>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy warto zbojkotować to co zrobił Betclick???

doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Tak, mojemu kumplowi wypłacili.Na forum też się ktos chwalił, że dostał od nich kasę
Przejrzalem caly temat o Betclick i nie znalazlem informacji, ze komukolwiek kaske wyplacili. Chwalic mozna sie wieloma rzeczami, ja sie pytam zupelnie bezstronnie i obiektywnie: Czy faktycznie z tej promocji otrzymal ktos kaske zanim poszla infomacja, ze to nie dla Polakow?
Pozdrawiam
 
kitinhoo 0

kitinhoo

Użytkownik
Przejrzalem caly temat o Betclick i nie znalazlem informacji, ze komukolwiek kaske wyplacili. Chwalic mozna sie wieloma rzeczami, ja sie pytam zupelnie bezstronnie i obiektywnie: Czy faktycznie z tej promocji otrzymal ktos kaske zanim poszla infomacja, ze to nie dla Polakow?
Pozdrawiam
cerber dostał wypłate z tego buka:
&quot;Wczoraj pod wieczór zlecona wypłata dzisiaj kasa na MB
Fajny Buk &quot;
 
D 5

dami21

Użytkownik
cerber dostał wypłate z tego buka:
&quot;Wczoraj pod wieczór zlecona wypłata dzisiaj kasa na MB
Fajny Buk &quot;
Ja zlecilemy wyplata mb 30 e w nieidzele wieczorem do tej poty brak kasy ale dalej niby oczekuje co robic ? wyslac jednak anulwoac to i wyplacic na bank? p.s skan wyslalem
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
Kasy nie wypłacisz ???? Ja zlecilem wypłate wysłałem skan i dostalem ciekawa odpowiedz.... Iż ta promocja jest tylko dla hiszpanów i cała kasa z mojego konta jest usunięta...:/
Ja w swojej odpoiwedzi napisałem, że sobie w kulki lecą i niby gdzie mieli napisane, że to tylko dla hiszpanów. BetClick odpowiedział mi, iż ta promocja była reklamowana w czesopismie AS, które jest wydawane na terytorium Hiszpanii.....
Więc szkoda ale raczej nic z tego... ????
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Autor tego tematu jest kopniety. Ledwo co wyslal dowod a on juz chce pieniadze.
Druga sprawa, jak dla hiszpanow to dla hiszpanow. Jezeli nie ma zadnej wzmianki dla kogo jest przeznaczona promocja tzn ze jest dla wszystkichj, jednak jezeli promocja jest na stronie hiszpanskiej a nei ma jej na stronei angielskiej tzn ze jest kurwa tylko dla hiszpanow.
Trzecia sprawa. &#39;&#39;Ty jestes zlodziejem&#39;&#39; oszustem i to ciebie firmy oszukuja. nie ma czegos takiego ze promocji dla polakow nei ma dlatego ze sa oszustami i wyludzaja bonusy. Wszedzie jest tak samo gdzie mozna zarobic. Czyli ukraincy rowniez oszukuja...
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
cerber dostał wypłate z tego buka:
&quot;Wczoraj pod wieczór zlecona wypłata dzisiaj kasa na MB
Fajny Buk &quot;
O, faktycznie przeoczylem wypowiedz cerbera. W takim razie mozna mu pogratulowac, ze udalo sie wyplacic kaske zanim sie polapali, ze nie jest Hiszpanem ????
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Autor tego tematu jest kopniety. Ledwo co wyslal dowod a on juz chce pieniadze.
Druga sprawa, jak dla hiszpanow to dla hiszpanow. Jezeli nie ma zadnej wzmianki dla kogo jest przeznaczona promocja tzn ze jest dla wszystkichj, jednak jezeli promocja jest na stronie hiszpanskiej a nei ma jej na stronei angielskiej tzn ze jest kurwa tylko dla hiszpanow.
Trzecia sprawa. &#39;&#39;Ty jestes zlodziejem&#39;&#39; oszustem i to ciebie firmy oszukuja. nie ma czegos takiego ze promocji dla polakow nei ma dlatego ze sa oszustami i wyludzaja bonusy. Wszedzie jest tak samo gdzie mozna zarobic. Czyli ukraincy rowniez oszukuja...
Do mnie było to z tym kopniętym? Zastanów się może nad tym co piszesz i nad swoim niewyparzonym dziobem... Gdyby wypłacali to chyba nie potrzebują aż 2óch dni roboczych na wysłanie kasy na Moneybookers gdzie kasa dochodzi w max. godzinę po zleceniu przelewu?!
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Gdyby wypłacali to chyba nie potrzebują aż 2óch dni roboczych na wysłanie kasy na Moneybookers gdzie kasa dochodzi w max. godzinę po zleceniu przelewu?!
Nie zawsze to trwa max. godzine. Z Bet365 czekalem ostatnio 5-6 godzin, a na kase z Bwin czekalem nawet tydzien czasu, takze czasem moze to troche dluzej trwac ???? To tak a propo wyplat na MB.
Pozdrawiam
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Nie zawsze to trwa max. godzine. Z Bet365 czekalem ostatnio 5-6 godzin, a na kase z Bwin czekalem nawet tydzien czasu, takze czasem moze to troche dluzej trwac ???? To tak a propo wyplat na MB.
Pozdrawiam
A noo ok ;), w sumie to zależy od tego kiedy im się zechce zlecić ten przelew :p
 
C 174

cezi77

Użytkownik
a ja zaryzykuje i wplace im 10e ???? co mi tam mozna sprobowac najwyzej odpisza wszystko procz mojej dyszki ???? noo wiec depozyt zrobiony i sprobujemy wyplacic razem z ugrana kaska ???? pzdr
 
M 0

mucha

Użytkownik
A wy myślicie ze tylko polacy zakładają konta na 5 osób w rodzinie? uroiło sie coś wam ze polacy to kradną i nic wiecej nie umią robić .... puk puk ... bo co nie którzy mają 22 lat zrobili to i teraz tutaj sie wypowiadają... że 12 latek czy 15 to taki sraki i owaki sory ale to jest śmieszne zdeka
 
K 27

kleczes

Użytkownik
Tylko uwazajcie wpisujac sie tutaj, jeden z moich znajomych poprosil o pomoc przy wyplacie z tego buka, a oni nastepnie na zapytanie kiedy moze spodziewac sie kasy na koncie wyslali screen jego wypowiedzi z forum ;) Troche to smieszne, bo w koncu jest punkt w regulaminie, ktory mowi ze nie mozna sie konsultowac na forach? ???? Ow znajomy z tych 5 euro, poprzez zaklady, a potem ruletke ugral naprawde niezla kase, oni teraz oczywiscie nie chca jej wyplacic(nie zakladal 5 kont, jak niektorzy nieskazitelni, ktorzy sami zapewne takie praktyki stosuja), ponadto Ci kumaci, ktorzy racza nas swoimi moralami, pamietaja czy przy regulaminie tej promocji byl zapis, ze osoby ktore skorzystaja z bonusa a sa spoza Hiszpanii, straca cala ugrana kwote?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
ponadto Ci kumaci, ktorzy racza nas swoimi moralami, pamietaja czy przy regulaminie tej promocji byl zapis, ze osoby ktore skorzystaja z bonusa a sa spoza Hiszpanii, straca cala ugrana kwote?
A Ty w ogole widziales regulamin tej promocji? Widzial ktokolwiek taki regulamin.........?
 
R 0

robsonex

Użytkownik
Złodzieje i basta!!
Jeżeli nie pilnują swoich promocji tzn. komu je dają i kiedy to powinni zamknąć stronę i nie pozwolić na zakładanie nowych kont. Po prostu zablokować rejestrację. Jeżeli mają tak kiepskich informatyków to powinni teraz za to słono zapłacić. A nie wciskać kit ludziom , że promocja jest dla Hiszpanów albo Chorwatów czy innych Bułgarów a nie dla Polaków. Nie zadwali o system informatyczny więc niech teraz płacą za swoje błędy a nie wykrecają się sianem. Ludzie liczyli tak jak ja między innymi, iż gram za prawdziwe pieniądze i liczyłem na to że mój stracony czas na analizę meczy opłaci się. A teraz okazuję sie że mogę sobie co najwyżej tyłek podetrzeć moimi analizami. Pozdro.
 
T 1,8K

termii

Użytkownik
wszystkim zamkneli konta i dobrze, bylo napisane, zeby nie rejestrowac sie to zamkneli, ja i tak przegralem swoje 5E, to bedzie mozna od nowa sie rejestrowac i ze 100% bonusu skorzystac ;)
 
Do góry Bottom