>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja MLB 2023 PLAY-OFF - czat dyskusyjny

jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Moi drodzy,
Po propozycji Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel postanowiłem otworzyć czat dyskusyjny dla wszystkich chętnych, którzy na żywo w trakcie trwania spotkań lub oczywiście pomiędzy nimi chcą w luźny sposób wymieniać się swoimi poglądami odnośnie trwających spotkań, przyszłych spotkań, newsów czy też ciekawostek. Potraktujmy zatem niniejszy wątek jako przysłowiowy "czat" i dyskutujmy o wszystkim co związane z tegorocznymi Play-offami MLB 2023 - tak, można spamować :)

Ja aktualnie jestem załamany postawą TB Rays, którzy dzisiaj w ofensywie grają mega poniżej oczekiwań, a Glasnow chyba zbyt zestresowany. Gdyby nie wybronił 3 baz w 5 inningu to już wtedy mielibyśmy po meczu. Niemniej, dzisiaj grałem w kierunki handi Rays, a aktualnie obskakują 0:4 od Rangersów...
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Trzeba powiedziec czy napisac o beznadziejnej grze Glasnow-a z Tampy zatopil Tampe, beznadziejna kontrola , bledy obrony, ten caly Mongomery jak trzeci miotacz w rotacji lepiej rzucal a i to nie bylo nic specjalnego, gdzies ta niespodzianka musiala byc.
 
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Trzeba powiedziec czy napisac o beznadziejnej grze Glasnow-a z Tampy zatopil Tampe, beznadziejna kontrola , bledy obrony, ten caly Mongomery jak trzeci miotacz w rotacji lepiej rzucal a i to nie bylo nic specjalnego, gdzies ta niespodzianka musiala byc.
Tak jak pisaliśmy na PW. TB Rays mając tak dobry bullpen trzymali Glansowa na kopcu pomimo bardzo słabej dyspozycji. A już wywiad z trenerem Rays po 5 inningu, kiedy Glansow ledwo wyratował 3 bazy i oddał runa, że wszystko jest w porządku w ogóle mnie rozłożył na łopatki.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
MIN 2-0 TOR po 1,5 inningu, Lopes(Min) gra swietnie, dobra kontrola, obrona minnesoty w 1 inningu bledy ale szczesliwe sie skonczylo, teraz poprawili sie, Ofensywa MIN narazie nie zawodzi, Gausman narazie gra piach slabe rzuty, slaba kontrola juz w 1 inningu przeciagniety musial oddac 26 rzutow - 11 za duzo , wiec narazie to poczatek meczu i dluga droga ale narazie gdzies to wszystko podtwierdza sie w analizie.
Post automatycznie złączony:

hehe no jutro Eflin musi naprawić jego błędy bo będzie słabo
Nie bedzie slabo, tylko do domu na piechote :)
Post automatycznie złączony:

Ale wkurw....ci ze sztabu Toronto :))) Lopez swietny 3 inning , nie musial sie za wiele meczyc ,obrona spomogla :)
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Po tych 4 Inningach widac ze Lopez(MIN) puchnie , obrona Minnesoty beznadziejna, Gausman troche sie poprwil, 3-0 po 4 inn dla Minnesoty
Ofensywnie mecz nie stoi na najwyższym poziomie, Twins elegancko zbudowali przewagę tymi dwoma HR przy 3 wybiciach. Niemniej, mam wrażenie, że Toronto zaraz coś ustrzelą.
 
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Dobra, Milwaukee pograne z handi w singlu. TB Rays nie dali rady dzisiaj to Brewers nie mogą zawieść :)
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
No bedzie goraco do konca meczu, graja Bullpenami juz teraz , te bullpeny sa porownywalnie takie same jezeli chodzi o sile ale teraz ten z Minnesoty tak rzucil ze bylo blisko HR dla Toronto i moglo sie zrobic 3-4 :) ale utrzymane 3-1 po 6 inningach
 
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Ciekawe spotkanie nam się szykuje w Milwaukee. Pfaadt chyba mocno stremowany na kopcu. Pierwszy inning i ofensywa Brewers pokazuje mu, że nie będzie tu taryfy ulgowej :)
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Nic, ja swoje zakonczylem in plus, ide spac mimo ze mam sporo wolnego to mam inne tez rano obowiazki, dlatego na tych dwoch meczach skupilem uwage bo byly wczesniej, czy jakas analize napisze? , niewiem ale chyba albo napewno stawial nie bede na MLB .

Ciekawy jestem tej Tampy czy wyrownaja ale sadze ze gdzies musi byc jedna niespodzinka, nie sadze ze wszyscy awansua z domu i Tampa najblizej odpadniecia tymbardziej ze w Texax bardzo mocna ofensywa jest i juz tylko zostalo im bardzo dobre rzucanie, jak nie to out, zobaczymy jeszcze jak te nocne wyniki sie potocza , dobranoc:)
 
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Phillies zgodnie z oczekiwaniami. Natomiast TB Rays i MIL Brewers z niespodziankami. MIL zaczęli świetnie, na kopcu po przeciwnej stronie mieli niedoświadczonego jeszcze miotacza. Mając przewagę 3:0 oddali ją w jednym inningu po dwóch HR back to back ze strony Arizony, a potem to już szkoda słów...
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
No dla mecz Milwaukee był zagadką po wystawionych pitcherach, uważam że mogli lepiej to zacząć a tak pewnie będzie 3 mecz, no ale gra Tampy to szkoda gadać, będą teraz grać pod presją co może skutkować błędami
 
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Widzę, że Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel i grzesio grzesio pograliście dokładnie to co ja wczoraj. Oby dzisiaj skończyło się na plus. Powodzenia! :) Wieczornych spotkań nie grałem dzisiaj, ale z pewnością oglądać będę Tampę z Texasem.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
hehe, totalne dno , Tampa wogole nie ma mocy, nawet Eovaldi w miare rzuca troche ma szczescia ale nie rzuca tak tragicznie to Gausman rzucal wczoraj dno w Toronto, DNO totalne w obronie Tampy

Texas ma moc ma kim uderzac, ten caly Eflin rzuca tak sobie, szalu nie ma , Teraz TEXAS wysle najsilniejszych z Bullpenu a tam jest czterech co ma ponizej 4.0 xFIP , wiec domkna mecz , nie wierze ze 4-0 odrobi tampa nie przy takim poziomie a pozatym Texas jeszcze cos ustrzeli ,

TAMPA 🏖 , pierwszy upset ,:)
 
Do góry Bottom