>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLKK 2009/10

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jutro mamy 4 spotkania PLKK:

MUKS Poznań – INEA AZS Poznań
ŁKS SIEMENS AGD Łódź – ARTEGO Bydgoszcz
CCC Polkowice – KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.
Energa Toruń – Lotos Gdynia

Zapowiadają się zwłaszcza 2 bardzo ciekawe spotkania w play-offach. Mówię oczywiście o Energa - Lotos i CCC - Gorzów. Ciężkie mecze do typowania.
W Polkowicach blisko mi do grania ✅winu Gorzowa✅, ale nie jestem jeszcze do końca przekonany. CCC będzie na bank fest walczyło, bo jeżeli przegrają to odpadają. Ale z drugiej strony to Gorzów jest mocny fest i to jest wg mnie bardziej przekonujące. Dwa pierwsze mecze Gorzów wygrał i to dość przekonująco i myślę, że wygrają trzeci i awansują do finału.
A co do meczu Lotos - Energa, to tu nie ośmielę się typować wyniku. Ja jestem za Lotosem, bardzo bym chciał, żeby dziewczyny wygrały, ale nie będzie to łatwy mecz. Mógłbym się pokusić co najwyżej o jakiś under/over, ale póki co nic nie ma w ofercie więc nie wiem.

Dwa pozostałe spotkania, to spotkania play-out, czyli o utrzymanie. I to będą dwa także ciekawe spotkania. Generalnie to widzę jutro wygrane ŁKS-u i INEI. Może wg buków INEA faworytem nie jest, ale wg mnie tak. MUKS to drużyna, która spadnie i nie sądzę, żeby jutro miały mi udowodnić, że się mylę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wobec tego co pisałem tutaj mogę polecić na jutro takie coś:

ŁKS -4.5 - Artego 1.85 ✅
Tobet


Australijka może nie była najważniejszą zawodniczką Artego, ale na pewno jedną z ważniejszych. Czwarta pod względem granych minut i rzucanych punktów (27:32 i 10.5 na mecz) i druga zbierająca drużyny (7.3 na mecz), a to odbiera drużynie z Bydgoszczy niemało z ich przewagi na tablicach nad drużyną ŁKS-u. No i poza tym wolne tempo ŁKS-u będzie przeszkadzało Artego grać swoją bardziej ofensywną koszykówkę.


Poza tym jak już wyżej pisałem ✅INEA win✅.


No i widzi mi się ✅under w meczu ŁKS-u.✅
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
rano INEĘ złapałem po kursie 1.95... teraz mamy 1.36 nawet ;] pograłem także under MUKSu (73) po kursie 1.85, teraz linia 69, moim zdaniem nadal atrakcyjna, kursy na ŁKS stojąw miejscu co jest zrozumiałe.

MUKS w polskim składzie, INEA raczej też ???? INEA izi powinna wygrać.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
rano INEĘ złapałem po kursie 1.95... teraz mamy 1.36 nawet ;] pograłem także under MUKSu (73) po kursie 1.85, teraz linia 69, moim zdaniem nadal atrakcyjna, kursy na ŁKS stojąw miejscu co jest zrozumiałe.

MUKS w polskim składzie, INEA raczej też ???? INEA izi powinna wygrać.
No ja załapałem ✅INEĘ po ponad 2.00✅ jeszcze, ✅under MUKS-u na poziomie 73 punktów✅, a później dograłem lekko ✅under 70✅, bo warto. MUKS to jest ekipa na poziomie I ligi, a nie FGE, zwłaszcza jak nie grają zawodniczki zagraniczne.
A na ŁKS kurs był od razu w miarę adekwatny, spodziewałem się lekkiego spadku, ale niewielkiego. A tu kursy stoją, chociaż w sumie jakoś mnie to nie martwi.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś jest jedna perełka na PLKK moim zdaniem, a tą perełką jest ✅Lotos wygra 1 kwartę✅ po 1.85. Lotos zawsze mocno zaczyna spotkania, w 3 meczach z Energą 1 kwarty wyglądały następująco:
17:13 dla Lotosu,
21:9 dla Lotosu,
15:9 dla Lotosu.
Widać więc, że w rywalizacji z Toruniankami jest to silna broń. Oczywiście we wszystkich meczach, nie tylko w tym wiąże się to z mocną pierwszą piątką zespołu z Gdyni. Myślę, że ta piątka dziś znowu pozamiata w pierwszej kwarcie i spokojnie ją wygra, także polecam typ.

A poza tym, to wpadło mi coś w oko ⛔Energa under 67.5⛔ po 1.85 w Expie.



Under Energi nie wszedł jednym punktem, bo sędzia 0.6 sekundy przed końcem jakiś faul Leci sobie wymyślił :-(
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Inea AZS Poznań -7.5 - Blachy Pruszyński Lider Pruszków 1.85 ✅
Tobet


Zacznę od czegoś takiego:

Od dłuższego czasu pruszkowianki są już pewne utrzymania w najwyższej
klasie rozgrywek w Polsce, dlatego na mecz z INEĄ udadzą się w krajowym składzie.
Przed świętami Wielkiej Nocy do Stanów Zjednoczonych powróciły
Dellena Criner i Ashley Shields, a po ostatnim meczu ligowym z MUKS Poznań
zespół opuściła Malijka Djenebou Sissoko.

Te 3 zawodniczki zdobywały w tym sezonie średnio ponad 42 punkty, miały ok 20 zbiórek, prawie 6 asyst i ponad 5 przechwytów. No trzeba przyznać, że to sporo jest, zwłaszcza jeżeli chodzi o punkty.
Ostatnie 3 mecze Lider wygrał, ale 2 pierwsze grali z całą wyżej wymienioną trójką, a ostatni mecz z MUKS-em z Sissoko, która zdobyła 15 punktów, a Lider wygrał tylko 4 punktami ze słabiutkim MUKS-em.
Także podsumowując uważam, że Lider pewny już utrzymania przegra dziś ten mecz i to niemałą ilością punktów.



Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań +17.5 1.85 ✅
Tobet


MUKS aby myśleć o utrzymaniu musi dziś wygrać 19 punktami z Artego, a to jest niemożliwe. MUKS już spadł, o czym pisałem wcześniej i nic ich nie uratuje. Nawet w Poznaniu są już dziewczyny pogodzone ze spadkiem. Ale to wcale nie znaczy, że dostaną w dupę 20 punktami. W tym sezonie 18 lub więcej przegrywały tylko z Lotosem, Wisłą, Gorzowem i raz z Energą, czyli ekipami sporo lepszymi niż Artego. Artego też bardzo rzadko wygrywa tak wysoko. Żeby nie być gołosłownym to w tym sezonie nie zdarzyło im się to ani razu. Nie mówię oczywiście, że Artego tego meczu nie wygra, bo wygra, ale myślę, że trener nie będzie chciał już tak mocno eksploatować zawodniczek zagranicznych i zagrają one trochę mniej niż zwykle. Wg mnie ten próg 17.5 punktu jest za wysoki, zwłaszcza patrząc na ostatnie wyniki Artego, czyli 3 porażki z rzędu, w tym ostatnią 18-punktową z ŁKS-em.


No, a poza tym to oczywiście widzi mi się ✅Lotos z handi -10.5✅, w końcu co to za finał bez Lotosu :razz:
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Zdziwiłem się na taki wysoki handicap na MUKS, sam go zagrałem, a teraz dopiero znalazłem, że najlepsza zawodniczka (śr. 21.2pkt na mecz) wróciła do Jamajki i dziś nie zagra. No cóż, mimo wszystko trzeba wierzyc w dziewczyny, że wobec nieuniknionej praktycznie degradacji nie położą się tam na parkiecie.
Co do Lotosu i Inei to absolutnie się zgadzam. Energa w finale to delikatna przesada, a Lotos - Gorzów brzmi i wygląda nieporównywalnie lepiej i będzie na pewno dużo bardziej zacięty.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Rozgrywki o utrzymanie w FGE zakończone


Polska Liga Koszykówki Kobiet informuje, że została zakończona rywalizacja w II etapie rozgrywek Ford Germaz Ekstraklasy o utrzymanie się w Ekstraklasie o miejsca 9-13.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

9. INEA AZS Poznań
10. Blachy Pruszyński Lider Pruszków
11. Artego Bydgoszcz
12. ŁKS Siemens AGD Łódź
13. MUKS Poznań


Drużyna MUKS-u Poznań opuszcza Ekstraklasę Kobiet i w nowym sezonie będzie występowała w rozgrywkach I Ligi.


http://www.plkk.pl
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś zaczyna się rywalizacja o 3 miejsce w FGE pomiędzy Energą Toruń, a CCC Polkowice. Pierwszy mecz w Toruniu w Spożywczaku. I to wydaje się być atutem drużyny toruńskiej. W tej hali, przy własnej publiczności potrafiły wygrywać w tym sezonie z Wisłą czy Lotosem. Generalnie większość spotkań padła ich łupem. Patrząc na to spotkanie nie biorę pod uwagę tego, że Energa grała w czwartek mecz, a CCC nie. To są profesjonalne zawodniczki i są przygotowane na takie obciążenia, w dodatku Omanić już oszczędzał w czwartek niektóre zawodniczki widząc, że z Lotosem szans nie było. Także argument zmęczenia do mnie nie przemawia.
Zajmę się raczej analizowaniem składów poszczególnych ekip. Zaczynając od obwodu, Gladden, Gajda i Krawiec kontra Bobbit, Mieloszyńska i Jeziorna. Wszystkie te zawodniczki (Jeziorna trochę mniej) należą do czołówki punktujących i asystujących w swoich ekipach, wnoszą niemało do gry swoich drużyn. Z formą jest u nich wg mnie stosunkowo podobnie, także tutaj nie widzę jakiejś większej przewagi po stronie żadnej ze stron.
Jeżeli chodzi o podkoszowe, to wygląda na to, że szykuje się Fluker i Egenti vs Trofimowa i Carter. Nie spodziwam się Gulak w pierwszym składzie, bo Fluker ostatnio mimo przegranej serii z Lotosem naprawdę nieźle się zaprezentowała, w 5 meczu już była w pierwszej piątce i myślę, że dziś znowu Omanić na nią postawi. Generalnie siła podkoszowa też podobna, ale wg mnie ze wskazaniem na Toruń. Carter przeciwko Enerdze miała w tym sezonie słabe występy, z bardzo mierną skutecznością. A Egenti radziła sobie nieźle. Także tutaj bym postawił małego plusa po stronie Energi.
Podsumowując to co napisałem to wg mnie będzie to wyrównane spotkanie, ale wobec atutów podkoszowych Energi i występu w Spożywczaku stawiam na wygraną Torunianek.

Mój typ:

Energa -1.5 1.85 ⛔
Expekt
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Przeciwko mojemu zespołowi? Oh, no! Dla mnie ten mecz to typowy no bet. Jeśli CCC myśli o zwycięstwie to przede wszystkim Mieloszyńska i Carter muszą trafiac. Ostatnio cała gra opiera się na tych dwóch zawodniczkach i jeśli umiejętnie się je wyeliminuje siła CCC gaśnie w oczach. Pod koszem na pewno przewagę ma Energa, Carter próbuje coś tam działac, ale to nie jest jej pozycja, na której jest wystawiana z konieczności. Słabiej gra Jeziorna, może w końcu zaskoczy, choc ona była zawsze walczakiem i punktów dużo nie zdobywała. Ciekaw jestem postawy Gajdy, jak ona zagra przeciwko byłemu zespołowi. ???? Vis a vis będzie miała Bobbit (1.50m wzrostu) - zwinna, szybka, dobra technicznie, jak dobrze wejdzie w mecz to myślę, że tu CCC ma nawet lekką przewagę. Trafimova to dla mnie zagadka, nie mogę rozgryzc tej dziewczyny. Mecz wydaje się byc bardzo wyrównany, ale jak już mówiłem - jeśli obwód w CCC nie będzie działał (co niestety często w tym sezonie się zdarzało) to Energa powinna spokojnie wygrac, bo pod koszem ma sporą przewagę i powinna to wykorzystac.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przeciwko mojemu zespołowi? Oh, no! Dla mnie ten mecz to typowy no bet. Jeśli CCC myśli o zwycięstwie to przede wszystkim Mieloszyńska i Carter muszą trafiac. Ostatnio cała gra opiera się na tych dwóch zawodniczkach i jeśli umiejętnie się je wyeliminuje siła CCC gaśnie w oczach. Pod koszem na pewno przewagę ma Energa, Carter próbuje coś tam działac, ale to nie jest jej pozycja, na której jest wystawiana z konieczności. Słabiej gra Jeziorna, może w końcu zaskoczy, choc ona była zawsze walczakiem i punktów dużo nie zdobywała. Ciekaw jestem postawy Gajdy, jak ona zagra przeciwko byłemu zespołowi. ???? Vis a vis będzie miała Bobbit (1.50m wzrostu) - zwinna, szybka, dobra technicznie, jak dobrze wejdzie w mecz to myślę, że tu CCC ma nawet lekką przewagę. Trafimova to dla mnie zagadka, nie mogę rozgryzc tej dziewczyny. Mecz wydaje się byc bardzo wyrównany, ale jak już mówiłem - jeśli obwód w CCC nie będzie działał (co niestety często w tym sezonie się zdarzało) to Energa powinna spokojnie wygrac, bo pod koszem ma sporą przewagę i powinna to wykorzystac.

Trofimowa to jest wgl dla mnie jakaś dziwna zawodniczka, niby silna skrzydłowa, a rzadko rzuca blisko kosza, bardzo często ucieka dalej na dystans, nawet za 6.25. Nie zbiera za wiele, a jednak powinna wspomóc Carter. Też jej nie ogarniam. Gajda jak Gajda, ale jeżeli Krawiec zagra tak jak w pierwszych meczach z Lotosem, to CCC może mieć problem. Wg mnie to nie jest no bet, owszem wyrównany mecz tak jak pisałem wyżej, ale Energa jest moim faworytem.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Trofimowa to jest wgl dla mnie jakaś dziwna zawodniczka, niby silna skrzydłowa, a rzadko rzuca blisko kosza, bardzo często ucieka dalej na dystans, nawet za 6.25. Nie zbiera za wiele, a jednak powinna wspomóc Carter. Też jej nie ogarniam. Gajda jak Gajda, ale jeżeli Krawiec zagra tak jak w pierwszych meczach z Lotosem, to CCC może mieć problem. Wg mnie to nie jest no bet, owszem wyrównany mecz tak jak pisałem wyżej, ale Energa jest moim faworytem.
Ona nie może sobie znaleźc miejsca na boisku, a może takie zalecenia trenera - nie mam pojęcia. Liczę po prostu na dobry mecz. Energa u siebie w Spożywczaku na pewno faworytem, a jak jeszcze obwód w CCC dzisiaj odwali kaszanę to skończy się wysoko. CCC jest mocne przede wszystkim u siebie, u nas w hali przegrywają wszyscy najmocniejsi, ale na wyjazdach ta drużyna traci i to sporo. Meczu nie ruszam, czekam aż karuzela wróci do Polkowic i wtedy na pewno pogram na win CCC.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kurde do mojego typu zabrakło 1 punktu :;/:

W 3 kwarcie CCC odskoczyło w pewnym momencie na 6 punktów i potem cały czas była gonitwa ze strony Torunianek. Ich zmorą było znowu to co w meczach z Lotosem, fatalna skuteczność spod kosza, po prostu masakryczna. Aż szkoda było patrzeć, miały dziewczyny tyle bardzo dobrych okazji i nic. W końcówce przy 2 wolnych Krawiec liczyłem, że jednego nie trafi i będzie dogrywka, ale dupa, nie wyszło. Brakło mi dwóch punktów, które sędziowie zabrali Enerdze przy cyrkach z zegarem pod koniec 1 połowy, szkoda, bo typ był wg mnie dobry.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś 2 mecz o 3 miejsce oraz pierwszy mecz finałowy FGE.
Zacznę od tego o 3 miejsce.
Tutaj wiele do napisania nie mam, mój typ to ✅Energa win✅ po 1.85. Argumenty te same co wczoraj, niewiele się od wczoraj zmieniło w moim postrzeganiu tego meczu.

A jeżeli chodzi o mecz Lotosu, to tutaj mam ciężki orzech do zgryzienia. Chciałbym bardzo aby Lotos wygrał to spotkanie, ale łatwo nie będzie. Gorzów to nie są ogóry, w końcu bilans 23-1 w regularnym i 3-0 w półfinale mówi sam za siebie. Z Lotosem Gorzowianki wygrały 2 razy w tym sezonie. Wtedy brakowało przede wszystkim skuteczności i zespołowego grania. Z tym jest ostatnio nienajgorzej, ale nie wiem czy na Gorzów to wystarczy. Jeżeli miałbym wybierać jakiś typ na to spotkanie to postawiłbym na under 142.5, ale generalnie to chyba się wstrzymam z typowaniem tego spotkania, jeszcze pomyślę.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Masakra. Byłem z narzeczoną na imprezie, spotkałem syna prezesa CCC i akurat że nieźle się znamy to pogadaliśmy chwilę o meczu (drugiej połowy nie widziałem) i jak mi powiedział, że w IV kwarcie CCC miało +9 i przegrało 1pkt to ręce mi opadły. Dziewczyny, jak, no jak? Dzisiaj Olo znowu po drugiej stronie barykady, bo tym razem typuję win polkowiczanek. ???? 2-0 z wyjazdu to fatalny wynik i nie wierzę, że CCC przyjedzie bez zwycięstwa z Torunia, tym bardziej, że jak widac spokojnie da się tam powalczyc. Od wczorajszego meczu nic się nie zmieniło, swoje argumenty przedstawiliśmy kilka postów wyżej, dlatego mecz znowu będzie na styk i mam nadzieję, że tak jak wczoraj CCC odskoczy na kilka punktów w decydującej fazie, ale tym razem dowiezie zwycięstwo do końca i w Polkowicach w dwóch meczach u siebie przypieczętuje brązowy medal. C&#39;mon Daria, c&#39;mon Amisha!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gorzów - Lotos 1,60 1/10 ✅



Gorzów to najrówniej grająca drużyna w PLKK. Sezon regularny genialny, może troche zawiodły w Eurolidze ale grupa była trudna. Lotos miał kłopoty w tym sezonie ze sponsorem, kadrą i dla nich finał już jest sukcesem. Spodziewałam się finału Gorzów - Wisła ale jak wiadomo krakowianki skompromitowały się w meczu z CCC Polkowice. Ja obstawiam, że Gorzów wygra mecze u siebie plus jeden wyjazd i bedzie mistrzostwo, wiem, że Olo ma inne zdanie ale zobaczymy jak to będzie wygladać na parkiecie. Nie ma już co opisywac składów, wszystko jest jasne, koniec sezonu i zostaje taktyka oraz psychika, no i forma dnia. Wiadomo, ze trener lepszy z Gorzowie plus ta rowna gra przez caly sezon to atut gospodyń. Lotos ma mocna piatke ale slaba lawke i to duzy minus gdynianek. Ja nie widze w ogole atutow po stronie Lotosu, gralam na Gdynie z Energa i potrafily uwalic mecz wygrywaja +10, koszmarne czwarte kwarty. Poczatek dobry a potem gra sie wali, nie ma zmienniczek i to tez bedzie mialo spore znaczenie bo duza ilosc meczow w niewielkim czasie a zachcialo się grac na dodatek 5 meczow z Toruniem chociaz spokojnie mogly wygrac 3:0, slaby Lotos i to Gorzów wykorzysta.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Również obstawiałbym za Gorzowem, to jest przemocna ekipa, tym bardziej u siebie. Fantastyczny sezon, świetna kadra, u siebie są megafaworytem. Zdziwię się jak nie będzie 2-0 po dwóch meczach. Lotos powalczy, ale raczej tylko na swoim podwórku. Po prostu na dzień dzisiejszy AZS jest dużo mocniejszy i słabsza mimo wszystko dyspozycja gdynianek powinna być tu widoczna.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja no niby się zgadzam z typem, ale wierzę, że Lotos jest w stanie powalczyć, więc chyba odpuszczam granie tego typu. Nie ukrywam, że jest to w dużej mierze spowodowane sympatią do Gdyńskiego klubu. A co do czwartych kwart, to ostatnio i tak się poprawiło.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Karuzela wraca do Polkowic. Jest 0-2, nie wierzę, że dziewczyny przegrają szósty mecz z rzędu. Na swoim parkiecie to inny zespół i mam nadzieję, że to dziś po raz kolejny udowodnią i przedłużą swoje nadzieje na medal. Win CCC - 1.50.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom