>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PLKK 2012/2013

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski -16.5 - PTK Pabianice 1.85 ✅
Tobet
8/10 (pewność typu)

Czekałem na to handi i się doczekałem. Spodziewałem się czegoś nawet pod 25-27 punktów, a tu niespodzianka.

Cytat z 26 września:

Pierwszy mecz we własnej hali pabianiczanki rozegrają prawdopodobnie dopiero w 13. kolejce, którą zaplanowano na początek grudnia. Rywalem zespołu prowadzonego przez Edytę Koryznę ma być wówczas ekipa KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski.

Być może do tego czasu zespół z Pabianic będzie już mógł grać w optymalnym składzie. W tej chwili ekipa beniaminka jest bowiem przetrzebiona kontuzjami i do rozgrywek przystąpi osłabiona.

- Najwięcej problemów mamy z Renatą Piestrzyńską i Asią Bogacką. Pierwsza z nich jest prawdziwą ostoją naszej drużyny. Jej doświadczenie, charakter i wola walki są nieocenione. Niestety, przyplątała się kontuzja mięśni brzucha i trudno powiedzieć, kiedy Renata będzie mogła normalnie trenować i grać. Asia z kolei jest w szpitalu. W miniony weekend podczas meczu z Widzewem zderzyła się z Małgorzatą Chomicką. Ma w kilku miejscach złamany nos i mocno potłuczoną głowę - wyjaśnił Grzanka.

To jednak nie wszystko. Katarzyna Szymańska narzeka na kontuzję kolana, a Katarzyna Salska ma uraz kostki. Być może te zawodniczki w pierwszej fazie sezonu zostaną zastąpione przez trzy nowe koszykarki. Klub z Pabianic wypożyczył już z CCC Polkowice Monikę Jasnowską. Wszystko wskazuje też na to, że w PTK będą również grały Angelika Kowalska z Łódzkiego Klubu Sportowego i Justyna Okulska z Widzewa.

Piestrzyńska i Bogacka dziś nie wystąpią zdecydowanie. Wystąpi w Pabianicach znana z Torunia Gajda, ale to jednak nic nie powinno dać.

Wyniki Pabianic ze sparingów:

- 56:75 z Liderem,
- 51:92 z Artego,
- 56:57 z Konstantynowem Łódzkim.

Dupy to nie urywa.


Gorzów pocisnął Widzew w 1 kolejce 92:69, pokazał niezłą grę. Dosty tu zrobi pod koszem jesień średniowiecza, bo Pabianice pod koszem mocne to nie są. Reszta akademiczek też z pewnością przewyższa umiejętnościami koszykarki z Pabianic.

Jak dla mnie to wysoka wygrana tutaj się szykuje i handicap powinien być izzi pokryty.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
A ja znalazlem sobie Wislaczki w marathonie po 1,76 -16,5 i tez tak pobralem , czasem warto poczekac mam nadzieje ze maathon teraz juz bedziie zawsze wystawial plkk i to wszystkie mecze a nie wybrane .... a teraz co do meczu Wisla nawet bez Amerykanek wyglada lepiej niz to drewniane ccc to co one zagraly w niedziele to byl smiech mnostwo glupich strat i darmowych punktow do tego srodkowa lidera dosc otyla trafila przypadkowo trzy trojki i zakonczylo sie takim wynikiem jak sie zakonczylo , Wislaczki pobronia , strat glupich robic nei beda pod koszem sa mocne nic dodac nic ujac tylko brac
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski -18.5 - AZS - OPTeam Rzeszów 1.85 ✅
Tobet
7/10 (pewność typu)

Pod koszem Gorzów powinien zdominować Rzeszów, bo tam nikogo nie ma kto zatrzyma Dosty.
Rzeszów z Wisłą zagrał słabiutko, recenzje meczu czytałem na forum koszykówki kobiet i była mega lipa.
Gorzów innego beniaminka ostatnio zniszczył, tutaj powinien być też wysoki wynik.

Później dopiszę pewnie więcej.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
LIDER PRUSZKÓW - ARTEGO BYDGOSZCZ
Typ: powyżej 130,5
Kurs: 1,85
Buk: Tobet
Stawka: 6/10
Wg mnie ta linia jest za niska. Sparingi przed sezonem wyglądały tak:
LIDER PRUSZKÓW:
Turniej Braci Wójcików w Łodzi:
Lider Pruszków - PTK Pabianice 75:56 (24:11, 20:22, 18:10, 13:13)
Widzew Łódź - Lider Pruszków 56:92 (15:22, 12:27, 13:25, 16:18)
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 66:85 (14:19, 22:23, 12:23, 18:20)
II Memoriał Małgorzaty Dydek w Gdynii:
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 62:58
BI Gdynia - Lider Pruszków 67:85
Lider Pruszków - Horizont Mińsk 70:56
ARTEGO BYDGOSZCZ:
Turniej Braci Wójcików w Łodzi:
Widzew Łódź - Arego Bydgoszcz 61:81 (13:20, 22:17, 8:20, 18:24)
PTK Pabianice - Artego Bydgoszcz 51:92 (14:33, 13:24, 10:21, 14:14)
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 66:85 (14:19, 22:23, 12:23, 18:20)
II Memoriał Małgorzaty Dydek w Gdynii:
BI Gdynia - Artego Bydgoszcz 78:63
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 62:58
Artego Bydgoszcz - Horizont Mińsk 106:64
Czyli między sobą:
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 66:85
Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 62:58
Średnia z tych dwóch spotkań wychodzi: 135,5.
W sparingach przed sezonem Lider przekroczył linię 130,5pkt w 4 na 6 spotkań.
Natomiast Artego przekroczyło linię 130,5pkt w 5 na 6 spotkań.
W dotychczasowych dwóch kolejkach plkk Pruszków miał za przeciwników dwie najmocniejsze ekipy: CCC i Wisłę więc sobie nie porzucał. Artego pauzowało raz (z CCC przełożono spotkanie) a z Energą Toruń padło 136pkt w spotkaniu.
Wg mnie zakręci się na około 140 punktach w tym spotkaniu, więc linia zaproponowana przez Tobet wygląda całkiem interesująco.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Tobet wystawił pełną ofertą na 5.kolejkę PLKK więc wybieram z tego tak:
Widzew Łódź - Lider Pruszków
Typ: over 133,5
Kurs: 1,85 @tobet
W spotkaniu sparingowym na turnieju w Łodzi przed sezonem padł wynik:
Widzew Łódź - Lider Pruszków 56:92 = 148pkt
W dotychczasowych spotkaniach w lidze:
WIDZEW:
Gorzów - Widzew 92:69 = 161
Widzew - Gdynia 72:78 = 150
Toruń - Widzew 93:60 = 153
średnia: 154pkt
PRUSZKÓW:
CCC - Pruszków 70:57 = 127
Wisła - Pruszków 62:58 = 120
Pruszków - Artego 62:69 = 131
średnia: 126pkt
Wg mnie wynik zakręci się w okolicach 140 punktów i tyle wynosi średnia z dotychczasowych spotkań ligowych obu zespołów.
Jak wiadomo CCC i Wisła to najmocniejsze ekipy i przeciwko nim ciężko jest rzucać, a właśnie na nie trafił Pruszków na początku sezonu. Artego prezentuje się bardzo dobrze na początku sezonu (wygrana z Energą i Pruszkowem) i wg mnie ma szanse nawet na top4, więc też nie było łatwym przeciwnikiem.
Widzew to już niższa półka - zespół ten gra tylko polskim składem i ma jeden z najniższych budżetów w lidze.
Dodatkowo do zespołu Pruszkowa dołączyła Briana Gilbreath - zawodniczka z WNBA, która regularnie wychodząc w pierwszej piątce w 12 meczach zanotowała średnio 6,8 pkt, 3,5zb i 1 asystę na mecz.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Toruń - Rzeszów
Typ: under 141,5
Kurs: 1,85 @Tobet
W dotychczasowych spotkaniach w lidze:
TORUŃ:
Toruń - Artego 62:74 = 136
Rybnik - Toruń 79:89 = 168
Toruń - Widzew 93:60 = 153
średnia: 152 pkt
RZESZÓW:
Rzeszów - Wisła 39:78 = 117
Gorzów - Rzeszów 76:44 = 120
średnia: 118,5 pkt
Średnia z dotychczasowych spotkań ligowych obu zespołów = 135pkt
Rzeszów jest mega słaby i gra tylko w polskim składzie. Tobet w tym spotkaniu handicap wystawił na 38,5pkt. Dodatkowo dla Rzeszowa nie zagra Anna Kuncewicz, która w meczu z Wisłą wyszła w pierwszej piątce i grała 24 minuty!
Wg mnie Toruń powinien rzucić około 85-90 punktów a Rzeszów zakręci się w okolicach 45-50. Czyli w gorszym przypadku mamy 130pkt a w lepszym 140pkt co i tak daje wynik underowy.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Podoba mi się Twój typ c1amak na under w meczu Toruń - Rzeszów.

Wczoraj również pograłem under przy linii 141.5, teraz spadek o dwa, trzy punkty w zależności od buka, jednak w dalszym ciągu powinniśmy trafić under.
Nie spodziewałem się, że Rzeszowianki będą tak niemiłosiernie bite. Porażki oczywiście brane były pod uwagę ale nie aż w takich rozmiarach. Dziś niestety szykuje się kolejna.
Anna Kuncewicz kontuzjowana - piszesz o tym wyżej. Do niej trzeba jeszcze dopisać Agatę Rafałowicz i Magdalenę Bibrzycką. :;/:
Ta pierwsza na pewno nie zagra, dwie pozostałe jeszcze nie wiadomo. Trener mówił, że w obliczu najbliższych spotkań nie będzie chciał ryzykować zdrowia zawodniczek - tak więc ich występ w dzisiejszym meczu jest również wątpliwy.

W obliczu tych faktów aż nie chcę myśleć jaki wynik może paść.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Gorzów - Wisła Kraków
Typ1: Gorzów @6,8 tobet
Typ2: Gorzów +10,5 @1,85 tobet

Opis:
KSSSE AZS PWSZ Gorzów prowadzony przez Dariusza Maciejewskiego to już nie taka potęga jak jeszcze kilka sezonów temu. Problemy finansowe (dofinansowanie z kasy miasta) zrobiły swoje. Nie jest to już zespół z czołówki PLKK ale nie jest to też słaba ekipa! W składzie ma Sybil Dosty oraz Chineze Nwagbo, które dobrze spisują się w walce pod tablicami. Są też Polki, reprezentantki kraju: Agnieszka Skobel i Agnieszka Makowska.
Wg mnie to drużyna środka tabeli, która u siebie może powalczyć niemal z każdym.
Dotychczas Gorzów wygrał już z Widzewem 92:69, PTK Pabianice 77:42 i AZS-em Rzeszów 76:44 - jednak są to zespoły zdecydowanie z dolnej części tabeli.
Prawdziwym sprawdzianem będzie dzisiejsze spotkanie z Wisłą Can-Pack Kraków. W pełnym składzie Wisła rozwaliłaby pewnie Gorzów bez problemów ALE jak to często na początku sezonu (kiedy gra jeszcze WNBA) w Wiśle brakuje jak na razie Tiny Charles i Katie Douglas, które wciąż są za oceanem. Do tego z powodu urazu pauzuje Daria Mieloszyńska. Ogólnie w Wiśle gra praktycznie 8 koszykarek.
Wisła dotychczas zagrała dwa spotkania i oba oczywiście wygrała. Z Rzeszowem bez problemów 78:39 na wyjeździe. W drugim spotkaniu męczyła się u siebie z Pruszkowem ostatecznie zwyciężając 62:58. W spotkaniu tym Wisła przegrała na tablicy 34-36! Gdyby Pruszków miał lepszą skuteczność z linii wolnych to kto wie, może byłaby niespodzianka.
Ponieważ Gorzów prezentuje się całkiem, całkiem (mimo, że ze słabymi ekipami grał) a Wisła to jeszcze nie TA Wisła, spróbuję zagrać niską stawką na tą pierwszą ekipę, ponieważ kurs kusi ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Energa Toruń -24.5 - AZS Rzeszów 1.90
Betcity
8/10 (to jeżeli idzie o pewność)


Jako 1 argument podam fakt, że Tobet ma 38.5 bodajże linie na to spotkanie. Myślę, że to wiele mówi o tym jak wielki błąd popełniło Betcity.

AZS OPTeam Rzeszów - Wisła Can-Pack Kraków 39:78
KSSSE AZS PWSZ Gorzów - AZS OPTeam Rzeszów 76:44

Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 62:74
KK ROW Rybnik - Energa Toruń 79:89
Energa Toruń - Widzew Łódź 93:60

Wyniki jasno wskazują faworyta. Energa po porażce z Artego jakoś się pozbierała i gra lepiej, także myślę, że spokojniutko powinny dziewczyny pojechać Rzeszów jakoś ok 35 punktów w górę.

Wyżej jeszcze inni pisali o kontuzjach w Rzeszowie, także nie mam wątpliwości, że można pograć ten typ na ile limit pozwala.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Rzeszów - CCC Polkowice
Typ: CCC -25,5 @1,9 betcity
analiza:
Idę tym samym tropem, którym szedł ostatnio Olo. Rzeszów to drużyna, która rzuca około 40 punktów na mecz.
AZS OPTeam Rzeszów - Wisła Can-Pack Kraków 39:78
KSSSE AZS PWSZ Gorzów - AZS OPTeam Rzeszów 76:44
Energa Toruń - AZS Rzeszów 69:48
średnia: 43 pkt
CCC to drużyna typowana na mistrza (top2 z Wisłą) i rzuca około 75 punktów na mecz:
CCC Polkowice - Matizol Lider Pruszków 70:57
CCC Polkowice - ROW Rybnik 73:49
CCC Polkowice - PTK Pabianice 89:39
średnia: 77 pkt
Zatem CCC -25,5 wygląda na ładne value ze strony betcity. Wg mnie skończy się około 35-40 punktami różnicy.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz
Typ: Artego -6,5 @1,57 betcity
analiza:
Widzew ma tylko polski skład i jeden z najniższych budżetów w PLKK co powoduje, że raczej powalczy w dole tabeli ligowej. Artego natomiast wzmocniło się w stosunku do poprzedniego sezonu i wg mnie ma szanse powalczyć o top4.
Dotychczas w lidze WIDZEW grał tak:
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź 92:69
Widzew Łódź - BI Gdynia 72:78
Energa Toruń - Widzew Łódź 93:60
Widzew Łódź - Matizol Lider Pruszków 54:71
Natomiast ARTEGO grało tak:
Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 62:74
Matizol Lider Pruszków - Artego Bydgoszcz 62:69
Artego Bydgoszcz - ROW Rybnik 76:76 -&gt; 104:99
Czyli mamy Widzew, który jeszcze nie wygrał spotkania i Artego które wygrało wszystkie spotkania (a grało z dobrymi drużynami!).
Dodatkowo przed sezonem na turnieju w Łodzi Artego wygrało z Widzewem 81:61.
Naziemna Fortuna oferuje handicap 12,5 punktu dla Widzewa. Więc handicap -6,5 @1,57 w betcity wygląda bardzo dobrze ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Z wynalazków :
Rosjanie (Maraton i Panbet) dają 3.30 na Gdynię (Fortuna 1.98) przy 1.55 w Betsafach na Gorzów...
A co do Rzeszowa to w betcity mamy linię 50 na gospodynie... Ani razu nie przekroczyły tej bariery, więc z bardzo dobrze broniącymi Polkowiczankami nie powinny jej osiągnąć - under 50 @ 1.90 Betcity
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wisła Can-Pack Kraków - KK ROW Rybnik
Typ1: KK ROW Rybnik @10 betcity
Typ2: KK ROW Rybnik +19,5 @1,57 betcity
Już w poprzedniej kolejce grałem na Gorzów w spotkaniu przeciwko Wiśle. Jak pisałem zaledwie 4 dni temu w analizie:
W pełnym składzie Wisła rozwaliłaby pewnie Gorzów bez problemów ALE jak to często na początku sezonu (kiedy gra jeszcze WNBA) w Wiśle brakuje jak na razie Tiny Charles i Katie Douglas, które wciąż są za oceanem. Do tego z powodu urazu pauzuje Daria Mieloszyńska. Ogólnie w Wiśle gra praktycznie 8 koszykarek.
Wisła dotychczas zagrała dwa spotkania i oba oczywiście wygrała. Z Rzeszowem bez problemów 78:39 na wyjeździe. W drugim spotkaniu męczyła się u siebie z Pruszkowem ostatecznie zwyciężając 62:58. W spotkaniu tym Wisła przegrała na tablicy 34-36! Gdyby Pruszków miał lepszą skuteczność z linii wolnych to kto wie, może byłaby niespodzianka.
Niestety Gorzów przegrał to spotkanie 36:58, jednak w pierwszej połowie spotkania prowadził wyrównaną rywalizację. Wisła drugą połowę zagrała bezbłędnie w obronie i to zadecydowało.
Jedno jest dla mnie pewne: to jeszcze nie TA Wisła. Występy rewelacyjne przeplata męczarniami (spotkanie z Pruszkowem). Dlatego dalej będę szukał niespodzianki - przegranej Wisły z solidnym średniakiem ligowym (typu: Artego, Rybnik).
Tym razem Wisła zagra z Rybnikiem - Rybnikiem, który powinien dzisiaj pokazać sportową złość po ostatniej kolejce i przegranej po dogrywce z Artego!
Dotychczas Rybnik grał tak:
30.09.2012 17:00 KK ROW Rybnik - BI Gdynia 66 : 59
03.10.2012 18:00 KK ROW Rybnik - Energa Toruń 79 : 89
06.10.2012 17:45 CCC Polkowice - KK ROW Rybnik 73 : 49
13.10.2012 17:00 Artego Bydgoszcz - KK ROW Rybnik 104 : 99
Szanse na wygraną w handicapie +19,5 oceniam wysoko i gram to stawką 7/10
Natomiast kurs @10 na zwycięstwo ROW-u to moim zdaniem value, obok którego nie mogę podejść obojętnie i muszę spróbować za niską stawkę 1,5/10 to zagrać.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Natomiast kurs @10 na zwycięstwo ROW-u to moim zdaniem value, obok którego nie mogę podejść obojętnie i muszę spróbować za niską stawkę 1,5/10 to zagrać.
a teraz mamy value z innego powodu przeciwko Rybniczankom...
Z powodu problemów finansowych KK ROW Rybnik nie dokończy sezonu w Ford Germaz Ekstraklasie! Nie wiadomo czy śląski zespół rozegra sobotni mecz z Widzewem Łódź.
Rybnicki klub miał otrzymać pieniądze z miasta, lecz takowych się nie doczekał. Jako powód podano brak rozliczenia poprzedniej dotacji z magistratu.
www.spo rtowefakty.pl
Ze względu na te okolicznoś ci kurs 9.00⛔ Tobet na Widzew chyba można za grosz e spróbować... Ostatni mecz w tym sezonie, o ile się odbędzie, więc podejście zawodniczek jest niewiadomą... Poza tym mo że grać ławka...
ew.handicap dodatni, choć tego jeszcze brak.
E; Rybnik @ 1.75✅ BetCity dla lubiących pew ny zysk ????
 
kvelk1 125

kvelk1

Użytkownik
Rybnicki klub miał otrzymać pieniądze z miasta, lecz takowych się nie doczekał. Jako powód podano brak rozliczenia poprzedniej dotacji z magistratu.
Czyli, tak z czysto teoretycznej strony, mogą coś chcieć udowodnić władzom miasta. Wiem, bo też się starałem o różnego rodzaju dotacje na klub sportowy, choć pułap dużo niższy, bo na poziomie gminnym...
Eksperci niech ocenią, czy jest tu value.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Panowie miałem do Was pisać o tym Widzewie z zapytaniem czy warto a widzę że już jest post. Ja uważam że tak, bo jak się źle dzieje to nieszczęścia chodzą parami, mogą nic nie grać, albo lepsze zawodniczki protestować i nie wyjdą, było już tak w plkk. A jeszcze jedno, Toruń zmierza też w tym kierunku, a hokej już wycofali. Może być kolejka niespodzianek.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Pierwsza Amerykanka w barwach AZS OPTeam Rzeszów

Leah Metcalf, amerykańska rozgrywająca, została nową koszykarką AZS Rzeszów. 29-letnia zawodniczka dziś (tj. środa 24 października 2012 roku) stawiła się w Łańcucie i po rozmowach z kierownictwem klubu zdecydowała się podpisać kontrakt z beniaminkiem Ford Germaz Ekstraklasy. W poprzednim sezonie mierząca 170cm wzrostu Leah Metcalf reprezentowała barwy Energi Toruń, wystąpiła w 32 meczach uzyskując średnio 10,9 punktu, 4,9 asyst, 3,8 zbiórek na mecz i średni eval 12,6. Sezon 2012/13 rozpoczęła znakomitą grą w barwach ROW Rybnik, będąc jedną z podstawowych zawodniczek i notując średnio 15,8 punktu, 5 zbiórek i 2,6 asysty na mecz. Jednak po 5 meczach rozegranych na Śląsku z powodów finansowych postanowiła poszukać sobie nowego klubu. Amerykanka dotarła z propozycją gry także do naszego klubu i dziś po negocjacjach z zarządem AZS podjęła decyzję, że przenosi się do Łańcuta. Klub czyni starania, by tak sympatyczna zawodniczka moła zagrać w barwach naszego zespołu już w najbliższym meczu z Artego Bydgoszcz, który rozegrany zostanie w niedzielę 28 października w Łańcucie. Koszykarce życzymy udanych spotkań w barwach AZS OPTeam Rzeszów.

źródło: strona klubowa

Leah nie jest jedyną, która rozstała się z ROW-em. Problemy finansowe sprawiły, że klub opuściły już: Amerykanka Mercedes Walker (Turcja), Aleksandra Chomać (Bułgaria), a Agnieszka Kułaga wyjechała do Radomia, gdzie prowadzi swój biznes. Pozostałe zawodniczki deklarują, że w weekend wyjdą do gry, jeśli otrzymają zaległości.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Typ: Wisła -26,5 @1,9 betcity.ru
Stawka: 7/10
dlaczego:
Nie wiedzie się w tym sezonie koszykarkom Widzewa Łódź, które przegrały wszystkie (6) mecze. W sobotę łodzianki czeka wyjazd do Krakowa na starcie z niepokonaną Wisłą Can-Pack.
Szanse Widzewa na sukces w Krakowie spadły do minimum, ponieważ pod Wawelem nie zagra liderka drużyny - Leona Jankowska, która, jak informuje Express Ilustrowany, jest chora. Jak ważną postacią dla łódzkiej drużyny jest Jankowska najlepiej świadczą statystyki.
Doświadczona koszykarka w tym sezonie zdobywa średnio 16,5 pkt na mecz (jest czwartym strzelcem FGE), a do tego dokłada 7,2 zb i 1,2 as.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Rzeszów under 54 @ 1.90 BetCity

No to BetCity zaszalał z linią na akademiczki z Rzeszowa... W mojej ocenie zawyżona o dobre 6-8punktów... Ani razu nie przekroczyły 50 punktów i mają to zrobić z niepokonaną dotąd Bydgoszczą ? Niet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom