
typ1: CCC -32,5 @1,91 marathonbet, stawka: 6/10 ✅
typ2: CCC o76 @1,86 marathonbet, stawka: 7/10 ✅
CCC to jedna z najmocniejszych ekip w plkk, natomiast Rzeszów po okresie świątecznym jest chyba najsłabszą: &quot;z końcem starego roku klub opuściły trzy kluczowe zawodniczki - Aneta Kotnis, Joanna Kędzia oraz przede wszystkim Leah Metcalf.&quot; Klub ma już otrzymanie bo nikt nie spada w tym sezonie i w związku z tym tnie koszty. W pierwszym spotkaniu między tymi ekipami CCC dało plamę rzucając tylko 47 punktów! Teraz wypadałoby to nadrobić i rzucić o100 przy takim przeciwniku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
AZS RZESZÓW - PRUSZKÓW 43:74
Typ: Pruszków -16,5 @1,91 marathonbet, stawka: 8/10 ✅
Dla mnie to pewniak! Rzeszów stracił trzy kluczowe zawodniczki o czym już pisałem ostatnio. Wg mnie to Rzeszów teraz jest najsłabszym zespołem w PLKK. Pruszków to solidna ekipa, która ostatnio wygrała też ze słabymi Pabianicami 76:59 na wyjeździe. Z AZS-em spokojnie 20-punktami powinny wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
ARTEGO BYDGOSZCZ - AZS RZESZÓW 94:37
Typ1: Artego -26,5 @1,91 marathon, stawka: 8/10 ✅
Typ2: Artego o77,5 @1,86 marathon, stawka: 8/10 ✅
Typ3: o128,5 @1,91, marathon, stawka: 5/10 ✅
Kolejny weekend z PLKK i kolejny typ przeciwko AZS Rzeszów! W poprzednich dwóch tematach pisałem już o AZS więc macie wszystko powyżej. Artego to objawienie sezonu, zespół który wygrał już Wisłą i CCC na wyjazdach! W pierwszym meczu z AZS wygrał 88:64 na wyjeździe. W tamtym spotkaniu Aneta Kotnis, Joanna Kędzia oraz Leah Metcalf rzuciły 45 punktów i zebrały 17 piłek (z 30 zespołu). Teraz ich nie ma, więc Artego ponownie może przekroczyć 100pkt w tym spotkaniu (jak z Widzewem ostatnio).
Dwa pierwsze typy można grubo zaatakować, natomiast over 128,5 też powinien wejść. Artego rzuci około 90-100pkt a AZS powinien około 40-50 dołożyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Pabianice - Wisła(-18.5) @ 1.91✅ Marathonbet
Powiem krótko - kto złapie to jego ????
Handicap będzie zapewne powyżej 30 punktów. Pabianice to outsider, przegrywają, jak leci. Ost.u siebie z Widzewem 50:62 przy kursie na Widzew ok.1.15.
Dla porównania Wisła 26.stycznia zniszczyła Widzew w Łodzi 85:48 i wówczas handicap był taki jak teraz z Pabianicami, a Pabianice &lt;&lt; Widzew &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt; Wisła, więc tu nie ma o czym gadać. Przedział kilkanaście pktów będzie, a hand na 99% powyżej 30, a nie jakieś tam 18.5...
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
PABIANICE - RZESZÓW 54:64
Typ1: Pabianice @1,6 betcity, stawka: 6/10 ⛔
Typ2: Pabianice -3,5 @1,9 betcity, stawka: 4/10 ⛔
Kolejny raz gram przeciwko AZS Rzeszów. Już wcześniej pisałem, że klub ten opuściły 3 czołowe zawodniczki (patrz 4 posty wyżej). Miały one znaczny udział w zwycięstwie Rzeszowa w pierwszym spotkaniu między tymi zespołami:
Rzeszów - Pabianice 93:61 (22:13, 24:14, 30:16, 17:18)
Joanna Kędzia 23:09min, 16pkt, 7zbiórek
Aneta Kotnis 28:00min, 5pkt, 9zbiórek
Leah Metcalf 23:03min, 6 pkt, 8asyst
Łącznie zdobyły: 27pkt z 93pkt zespołu, 17zbiórek z 38zb zespołu oraz 12asyst z 21as zespołu.
Teraz ich nie ma i Rzeszów gra fatalnie.
Oba zespoły zagrały ostatnio z Widzewem i oba przegrały:

Pabianice (u siebie) 50:62 (18:9, 10:21, 11:9, 11:23)
Rzeszów (na wyjeździe) 53:78 (23:17, 19:10, 17:13, 19:13)
Co ciekawe: Pabianice wygrały w zbiórkach aż 31:21 ! Kiedy Rzeszów przegrał w tym elemencie 29:35.
Dodatkowo dla Rzeszowa sezon zasadniczny już się skończył. Będą miały 9.miejsce po zasadniczym i nic im nie grozi bo w tym sezonie nikt nie spada z ligi. Pabianicom też nic nie grozi, jednak zespół ten nie odniósł jeszcze w tym sezonie zwycięstwa! Wypadałoby jedno, honorowe zdobyć ????
Dzisiaj grają te zespoły ostatnie spotkanie sezonu zasadnicznego a już jutro grają między sobą w pierwszym spotkaniu o 9.miejsce. Rewanż będzie 23.lutego w Rzeszowie.
Wg mnie dzisiaj Pabianice wygrywają bez problemu.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Jeszcze krótka wypowiedź prezesa PTK Pabianice odnośnie tego spotkania:
– Działacze klubu z Rzeszowa też liczą pieniądze. Aby obniżyć koszty, poprosili nas, by pierwsze spotkanie fazy finałowej rozegrać już w sobotę. Przystaliśmy na to. O tym, który zespół zajmie dziewiąte miejsce w mistrzostwach polski zdecydują dwa mecze. Rewanż odbędzie się 23 lutego na parkiecie AZS. W przypadku, gdyby każdy wygrał u siebie, to lepszy zespół wyłoni różnica małych punktów. Warto przypomnieć, że w tym sezonie z ekstraklasy nie spada żadna drużyna.

Przed pojedynkiem z AZS OPTeam mamy poważny kłopot, bowiem chora jest nasza rozgrywająca Agata Gajda. Oglądaliśmy wczorajsze spotkanie naszych najbliższych rywalek z widzewiankami i jest teraz czas, aby je dobrze przeanalizować. W zespole bojowy duch i chcemy zrobić wszystko, by wygrać pierwszy mecz w sezonie. Przynajmniej na koniec rozgrywek nasi kibice mieliby powody do zadowolenia.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jak informuje Express Ilustrowany, w zaplanowanych na piątek i sobotę spotkaniach PTK Pabianice z AZS-em OPTeam Rzeszów dojdzie do historycznego wydarzenia na parkietach żeńskiej ekstraklasy.
W zespole gospodyń u boku Renaty Piestrzyńskiej ma zagrać jej 16-letnia córka Natalia. Obie zawodniczki występują na pozycji skrzydłowej. Takiej sytuacji, aby w jednej drużynie zagrała mama razem z córką jeszcze w polskiej ekstraklasie nie było
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
WISŁA - CCC POLKOWICE
Typ1: Wisła @1,78 marathon, stawka: 7/10
Typ2: Wisła o64,5 @1,86 marathon, stawka: 5/10
Wisła powinna się zrewanżować i wygrać u siebie w meczu o prestiż (bo stawki tam nie ma = Wisła ma już pewne 3.miejsca a CCC 1.miejsce). Spotkanie będzie bez udziału kibiców CCC! Do tego w porównaniu do pierwszego spotkania między tymi ekipami Wisła wzmonicła się o Alane Beard i Erin Phillips. W CCC nie wiem co z Musiną, która od dłuższego czasu ma kontuzję i nie gra - nie znalazłem info do kiedy pauzuje, jednak wg mnie szkoda wracać w meczu bez stawki i będzie odpoczywać.
TORUŃ - PRUSZKÓW
Typ: Energa @1,58 marathon, stawka: 7/10
Energa gra o przewagę parkietu w play-off i powinna poradzić sobie z Pruszkowem, skoro na wyjeździe bez problemów go ograła. Wynik 1.spotkania:
Pruszków - Energa 56 : 68 (12:24, 9:16, 14:17, 21:11)
Pruszków ostatnio męczył się ze słabszą Gdynią wygrywając 58:56.

-----
kursy polecą pewnie w dół, zresztą Fortuna ma @1,5 na oba spotkania
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
betheone 188

betheone

Użytkownik
Wisła powinna się zrewanżować i wygrać u siebie w meczu o prestiż (bo stawki tam nie ma = Wisła ma już pewne 3.miejsca a CCC 1.miejsce). Spotkanie będzie bez udziału kibiców CCC! Do tego w porównaniu do pierwszego spotkania między tymi ekipami Wisła wzmonicła się o Alane Beard i Erin Phillips. W CCC nie wiem co z Musiną, która od dłuższego czasu ma kontuzję i nie gra - nie znalazłem info do kiedy pauzuje, jednak wg mnie szkoda wracać w meczu bez stawki i będzie odpoczywać.
Byłem na wszystkich meczach CCC w tym sezonie (u siebie) i kontuzją Musiny bym się nie przejmował. Główna hamulcowa zespołu. Wszyscy w Polkowicach mają jej dość - kibice, drużyna (swego czasu głośny konflikt z zawodniczkami z szatni ze względu na jej relacje ze sponsorem klubu), ogólnie nie jest to żadne osłabienie.

Co do meczu to raczej no bet, chociaż gdybym miał coś tu postawić to delikatnie ze wskazaniem na Wisłę. Mecz u siebie, jednak o jakiś prestiż. Gdyby w pełni formy byłaby Zoll - grałbym odwrotnie, ale ona dopiero wraca po kontuzji kolana i jest stopniowo wprowadzana do zespołu. Ciekaw jestem pojedynku Charles z Ogwumike, która ostatnio wespół ze Snell dokonują cudów. Szykuje się świetny mecz i na pewno warto go obejrzeć.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zastanawia mnie typ na Rzeszów. Wczoraj wygrały gładko a dzisiaj kurs 1,9 brzmi zachęcająco. Może się ktoś podzielić opinią o tym typie??
Jedyne co mi mówią statystyki to,że Rzeszów gra wąskim składem i niewykluczone,że im sił zabraknie dzisiaj.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zastanawia mnie typ na Rzeszów. Wczoraj wygrały gładko a dzisiaj kurs 1,9 brzmi zachęcająco. Może się ktoś podzielić opinią o tym typie??
Ja proponuję pograć na Pabianice jednak, jeśli już ktoś chce koniecznie to grać...
Tak jak mówisz, Rzeszów gra 7 zawodniczkami... Wczoraj cała &quot;7&quot; przebywała na parkiecie przez minimum 22 minuty.
W Pabianicach zagrała cała &quot;12&quot;.
Z tym że wygrały gładko bym nie przesadzał : 42:43 w 27.minucie =&gt; 47:57 w 31. Run 5-14 zdecydował w dużej mierze (7/9 skutecznych akcji Rzeszowa).
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Polska Liga Kobiet
Data rozpoczęcia: 16.02.2013 17:45
Spotkanie: Widzew Łódź - Gorzów (-4.5)
Typ : 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Dzisiaj o 17:45 zostanie rozegrana kolejna kolejka kobieciej ligi koszykówki. W spotkaniu na szczycie w Krakowie zmierzą się ze sobą Wisła Can-Pack i CCC Polkowice, jednak zdecydowanie łatwiej (przynajmniej mi) przewidzieć wynik spotkania opisywanego przeze mnie. W tym starciu stawiam zdecydowanie na Gorzowianki, które w lidze nie są już co prawda tak mocne jak kiedyś, ale na Widzewiaczki wystarczy. KSSSE AZS PWSZ Gorzów zajmuje 6 pozycję w tabeli z dorobkiem 24 punktów i jest swoistą liderką w dolnej części tabeli. Gorzowianki do tej pory wygrały 7 meczy oraz doznały 10 porażek. Bilans małych punktów: minus 51. Dla porównania Widzew jest 8 z dorobkiem 20 punktów (3 wygrane, 14 porażek). Bilans małych punktów: minus 226. Barwy KSSSE AZS PWSZ Gorzów reprezentują m.in. Katarzyna Dźwigalska, Agnieszka Makowska, Agnieszka Skobel, Chineze Nwagbo i Sybil Dosty (pierwsza piątka) oraz chociażby Claudia Trębicka czy Klaudia Czarnodolska. Ostatnio Gorzowianki poniosły dwie dosyć sromotne porażki, lecz w starciach z Artego w Bydgoszczy 66:88 oraz w Polkowicach 34:67. Dzisiaj napewno będą chciały odbudować morale zespołu, który jest zdecydowanie silniejszy od Widzewa, którego barwy reprezentują: Małgorzata Chomicka, Leona Jankowska, Aleksandra Pawlak, Agnieszka Modelska i Lidia Kopczyk (pierwsza &quot;5&quot;), a także Magdalena Rzeźnik czy Aleksandra Dziwińska. Nie są to jakieś znane wszystkim nazwiska i to będzie widoczne na parkiecie.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
śledziłem wczoraj spotkanie Pabianic z Rzeszowem i wg mnie Rzeszów o klasę lepiej się wczoraj zaprezentował i zasłużenie wygrał! przyjezdne kontrolowały spotkanie przez cały czas praktycznie
co ciekawe, na początku 4q Pabianice zamiast gonić to wyszły mocno rezerwowym składem (trener odpuścił???)
dzisiaj typowe 50/50 jeżeli chodzi o szanse więc raczej nobet, ewentualnie stawką 2/10 Pabianice @2,1 w Fortunie
jeżeli chodzi o Gorzów to radzę uważać, kołcz wypowiadał się, że w ostatnich dwóch spotkaniach da pograć młodym zawodniczkom (w zeszłym sezonie też tak było w ostatnim spotkaniu i Gorzów przegrał z MUKSem na wyjeździe) bo to mecze bez stawki dla nich, osobiście liczyłem na błąd buków i kurs &gt;3 na Widzew, niestety jest tylko 2,7 w marathonie i gram to stawką 4/10
 
F 8

fanatic

Użytkownik
Zaczynam od 100J, gram caly czas all-inn. Mój cel osiagnięcie 10.000J.
1. PLKK
PTK Pabianice - AZS - OPTeam Rzeszów H(0 - 2.5) 1 (1,85)
TS Wisła Can Pack Kraków - CCC Polkowice 1 (1,50)
100J ----&gt; 277,50 J
GOOD LUCK!
1. Rzeszów 7 zawodniczek (ktora nie robi szału) 2 dzien pod rzad wiele nie zwojuje. (Juz wczoraj powinna byc porazka). Typ 8/10
2. Wisła u siebie, mecz o nic, mega mobilizacja kibiców. Po zakontraktowaniu Philips szanse na MP bardzo wzrosly. (Tylko optymisci z Polkowic moga mówic no bet). 6/10
3. No Bet to jest mecz Widzew-AZS. AZS gra straszna padake, dla zawodniczek sezon praktycznie juz sie zakonczył. Czarnoskóre zawodniczki sa myslami juz w domu. Granie 6-tka zawodniczek. Owszem moga wygrac, ale nie zdziwie sie jak Widzew na wlasnej hali wyjdzie z tej potyczki zwyciesko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom