>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

GR. A

Status
Zamknięty.
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Nareszcie dobry mecz biało-czerownych ???? Polacy zagrali bardzo dobrze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Teraz pozostaje czekać na kolejnych rywali, którzy napewno nie będą tak mocni jak Serbowie.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
tak jak jestem fanem raczej piłki nożnej, tak zdecydowanie atmosfera na meczach siatkówki jest dużo lepsza ???? wczoraj po raz kolejny miałem okazję się o tym przekonać ???? :twisted:
chlopaki mieli odprawe psychiczna z naszym Napoleonem (czyt. Lozano) no i to poskutkowalo!

a szkoda że tego dopingu tak nie słychać w TV ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja równiez jestem fanem Pilki noznej ale zawsze gdy graja polscy siatlarze/siatkarki to oglądam jako jeden z nielicznych ogladalem dwa mecze w USA :] Teraz w weekend dwa mecze w Japonii, ech ja sie lubie dlugo pospac ciezko bedzie wstać, ale i tak pewnie zobacze ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
MECZE Z PROFIKA ???? DDDDDDD
[center:acdd00872e]USA - Serbia i Czarnogóra[/center:acdd00872e]
Mecz na pewno będzie bardzo wyrównany. Za USA przemawia atut własnej hali ale to Serbia myśląc o grze w FINAL FOUR musi ten mecz wygrac. Serbowie po porażce z Polską wiedzą że nie mają co liczyc na potknięcie Polaków a więc mój typ to SERBIA


[center:acdd00872e]Japonia-Polska[/center:acdd00872e]
Jeśli Polacy zagrają na takim samym poziomie jak w wygranym meczu z Serbią i nie zlekceważą rywali to ten mecz to pewniak. Polska myśląc o awansie do dalszej fazy musi wygrac oba mecze i czekac na potknięcia Serbów. A na to nie ma co liczyć Dla mnie nie istnieje inny wynik niż nasza wygrana. Więc mój typ to POLSKA
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=red:58cfbe7836]Japonia vs Polska[/shadow:58cfbe7836] 1.31

Polska po przegraniu jednego spotkania we własnej hali z Serbią i Czarnogórą teraz absolutnie nie może pozwolic sobie na strete punktów, a spotkanie w Japonii do łatwych na pewno nie bedzie naleze(dlatego dziwi mnie tak mały kurs na POLSKE). Serbowie przegrali jedno spotkanie w Japonii wiec Polska na pewno nie zlekcearzy tego przeciwnika i podejda z dozym respectem :? Mimo małe kursu postwiłem na naszych, zeby miec wieksza motywacje aby wstac o 7:15 na ten mecz ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja sie troszke boje ze strefa czasow sie zmienia i moga miec małe problemy z nimi jak to miało miejsce w przypadku SiC.Lecz mam nadzieje ze ich gładko pojada.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech w naszym przypadku to raczej nie problem w USA równiez jest zmiana i to duzao wieksza a Polska po wspaniałych spotkaniach pokonała USA która jest dużżżżo lepsza od Japonii
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Żadne strefy czasowe nie pomogą Japoni wygrać tego meczu. Polska powinna go wygrać bez problemu, ponieważ Japonia to słaby zespół. Chociaż nie można tej drużyny aż tak lekceważyć, przecież pokonali w jednym meczu Serbów, a to jednak wymaga niemałych umiejętności. Ale jednak myśle i wieże że Polska nie bedzie miała problemów, tym bardziej iż nie może przegrywać swoich meczy jeżeli chcą awansować do finału Ligi Światowej.
 
merien 0

merien

Użytkownik
Ale jednak myśle i wieże że Polska nie bedzie miała problemów
No niestety miała i to duże aby pokonać Japończyków :/ Po zaciętej walce Polska wygrała tylko 3:2 (liczyłem na bardziej przekonywującą wygraną), ale zwycięstwo to zwycięstwo i trzeba się cieszyć ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=red:018b88f637]Japonia 2:3 Polska[/shadow:018b88f637]

HORRROR!!!!!!Ech ja juz po pierwszych dwóc setach zasypiałem ???? Ale co sie stało z Polakami przez kolejne dwa...nie wiem :roll: 5 set rozpoczal sie fatalnie..ale udało sie odrobic i narescie wygrana dzięki błedzie sedziego ???? Szczescie sprzyja lepszym :twisted: Brawo Polacy!!!!!!!!!
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Polski zespół przez pierwsze dwa sety zagrał dość dobrze. Znakomite ataki Wlazłego z trudnych piłek i bardzo mocne bomby Świderskiego. Niestety dwa kolejne sety bardzo słabe w wykonaniu Polaków. Japończycy bronili niemalże wszystko. No i 5 set... na początku myślałem, że bedzie to samo co w poprzenich dwóch. Naszczęście w końcówce polski zespół zagrał bardzo dobrze i zdołali wygrać całe zawody. Dla mnie zawodnikiem meczu został Sebastian Świderski, poprostu grał perfekcyjnie ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Normalnie szok :zy3ou: Jeżeli Polska chce coś osiągnać w lidze światowej nie może sobie pozwolić przy wyniku 2:0 przegrać dwa następne sety. Polska musiała to wygrać bo Serbia wygrała z USA, chociaż pierwszego seta przegrała do 13. Jednak myśle że jutrzejsze spotkanie z Japonią zakończy sie sukcesem i nie będzie takich emocji jak dzisiaj. Licze na pewne zwyciestwo naszej reprezentacji.
 
domel 49

domel

Forum VIP
Meczu nie widzailem ale z tego co piszecie wnioskuje ze polacy nie maja jeszcze stabilnej formy. Mysle ze jutro bedzie lepiej i wygrana przyjdzie latwiej. Trener Lozano napewno wyniesie dobre wnioski i przekaze je zawodnikom i jutro wygraja 3:0 lub 3:1 ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ciesze sie bardzo iż Polska wygrała z Japonią 3:0. Tylko w pierwszym secie była wyrównana walka która zakończyła sie zwyciestwem Polaków 35:33. W następnych setach już Polacy objeli inicjatywe i bez problemu wygrali mecz. Tym bardziej cieszy to zwycięswto, ponieważ Serbia przegrała z USA. I mamy taką samą ilosć punktów. ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech jak miło obudzić sie i zobczyć, ze Polska łatwo wygrała mecz(po raz pierwszy do dawna, dawna nie widziale meczu Polski) i USA wygrała s SiC!!!!Teraz mamy b. realne szanse na awans!!!! Za tydzie poprostu trzeba wygrac dwa mecze z USA nie ma innego wyjścia...moze Japonia wygra raz z SiC &lt;optymista&gt; :roll:
 
domel 49

domel

Forum VIP
zwyciestwem Polaków 33:31
35:33 tak na marginesie ????

Co do meczu Polska zagrala dobry mecz nie ma co ukrywac, jednak boje sie ze w spodku bedzie juz znacznie ciezej. Japonia z SiC bedzie miala rowniez ciezko ale ja wierze w awans, nie mozemy popelniec poprostu glupich, szkolnych bledow a USA bedzie rozgromione :wink:
 
L 45

laha

Forum VIP
Teraz mamy b. realne szanse na awans!!!!

Takich duzych to nie mamy .. 2 razy wygrać z USA a Serbia musi przegrać. Mi bardzo podobało się jak przy 18:16 chyba na boisko wszedł Murek ???? Wtedy Polska ruszyła. 2 i 3 set to raczej formalność. No i jeszcze bardzo podobała mi się zagrywa Wlazłego (i te jego asy :mrgreen ????

Polska rulezz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom