>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

AHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej,AHL
Spotkanie: Oklahoma City - Grand Rapids Griffins 4:3
TYP: over 5,5
KURS: 1.90 ✅
BUK: Unibet
09.02.2013 02:00
Analiza:
Spotkanie dziesiątej i trzeciej drużyny w akademickiej lidze hokejowej.Zapowiada się wspaniałe widowisko z udziałem obu ekip.Mam cichą nadzieję że z pełną pulą bramek.Oba zespoły grają ofensywnie i strzelają dużo bramek chociaż że ostatnio w dwoch spotkaniach grand troszkę przysiadło.Ale dziś myślę że mogą się obudzić i strzelą minimum trzy bramki.Oklahoma u siebie strzela bardzo dużo więc dziś także powinni nie poprzestac i jak w ostatnim spotkaniu zaaplikowac kilka bramek przeciwnikowi.Bilans bramkowe mają podobne.strzelili w 45 meczach ponad 140 bramek.mam nadzieję że dziś nie złapią oba zespoły zadyszko z tymi golami i będą grac bardzo ofensywnie.A co za tym idzie bramki powinne zacząc padac już od pierwszej tercji. jesli grają ze sobą te zespoły to pada dużo bramek i over jest bardzo czesty. ja też liczę na taki wynik ponad 5,5 bramki.mam nadzieję ze hokeiści obu ekip mnie nie zawiodą.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie AHL
Spotkanie : Manchester Monarchs - Providence Bruins(-1)
Typ: 1
Kurs:3.55 ⛔
Bukmacher:expekt
13.02.2013 01:00
Analiza:
Kolejna ciekawa noc w akademickiej lidze hokejowej.Na dziś stawiam na przełamanie dla Monarchs.Po czterech wygranych z rzędu przyszedł czas na pięć porażek pod rząd. Wszystkie były na wyjeździe.ostatni bój przegrali nieznacznie bo jedną bramką z dzisiejszymi rywalami.gospodarze mają tyle samo zwycięstw co przyjezdni.Oni w ostatnim spotkaniu ulegli aż 2 do 5.Zostali w końcu przełamani bo ostatnio bardzo dobrze im szło. Mieli wiatr w żaglach i grali jak znut.Ale jak to mowią w końcu passa się kończy.Na to też liczę w dzisiejszym spotkaniu że to monarchs się przełamią na plus.Grają bardzo dobrze u siebie i na to liczę że we własnej hali i tafli poradzą sobie z bruins. Ostatnio dostali baty więc dlaczego i dziś nie mogą.Spadek formy przyszedł i morale spadły.Gospodarze powinni dziś w końcu się obudzić i zaaplikowac gościom z kilka bramek i wygrać pewnie te spotkanie.w ostatnim spotkaniu na tafli Monarchs nie padło wiele bramek ale Manchesters pewnie wygrał 3 do 0.dziś liczę na podobny wynik że to gospodarze będą lepsi i przerwą swą niechlubną passę.dziewiętnaście wygranych bezpośrednio z niczego się nie wzięło więc dziś całym sercem za Manchester Monarchs.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, AHL
Spotkanie: Manchester Monarchs - St. John&#39;s IceCaps 5:2
Typ: 1
Kurs: 2.20 ✅
Bukmacher: Expekt
16.02.2013 01:00
Analiza:
Hmm, no jak nie teraz to kiedy.jak długo bedą czekać aż w końcu wygrają spotkanie.W pierwszym spotkaniu z Bruins na własnej tafli gonili do remisu i dogonili ale nie udało im się wygrać po dogrywce i karnych.Ale jakaś iskierka nadzieji zabłysła gdyż potrafili dojść przeciwnika i strzelić w spotkaniu aż pięć bramek.Dziś po sześciu przegranych spotkaniach sądzę że już się obudzili gospodarze i rozniosą w pył przeciwnika.Wygrają minimum dwiema czy trzema bramkami.Bruins złapali niezłą formę więc cieżko było im się przełamać ale dziś w spotkaniu z IceCaps powinno się udać.Są o oczko niżej od nich w tabeli.Wygrali bezpośrednio o trzy spotkania mniej.Na własnej tafli przegrali cztery spotkania z rzędu.Chyba złapali zadyszkę i w dzisiejszym spotkaniu raczej to gospodarze będą bardziej zmotywowani aby się przełamać.W ostatnich spotkaniach na tafli Monarchs gospodarze wygrywali 4 do 2 i 4 do 1.Myślę że dziś może być podobnie jak nie lepiej.Liczę na to i stawiam że w siódmym spotkaniu MOnarchs okażą się lepsi i w końcu zaczną wygrywać.będą mieli teraz passę samych zwycięstw i zaczną ja od przełamania z IceCaps.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHL
Spotkanie: Syracuse Crunch - Toronto Marlies
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
21.02.2013 01:00
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie w którym myślę że dziś gospodarze nie będa mieli zbyt dużo do powiedzenia.Wygrała cztery spotkania na wyjeździe więc dziś mogą być już zmęczeni taką grą.Każda seria kiedyś się kończy więc myślę że dzisiejszej nocy to nastąpi dla Syracuse Crunch.Goście grają w kratkę.Raz wygrana raz przegrana.Ale ostatnie dwa spotkania między tymi zespołami to zwycięstwa Toronto. Dziś w nocy myślę że mogą to powtórzyć.Pokazali że potrafią grać wyjazdowe spotkania z Crunch więc dlatego też dziś nie mają tego udowowodnić. Mają tylko o pięć spotkań mniej wygranych bezpośrednich niż Crunch. Tak więc potrafią grać i wygrywać z przeciwnikami.Wydaje się ze to Crunch są murowanymi pewniakami ale ja tak nie myślę.Myślę że dziś to będzie mecz dla Toronto którzy zagrają bez kompleksów.A Syracuse są liderami tabeli i będą po czterech spotkaniach wyjazdowych wygranych grali z presją ze powinni wygrac. Sądzę że tak się nie stanie i to Toronto wyjedzie z kompletem punktów.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHL
Spotkanie: Syracuse Crunch - Toronto Marlies 3:3
Typ: 2
Kurs: 3.00 ⛔
Bukmacher: Bet365
21.02.2013 01:00
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie w którym myślę że dziś gospodarze nie będa mieli zbyt dużo do powiedzenia.Wygrała cztery spotkania na wyjeździe więc dziś mogą być już zmęczeni taką grą.Każda seria kiedyś się kończy więc myślę że dzisiejszej nocy to nastąpi dla Syracuse Crunch.Goście grają w kratkę.Raz wygrana raz przegrana.Ale ostatnie dwa spotkania między tymi zespołami to zwycięstwa Toronto. Dziś w nocy myślę że mogą to powtórzyć.Pokazali że potrafią grać wyjazdowe spotkania z Crunch więc dlatego też dziś nie mają tego udowowodnić. Mają tylko o pięć spotkań mniej wygranych bezpośrednich niż Crunch. Tak więc potrafią grać i wygrywać z przeciwnikami.Wydaje się ze to Crunch są murowanymi pewniakami ale ja tak nie myślę.Myślę że dziś to będzie mecz dla Toronto którzy zagrają bez kompleksów.A Syracuse są liderami tabeli i będą po czterech spotkaniach wyjazdowych wygranych grali z presją ze powinni wygrac. Sądzę że tak się nie stanie i to Toronto wyjedzie z kompletem punktów.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHL
Spotkanie: Lake Erie Monsters(-1.5) - Milwaukee Admirals 7:1
Typ: 1
Kurs: 3.30 ✅
Bukmacher: Unibet
22.02.2013 01:00

Analiza:
Czekam czekam i doczekać się nie mogę na tą wygraną w końcu Lake Erie. Od ośmiu spotkań bez wygranego spotkania więc jestem już troszkę w szoku ze to tyle to trwa z tym przerwaniem czarnej passy.wygrali bezpośrednio szesnaście spotkań co jest tylko o jeden mniej od dzisiejszych przeciwników.No a teraz mają tą czarną serię więc statystyk sobie nie poprawiają.W każdym razie w tabeli zajmują o trzy pozycję lepiej niż Admirals. Admirals słabiej grają na wyjazdach więc dziś myślę że mnie nie zaskoczą i przegrają te spotkanie.Sądzę że w końcu Lake się obudzą i rozbiją w puch przyjezdnych.No może w ostatnich spotkaniach tego nie pokazywali ale w końcu muszą przerwać tą fatalną passę i liczę na to że nastąpi to właśnie dziś.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHL
Spotkanie: Abbotsford Heat(-1)- Charlotte Checkers 1:5
Typ: 1
Kurs: 3.50 ⛔
Bukmacher: Tobet
23.02.2013 04:00
Analiza:
Hmm, no w końcu mam nadzieję że tych Heat trafie.Poprzednia moja analiza okazała się remisowa ale i ML by nie weszło.Sądzę jednak że dziś na własnej tafli gospodarze się przełamią i po pięciu spotkaniach z rzędu wygrają wysoko te spotkanie.To nie hokej europejski gdzie taki zespół jak Herning wygrywa trzynasty mecz z rzędu co jest nie lada wyczynem.Ale to Europa. A w Ameryce Północnej co zespół to gwiazdy i one mogą przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść.korzyść drużyny swoimi zagraniami.Tutaj seria dziesięciu wygranych z rzędu mało kiedy ma miejsce i tak samo tyczy się przegranych spotkań.Gospodarze od pięciu spotkań nie mogli wygrać spotkania na wyjeździe.szok jak na tak dobrą drużynę.Są na piątym miejscu w tabeli i dziś grają z wiceliderem u siebie.Będą bardzo mocno zmotywowani gdyż w końcu przydało by się im zwycięstwo aby ruszyć w górę tabeli.Wczoraj Checkers minimalnie przegrali wyjazdowe spotkanie z Grand.Dziś myślę że dostaną jeszcze większe baty od Heat gdyż flustracja tego zespołu zostanie zamieniona na bramki.I handicap spokojnie powinien wejść jeśli chodzi o przełamanie fatalnej passy.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej -AHL
Spotkanie: Abbotsford Heat(-1) - Houston Aeros 4:2
Typ: 1
Kurs: 3.50 ✅
Bukmacher: Tobet
02.03.2013 04:00
Analiza:
Kolejna noc i kolejna z hokejem rozgrywanym w Ameryce Północnej.Na dziś noc wybralem spotkanie w którym myślę że w końcu gospodarze się przełamią i po siedmiu spotkaniach bez zwycięstwa wygrają i to pewnie.gospodarze są wysoko w tabeli ale ostatnio zanotowali spadek formy.czas w końcu się obudzić i grać swoje.na to liczę.goście grają w kratkę.nie mają żadnych serii zwycięstw ani porażek.grają co im los przyniesie.tak więć myślę ze dziś to do gospodarzy los się uśmiechnie i pewnie pokonają hokeistów przyjezdnych.we wcześniejszych meczach pokazali że potrafią z nimi wygrywać i to wysoko więc dlaczego nie miało by się tak stać i dziś.Sądzę że wynik w dzisiejszym spotkaniu będzie wysoki i to na korzyść heat którzy po tylu porażkach z rzędu z pewnością w końcu nabrali motywacji do wygrania spotkania.Myślę ze są w stanie wygrać minimum dwoma bramkami i dlatego też stawiam na nich. wierzę w nich ze w końcu nie zawiodą i przełamią fatalną passę.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHL
Spotkanie: Bridgeport Sound Tigers(-1.5) - Adirondack Phantoms
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
03.03.2013 01:00
analiza:
Kolejna nocka z akademicką ligą hokejową.Wczoraj dobrze poszło więc liczę na powtórkę.grają ze sobą zespoły z dolnych partii tabeli.Gospodarze na miejscu trzynastym a goście na ostatnim czyli piętnastym. Tigers jak do tej pory wygrali bezpośrednio 17 spotkań a Phantomas 15.Aktualnie to gospodarze nie wygrali spotkania od siedmiu meczy i dziś liczę na wysokie przełamanie z Adirondack.Zawsze czarna passa musi się skończyć i licze że to nastąpi właśnie dziś.Nie są słabym zespołem więc myślę że poradzą sobie z ostatnią drużyną w tabeli.dziś sądze że będą bardzo zmotywowani i skorzy do wygrania w końcu spotkania.Pokazali we wcześniejszych spotkaniach ze potrafią walczyć i strzelac bramki.Grają na własnej tafli więc dziś wraz z publicznością pokażą jak się walczy w Bridgeport. Wygrają i to wysoko i odprawią z kwitkiem Phantomas. Goście grają w kratkę.Ostatnie dwa spotkania wygrali u siebie.dziś nie liczę że zagrają spotkanie życia na obcej tafli.W dodatku to gospodarze są w kropce z tyloma porażkami pod rząd.dziś sądzę że motywacja zrobi swoje i pewnie wygrają te spotkanie.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHL
Spotkanie: Rockford IceHogs(-1.5) - Peoria Rivermen 0:4
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
17.03.2013 01:05
Analiza:
No i zaplecze najlepszej ligi hokejowej świata w wykonaniu IceHogs z Rivermen. Zapowiada się ciekawe spotkanie w którym jak sądzę to gospodarze wyjdą obronną ręką.Na swojej tafli radzą sobie bardzo dobrze z goścmi. Wygrywają z nimi wysoko.ostatnie spotkanie męczyli się z wilkami ale ostatecznie zwyciężyli nieznacznie ale zawsze.Goście na wyjeździe marnie.ostatnie tzry spotkania mają w plecy , wszystko wyjazdowe.dziś także nie widzę możliwości aby zwyciężyli.Mają teraz dołek formy i to gospodarze powinni wykorzystać.Być może na własnej tafli zagrają o niebo lepiej i się przełamią w końcu ale sądzę że to nie nastąpi jeszcze dziś.Dziś dostaną srogie lanie od bardzo bramkostrzelnych Rockford.Mam nadzieję także że tutaj remisu takze nie będzie aczkolwiek goście już dawno nie zanotowali takiego meczu.Myślę że jak już to nastąpi w innym spotkaniu i z inną ekipą ktore nie strzela tyle co IceHogs.Dziś myślę że gospodarze będą w stanie ugrać te spotkanie na własną korzyść przynajmniej ze dwiema bramkami przewagi na koniec.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: AHL, Hokej
Spotkanie: Peoria Rivermen(-1.5) - Toronto Marlies
Typ: 1
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet
24.03.2013 23:05

Analiza:
A na dziś spotkanie z akademickiej ligi hokejowej.Stawiam na gospodarzy gdyż na własnej tafli bardzo dobrze sobie radzą.Goście mieli passę wygranych pięć spotkań z rzędu ale ostatnio zanotowali dwa remisy w których raz wygrali i ulegli po doliczonym czasie.Myślę że dziś już koniec serii ich wspaniałej gry i ulegną gospodarzom wysoko. Peoria w końcu się przebudziła.Teraz trafiła z formą i gra coraz lepiej i co więcej wygrywa spotkania.na ostatnie pięć spotkań u siebie z Toronto wygrał trzykrotnie i to zawsze minimum dwiema bramkami.Jak będzie tym razem? Sądzę że także będzie to spotkanie zacięte ale z przewagą gospodarzy którzy zakończą świetną passę Toronto. Rivermen na własnej hali grają bardzo dobrze więc dziś powinni to pokazać i zgarnąć pełne punkty za zwycięstwo .Oczywiście wysokie zwycięstwo z goścmi z Toronto.Na to liczę i stawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom