>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLKK 2009/10

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na dziś znowu typ na over Lotosu, analiza ta sama, liczę na lepszą koncentrację i mniej strat zwłaszcza ze strony Erin i Tanashy, które wczoraj we 2 miały 11 strat i mam nadzieję na nieco lepszą skuteczność z gry:
Lotos - Energa
Lotos over 73 1.85 ✅
Expekt
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Myslę że dzis mozna zagrac np. -4 pkt Lotos po 1,70
1,30 chyba nie warte gry
Wczorajsza wtopa nie powinna sie zdarzyc
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Myslę że dzis mozna zagrac np. -4 pkt Lotos po 1,70
1,30 chyba nie warte gry
Wczorajsza wtopa nie powinna sie zdarzyc
A gdzie masz taki kurs na -4:?:

Wg mnie jak jakieś handi to takie coś:
1 kwarta Lotos -2 1.85 ✅
expekt
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
A gdzie masz taki kurs na -4:?:


Wg mnie jak jakieś handi to takie coś:

1 kwarta Lotos -2 1.85
expekt

Pomylka chodzilo mi o -7pkt Lotos ale to chyba za duze ryzyko chyba lepiej zagrac na wygrana Lotosu i spokojnie czekac
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Pomylka chodzilo mi o -7pkt Lotos ale to chyba za duze ryzyko chyba lepiej zagrac na wygrana Lotosu i spokojnie czekac
No ja wiem, że jest 7 punktów, w takim wypadku to bliżej mi do grania dodatniego handi na Energę, ale odpuszczę, nie jestem przekonany co do tego handi czy to w jedną czy w drugą stronę.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
A powiedz mi co to Łączpol ? ????
Dzisiaj jedyne warte grania to zwycięstwo Energii po 3.55, wczoraj gdzieś polecałem Energę po 4.0, zatem dzisiaj patrząc na to, że może być wyrównany pojedynek po raz kolejny to Energa 3.55 warte, bo męczyć się z kursem 1.25 na Lotos to przesada.
w betsafe 4.20 na Energę
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A powiedz mi co to Łączpol ? ????

Dzisiaj jedyne warte grania to zwycięstwo Energii po 3.55, wczoraj gdzieś polecałem Energę po 4.0, zatem dzisiaj patrząc na to, że może być wyrównany pojedynek po raz kolejny to Energa 3.55 warte, bo męczyć się z kursem 1.25 na Lotos to przesada.

w betsafe 4.20 na Energę
No Super Pol oczywiście, mi się to zawsze myli, u nas w Trójmieście jest Łączpol w ręczną, w każdym razie wiadomo o co chodzi ????

No ja się zastanawiam nad handi +7 na Toruń, ale jeszcze nie jestem do końca przekonany.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Ja bym ten mecz całkowicie odpuścił, Lotos z Energą zawsze miał straszne problemy. Na koniec sezonu zasadniczego dziewczyny z Gdyni dostały u siebie bodajże -31, wczoraj też przegrały i grac je po kursie 1.25 w kontekście tego przeciwnika się na pewno nie opłaca. Z kolei trudno mi też uwierzyc, że po dwóch meczach u siebie będzie 0-2, ale mimo wszystko szukałbym jakiegoś dodatniego handi na Energę. No chyba, że będzie blowout w wykonaniu Lotosu, ale na to się nie zapowiada.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jutro są 4 mecze, ale nie mam za wiele czasu, żeby pisać jakieś analizy. Więc będę pisał krótko, podoba mi się bardzo kurs na ✅Pruszków✅, nie wiem dlaczego jest aż 2.05, ale wg mnie warto zagrać win Pruszkowa jutro.
Poza tym Odra powinna sobie poradzić z Super Polem, nawet wygrana 5 punktami i pokrycie handi jest wg mnie dość prawdopodobne. Także ✅Odra -4.5✅ po 1.80 w tobecie fajna opcja.
Co do meczu ŁKS-u to nie mam zdania specjalnie, jutro rano jak w Expie będzie może under/over na drużyny to może znajdzie się coś ciekawego.
A o Wiśle wiele do powiedzenia nie mam, myślę, że będą się oszczędzać przed meczem z Ros w piątek, także Rybnik ma szansę na jakąś mniejszą przegraną.
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Jutro są 4 mecze, ale nie mam za wiele czasu, żeby pisać jakieś analizy. Więc będę pisał krótko, podoba mi się bardzo kurs na Pruszków, nie wiem dlaczego jest aż 2.05, ale wg mnie warto zagrać win Pruszkowa jutro.
Poza tym Odra powinna sobie poradzić z Super Polem, nawet wygrana 5 punktami i pokrycie handi jest wg mnie dość prawdopodobne. Także Odra -4.5 po 1.80 w tobecie fajna opcja.
Co do meczu ŁKS-u to nie mam zdania specjalnie, jutro rano jak w Expie będzie może under/over na drużyny to może znajdzie się coś ciekawego.
A o Wiśle wiele do powiedzenia nie mam, myślę, że będą się oszczędzać przed meczem z Ros w piątek, także Rybnik ma szansę na jakąś mniejszą przegraną.
Dlaczego taki kurs na Pruszkow? Bo juz maja utrzymanie, a Poznan walczy o wszystko, musi wygrac.
Jeszcze info ze strony Lidera:
&quot;W tym spotkaniu nie zagrają już Ashley Shields i Dellena Criner, które przed świętami wyjechały do Stanów Zjednoczonych. - Di początkowo miała dokończyć z nami sezon, ale dzień po wylocie Ashley poprosiła o wcześniejsze zwolnienie do domu. Nie robiliśmy jej większych problemów - wyjaśnia prezes pruszkowskiego zespołu Paweł Kędzierski. W tej sytuacji jedyną zagraniczną zawodniczką Lidera w Poznaniu będzie Djenebou Sissoko. - Ponieważ jesteśmy pewni utrzymania nie jestem zmartwiony tę sytuację. W tym momencie stwarza się doskonała okazja dla rezerwowych zawodniczek, które będą miały okazję skonfrontować swoje umiejętności do gry w PLKK - cieszy się trener Lidera Arkadiusz Koniecki.&quot;
Tak wiec nie zagra liderka ekipy z Pruszkowa Ashley Shields, trener zapowiada sprawdzenie rezerwowych.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Odra gra mecz i rewanż, było -9 więc musza wygrac 10 i wyzej takze handi 4,5 nie ma sensu. Jesli mecz bedzie na styk to musza zaryzykować, każda niższa wygrana daje de facto porażkę.

Pruszków o nic bez 2 najlepszych zawodniczek ale forma MUKS-u niska. Przegrana z Bydgoszczą i LKS-em spowodowało taka sytuacje. Dzis juz Poznan buki blokuja wiec chyba ostro graja wszyscy ten mecz.

MUKS jednak tez bez 2 amerykanek stad te cuda kursowe no bet.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Rox ma rację, MUKS bez 2 zagranicznych, zdaje się, że pogodzili się już w klubie ze spadkiem, dla mnie warto zaryzykować, bo Lider jest mocniejszą ekipą, a kurs wydaje się naprawdę atrakcyjny.
A co do handicapu na Rybnik dodatniego, to wg mnie warto. ✅

I jakoś tak under w meczu ŁKS-u mi się widzi, 141 punktów to dla nich za dużo, ŁKS nie rzuca za wiele, ale stosunkowo nieźle bronią.✅
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
To INEA pograła przeciwko MUKSowi. Spadek MUKSu przesądzony. Rybnik +35 raczej izi. Niestety w Final Four nie widzę szans na nawiązanie walki.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To INEA pograła przeciwko MUKSowi. Spadek MUKSu przesądzony. Rybnik +35 raczej izi. Niestety w Final Four nie widzę szans na nawiązanie walki.
Ja tak samo, mogą się dziś dziewczyny oszczędzać, ale z Ros raczej szans nie mają.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W związku z nadzwyczajną sytuacją i Żałobą Narodową, Polska Liga Koszykówki Kobiet po konsultacji z zainteresowanymi klubami postanowiła nie rozgrywać meczów Ford Germaz Ekstraklasy o miejsca 5-6 i 7-8 i zakończyć rywalizację według miejsc w klasyfikacji po rundzie zasadniczej sezonu 2009/2010.

Klasyfikacja końcowa o miejsca 5-8 przedstawia się następująco:


5. Wisła Can-Pack Kraków
6. Odra Brzeg
7. Super Pol Tęcza Leszno
8. Utex ROW Rybnik


-------​


W związku z Żałobą Narodową, Polska Liga Koszykówki Kobiet podaje zmieniony terminarz meczów Ford Germaz Ekstraklasy o miejsca 9-13 w sezonie 2009/2011.

VI kolejka 18.04.2010 (niedziela)
189. MUKS Poznań – INEA AZS Poznań
190. ŁKS SIEMENS AGD Łódź – ARTEGO Bydgoszcz
BLACHY PRUSZYŃSKI LIDER Pruszków - pauza


VII kolejka 21.04.2010 (środa)
195. ARTEGO Bydgoszcz – MUKS Poznań
196. INEA AZS Poznań – BLACHY PRUSZYŃSKI LIDER Pruszków
ŁKS SIEMENS AGD - pauza


VIII kolejka 24.04.2010 (sobota)
199. BLACHY PRUSZYŃSKI LIDER Pruszków – ARTEGO Bydgoszcz
200. MUKS Poznań – ŁKS SIEMENS AGD Łódź
INEA AZS Poznań - pauza


IX kolejka 28.04.2010 (środa)
205. ŁKS SIEMENS AGD Łódź – BLACHY PRUSZYŃSKI LIDER Pruszków
206. ARTEGO Bydgoszcz – INEA AZS Poznań
MUKS - pauza


X kolejka 30.04.2010 (piątek)
210. INEA AZS Poznań – ŁKS SIEMENS AGD Łódź
211. BLACHY PRUSZYŃSKI LIDER Pruszków – MUKS Poznań
ARTEGO - pauza


Przypominamy, że mecze o miejsca 9-13 w II etapie rozgrywa się do momentu kiedy stanie się jasne, że ostatnia drużyna w klasyfikacji biorąca udział w rozgrywkach II etapu nie ma już szans na utrzymanie się w Ekstraklasie.


W przypadku wycofania się w trakcie rozgrywek jakiejkolwiek drużyny, po rozegraniu II etapu dalej jedna drużyna opuszcza Ekstraklasę.


http://www.plkk.pl
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W związku z Żałobą Narodową oraz pogrzebem Prezydenta i Pierwszej Damy RP, Polska Liga Koszykówki Kobiet podaje zmieniony terminarz meczów półfinałowych Ford Germaz Ekstraklasy w sezonie 2009/2010.

19.04.2010 (poniedziałek)
191. CCC Polkowice – KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.– trzeci mecz
192. Energa Toruń – Lotos Gdynia – trzeci mecz


20.04.2010 (wtorek)
197. CCC Polkowice – KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp.– czwarty mecz ew.
198. Energa Toruń – Lotos Gdynia – czwarty mecz


22.04.2010 (czwartek)
201. KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wlkp. – CCC Polkowice – piąty mecz ew.
202. Lotos Gdynia – Energa Toruń – piąty mecz ew.


Termin rozegrania meczów finałowych i meczów o brązowe medale zostanie podany w środę 21.04.2010 r.



http://www.plkk.pl
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Elmedin Omanić: Lotos faworytem, ale powalczymy o finał

Rozmowa z Elmedinem Omaniciem, trenerem Energi Toruń, która w poniedziałek wznowi rywalizację w półfinale PLKK z Lotosem Gdynia

- W poniedziałek czeka was ciąg dalszy rywalizacji w półfinale. Czy po blisko dwóch tygodniach przerwy można coś powiedzieć o formie obu drużyn?
- Byliśmy doskonale przygotowani na mecz tydzień temu. Teraz sytuacja się nieco skomplikowała, bo kontuzji doznała Magdalena Radwan. Już wcześniej mówiłem, że najgorsze co może spotkań drużyny na tym etapie rozgrywek to właśnie kontuzje. Magda ma skręconą kostkę. Nie jest to może specjalnie groźny uraz i powinna w niedzielę wybiec na parkiet, ale mieliśmy problemy na treningach. To w końcu jest nasza druga rozgrywająca w tej chwili.

- W koszykówce kobiecej wielką rolę odgrywa psychika. Czy ostatnie wydarzenia w Polsce mogą wpłynąć na formę zawodniczek?
- Nie sądzę, one jednak wiedzą o co grają i są skoncentrowane na meczach półfinałowych. Poza tym musimy pamiętać, że w obu zespołach kluczowe rolę pełnią jednak koszykarki zagraniczne, które z wiadomych względów będą nieco mniej przeżywały tragedię w Polsce. Krajowe zawodniczki mają z kolei duże doświadczenie i także powinny sobie z tymi emocjami poradzić.

- Lotos jest faworytem, to nie ulega wątpliwości. Ale zapewne ma Pan sposób, że pokonać go dwa razy we własnej hali?
- Nie ma co ukrywać, że to będzie szalenie trudne zadanie. Myślę, że nasz awans do finału byłby jedną z największych sensacji w historii ligi w Polsce. Co nie znaczy wcale, że jest nierealny. Mój zespół pokazał już nieraz w tym sezonie, że potrafi podjąć skuteczną walkę z teoretycznie mocniejszym przeciwnikiem i na pewno da z siebie wszystko. Bardzo ważny będzie zwłaszcza poniedziałkowy mecz, w którym zwycięstwo otwiera nam drogę do finału. W takiej sytuacji we wtorek będzie już wszystko możliwe.

- W składzie Lotosu są koszykarki, których szczególnie Pan się obawia? W pierwszych dwóch meczach rywalki były lepsza zwłaszcza pod koszem.
- Ten problem dotyczył przede wszystkim drugiego spotkania. O powodzeniu w zbiórkach nie decyduje tylko wzrost i forma pod tablicami, ale także koncentracja w obronie całego zespołu. Tego właśnie nam najbardziej wtedy zabrakło. A przecież przeciwko nam gra Ivana Matović, która moim zdaniem jest jedną z trzech najlepszych środkowych w Europie. Do tego Leciejewska, Phillips, Wright, my nie mamy zawodniczek z takim doświadczeniem, więc nie możemy sobie pozwolić na brak koncentracji.

- Pan ma już w dorobku dwa mistrzostwa Polski z Wisłą Can Pack Kraków. Jak do tego porównać ewentualny medal z Energą?
- W Toruniu po raz pierwszy w karierze trenerskiej nie miałem do dyspozycji zespołu walczącego o mistrzostwo, a drużynę, której celem był awans do play off. Do tej pory mam chyba w dorobku 12 albo 13 tytułów mistrzowskich, musiałbym sobie spokojnie policzyć. Tegoroczne wyniki z toruniankami sprawiają mi jednak wyjątkową satysfakcję. Chciałbym znaleźć się w finale, ale tak naprawdę pod względem oceny sezonu, nie ma to już znaczenia. Trzecie miejsce po rundzie zasadniczej, półfinał ekstraklasy to rezultaty, za które tym dziewczynom należą się wielkie brawa.

- Na pewno Pan i wszystkie koszykarki bardzo liczycie na pomoc kibiców?
- Oczywiście. Pamiętam, jak zaczynałem pracę w Toruniu, wtedy na trybunach siadało 150-200 kibiców. Teraz na wszystkich najważniejszych spotkaniach mamy pełną halą, jest klub kibica, który szczególnie głośno nas dopinguje. Wiem, że jeszcze nigdy w Toruniu nie było takiego zainteresowania koszykówką kobiecą, kibice cały czas dzwonią do klubu z pytaniami o bilety. To bardzo ważne zwłaszcza dla koszykarek, im naprawdę zupełnie inaczej się gra, gdy czują za sobą wsparcie fanów. Możemy z naszej strony obiecać, że będzie walczyć do końca. Nawet, jak przegramy w pierwszym meczu w poniedziałek. Myślę, że warto te dwa widowiska zobaczyć na własne oczy.

pomorska.pl
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Marita Payne, Australijka grająca w barwach Artego Bydgoszcz zakończyła w tym sezonie swoją przygodę z klubem. W pozostałych spotkaniach bydgoszczanki zagrają już bez Payne, bowiem jej kontrakt obowiązywał do 31 marca.

Marita Payne w drużynie Artego wystąpiła 17 razy. Jej średnia to prawie 11 punktów i ponad 7 zbiórek na mecz, przy 27.minutach spędzanych na parkiecie.

Ostatnie starcia o utrzymanie zespół z Bydgoszczy będzie więc musiał rozegrać bez Australijki.


koszykowkakobiet.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom