>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja MLB 2023 PLAY-OFF - czat dyskusyjny

jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Ktoś musi chyba Rangersom zasady fair play wytłumaczyć - nie można przecież wygrywać wszystkiego jak leci. Zwłaszcza w PO. Niesamowita forma
 
Cabron 67,2K

Cabron

Użytkownik
Oglądałem Philla - Arizona i teoretycznie Phillies wydają się być zdecydowanie lepsi, ale forma ofensywy Arizony jest nadal i w tej serii może się jeszcze wiele wydarzyć.
Jeśli chodzi o Rangers to sądziłem, że złapią zadyszke i typowałem Astors, ale po tym meczu zmieniam zdanie. Rangers są w takim gazie, że ciężko ich będzie komukolwiek zatrzymać
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Cabron 67,2K

Cabron

Użytkownik
Pograłem Astros chwilę przed meczem z handi -2,5, ale to tak mocno na czuja. Coś mi podpowiadało, że powalczą dzisiaj. Na razie jest idealnie 5:0, tylko nie wiem czemu super bet mi Casha nie proponuje... Ogólnie mam wrażenie, że jeśli dzisiaj ofensywa Rangers nic nie zrobi, to stracą pewność siebie i Astors odwrócą losy tej serii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +133
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Pierwszy mecz po kontuzji Scherzera i myślałem czy by nie dać może jakiegoś Overa, bo u miotcazy ten pierwszy start po IL czasami jest z kłopotami, tym bardziej że Scherzer nie rzucał w warunkach meczowych ponad miesiąc.
Ale znając moją formę ostatnio to pewnie zamiast na Overze - by się skończyło na jakimś 1-0 po 10 inningach XD
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Pierwszy mecz po kontuzji Scherzera i myślałem czy by nie dać może jakiegoś Overa, bo u miotcazy ten pierwszy start po IL czasami jest z kłopotami, tym bardziej że Scherzer nie rzucał w warunkach meczowych ponad miesiąc.
Ale znając moją formę ostatnio to pewnie zamiast na Overze - by się skończyło na jakimś 1-0 po 10 inningach XD
Powiem Ci szczerze że jak wczoraj odpisywałem że dotarła do mnie informacja że miał kontuzję to się zastanawiałem czy nie zagrać na Houston bo tak jak piszesz miotacze po powrocie z wakacji rzadko kiedy wkręcają się od pierwszego meczu , co już przerabiałem w sezonie
 
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Ja finalnie pod emocje dzisiaj pograłem tak:

1697833203838.png

Liczę na świetną grę Verlandera i fakt, że Astros są w gazie i mogą wrócić do domu z przewagą :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +382
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Nie ogladalem ale widzialem na podglondzie w Bet365 ze byly juz dwa out-y, pomysla nie byl zly ale ja zazwyczaj jezeli stawiam to na przelamanie serii, na przyklad ower 0,5 pkt byl 7 razy z rzedu i wtedy jak juz stawiam to na under, ale musza sprzyjac miotacze rowniez...
 
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Pograne jeszcze na nocke Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies | Philadelphia Phillies wygrana i poniżej 9.5 punktów @ 3.30
 
Do góry Bottom