>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czy warto zbojkotować to co zrobił Betclick???

E 0

evian

Użytkownik
Ludzie ????

Ja też dostałem o tym info z innego forum. Dałem się na to złapać i zabrali mi 5 EUR. Ale prawda taka, że jak się rejestrowałem to było jak byk żeby się nie rejestrować :-D

Teraz dostałem email, że skasowali mi konto żebym mógł skorzystać z promocji dla Polaków. W sumie nie ma nic za darmo...:kwasny4565: ale może będzie coś lepszego niż marne 5 EUR ;)

Zobaczę co zaoferują ;)
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Jeżeli nie pilnują swoich promocji tzn. komu je dają i kiedy to powinni zamknąć stronę i nie pozwolić na zakładanie nowych kont. Po prostu zablokować rejestrację. Jeżeli mają tak kiepskich informatyków to powinni teraz za to słono zapłacić.
Za co maja slono zaplacic? Za to ze niektorzy nie potrafia czytac? Jezeli jest info jak byk zeby sie nie rejestrowac, bo strona jest w fazie testow to chyba jest to jednoznaczne. Czy dla inteligentnego czlowieka nie wystarcza napis NIE WOLNO? Trzeba od razu blokowac rejestracje? Nie wiem co gorsze: kiepski informatyk czy brak wlaczonej funkcji myslenia...
Nie odbieraj tego osobiscie, po prostu nie rozumiem jak mozna robic cos, co z gory jest skazane na niepowodzenia ze wzgledu na obowiazujacy zakaz, a pozniej miec o to pretensje do calego swiata. Ponawiam pytanie zadane wczesniej: Czy widzial ktos regulamin tej promocji zanim sie rzucil na 5 EURO? Czy w tym regulaminie bylo napisane, ze 5 EURO jest dla Wszystkich, ktorzy sie zarejestruja?
Pozdrawiam
PS. Zakonczmy juz ta cala dyskusje, zamknijmy ten temat.
 
A 52

androlo

Użytkownik
Powiem Krotko


Betclick To Oszusci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


Daja 5 Free I Zabieraja


Kur&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;mac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zlodzieje


Powinni Takich Kasowac!!!!!!!!!!!!!11
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Bo promocja nie byłą dla Polaków tylko jakiś --- ???? na forum ogłosił że promocja i już a Betclick za to nie odpowiada. Miły support i ogólnie nizły buk , ja bym go nie skreślał
 
E 0

evian

Użytkownik
Bo promocja nie byłą dla Polaków tylko jakiś huj ???? na forum ogłosił że promocja i już a Betclick za to nie odpowiada. Miły support i ogólnie nizły buk , ja bym go nie skreślał
Dokladnie jak mowisz. Wyjasnili wszystko w mailu. Proponuja nowe promo dla nas, wiec jest ok.

Poza tym Borek ich reprezentuje u nas a na innych wersjach widzialem Kiko czy Dasailly, wiec nie ma mowy o kantach.

Za swoja glupote trzeba odpowiadac, potem sie dziwimy ze Polakow nie chca obslugiwac, albo ze nie daja promocji. Jak co czwarty pies ma juz konto na BetClick ;)
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Bo promocja nie byłą dla Polaków tylko jakiś huj ???? na forum ogłosił że promocja i już a Betclick za to nie odpowiada. Miły support i ogólnie nizły buk , ja bym go nie skreślał
Dokladnie tak jak piszesz. Buk jest spox, znam go jakies 1,5 roku, kaske wyplacal mi bez problemu. A to ze niektorzy nie umieja czytac albo myslec to pozniej maja do calego swiata pretensje.
A co do kolesia, ktory to oglosil na stronie, to prawde mowiac nie mozna miec tez pretensji, bo niby o co? Dowiedzial sie o promo, dostal 5 EURO to i podzielil sie informacja z reszta forum. Problem w tym, ze nie bylo nigdzie warunkow promocji i nikt nie wiedzial, ze to nie dla Polakow.
Pozdro
 
R 0

r2804

Użytkownik
Z tego co wiem to z Betclick nie mozna wyplacac na MB, jezeli wyplacacie na normalny bank to musicie przeslac im skan dowodu, a konto w banku musi byc na to samo nazwisko. Jezeli robiles wyplate w sobote, to od nich kasa najwczesniej wyszla w Poniedziałek, w banku czyli na towim koncie powinna byc dzis wieczorem lub jutro do 12, pozdro;]
nieaktualne albo bajki opowiadasz :p
 
Do góry Bottom