>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy warto zbojkotować to co zrobił Betclick???

guzior 6

guzior

Użytkownik
Witam.
Jak wiemy, niedawno w Betclick był dawany bonus 5 euro, jednak chcąc wypłacić ugraną kasę napotykamy problem...
Jak myślicie, czy warto zrobić złą reklamę temu bukowi żeby zaczął dbać o klienta? Można powysyłać im maile na support o tym, że są oszustami, że zrobimy im negatywną opinię na różnych forach nie tylko polskich.
Niby po co zawracałem sobie głowę tym bukiem, wysłałem mu kopię dowodu itd???
Na mojego maila w sprawie braku wypłaty jeszcze nie odpisali (pewnie nie odpiszą), kasę zleciłem do wypłaty w sobotę wieczorem i tego samego dnia wysłałem kopię dowodu.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
PS Jeśli taki temat nie ma racji bytu, bądź jest w niewłaściwym miejscu proszę moderatora o jego przeniesienie lub usunięcie.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Witam.
Jak wiemy, niedawno w Betclick był dawany bonus 5 euro, jednak chcąc wypłacić ugraną kasę napotykamy problem...
Jak myślicie, czy warto zrobić złą reklamę temu bukowi żeby zaczął dbać o klienta? Można powysyłać im maile na support o tym, że są oszustami, że zrobimy im negatywną opinię na różnych forach nie tylko polskich.
Niby po co zawracałem sobie głowę tym bukiem, wysłałem mu kopię dowodu itd???
Na mojego maila w sprawie braku wypłaty jeszcze nie odpisali (pewnie nie odpiszą), kasę zleciłem do wypłaty w sobotę wieczorem i tego samego dnia wysłałem kopię dowodu.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
PS Jeśli taki temat nie ma racji bytu, bądź jest w niewłaściwym miejscu proszę moderatora o jego przeniesienie lub usunięcie.
a ja im się nie dziwię. Nawet na tym forum znaleźli się pajace co pozakładali konta na każdego członka rodziny łącznie z psami i kotami, byleby dostać 5 Euro, co prawda później to wszystko poprzegrywali, ale firma mogła się zrazić do Polaków (jak wiele innych)
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
a ja im się nie dziwię. Nawet na tym forum znaleźli się pajace co pozakładali konta na każdego członka rodziny łącznie z psami i kotami, byleby dostać 5 Euro, co prawda później to wszystko poprzegrywali, ale firma mogła się zrazić do Polaków (jak wiele innych)
To powinni wyłapywać takich cwaniaków i im blokować konta, a nie uczciwym graczom...
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
To powinni wyłapywać takich cwaniaków i im blokować konta, a nie uczciwym graczom...
Dokładnie co mnie obchodzi, czy ktoś pozakładał konta na wszystkich z rodziny. Niech im po blokują konta a innym uczciwym graczom dadzą możliwość wykorzystania konusa i ewentualne wypłacenie wygranej.
 
midel 189

midel

Użytkownik
To powinni wyłapywać takich cwaniaków i im blokować konta, a nie uczciwym graczom...
Tylko, że przez takich my - jako Polacy jesteśmy źle postrzegani i nam wszystkim ???? blokują różnego rodzaju promocje ????
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Tylko, że przez takich my - jako Polacy jesteśmy źle postrzegani i nam wszystkim ???? blokują różnego rodzaju promocje ????
Prawda, ale dlaczego mają blokować coś o czym nie poinformowali przy np. rejestracji - przecież wystarczy umieścić zapis na czerwono przy rejestracji, że np. promocja jest tylko dla Hiszpanów, np. przy wybraniu kraju POLAND, mogła znikać tabelka do wpisania kodu na bonus. To BETCLICK zawalił sprawę nie informując nikogo dla jakich narodowości jest promocja...
Szkoda, że nie wymyślili, że to promocja dla ludzi mieszkających w konkretnej wiosce w Kambodży (nie urażając jej mieszkańców). ????
 
D 0

duzers_on

Użytkownik
Guzior człowieku... Pomyśl czasem trochę...
Nawet Ci podpowiem. Czy wszyscy pracują w soboty i niedziele? A czas potrzebny na przelew?
To dla Ciebie ????
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Guzior człowieku... Pomyśl czasem trochę...
Nawet Ci podpowiem. Czy wszyscy pracują w soboty i niedziele? A czas potrzebny na przelew?
To dla Ciebie ????
A cały poniedziałek nie wystarczył na odpowiedź na mojego maila?
W Asteriapoker, gdy zleciłem wypłatę 30euro (również ugranego z bonusa) to kasa była w ciągu godziny na moim koncie MB. Betclick nie wypłaca kasy ugranej z bonusa i o to w tym temacie chodzi - rozumiesz? :&gt;
 
P 0

peter2903

Użytkownik
niestety taka prawda
Nie interesuje mnie to , że kilku kretynów zakłada po parenascie kont i Polaków za to opluwają.Każdy kto uczciwie ugrał pieniądze powinien mieć możliwość je wypłacić.Pytam się dlaczego na początku promocji jakoś wypłacali ten hajs a nagle odkryli że własciwie to promo polaków nie obejmuje.Otóż odp. jest prosta: przegrywasz hajs-jesteś przyjacielem buka,wygrywasz---&gt;należy Cię zwalczać. Mam tam ugrane z 100 euro i nie jest to astronomiczna kwota ale moim sposobem na oszustwo betclicka będzie przepłacanie przez pokera.Oko za oko.......Być może się uda być może nie..Podobno mają ten sam poker co bet-at-home....????dla betclick i nie pisać że robie szfindle jestem oszustem etc.ja poprostu nienawidze takich ćwoków jak betclick któy najpierw mówi tak,a potem zmienia zdani.Oni są idiotami?Nie wiedzą że na forach na całym świecie pisze się o ich promocjach?ehhh no nic pobawię się w pokerka ????
 
T 1,3K

termii

Użytkownik
hehe klocicie sie, ze oszusci, bo nie chca wyplacic i niby nic nie pisalo dla kogo promocja. Jakby nawet byla dla Polakow, to pisalo jak byk NIE REJESTROWAC SIE STRONA TESTOWA!.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
hehe klocicie sie, ze oszusci, bo nie chca wyplacic i niby nic nie pisalo dla kogo promocja. Jakby nawet byla dla Polakow, to pisalo jak byk NIE REJESTROWAC SIE STRONA TESTOWA!.
Dokładnie, pisaliśmy w poprzednim temacie że był taki komunikat.
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Dokładnie, pisaliśmy w poprzednim temacie że był taki komunikat.
1,2 listopada nie bylo tego komunikatu na stronie! Ale wogóle jak może się zdarzyć taka sytuacja że jednym Polakom wypłacają z tej promocji a drugim nie? Na jakiej podstawie? są równi i równiejsi Polacy?
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
hehe klocicie sie, ze oszusci, bo nie chca wyplacic i niby nic nie pisalo dla kogo promocja. Jakby nawet byla dla Polakow, to pisalo jak byk NIE REJESTROWAC SIE STRONA TESTOWA!.
Tak? A co mnie to obchodzi? Ja się rejestrowałem ze strony w j. angielskim...
Poza tym nie było napisane &quot;POLACY - NIE REJESTROWAC SIE STRONA TESTOWA&quot;, tylko samo nie rejestrować się!!! Skoro nie można było zarejestrować się z PL języka to każdy inteligentny człowiek wchodzi na np. angielską i patrzy czy tam też jest taka informacja... Nie ma? No to się rejestruje!!! ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
jak juz pisalem przed zarejestrowaniem u mnie nie bylo tego komunikatu dopiero po zalogowaniu sie pokazal. i napewno go nie bylo bo bym widzial bo uzytkownicy pisali ze jest taki komunikat i zeby sie nie rejestrowac i specjalnie czytalem wszystko
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Po 1 : co innego gdyby pisało coś o tej promocji na stronie wtedy byłyby podstawy do walki z bukiem
Po 2 : kod został zdobyty od kolesia z bettingadvice który zdobył go z hiszpańskiego forum o bukmacherce
I GuzioR do Ciebie jeszcze jedno, napisz do nich, podaj im linka do tego tematu, myślę, że Tobie byliby skłonni wypłacić z litości.
 
P 0

patrol69

Użytkownik
I GuzioR do Ciebie jeszcze jedno, napisz do nich, podaj im linka do tego tematu, myślę, że Tobie byliby skłonni wypłacić z litości.
Dlaczego z niego drwisz ??
Jestem ciekawy co Ty byś zrobił gdybys ugrał z promocji jakąs większą kasę ??
Zapewne swoje 5 euro przegrałeś i teraz sie niepotrzebnie udzielasz. Ja swoja kase także przegrałem ale siedzę cicho, natomiast patrząc na niektórych posty, to ciężko siedzieć cicho.
Aj Polacy, Polacy. Zawiść, zazdrość ... ehhh brak słów.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Nie rozumiem tych wszystkich zali i pretensji w stosunku do Buka.
Po 1, tak jak juz ktos wczesniej napisal na stronie widnial jak byk napis: NIE REJESTROWAC SIE STRONA TESTOWA.
Po 2, nawet jezeli ktos nie widzial tego napisu, lub jak pisza niektorzy tego napisu w ogole nie bylo (nie spieram sie, ale wydaje mi sie ze napis byl nonstop na polskiej wersji strony), to informacji o promocji nie bylo na stronie Betclick nigdzie podanej! Na jakiej podstawie chcecie tej kasy od Buka? Kazdy z Was wpisal kod, ktory byl podany na jakims hiszpanskim forum, czy tez forum gdzie bylo napisane ze promocja jest dla Hiszpanow. Dlaczego teraz chcecie kasy od Buka?
Po 3, gdyby Polacy nie zakladali tylu kont na fikcyjne osoby, psy i inne stworzenia, to mieliby wiecej promocji, a tak to wielu bukow ogranicza je dla nas.
Ja mam konto w Betclick od ponad roku (byl kiedys bonus 100% do pierwszej wplaty). Wyplacilem bez problemu 410 EURO. Niedawno dostalem znowu od nich oferte podwojenia mojej wplaty (w nagrode ze jestem z nimi rok czasu). Nie uwazam wiec, ze buk jest zly i nieuczciwy.
Przezcytajcie raz jesze szczegolnie pierwsze 2 punkty, ktore napisalem na poczatku.
Nie reklamuje tego buka, nie placa mi nic za pozytywne pisanie o nich, nie pracuje u nich. Wyrazam tylko obiektywny poglad na temat tego Buka i jego ostaniej akcji bonusowej.
Pozdrawiam
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Pytam się dlaczego na początku promocji jakoś wypłacali ten hajs a nagle odkryli że własciwie to promo polaków nie obejmuje.Otóż odp. jest prosta: przegrywasz hajs-jesteś przyjacielem buka,wygrywasz---&gt;należy Cię zwalczać.
A masz 100% pewnosc, ze ktokolwiek z Polski wyplacil od nich kase zanim jak to napisales &quot;odkryli że własciwie to promo polaków nie obejmuje&quot;? Z tego co czytalem, to wlasnie w momencie zlecenia wyplaty ludzie dostali maile, ze promocja nie byla dla nich. Nie chce sie spierac, tylko normalnie pytam: Czy rzeczywiscie ktos wczesniej do nich wyplacil kaske (z tej promocji oczywiscie).
Pozdrawiam
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Z tego co wiem to z Betclick nie mozna wyplacac na MB, jezeli wyplacacie na normalny bank to musicie przeslac im skan dowodu, a konto w banku musi byc na to samo nazwisko. Jezeli robiles wyplate w sobote, to od nich kasa najwczesniej wyszla w Poniedziałek, w banku czyli na towim koncie powinna byc dzis wieczorem lub jutro do 12, pozdro;]
 
Do góry Bottom