>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLKK 2012/2013

Status
Zamknięty.
K 1K

komandos5

Użytkownik
Co jest z meczem pabianice - rzesów ? zakończył sie remisem czy co?

tak zakonczyl sie remisem (sytuacja taka jest mozliwa gdyz pozniej graja rewanz i zlicza sie sume oczek zdobytych w dwumeczu i kto ma wiecej ten wygrywa dwumecz i zajmuje 9 pozycje)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
To system bez sensu. 9 miejsce jest kompletnie bez znaczenia ale jeśli Pabianice by wygrały z Rzeszowem w następnym spotkaniu to mimo,że nie miały ani jednego zwycięstwa w całym sezonie zajmą miejsce wyżej niż Rzeszowianki,które wygrały 3 spotkania :?
 
F 8

fanatic

Użytkownik
Co myslicie o pograniu na Pabianice w Rzeszowie ? Kurs 3,55 tobet ?
Dla mnie osobiscie kurs ktory warto zagrac tak 3/10
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Co myslicie o pograniu na Pabianice w Rzeszowie ? Kurs 3,55 tobet ?
Dla mnie osobiscie kurs ktory warto zagrac tak 3/10
Wg mnie nie warto. Rzeszów w dwóch meczach granych w Pabianicach prezentował się zdecydowanie lepiej. Myślałem, że ostatni mecz sezonu zasadniczego puści Pabianicom - jednak okazało się, że trenerowi Pabianic bardziej zależy na wypuszczeniu na parkiet matki z córką ???? W całym sezonie AZS był lepszy i nie należy im się ostatnie miejsce w tabeli. Dlatego dzisiaj AZS wygra bez większych problemów.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja tam z kolei uważam, że warto spróbować. Rzeszów nie ma deski totalnie, a trójka im ostatnio siedziała ponad norme (wiem, że to dziwnie brzmi jak ostatnio ledwo przekroczyły 30%, ale taka prawda). Wg mnie kurs na Pabianice sporo zawyżony.
 
F 8

fanatic

Użytkownik
Ja pogralem lekko na Pabianice po kursie 4,75 bet365 :eek:⛔
i grubiej handicap 10,5 po kursie 1,85 ✅
edit:
60:56 -szkoda gdyby nie problemy z faulami to moze dalyby rade na Win
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
nie będę tego wpisywał w nowy temat - dzisiaj jedno spotkanie z Pucharu Polski kobiet:
LIDER PRUSZKÓW - OSTROVIA OSTRÓW WLKP. 73:56
Typ: Ostrovia +32,5 @1,9 betcity, stawka: 5/10 ✅
Jest to rewanż, pierwsze spotkanie zakończyło się wysoką wygraną Lidera 95:48. Dzisiaj &#39;Liderki&#39; pograją pewnie mocno rezerwowym składem. Ostrovia w sobotę pokonała Wilki Morskie Szczecin z Magdaleną Radwan, Klaudia Sosnowska i Joanna Kędzia w składzie.
Ogólnie to dzisiaj może być wyrównane spotkanie - no w ostateczności Lider wygra kilkunastoma punktami. Dlatego handi +32,5 można spróbować średnią stawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Półfinał Pucharu Polski
Wisła Can-Pack Kraków - Artego Bydgoszcz under 136 Fortuna 1,60 (a było 1,8..) ✅ 70-59
Spotkanie stosunkowo wyrównane, chociaż faworytem pojedynku jest oczywiście Wisła. Krakowianki w tym sezonie są zespołem raczej underowym, w przypadku CCC dominują overy. W takich sytuacjach zazwyczaj skłaniam się w kierunku rozegranych już bezpośrednich spotkań, a w nich:
Artego Bydgoszcz - Wisła Can-Pack Kraków 52 : 61
Wisła Can-Pack Kraków - Artego Bydgoszcz 49 : 65
Jak widać liczba punktów oscylowała w okolicach 115, skąd więc tutaj linia 136 pkt.? Ano stąd, że to puchar polski, jeden mecz który może rozstrzygnąć losy awansu. Ja skłaniam się jednak ku rozumowaniu, że to Wiślaczki będą kreowały grę nie szarpiąc tempa.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
CCC Polkowice - Lider Pruszków

Typ: Pruszków +17,5 @1,91 marathonbet, stawka: 6/10
W sezonie zasadniczym oba spotkania pomiędzy tymi zespołami zakończyły się wygranymi CCC ale były zacięte:
1.spotkanie w 1.kolejce w Polkowicach zakończyło się wynikiem 70:57 (16:16, 26:13, 17:16, 11:12). CCC wygrało zdecydowanie tylko 2. kwartę. Na pięć minut przed końcowym gwizdkiem prowadziło tylko 61:55.
2.spotkanie w Pruszkowie zakończyło się wynikiem 55:58 (14:16, 7:14, 15:18, 19:10). Tutaj na pięć minut przed końcem CCC prowadziło aż 17 punktami (40:57) jednak Pruszków wziął się za odrabianie i ostatnie pięć minut wygrał w stosunku 15:1.
Final Four to przede wszystkim umiejętne oszczędzanie zawodniczek w półfinale. Czyli jeżeli dzisiaj CCC zdobędzie szybko przewagę to musi tak grać żeby małym nakładem sił ją utrzymać - przecież jutro grają finał a w nim prawdopodobnie Wisła będzie. Dlatego też handi jakie proponuje marathon jest wyjątkowo atrakcyjne dla mnie. Pruszków ostatnio ładnie powalczył z Energą w Toruniu - w 2.meczu był blisko wygranej.
Dodatkowo Fortuna wystawiła handi +10,5 co wg mnie jest bliższe prawdy ????
Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków 59:70
Typ1: over 126,5 @1,86 marathonbet, stawka: 4/10 ✅
Typ2: Wisła o66,5 @1,86 marathonbet, stawka: 4/10 ✅
Typ3: Artego o60,5 @1,86 marathonbet, stawka: 4/10 ⛔

Obie ekipy wystąpią prawdopodobnie w okrojonych składach: Artego bez Charity Szczechowiak, w Wiśle na urazy narzekają Alana Beard i Cristina Ouvina. Brak Szczechowiak z pewnością wykorzysta Tina Charles i powinna ładnie zapunktować.
Artego to ogólnie overowa ekipa. Wisła w ostatnim czasie również zdobywa dużo punktów - w ostatnich 7 spotkaniach ma średnią 77 punktów (Artego ma jeszcze wyższą - 81pkt).
W całym sezonie Artego nie przebiło tej lini 126,5 pkt tylko w spotkaniach z Wisłą i wg mnie spotkanie pucharowe idealnie nadaje się do przełamania ????
Patrzę sobie w statystyki i widzę, że taka niska linia tylko raz w ostatnich czterech latach w final four nie została przekroczona. Więc dlaczego dzisiaj miałby być under?
 
M 6

morgoth143

Użytkownik
CCC Polkowice - Lider Pruszków

Typ: Pruszków +17,5 @1,91 marathonbet, stawka: 6/10
Dlatego też handi jakie proponuje marathon jest wyjątkowo atrakcyjne dla mnie. Pruszków ostatnio ładnie powalczył z Energą w Toruniu - w 2.meczu był blisko wygranej.
Dodatkowo Fortuna wystawiła handi +10,5 co wg mnie jest bliższe prawdy
Bet365 oferuje kurs 1,85 za handi +20,5
Półfinałowe spotkanie Matizolu Lidera w turnieju Final Four Pucharu Polski ViaSMS.pl w Polkowicach będzie można nieodpłatnie obejrzeć w internecie. Początek piątkowych zawodów o godzinie 17:45

Szczegółowy plan transmisji:
08 marca 2013 r. - Półfinały www imprezylive pl
 
F 8

fanatic

Użytkownik
W dzisiejszym finale Pucharu Polski kobiet wystapia dwie najlepsze polskie druzyny CCC Polkowice i Wisła Kraków. Na pierwszy rzut oka mozna by pomyślec ze bedzie to wyrównane spotkanie, jednak nic bardziej mylnego. CCC Polkowice jest naprawde bardzo mocna druzyna. Gra naprawde poukładana koszykówke a skład ma kompletny. Awans do Final Eight Euroligi to nie zaden przypadek, a odprawienie Orenburga (naprawde mocnej europejskiej koszykarskiej ekipy) bardzo dobrze swiadczy o tej druzynie. CCC wreszcie trafiło z transferami. (Wczesniej gwiazdy sie nie sprawdzaly Ford, Pierson tid), Belinda Snell potrafi seryjnie rzucac za 3 pkt, Palau świetnie rozgrywa (dodatkowo po kontuzji na zmianę wraca gwiazda poprzedniego sezonu Sharni Zoll), pod koszem Ogwumike ktora moze nie gra jak Tina Charls, ale za wiele jej nie ustepuje. W skladzie równiez znajduje sie rosjanka Musina (o ktorej kraza plotki ze gra tylko ze wzgledu na wlasciciela CCC Miłka), jednak ja uwazam ze swoja postawa zasluguje na gre, jest naprawde wartosciowa zawodniczka, nie boi sie podjac odwaznych decyzji, wejs na kosz, wymuscic faul. No i bardzo wartosciowe polki - Leciejewska (ja ja nazywam typowy &quot;serek&quot;) zawsze potrafi tak sie ustawic pod koszem zeby zdobyc latwe punkty, dodatkowo zebrac pilke na atakowanej tablicy. No i Majewska ktora swoimi długimi pędami w kazdym meczu czestuje soczyscie swoje rywalki kilkoma czapami.

Po drugiej stronie Wisła, która gra najwieksza kaszane od kilku sezonów. Skład został bardzo zle skompletowany. Gra opiera się głównie na Tinie Charls (Na kłopoty Charls), jednak jak jej nie idzie to gra siada. Brak wiekszego pomyslu na gre. Kontuzje wykluczyly z rozgrywajaca Ouvine, a emerytka Pawlak nie jest w stanie jej zastapic przez 40 minut (co prawda w pierwszym meczu w Bourges wyszedl jej mecz zycia, jednak watpie zeby mogla to powtorzyc), kolejna zawodniczka ktora nie zobaczymy jest Alana Beard. Kazdy troche znajacy sie na koszykówce kibic wie jak jest to bardzo wartosciowa zawodniczka, ktora potrafi wygrywac mecze. Doszła Erin Philips która równiez jest gwiazda swiatowego formatu, ale osobiscie ona mnie nie przekonuje i daleko jej jakos do formy z poprzednich sezonów. Anke De Mondt równiez jest daleka od gry z poprzediego sezonu. Polki Wisła ma solidne. Zurowska ktora potrafi zrobic swoje (o ile sie psychicznie nie spali - a potrafi to robic) Mieloszynska ktora potrafi odpalic trójke ale tez miala lepsze sezony i Krezel.

i najwazniejsza rzecz ktora jest przepascia. Osoba trenera. W Wisle po rezygnacji Hernandeza zapanowal totalny chaos. Trenerem został Golanski ktory za bardzo nie ma pojecia o koszykówce, biorac czasy za bardzo nie potrafi rozrysowac akcji. Kibice krakowcy w kuluarach smieja sie ze lepiej jakby Alana Beard ustawiala akcje na wzor z przed kilku lat ADF (kiedy podobny geniusz siedzial na ławce).

Po drugiej stronie jeden z najlepszych polskich trenerów zenskiej koszykówki. Cwany lis Winnicki. Ktory nawet jak zespol jego wygrywa 30 punktami i zespol zagra 2-3 slabe akcje potrafi wziasc czas i przywrócic zawodniczki do pionu. Doskonaly strateg i taktyk. Potrafi robic dobra atmosfere.

Podsumowujac:
Wisła wczoraj strasznie meczyla sie przez 3 kwarty z Artego które grało bez środkowej (Szczechowiak) i powinni po połowie miec juz zapewniony awans. Nie bede wspominal juz po poteznych mekach w 2 meczu 1/4 Play-Off z juniorskim 6 osobowym AZS-em Gorzów ktory prowadził w krakowie do przerwy 32:30 !!

CCC wrecz zmiazdzyło w 1 rundzie dwu krotnie Widzew, a wczoraj grajac duza rotacja z mlodymi polskimi zawodniczkami odprawiło z kwitkiem Lidera Pruszków.

Dla mnie typ jest oczywisty CCC - Wisła 1 / @1,40 8/10✅ (72:63)

dla bardziej odwaznych CCC(-5,5) - Wisła 1 @ 1,85 bet365✅

(chcialbym równiez dodac ze finały pucharu polski odbywaja sie w Polkowicach - dla nie poinformowanych)
---------------------------------

pomogłem kliknij dzieki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków 63:90
Typ: Artego over 62,5 @1,86 marathon, stawka: 5/10 ✅
Typ: Artego @2,62 marathon, stawka: 2/10 ⛔
Wyniki dotychczasowych spotkań tych drużyn w obecnym sezonie:
15.12.2012 Artego - Wisła 52:61 (19:16, 12:13, 10:19, 11:13)
16.01.2013 Wisła - Artego 49:65 (17:20, 9:17, 12:13, 11:15)
08.03.2013 Artego - Wisła 59:70 (19:18, 14:19, 16:16, 10:17) (PP w Polkowicach)
26.03.2013 Artego - Wisła 68:63 (18:16, 21:18, 18:15, 11:14)
Wczoraj czekałem do rozpoczęcia spotkania i byłem zdecydowany grać Wisłę w zakładach live. Dlaczego? Ponieważ Artego straciło (kontuzja) swoją środkową Charity Szczechowiak, która była bardzo ważnym ogniwem w zespole i byłem przekonany, że Wisła wykorzysta przewagę pod tablicami.
Jednak rozpoczęło się spotkanie i odpuściłem granie bo okazało się, że Wisła również ma problemy kadrowe: wciąż nie gra Alana Beard, wczoraj nie zagrała Paulina Pawlak a Cristina Ouvina grała krótko.
Dodatkowo w trakcie wczorajszego spotkania Tina Charles nie zachwycała i szybko złapała faule, zresztą cała ekipa Wisły złapała ich dużo (Artego 13 fauli - Wisła 20 fauli). Wisła, która powinna mieć zdecydowaną przewagę na tablicach wczoraj ledwie co wygrała w tym elemencie gry (Artego 39 zbiórek - Wisła 42 zbiórki). Mierząca 173cm Justyna Jeziorna (rzucająca Artego) miała najwięcej zbiórek w spotkaniu - 11 (7 w ataku!).
Artego zdecydowanie mocniej walczyło o zwycięstwo a Wisła kolejny raz w tym sezonie rozczarowała. Również trener Artur Golański nie pomagał drużynie.
Dlatego dzisiaj spodziewałem się wyrównanych kursów. Jednak marathon postanowił wystawić wg mnie value w postaci kursu 2,62 na Artego. Skoro tyle dają to ja widzę w tym value i gram to niską stawką. Również over 62,5 Artego mnie skusił. Wczoraj po 1.połowie Artego miało już 39pkt! Dopiero w ostatniej kwarcie zrobiło się trochę nerwowo i tylko 11 punktów zdobyły zawodniczki z Bydgoszczy. Dzisiaj liczę na powtórkę z wczoraj i spokojne przekroczenie granicy 65pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
wczoraj mały zysk, ale zysk ???? jedziemy dalej
CCC Polkowice - Energa Toruń 71:53 (16-21 22-2 14-15 19-15)
Typ: Energa +20,5 @1,76 marathon, stawka: 5/10 ✅
Wczoraj CCC wygrało z Energą 68:57 ale mecz był bardzo wyrównany.
68:57 (16:15, 20:14, 18:17, 14:11)
Wydawało się, że CCC bez problemów wygra jak odskoczyło na 49:40 w 3.kwarcie po trzech celnych rzutach za 3pkt w przeciągu minuty (2xMusina i 1xSnell). Jednak okazało się, że Enerdze udało się podgonić i przegrywała 56:58 na 5.minut przed końcem spotkania. Niestety minutę wcześniej dwie najlepsze zawodniczki Energi (Michael i Koc) musiały zejść za faule i końcówkę wygrało CCC.
Dzisiaj liczę na powtórkę, czyli, że Energa nie pozwoli znacznie odskoczyć i CCC wygra max. różnicą 18 punktów ????
Podobają mi się również kursy na wygranie kwarty przez Energę. 5.8✅ 5.8⛔ 5.8✅ i 4.6⛔. Wg mnie szanse na wygranie przynajmniej jednej kwarty są i to konkretne.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Dzis bedzie jak w bydzi , Torun wczoraj dal z siebie 200% ccc na luzie a dzis bedzie rozpierducha i sie skonczy jak w bydgoszczy kolo 30 , bo rozncia miedzy tymi ekipami jest sporawa , ba chyba nawet jeszcze wieksza niz w bydgoszczy

17,5 ledwo co pokryly ale pokryly takze wszyscy moga byc zadowoleni ????
ps pierwsza hamujaca Zoll wrocila i juz CCC gra popeline jak cholera ....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom