>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
lipex 349

lipex

Użytkownik
Cieszę się bardzo na rozpoczęcie kolejnego sezonu AHL. Jak ktoś sprawdzał ostatni sezon, to może się spodziewać kolejnych analiz i kolejnych typów z tej ligi. Składy już powoli sprawdzone, kluby już na obozach przygotowawczych - jest, co sprawdzać. Do usłyszenia za 11 dni ????
/ Skoro już tak wszystko posprawdzane to może byś jakieś wprowadzenie (skrócik do sezonu?) ładne napisał ? :p Bo póki co tylko darmowa reklama w tym poście jest ???? - Odi
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Niedługo pierwsze mecze a tu cisza i spokój :razz:
Lake Erie Monsters vs Oklahoma City Barons
Nie ma NHL ale na otarcie łez mamy AHL i myślę że można będzie tu połapać na czas lokautu kilka ciekawych typów. Dziś wybieram mecz z udziałem Baronów czyli drużyna która jest zapleczem Edmonton Oilers. Czekałem aż ukażą się składy wszystkich drużyn i moje wątpliwości zostały rozwiane, Oklahoma w swym składzie posiada na tę chwilę graczy takich jak Jordan Eberle, Ryan Nuggent-Hopkins oraz Magnus Paajarvi co jak na moje oko jest bardzo solidnym wzmocnieniem bo nie trzeba tu pisać że wymienieni panowie radzą sobie bardzo dobrze w NHL. Jeśli chodzi o Monsters to nie widzę w ich rosterze żadnych szczególnych nazwisk dlatego też, myślę że gra dziś w nocy na zespół Oklahomy może być ciekawym rozwiązaniem, mam na uwadze fakt iż jest to pierwszy mecz i wszystko się może zdarzyć ale przy takich kursach gra jest warta świeczki tym bardziej że w AHL często gęsto bywało tak że mocniejsze drużyny spokojnie wygrywały swoje mecze.
Oklahoma City Barons win (60&#39;) / 2.20 DOXXbet ⛔
Oklahoma City Barons ML / 1.74 DOXXbet ⛔
 
snice 457

snice

Użytkownik
typ popieram ale OT ???? co mamy stawiac jak tu buki ktore maja kursy można policzyc na palcach 1 reki?:p nie bede zakładał specjalnie żeby obstawić pare meczy ???? Ja bym tu na dzisiaj jeszcze widział Toronto OT , Tigers MT/OT , Pingwiny ostrożnie , zagrał bym kolejny win Norfolk , Bears ostrożnie , San Antonio MT/OT i może Houston
EDIT: Wystawili Kursy w Bet365 :&gt;

EDIT 2 ???? lekko takie coś puściłem , single OT : Houston , San Antonio , Chicago , Norfolk , Tigers , Portland . Griffins i Monarchs
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej,USA: AHL 18.10.2012 02:00
Spotkanie: Chicago Wolves - Peoria Rivermena 1:1
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
To już trzecia kolejka w akademickiej lidze hokejowej w Stanach Zjednoczonych.dziś między sobą zagrają drużyna która rozpoczęła bardzo dobrze sezon jak i drużyna która początek ma niemrawy. Gospodarze mają dwie wygrane z rzędu i na własnej tafli z pewnością chcą się pokusić o jeszcze jedną.Goście natomiast dwa pierwsze spotkania na wyjazdach nie mogą zaliczyć do udanych.Dziś z pewnością będą walczyć o każdy krążek ale i tak sparaliżuje ich obca tafla i obcy kibice.Myślę właśnie że atut własnego stadionu pomoże wilkom odnieść zwycięstwo.Są na fali i przy wsparciu ze strony fanów dziś wzniosą po spotkaniu ręce do góry w geście zwycięstwa.No a Peoria no cóż musi szukać punktów gdzie indziej.Być może zrobią to we własnej hali ale to być może w następnym spotkaniu.Ta dzisiejsza noc będzie należeć do wilków.Na co bardzo liczę i na to stawiam.w ostatnim spotkaniu między tymi zespołami to wilki przeważały i wygrały.Mam nadzieję że dziś też tak będzie.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, USA: AHL
Spotkanie: Texas Stars - Grand Rapids Griffins
Typ: over 5,5
Kurs; 1.90
Bukmacher: Pinnacle
04.11.2012 01:00
Analiza:
Kolejne spotkanie w akademickiej lidze hokejowej rodem z USA.Dziś zagrają drużyny zajmujące dolne partie tabeli a więc zespoły którym na razie nie wiedzie się z wygrywaniem spotkań.Gospodarze obecnie tylko dwa razy zwyciężyli bezpośrednio_O gościach nie wspomnę którzy rozegrali o jeden mecz więcej a nie wygrali żadnego spotkania w regulaminowym czasie.Nie stawiam tutaj na któryś zespół bo ciężko wskazać ale na wynik over 5,5.Dlaczego?Gdyż jak te zespoły grają ze sobą to często on wpada.gospodarze obecnie mają marny bilans z trafianiem do bramki przeciwnika.Na siedem spotkań strzelili zaledwie 15 bramek.To bardzo mało.muszą w końcu się wstrzelić i nauczyć się trafiać celnie.Goście już lepiej.na osiem spotkań uzyskali aż 26 bramek tracąc przy tym 31.Być może dziś przyjezdni w końcu wygrają swoje spotkanie w regulaminowym czasie ale z pewnością po zaciętej walce w której strzelą ze dwie więcej od przeciwników.Texas mam nadzieję ze sie rozstrzela w końcu.Zespoły nie należą do drużyn które mają świetną defensywę co widać po miejscu w tabeli.W każdym razie skoro mają taką to gracze z pola powinni trafiać na tyle aby było ponad 6 lub więcej bramek w sumie.Kurs jest ciekawy i warty zaryzykowania.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Bridgeport Sound Tigers vs Wilkes-Barre/Scranton
Gospodarze zdecydowanie lepiej prezentują się od gości, czego dowodem jest pozycja w tabeli, jednak ja nie o samym przypadku kto lepszy kto gorszy, a bardziej skupiam się na u/o i w tym wypadku skłaniałbym się zdecydowanie ku opcji underowej. Powód dość prosty czyli bramkarze obu ekip, Scranton czyli drużyna pod patronatem Pittsburgh Penguins ma w swoich szeregach Jeff&#39;a Zatkoffa, który w tym sezonie jest bardzo mocnym punktem drużyny i jego procent obronionych strzałów to 91,7 a średnia bramek na mecz to zaledwie 2.20 Po drugiej stronie mam bardzo dobrze znanego z występów w NHL Kevin&#39;a Poullion który również procent bronionych strzałów ma powyżej 90% a średnia bramek na mecz to w jego przypadku 2.80
Inna sprawa że obie ekipy nie strzelają zbyt wielu bramek, raczej skupiają się na dobrej defensywie. Oczywiście w przypadku Scranton jest to mało efektywne ponieważ jak na razie tylko 3 razy zjeżdżali z lodu jako zwycięzcy.
Under 5.5 / 1.88 Pinnacle ⛔
Providence Bruins vs St.John&#39;s Ice Caps

Gospodarze to aktualnie totalny outsider, jedynie 2 zwycięstwa i 5 porażek, będą dziś gościć drużynę prowadzoną przez Alexa Burmistrova, tak więc mamy do czynienia z zapleczem Winnipeg Jets i akurat o tej ekipie można powiedzieć trochę dobrego. Co ciekawe Bruins na własnym lodzie jeszcze w tym sezonie nie wygrali mają bilans 0-3 i bilans bramkowy 3-9, także ciężko odnaleźć tu jakieś pozytywy w kwestii przewagi własnego lodu. Pójdę za ciosem i proponuję tu grę na gości, którzy prezentują na pewno równiejszą i stabilniejszą formę od gospodarzy.
St.John&#39;s Ice Caps ML / 1.87 MarathonBet ⛔
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, USA: AHL
Spotkanie: Charlotte Checkers - Chicago Wolves
Typ: over 5,5
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle
07.11.2012 01:00
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadające sie spotkanie , można powiedzieć że na szczycie.Oba zespoły bardzo dobrze sobie radzą na początku sezonu akademickiego.Gospodarze są na miejscu trzecim a goście na piątym.Gospodarze już zwyciężali sześciokrotnie , co jest bardzo dobrym wynikiem na ich dziewięć spotkań.Goście grają w kratkę , także mają sześć spotkań wygranych ale bezpośrednio tylko trzy na ich dziesięć spotkań.4 listopada to właśnie gospodarze wygrali z wilkami 4 do 1.jak będzie tym razem?Myślę że będzie zawzięcie w obu ekipach.Goście za wszelką cenę będą chcieli się odgryść gospodarzom za ostatnią porażkę i zaaplikować im jak najwięcej bramek.Z tym jednak że Checkers tak łatwo nie odpuszczą na własnej tafli i także będą strzelać ile tylko im się uda.ciężko tu typować wynik ale myślę że obie ekipy będą bardzo zmotywowane do wygrania tego spotkania i liczę tu na grad bramek.dla kogo więcej tego nie potrafię wytypować jednakże myślę że wynik ponad 5,5 bramki w tym spotkaniu jest bardzo prawdopodobny.Goście na obcej tafli potrafią strzelać jak i wygrywać spotkania.gospodarze przy wsparciu kibiców i atucie własnej tafli z pewnością łatwo skóry nie sprzedadzą.tak więc spotkanie moim zdaniem będzie obfitować w bramki i to powyżej 5,5.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Norfolk Admirals - Albany Devils -&gt; Norfolk wygra (ML REG TIME) [1.87][Pinnacle] = ZWROT
Norfolk to zwycięzca Calder Cup z poprzedniego sezonu i jednocześnie główny faworyt do wygranej w tym roku. Dzięki lokautowi w NHL nie ma mowy o żadnych osłabieniach w tym teamie, wszyscy najlepsi zawodnicy zostali znają się bardzo dobrze i grają wciąż wyśmienity hokej - chociaż w ostatnim czasie nie idzie to w parze z wynikami (3 ostatnie porażki) ale teraz powrót do własnej hali i to z przeciwnikiem (Albany Devils) z tej najniższej półki AHL. Diabły notują praktycznie ciągle słabe wyniki, ich największy problem stanowi atak nie potrafiący wypracować sobie należytej liczby strzeleckich okazji. Dziwi taka postawa Diabłów, bo mają w swoich szeregach kilku zawodników na miarę NHL (Henrique, Josefson, Larsson, Tedenby) i przewiduje że z czasem złapią bardzo dobry ciąg ofensywny - póki co należy jednak korzystać na tego typu kursach i grać przeciwko nim zwłaszcza gdy grają z potentatem. Mecz o 20, zachęcam do podpatrzenia gdzieś w necie :smile:
EDYCJA : nieumyślnie wprowadziłem w błąd - Norfolk dziś gra mecz wyjazdowy, typu jednak przez to bym nie zmienił nie wierze że zagrają zbyt słabo na Albany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam.
Ja również przymierzałem się do opisania tego meczu ale Odi mnie ubiegł ???? i zrobił to rzetelnie więc spróbuję tylko coś dodać od siebie statystycznie aby pokazać że warto postawić na Norfolk. Pierwszych 5 najlepszych zawodników Devils ma uzbierane łącznie 23 pkt gdzie w Norfolk ma tyle dwóch zawodników Holland 12 pkt i Palmieri 11 pkt a do tego jak dodamy 3 następnych to łacznie mają 44 pkt!!! w 11 meczach. Norfolk gra kiepsko na wyjazdach 4 porażki jedno zwycięstwo ale te porażki były z drużynami które mają lepsze notowania u siebie niż Albany Devils no i liczę na ich przełamanie bo u siebie grają dobrze czas zdobywać punkty na wyjeździe aby myśleć o obronie tytułu. A wczoraj po dostaniu 4 sztuk w pierwszej tercji (skończyło się 5-0 )chłopaki juz w drugiej tercji byli myślami przy dzisiejszym meczu ????

Norfolk Admirals - Albany Devils - typ 1 reg.czas
kurs:2,15 ⛔
bwin

edit: Jak się traci gola kiedy gra się w przewadze to ciężko mecz wygrać????
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, AHL
Spotkanie: Binghamton Senators - Rochester Americans
Typ: over 5.5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt
18.11.2012 01:05
Analiza:
Ciekawe spotkanie nie powiem, ale nie ze względu na końcowy wynik spotkania ktory jest trudny do wytypowania ale na wynik powyżej 5,5 bramki.Myślę że jest dziś do zrealizowania przez oba zespoly.Gospodarze w końcu zaczęli strzelac bramki a teraz jeszcze na wlasnej tafli robia to bardzo wysoko.W dwoch ostatnich zanotowali wynik dziewięć bramek a więc bardzo ladnie sobi poczynają.Goście na wyjazdach za to graja lepiej niz u siebie.ostatnie dwa spokania w ich wykonaniu to wyniki poniżej 5,5 bramki.Dziś jednak myslę że jak gospodarze są w formie i tyle strzelają i to że goście bardzo dobrze grają na wyjazdach to o wynik overowy nie powinienem się za bardzo martwić.Gospodarze powinni trafic ze 2-3 bramki ale wtedy goście zpewnościa się odgryza i sami także dorzucą ze trzy albo więcej aby wygrac te spotkanie.Ich spotkania miedzy sobą obfitują w bramki i myślę że i w tym spotkaniu też tak będzie i hokeiści obu zespołów mnie nie zawiodą.Być może zagraja na remis bo to też jest mozliwe gdyż z ostatnich pięciu spotkań zaliczyli dwa razy.W kazdym z nich byl wynik overowy tak więc chlopaki lubią sobie postrzelac.Sami także nie ustrzegają się błędow i dlatego tez mamy w ich spotkaniach tyle bramek.Myślę że dziś bede mogł ten typ zaliczyc do udanych gdyż oba zespoly postrzelają sobie i bedzie to wynik powyżej 5,5 bramki.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHL
Spotkanie: Houston Aeros - Rockford IceHogsH
Typ: over 5,5 ⛔
Kurs: 1,88
Bukmacher: Pinnacle
19.11.2012 00:05
Analiza:
Po wczorajszym underowym spotkaniu na tafli Rockford dziś przyszedl czas na granie w Houston.Myślę ze dzis juz chlopaki się rozstrzelają i padnie wynik powyżej 5,5 bramki.Jeśli gra toczy się na tafli Aeros to wynik prawie zawsze oscyluje wokoł wyniku powyżej 5,5 bramki.Na to liczę także dziś.Oba zespoly sa bardzo bramko strzelne ale tez traca tyle samo prawie bramek co strzlili.Dziś licze ze jak jeden zespół strzeli to i drugi się odgryzie a więc wynik wysoki jest bardzo prawdopodobny.oba zespoly w ostatnim spotkaniu zaliczyli wynik under między soba ale cztery ostanie to wyniki same powyżej 5,5 bramki.I to zarówno u jednego jak i drugiego zespolu.Myśle że to byl taki mecz na odetchnięcie ale dziś w Houston znowu sie oba teamy się rozstrzelaja i padnie wynik powyżej 5,5 bramki.W tabeli sa obok siebie więc z pewnością bedzie to zacięte spotkanie ale z dużą liczbą bramek.Być moze padnie wynik na remis ale taki jak 3:3.Jeden drugiemu nie odpuści i gole padną już od pierwszej tercji.Kurs jest ciekawy i warty zaryzykowania.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Texas Stars - Oklahoma City Barons -&gt; Oklahoma wygra (ML REG) [1.80] ✅
Typ dla nocnych marków, raczej starałem się zawsze dawać typy na amerykańskie ligi do godziny 23 - ale czasy się zmieniły ???? No więc Gwiazdy z Teksasu kontra prawdziwe Gwiazdy (a nie tylko z nazwy) z Oklahoma C. Sam wstęp powinien dać do myślenia, Teksańczycy nie mają się czym pochwalić za bardzo przynajmniej w porównaniu do OCB - w ataku Barons gra przecież cała czołówka Edmonton Oilers (filia NHL) i to gra na poziomie najwyższym Shultz i Eberle punktują jak szaleni. W Stars jedyna nadzieja w ostatnio dobrze dysponowanym bramkarzu, ale moim zdaniem to był tak zwany tygodniowy wystrzał i już dzisiaj ich goalie pozna celność czołowych młodych wilków NHL. Kurs zachęcający.
Edytuj : typ z opcją handi 0 na Pinnacle co oznacza zwrot w razie remisu po 60 minutach gry.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Albany Devils - Syracuse Crunch -&gt; Syracuse wygra (ML OT) [1.68] ✅
San Antonio Rampage - Abbotsford Heat -&gt; poniżej 5.5 gola [1.85]
✅
AKO = 3.11 Stawka = 5j Betsafe

Kilka myśli na nadchodzącą nockę z AHL. Po pierwsze gram przeciwko Diabłom, które ewidentnie nie potrafią grać w obronie i nie pomoże im w tym nawet ten zaciąg z NHL w postaci Henrique Josefsona itp. Skomplikowała to kontuzja Erica Gelinasa i słaba forma bramkarzy, naprawić tego nie może (nie potrafi) przynajmniej teraz Adam Larsson. Syracuse jadą jak burza na wyjazdach mają nawet przydomek Road Warriors więc bez obaw a nawet jeszcze chętniej gram ich na wyjeździe, szkoda że tak późno bo kursy były lepsze. Lider Dywizji Wschodniej powinien powetować sobie wczorajszą porażkę z Senatorami, gdzie nadziali się na &quot;dzień konia&quot; bramkarza.
Dokładam do tego niski wynik bramkowy w wykonaniu Abbotsford Heat . Powód prozaiczny, dysponują najlepszym obecnie bramkarzem ligi, wczoraj zagrali na czysto (SHO goalie) i dziś nie sądzę żeby taka ekipa jak San Antonio mogła im dużo strzelić. Rampage nie potrafią bowiem grać przeciwko zespołom z dobrym bramkarzem, co udowodnili choćby w tamtym tygodniu z Teksasem.
BTW apropo wczorajszego meczu, dla nas dobry kupon dla Abbotsford i jego bramkarza wyjątkowy dzień :
Congratulations to Barry Brust of the Abbotsford Heat, who tonight broke a 55-year-old AHL record for longest shutout streak -- knocking Hockey Hall of Famer Johnny Bower out of the record books.Zobacz tłumaczenie


 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,USA: AHL
Spotkanie: Manchester Monarchs - Portland Pirates
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.15
Buk: bwin
02.12.2012 21:00
Analiza:
Bardzo ciekawie się zapowiadające sie spotkanie na zapleczu najlepszej ligi hokejowej świata.Wielu gracze występuje właśnie w zespołach akademickich aby nie stracić formy w razie czego jakby NHL jednak ruszył w tym sezonie.Na dziś wybrałem spotkanie zespołów które zajmują odpowiednio miejsca piąte i dziesiąte. Szczerze mówiąc obie ekipy grają w kratkę.Gospodarze na ostatnie pięć spotkań zaledwie dwa zwycięstwa.Goście lepiej bo tylko dwie porażki.W ich spotkaniu sprzed tygodniem padł remis.Jak dziś będzie?Myślę że już bez żadnych doliczonych czasów gry a jedna z drużyn wygra bez extra time.Myślę że to bedą Monarchs ktorzy od samego początku będą chcieli pokazać że to oni są lepsi i zrewanżować się za ostatnią porażkę na ich hali.dziś już nie będzie taryfy ulgowej i zmotywowani po ostatniej wygranej dziś pewnie wygrają.Goście zanotowali porażkę na wyjeżdzie i to wysoką z bruins. Dziś może będą walczyć ale i tak myślę że to gospodarze wyjdą zwycięsko z tej potyczki.Wielka ochota rewanżu zrobi swoje i pewnie wygrają to spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom