>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GR. A

Status
Zamknięty.
peja 1

peja

Użytkownik
Sądze, że Polacy wygrają dwa mecze u siebie z USA, wygrali z nimi w Stanach, więc powinni też w Katowicach, a Serbia bardzo możliwe iż straci punkty u siebie z USA :mrgreen: ( optymistyczne myślenie )
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Polska v USA

Jutro zmierza sie 2 drużyny które maja szanse na awans do wyjscia z grupy ! Polacy maja przewaga własnego boiska i wspaniałej kilkonasto-tysięcznej publicznosci! która bedzie dodatkowym zawodnikiem :)Bedzie to zapewne bardzo zaciety mecz nikt nie bedzie sie oszczędzał.. wiedza o co walcza...Amerykanie postawia wysoko poprzeczke Polskim Siatkarzą!
Trzeba zagrac bardzo dobrze w obronie i w zagrywce a wtedy bedzie juz dobrze :] Motorem napedowym USA sa Priddy i Stanley wystarczy zatrzymac tych zawodnikow a wtedy zaczną sie gubic :) lecz to nie takie proste. Mysle ze Polacy powalcza o zwycięstwo :)

na zwyciestwo polakow jest maly kursik wiec zagrajmy handicapa...
Polska v USA - Sets Handicap 0:1.5 1 1.80 :) ✅

Pozdro :wink:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Arcy ważny mecz dla Polaków. Dwie wygrane z USA sprawiają że o awans walczymy tylko z Serbią. Myśle że USA leży naszemu zespołowi, i na własnym terenie pokona ten zespół. Ale do końca nie można lekceważyć Amerykaninów. Jest to bardzo dobry zespół, który zdołał pokonać Serbie. Ale i tak myśle że damy rade i wygramy ten mecz.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siema !!! :wink:

Polskaaaaaaaaa win !!!! Pierwsze 2 sety Polacy przespali nie mogli złapac rytmu gry! ale w 3 secie sie przebudzili i pokazali ze potrafia grac i wygrywac z zespolami wyzej notowanymi w rankingu FIVB ! Jak dla mnie bohaterem meczu jest Wlazły 8) Wierze ze jutro Polacy powtórza swój wynik z dnia dzisiejszego :wink:

Sprawdza sie takie powiedzenie siatkarskie gdy ktoś prowadzi w setach 2:0 i nie wygrywa 3:0 to przegrywa cały mecz 2:3

Pozdro :wink:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Mamy z czego się cieszyć, ponieważ wygraliśmy mecz z USA. W pierwszych dwóch setach dużo niekończących ataków. Także w pierwszych dwóch setach nie zachywacał Zagumny który wystawiał piłki bardzo czytelnie. W trzecim i czwartym secie wszystko się zmieniło. Dużo kończących ataków. Zaczoł funkcjonować blok oraz dobra zagrywka. Mam trzy osoby dzięki którym wygraliśmy piątego seta. Są to Mariusz Wlazły,Michał Winiarski oraz Raul Lozano. Wlazły w bardzo trudnych oraz ważnych piłkach nie popełniał błędów i kończył ataki. Raul Lozano, świetny stratek. Gdy przegrywaliśmy 10:8 w zdjął z boiska Zagumnego a wprowadził Grzyba, który swoimi podbitymi piłkami dał szanse Polakom na skończenie akcji i doprowadzenie do remisu. Mchał Winiarski wszedł na bardzo kiedy toczyły sie losy meczu. W jednej bardzo trudnej piłce przy stanie 14:14 obił blok, chciaż miał słabą wymiane. Bardzo mnie cieszy że mimo przegrywania 2:0 zdołaliśmy wyciągnąć na 3:2 i wygrać ten mecz.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Ludzieee ale mecz!!! zaluje ze nie bylem tam w sopdku osobiscie ale przed TV tez sie wydzieralem z flaga Polski :] wiedzialem ze wygraja naprawde pokazali chlopaki klase po tym jak sie przbudzili bo pierwsze dwa sety fatalne ale reszta super!!!

wielkie bravaaa dla naszych POLSKAAAAAAAAAAAAAAAAA :]
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Mecz był bardzo zacięty szczególnie w trzech ostatnich setach. Naszczęście Polacy wyśli z tego boju z podniesionymi głowami :mrgreen:
 
G 0

grego

Użytkownik
Cieszy mnie wczorajsza wygrana ze Stanami, ale jednocześnie szkoda, że tracimy tyle małych punktów, które są bezcenne w walce o Final Four.Jednak aby wogóle o tym marzyć dziś znów musimy pokonać zespół USA. Myślę, że naszych chłopaków na to stać, choć wczorajszy mecz kosztował ich wiele sił i nerwów, jednak w końcówce pokazali klasę i ... chyba zdobyli przewagę psychologiczną na drużyną USA. Mam nadzieję, że Amerykanie &quot;odpuszczą&quot; sobie dzisiejszy mecz, bo ich szanse awansu do finału są iluzoryczne (nie sądzę, aby mogli pokonać na wyjedzie Serbów i to w dodatku dwa razy).
A więc do boju POOOOLSKOOOOO :!:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Moim zdaniem musimy wygarć z USA, jeżeli marzymy o wejściu do finału. Myśle że Polacy są podbudowani wczorajszym zwycięstwem. Tym bardziej iż wczoraj Serbia pokonało Japonie 3:0. Więc jeżeli chcemy spokojnie awansować a nie patzreć na małe punkty, to musimy wygrać wszystkie trzy mecze i muismy liczyć na potknięcie Serbii. Mój typ to wygrana polaków 3:1.
 
B 0

biznes_men

Użytkownik
Byłem wczoraj w &quot;Spodku&quot; atmosfera była super... Dziś pewnie będzie taka sama, sercem jestem z Polska, ale stawiam na Amerykanów. Napewno nie przyjechali tutaj na wycieczke i zmobilizują się maxa, by pokazać tej publiczności, że tez potrafią grać i aby jeszcze utrzymać jakieś prowizoryczne szanse na awans..

Pozdrawiam
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Byłem wczoraj w &quot;Spodku&quot; atmosfera była super... Dziś pewnie będzie taka sama, sercem jestem z Polska, ale stawiam na Amerykanów. Napewno nie przyjechali tutaj na wycieczke i zmobilizują się maxa, by pokazać tej publiczności, że tez potrafią grać i aby jeszcze utrzymać jakieś prowizoryczne szanse na awans..
Człowieku po co się odzywasz, jeżeli jesteś za USA. My tu wszyscy kibicujemy Polsce. Chyba pomyliłeś tematy.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Byłem wczoraj w &quot;Spodku&quot; atmosfera była super... Dziś pewnie będzie taka sama, sercem jestem z Polska, ale stawiam na Amerykanów. Napewno nie przyjechali tutaj na wycieczke i zmobilizują się maxa, by pokazać tej publiczności, że tez potrafią grać i aby jeszcze utrzymać jakieś prowizoryczne szanse na awans..
Człowieku po co się odzywasz, jeżeli jesteś za USA. My tu wszyscy kibicujemy Polsce. Chyba pomyliłeś tematy.
Roni uzytkownik Biznes_man wyraził swoja opinie i swój typ na dzisiejszy mecz ! ma do tego prawo! zaś Ty nie masz do tego by zabraniac mu wypowiadać sie ! Chłopak typuje na USA bo ma do tego powody a Ty piszesz do niego takie teksty :roll: :roll: :roll:


ok, już tu nie zawitam

I co jestes Roni zadowolony ? przez takie wypowiedzi jak Twoje ten temat staje sie mniej przyjemny
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Polska vs USA

Za moment odbedzie sie bardzo wazne spotkanie, Polacy by myslec o dalszej grze w Lidze Swiatowej musza dzis ten mecz wygrac! Mysle ze dzisiaj pojdzie bardziej sprawnie 3:0 badz 3:1 raczje tajbreka nie bedzie, Mariusz Wlazły na 98% zagra w dzisiejszym spotkaniu :wink: Polacy musza dobrze zaczac 1-wszy set i nie przespac go tak jak we wczorajszym meczu :wink:

Polska!!!!!!!!!!!!!
 
beau 1

beau

Forum VIP
Polacy wygrali 3-0 w bardzo dobrym stylu.Błyszczał Sebastian Świderski.Polska wygrała 11 małymi punktami co cieszy.Wlazły nie zagrał zastąpił go Szymański(zagrał słabo)Kocham naszą reprezentacje :mrgreen:
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Bardzo dobre spotkanie Polaków. Zagrali świetny mecz z mocnym zespołem USA. Bardzi podbała mi się gra Świderskiego. Murka oraz Plińskiego. Nieco słabej zagrał nasz atakujący Szymański, choć w trzecim secie sie troche rozkrecił ???? Teraz pozostaje rozbić Japonię :mrgreen:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nom Polacy zagrali bardzo ładnie.Wiedza o co walcza i wiedza ze musza wygrac wszystko spotkania i to w jak najlepszym stylu pod wzgledem setow.I musza liczyc na potkniecie SiC.Dzis Polacy zagrali bardzo ładnie.

poZDro
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Świetna gra Polaków. Od początku meczu bardzo skoncentrowani. W wszystkich trzech setach mieli zdecydowaną przewage. Dobry mecz zagrał Zagumny który dość dobrze rozgrywał i pozwalał na dobre ataki. Tym bardziej cieszy to zwycięstwo 3:0 że Serbia przegrała seta z Japonia. Ponieważ teraz bardzo ważne są małe punkty, które mogą przeważyć o awansie. Następne dwa spotkania z Japonią na własnym terenie nie powinny przynieść niespodzianek i oba mecze powinny stać sie łupem Polaków.


A co do sytuacji Biznesa. To trochę zle zrozmiałem twój post, więc nie gniewaj się na mnie i udzielaj się w ty dziale. :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom