>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja MLB 2023 PLAY-OFF - czat dyskusyjny

jaroslav_ 370,2K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Bullpen Orioles dzisiaj to jakieś nieporozumienie :D Jak tak dalej będzie szło to Rangersi tutaj drugie tyle punktów zdobędą. Imo, wszystko idealnie się układa pod dzisiejszą analizę - na ten moment brakuje 2 uderzeń.
 
Baqu 916,8K

Baqu

Forum VIP
10:5 Henderson się wreszcie obudził z zimowego snu ale co się dzieje z Rutschmanem ? Bez niego będzie ciężko wygrywać takie spotkania. Ofensywa Rangers w nich wjeżdża jak Hamas w pierwszym dniu wojny. Baltimore już 9 BB w 5 inningow ciekawe jaki jest rekord.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Po 4 Inningach (rundach) ATL vs PHI 0-3 , Wheeler(PHI) swietnie rzuca,Fried(ATL) wrocil po 17 dniach po kontuzji palca, rzuca slabo , meczy sie strasznie juz w trakcie 3 inningu sztab dzwonil do bullpen-u a po 4 inningu zostal sciogniety. Atlanta najmocniejsz ofensywa ligi 14 innigow i nie zdobyli zadnego punktu ! jako jedyna w PO. Bejsbol jak masz za duzo pieniedzy postaw na Bejsbol :)


Juz 0-4 ,
 
jaroslav_ 370,2K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
wygra osoba która będzie najmniej na minusie z pkt 😂
dobrze że zaraz skoki się zaczną ;p mniej obciachu będzie ;p
Właśnie tak się zastanawiałem czy by punktacji nie zmienić, że stawka przy wygranej analizie również wlicza się do punktów tj. przy kursie 1.70 dostajemy teraz 70 punktów, a może by zrobić, że jednak 170 - wtedy przynajmniej minusów by nie było prawdopodobnie :D
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Właśnie tak się zastanawiałem czy by punktacji nie zmienić, że stawka przy wygranej analizie również wlicza się do punktów tj. przy kursie 1.70 dostajemy teraz 70 punktów, a może by zrobić, że jednak 170 - wtedy przynajmniej minusów by nie było prawdopodobnie
x2 ;p albo po 500 pkt na start hehe ;p albo 600 bo dziś gra Minnesota u siebie ;p kto wie co tam się odwali ;p
 
Baqu 916,8K

Baqu

Forum VIP
Dołączasz do zabawy z analizami? :D
gdybym tylko mógł to bym na pewno dołączył :)

Wasze analizy sa świetne, nie ma ich co krytykować, aczkolwiek pewnie dobrze wiecie jak w sportach amerykańskich (NHL, NBA, MLB) ważny jest "feeling" i czutka. Stad nigdy nie bedzie mi sie chcialo pisac dokladnych analiz takich jak Ty czy kolega obok, moim zdaniem to nie ma sensu i strata czasu - oczywiscie ogromnie doceniam wasza prace i BARDZO szanuje.
 
jaroslav_ 370,2K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
gdybym tylko mógł to bym na pewno dołączył :)

Wasze analizy sa świetne, nie ma ich co krytykować, aczkolwiek pewnie dobrze wiecie jak w sportach amerykańskich (NHL, NBA, MLB) ważny jest "feeling" i czutka. Stad nigdy nie bedzie mi sie chcialo pisac dokladnych analiz takich jak Ty czy kolega obok, moim zdaniem to nie ma sensu i strata czasu - oczywiscie ogromnie doceniam wasza prace i BARDZO szanuje.
Dzięki w imieniu swoim i chłopaków oczywiście :) Niemniej, takie analizy jak pisałeś wcześniej w dziale Baseball jak najbardziej są wystarczające żeby pobawić się w konkursie i możesz śmiało wrzucać swoje przemyślenia. To, że my czasami wrzucimy jakiś elaborat to bardziej pisanie z "pasji" niż chęć jak najdokładniejszego uargumentowania swojego typu. Ja przykładowo jak siedzę i analizuję sobie spotkanie to potem lubię swoje wszystkie myśli czy też przejrzane statystyki przelać na forum - czysto hobbystycznie, o ile można to tak nazwać. Często nawet uważam, że te analizy są za długie i zwykły śmiertelnik co nie interesuje się MLB może się zrazić. Niemniej, mam świadomość tego, że osoby zainteresowane czytają to z czystej ciekawości. Ja na przykład lubię czytać analizy chłopaków, bardzo fajna lektura, poznanie sposobu myślenia i metodologii analizy autora to fajna sprawa, ot co :)
 
jaroslav_ 370,2K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
jaroslav_ jaroslav_ - ależ ja jestem nieogar dopiero teraz zobaczylem ze mozna bylo nawet typowac bez analiz :/
A to prawda :D Niemniej w Pick'Em tak nam "świetnie" idzie, że również można dołączyć w kolejnej serii i pewnie powalczyć o nagrodę haha :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +290
Do góry Bottom