>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GR. A

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Mamy wyrównaną grupe może Japonia odstaje od pozostałych drużyn.Odkąd pamiętam Polska miałą wielkie problemy z USA i to ich sie obawiam zwłaszcza gramy z nimi pierwszy mecz.Z SiC radziliśmy sobie ostatnio ???? Już nie mogę się doczekac transmisji meczów z Polski i widoku naszych wspaniałych kibiców.Kolejnosć będzie taka:

Polska
SiC
USA
Japonia
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Wydaje mi sie ze Polska nie będzie miała tak łatwo... Juz w 1 meczu zmierza sie z zespołem USA i bedzie to cięzki mecz .. Jest to wyrównana grupa i kazdy wynik , kazda wygrana jest mozliwa ! Polakom bedzie trudno awansowac dalej..... No ale miejmy nadzieje... :wink:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Wydaje mi się, że główną rolę będą odgrywać wyjazdy do USA i Japonii... tam nas spotkają ciężkie mecze i nie tylko nas... u siebie przegramy tylko raz z Serbią, a tak to wygrywamy wszystkie mecze ... i te wygrane dadzą nam bardzo dużo i mogą być decydujące... Myśle, że mamy szanse osiągnąć ubiegłoroczny sukces(4miejsce) lub nawet wyżej...
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam :wink:

USA - POLSKA 1.42 2.60
Mój typ:1 ⛔ :-(
wynik:eek:ne:3
dziś w nocy mecz Naszych Siatkarzy,będzie to bardzo trudny mecz,bowiem siatkarze USA to dobry zespól wielu z nich gra w Polskiej Lidze .Moim zdaniem Polacy powinni wygrac jeden z dwóch meczów,ale czy ten pierwszy?Aby pokonac Amerykanów potrzebny jest skuteczny atak,dobry odbiór ponieważ Siatkarze USA dobrze serwuja szczególnie:Clayton Stanley i Tom Hoff. Grają dobrze w bloku.Maja dobrego rogrywającego(Donald Suxho) który gra kombinacyjnie i &quot;gubi blok&quot;.trener Hugh McCutcheona ma bardzo odbra pierwsza 6-stke ,lecz rezerwowi gracze już nie prezentuja takich umiejętności... Atak maja bardzo dobry Clayton Stanley i Brook Billings.Czego nie mozna zaprzeczyć w Polskiej Kadrze jest na pozycji atakującego Mariusz Wlazły(objawienie ostatnich sezonó) i Grzegorz Szymański (doświadczony)Bedzie to bardzo ciekawy mecz,na chwile obecną nie wiadomo czy Sebastian Świderski zagra(ból barku) i Michał Winiarski (klopoty żloładkowe) To może ulec zmianie.Mysle ze kluczem do dzisiejszego zwyciestwa Polaków bedzie bardzo mocna i dobrze wymierzona zagrywka bez tego nie ma mowy o korzystnym wyniku.Sklaniał bym sie ku stawianiu na USA (kurs 1,42) ale jako patriota postawie na Polske po kursie 2.60 (to jest ryzykowny typ)mozna zaryzykować po takim kursie.Podsumowując krótka analize serce jest za Polakami a rozum mówi troszke inaczej... USA
i tak też typuje USA-POLSKA 1
Jesli Polska wygra to bede mile zaskoczony :wink:

Pozdrawiam


edit: JEEE Polska wygrałaaaaaa ???? ???? ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siemka :wink:

Japonia - Serbia i Czarnogóra 2.60 1.35
Mój typ:2 ⛔
wynik: 3:0 ????

Witam To bedzie ciekawy mecz! Serbowie odmladzają sklad,Japonczycy graja u siebie wlasna hala ,doping kibiców,świetna gra w obronie to są atuty Japończykow.Ale wkońcu SCG to nie jest byle kto ! Skład SCG na mecz z Japonia:

*Atakujący:
Dejan Bojović, Tomislav Dokić
*Przyjmujący:
Goran Vujević, Slobodan Boąkan, Aleksandar Mitrović, Bojan Janić
*Środkowi:
Andrija Gerić, Novica Bjelica, Dragan Stanković
*Rozgrywający:
Veljko Petković, Branko Perić
*Libero:
Branko Roljić

Widac odrazu na pozycji Atakujący jest zmiana brakuje wielkiej Gwiazdy Miljković&#39;cia ale myśle ze Serbowie powinni sobie poradzic,bedzie im ciezko ale jednak wyjda z tego pojedynku zwycięsko.W zespole Japońskim niewątpliwą gwiazdą jest Takahiro Yamamoto,gdy wychodzi na parkiet tłumy szaleja,ale jednak sam pojedynku nie wygra!Może byc niespodzianka ...... sa male szanse ale są

 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Brawo Polacy!! Kurde budzik mnie nie obudził o 3ej ???? . Dzisiaj wstanę i popatrzę w jakiej są formie. :]
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Bardzo ładnie grali... najgorsze to to, że tracą seriami pkt... ???? np. było 20-15, to nagle się zrobiło 20-19.... a tak to bardzo ładnie grali... dużo środkiem grali, widać , że poprawili ten element gry... Wiedziałem, że wygrają.... ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siemka :wink:
bravo Polacyyyyy! zagrali dobrze lecz ich gra zostawiala jeszcze wiele do życzenia.Tak jak Hajduk wspomniał w Polskiej drużynie byly przestoje.. wygrywaja 4 punktami a pozniej przegrywaja 2-ma ???? taka seria zaczyna sie od 18 pkt .Na nasze szczescie ze Stanley zszedł z boiska i to sie odbiło na grze USA. William Priddy zrobił na mnie ogromne wrażenie swoja gra,dynamika,skocznoscia,i siła ataku ! Pieknie Polacy zaczeli Lige Światową :wink:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
No i drugie zwycięstwo 3-1. Pięknie. Ja obudziłem się na końcówkę 4tego seta. Czekałem, czekałem i ok. 2ej poległem, ale dobrze, że się obudziłem. :]
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Tak drugie zwyciestwo!!!!!!!! Polacy jedynie nie moga sie wstydzić za SIATKARZY I SIATKARKI to jedyny sport w którym odnosimy jak narazie sukcesy! Polacy zagrali bardzo dobrze i mądrze. Przed tymi dwumeczami Ceniono wysoko drużyne USA i uważano za faworytów,ale jednak było odwrotnie.W 2 meczu bardzo dobrze spisywali sie Sebastian Świderski(zdobył 14 punktów)Szymański Grzegorz(11 punktów) oraz nasz środkowy ???? Daniel Pliński(9punktów,skutecznosc 90%) jeśli środkowy zdobywa tak dużo punktów w tym 2 z zagrywk i to swiadczy o jego wielkiej klasie! Trzeba wyrożnic także Łukasza Kadziewicza który zdobył 7 punktów blokeim :wink: W USA sam Priddy William(zdobywca 15 punktów) meczu nie wygral,jest to świetny zawodnik :]

Bravooo Polskaaaaaaa !!!!!!!!!!!

Pozdrawiam :wink:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Teraz mamy mecze z serbią. Moim zdaniem pierwszy mecz wygramy 3:1 albo 3:0. W drugim będzie cieżko 3:2 lub 2:3. Trzeba wieżyć w polske. Polska jest dobra w siatke kobiecą i męska. To narazie jedna z nielicznych chwał. 8) 8)
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siemka :wink:

Serbia&amp;Montenegro-Poland 1.65 2.10

Dziś zagra Polska z Dobrym zespołem jakim Jest Serbia i Czarnogóra.Mamy porachunki z Serbami za ubiegłoroczną porazke w Połfinale LŚ! Polska pokazała sie bardzo dobrej strony Pokonując Amerykanow w 2 meczach,natomiast Serbowie mieli wpadke bo przegrali z Japonia. Do zespołu Serbi wrócił Ivan Milijković i pewnie on bedzie motorem napedowym tego zespołu. Serbowie odmładzaja sklad,wprowadzaja kilku mlodych zawodników...Myśle ze dzisiaj Polacy pokonają Serbów :wink: Waznymi elementami beda zagrywka,dobry odbiór,skuteczny blok i kontratak :]
Mój typ : Polska
 
beau 1

beau

Forum VIP
Dziś pierwszy mecz Serbia-Polska!!
Polska przewodzi w grupie po 2 wygranych z solidną drużyną USA.SiC zanotowała wpadke w meczu z Japonią.Druzyna Serbi i Czarnogóry jest młoda,niedoświadczona i podatna na stres toteż ważnym element będzie zagrywka.Do składu Serbi powraca Ivan Milijkovic ale jeden zawodnik tego meczu nie wygra.W Polskim zespole światnie spisują się środkowi Plińki i Kadziewicz zarówno w ataku z krótkiej jak i w bloku.W świetnej formie jest Świderski tylko martwi mnie postawa Wlazłego, ale mam nadzieje że kilka mocnych ataków sprawi, że przebudzi się w dzisiejszym meczu i odegra kluczową role w obu meczach ???? .Polska do boju :!: :!:
Mój typ:0-3
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Polska zawiodła, ale nie mozna jej zarzucić jednego WALKI !! Po prostu nie mieliśmy szczęścia ( i tak myśle że ten sędzia nie był dwustronny) Jestem pewien że jutro się zrewanżujemy i po dobrej grze wygramy. :?
 
adriano321 0

adriano321

Użytkownik
DObra była końcówka meczu :] No ale cóż w prawie całym meczu trochę lepiej grali Serbowie :? Ale za to jutro pokażemy na co nas stać!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom