>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

AHL - sezon 2012/2013

Status
Zamknięty.
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: AHL,Hokej
Spotkanie: Connecticut Whale - Bridgeport Sound Tigers
Typ: 2
Kurs: 2.70
Bukmacher: betclic
06.12.2012 01:00

Analiza:
Jak to mówią do trzech razy sztuka, w tym przypadku to raczej do siedmiu razy sztuka.Dziś w nocy mam nadzieję że mój typ się sprawdzi i goście w końcu się przełamią i wygrają.Zła passa zostanie przełamana i hokeiści Tigers wyjadą od Whale z pełną pulą punktów.Na to liczę i dlatego też mój typ na ten zespół.Gospodarze mieli swoje pięć minut ale od trzech spotkań same porażki.Ale myślę że to będzie za mało na bardziej zdeterminowanych do zwyćięstwa graczy gości.w tabeli są obok siebie na dziewiątym i dziesiątym miejscu.Goście spuścili z tonu ale w dzisiejszym spotkaniu powinni pokazać że są dobrzy i tylko mieli złą passę, jak to dla każdego zespołu się zdarza w każdej lidze.Dziś liczę na nich więc mam nadzieję że mnie nie zawiodą i nie będą czekać z wygraniem spotkania do swojej tafli lub aż minie dziesięć spotkań.W poprzednich spotkaniach między tymi zespołami pokazali że potrafią wygrać z Connecticuat więc dziś w nocy mam nadzieję że się nie zawiodę z tym typem.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej,AHL
Spotkanie: Oklahoma City - Peoria Rivermen
Typ: over 5,5✅
Kurs: 1.99
Bukmacher: pinnacle
12.12.2012 02:00

Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie się zapowiada między tymi zespołami.gospodarze w ostatnim spotkaniu bez overa a goście aż od trzech spotkań bez wyniku powyżej 5,5 bramki.City tak wogle już od czterech spotkań bez zwycięstwa.Goście grają w kratkę, to wygrana to porażka.Dziś wychodzi ze goście przegrają jeśli ta kratka się sprawdzi.no a gospodarze w końcu by się przełamali.Gospodarze są na dziewiątym miejscu w tabeli.goście na czternastym więc bardzo nisko.Na to więc wygląda że to oklahoma dziś powinna zagrać pierwsze skrzypce i wygrać te spotkanie.ostatni mecz między tymi zespołami zakończył się wygraną gości 1:3.Dziś myślę że dla nich nie będzie tak kolorowo.Może strzelą ze dwie bramki ale to City powinno wygrać i strzelić te cztery aby w końcu pewnie wygrać.Over 5,5 jest w tym meczu prawdopodobny gdyż oba zespoły grają ofensywnie i oba nie odpuszczą tak łatwo drugiemu.City za ostatnią porażkę z pewnością będzie chiało się zrewanżowac więc dlaczego nie w pełni strzelająć dużo bramek dla przeciwników.Dziś może to nastąpić.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, AHL
Spotkanie: St. John&#39;s IceCaps - Hershey Bears
Typ: X⛔⛔⛔
Kurs: 4,00
Buk: Expekt
13.12.2012 00:05

Analiza:
Wczoraj nieznacznie wygrali goście jedną bramką.Niespodzianka, hm nie sądze gospodarze jakby byli w kropce.teraz to już było ich czwarta porażka z rzędu.goście inaczej , grają w kratkę i zajmują obecnie dziewiątą pozycję w tabeli.Gospodarze przez swoją nie udolną grę są na miejscu jedenastym.Ostatnie cztery spotkania miedzy tymi zespołami kończyły się wygranymi którejś z drużyn ale były to minimalne wygrane.oba zespoły są na podobnym poziomie i dlatego też ich mecze są tak wyrównane.dziś jednak stawiam na wynik nie rozstrzygniety w regulaminowym czasie.W końcu musi przyjść takie spotkanie z kolei że będzie wynik remisowy po trzech tercjach.Między tymi zespołami nie było jego już dawno.grają wyrównanie i jak już zwycięstwo to tylko jedną bramką.dziś w nocy myślę że gospodarze tak łatwo skóry nie sprzedadzą i będzie bardzo zaciekle.Gospodarze od siedmiu spotkań bez remisu.goście od dwóch spotkań.dziś myślę że padnie remis i to Icecaps wygrają ale po dogrywce.dziś żadnej z drużyn nie uda się wygrać bezpośrednio gdyż obie ekipy grają podobny hokej.Wczoraj było nieznacznie z wygraną a dziś będzie to dopiero po dogrywce lub rzutach karnych.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Spotkanie:Hershey Bears - Worcester Sharks
dyscyplina:Hokej,AHL godz.1:00
Typ: over 5,5
Kurs: 2.00
Buk: William Hill
Analiza:
Bardzo fajnie się zapowiadające spotkanie na zapleczu najlepszej ligi hokejowej świata.Dziś na własnej tafli Bears zajmujący siódmą pozycję zagrają z zespołem będącym o oczko niżej od nich.ciężko wskazać tu zwycięscę jednakże myślę że w tym spotkaniu mogę się spodziewać dużej ilości goli.Takiej powyżej 5,5 bramki .Gospodarze od trzech spotkań bez wyniku powyżej 6 bramek a goście już od czterech spotkań bez takiego wyniku.Jednym słowem dziś mecz na przełamanie dla obu ekip z wynikiem powyżej 5,5 bramki.Myślę że są w stanie tego dokonać oba zespoły.Od czterech spotkań także między nimi nie padał taki wynik a wynik końcowy kończył się na około 5 bramkach.Także po dogrywkach.Dziś myślę że koniec tej niechlujnej passy z małą ilością bramek i dziś chłopacy powalczą i postrzelają sobie.Gospodarze dwa spotkania z rzedu wygrane.Goście grają w kratkę, ostatnio ulegli nieznacznie na wyjeździe.dziś także grają wyjazd ale z pewnością mają już dość stzrelania takiej małej liczby bramek.Muszą w końcu zacząć stzrelać i pokazać że potrafią to robic.Oba zespoły mają podobny bilans w stzrelonych bramkach.dziś myślę że się już za dużo między nimi trafiało wyników under oraz to że ostatnie spotkania grali także na under.Dziś będzie spotaknie na granie powyżej 5,5 bramki a być moze i wyżej.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej,AHL
Spotkanie: Syracuse Crunch - Adirondack Phantoms
Typ: over 5,5 ✅
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
22.12.2012 01:30
Analiza:
Jedno z wielu spotkań rozgrywanych dziś na arenach akademickiej ligi hokejowej w USA.Na dziś wybaralem spotkanie na over 5,5 bramki strzelonej przez oba zespoły.Moim zdaniem jest bardzo prawdopodobny taki wynik a nawet i wyższy.Grają ze sobą lider rozgrywek oraz miejsce ostatnie.Gościom nie idzie jak na razie gra w tej konferencji.Na dwadzieścia sześć spotkań jak na arzie wygrali zaledwie dziewięc. Gospodarze o dużo lepiej bo mają wygranych aż pietnaście spotkań.Niedawno bo 15 grudnia crunch wygrało z Phantomas tzrema bramkami na ich lodowisku.dziś liczę że będzie więcej bramek.goście coś także strzelą nie jedną ale więcej bramek.Na wlasnej tafli syracuse powinno się w końcu rozstrzelac i dac przeciwnikom także.ich ostatnie spotkania kończyłu się underami.ostatnie dwa spotkania.strzelili w nich aż siedem bramek ale nie stracili żadnej.Taka gra się w końcu skończy że bramakrz nie wpuścił żadnego krążka do siatki.dziś myślę że będzie musiał wyjmowac parę razy krążek.jeszce do tego gospodarze dorzucą swoje w tym spotkaniu to o wynik over nie mam co się martwić.Na to licze i stawiam ze tak będzie.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej,ahl
Spotkanie: Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves
Typ: over 5,5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
23.12.2012 01:00
ANALIZA:
Kolejna nocka z akademicką ligą hokejowa w Stanach Zjednoczonych.rozkręciła się na dobre i mamy wiele wspaniałych widowisk.Na dziś wybrałem kolejne spotkanie na wynik powyżej 5,5 bramki w meczu.Gospodarze zajmujący wysoką piątą pozycję w tabeli podejmą dziś na własnej tafli graczy z Chicago będących na miejscu dwunastym.Faworyt tego spotkania zdawało by się że sa gospodarze ale to jest złudne marzenia.W ligach hokejoweych nie ma pewniaków i dlatego tez kursy są takie wysokie.Ja stawiam na wynik powyżej 5,5 bramki gdyż Grand ostatnio bardzo dobrze w ofensywie.dwa ostatnie spotkania na over 5,5 bramki.Goście ostatnie dwa bardzo słabo bo under ale zwycięskie mecze.Dziś zapowiada się zażarta walka gdyż oba zespoły zanotowały ostatnio wygrane i dziś ciężko wskazac zwycięscę.myślę że goście będą chcieli się pokazać z najlepszej strony i w końcu zaczną więcej strzelać bramek niż w ostatnim meczu gdzie strzeli tylko raz trafnie na bramkę przeciwnika.między tymi zespołami gra wygląda różnie ale jesli gra się toczy u Griffins to mamy dużo wyników powyżej 5,5 bramki.I ja na to licze dziś że tak będzie i oba hokejowe zespoły zagrają ofensywnie strzelając przynajmniej na swoje konto po trzy bramki.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Toronto Marlies - Hamilton Buldogs
1,85 DOXXbet ✅✅✅
Gospodarze kontrolowali przebieg spotkania, niepotrzebna było rozluźnienie w ostatnich minutach. Na pochwałę zasłużyli Frattin, Kadri, Aucoin oraz Ranger, który punktuje już w szóstym z kolei meczu.
Zaplecze Leafs na fali wznoszącej, ostatnio świetne występy, efektowne zwycięstwa, dzięki którym drużyna trzyma się w ścisłej czołówce tabeli, mając prawie że najwięcej goli strzelonych. Fantastyczny ruch poczyniono załatwiając sobie Aucoina, od wielu lat jednego z największych gwiazdorów AHL, który przez ostatnie 4 sezony zachwycał mnie w barwach Hershey (z kolei zaplecze moich Capitals, toteż często było mi dane oglądnąć ich mecz). Poziom wyżej, w NHL, niestety, ale kariery nie zrobił. W wybornej formie jest Kadri, który może za rok wreszcie błyśnie szczebel wyżej. Z dyspozycją dobrze trafił Ranger, który w barwach Bolts raczej nie dał się poznać jako obrońca potrafiący się znaleźć również pod bramką przeciwnika, a tymczasem w ostatnich 5 meczach punktował minimum raz. Na przeciwnym biegunie są goście. Drużyna nie ma praktycznie żadnych argumentów w starciach z lepszymi. Siła ofensywna jest, obok Devils, najbardziej dramatyczna z wszystkich 30 drużyn. Skoro najlepszy wynik w drużynie to na ten moment 17 pkt dwudziestoletniego Gallaghera, to o czym my mówimy? Następny w kolejce Dumont ma ich tylko 12. Dla zobrazowania dysproporcji mogę powiedzieć, że pierwszych sześciu grajków Toronto zdobyło łącznie 130 pkt, co przy 71 pkt gości wygląda co najmniej zabawnie. Podopieczni Eakinsa w ostatnich grach legitymują się bilansem ośmiu zwycięstw i dwóch porażek, w tym jednej dopiero po dogrywce. Bilansu gości lepiej nie przytaczać. Jeśli dzisiaj nie stanie się nic nadzwyczajnego, to gospodarze wygrają to po upływie 60 minut ;)
Mecz już dzisiaj, o bardzo przyjaznej godzinie, mianowicie start o 19, zapraszam do oglądania.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej,AHL
Spotkanie: Rockford IceHogs - Chicago Wolves
Typ: over 5,5
Kurs:1.85
Bukmacher: Expekt
28.12.2012 02:05
Analiza:
Dziś w nocy zapowiada się ciekawa potyczka w akademickiej lidze hokejowej w USA.Na własnej hali IceHogs podejmie gości z Chicago.Grają ze soba zespoły zajmujące miejsce dziewiąte gospodarze z miejscem jedenastym.Rockford ma na koncie rozegranych już 30 spotkań.Goście o cztery mniej.Ciężkie spotkanie do wytypowania którzy hokeiści okażą się lepsi w tej potyczce.ja typuję że będzie tu wynik powyżej 5,5 bramki w tym spotkaniu.Oba zespoły już od trzech spotkań nie zanotowali wyniku w którym obie ekipy osiągną wynik oscylujący wokół sześciu bramek dla obu ekip w sumie.Dziś myslę że to nastąpi i stawiam na taką kolej rzeczy że się stanie.Gospodarze obecnie grają w kratkę z wygranymi.Goście mieli serię czterech zwycięstw z rzędu ale ostatnie ulegli po dogrywce.W strzelonych bramkach IceHogs 95 na 91 a &quot;Wilki&quot; 67 na 73.Przewaga jest druzgocąca na korzysć gospodarzy w strzelonych golach.dziś myślę że się obudzą z tymi krążkami w siatce przeciwnika tak jak i goście więc o wynik over nie powinienem się martwić.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHL godz 00:05
Houston Aeros - Oklahoma City
TYP: X⛔
KURS: 4.00
BUK: Expekt
Analiza:
Jedyne spotkanie rozgrywane dziś tuż po północy.Grają ze sobą zespoły które są bardzo wysoko w tabeli ligowej.Ciężko więc tu wskazać zwycięscę tego spotkania dlatego też mój typ właśnie na wynik nierozstrzygnięty w regulaminowym czasie gry.dzieli ich zaledwie punkt więc zapowiada się zacięta walka między hokeistami.Na ostatnie pięć spotkań między tymi zespołami padło aż trzy wyniki remisowe.Hokeiści dużo strzelają i nie odpuszczają jeśli któryś z zespołów odskoczy z bramką.Gospodarze od trzech spotkań nie mogą skończyć spotkania w regulaminowym czasie.Goście ostatnie spotkanie na plus grając u siebie.Ale przedostatnie już rozstrzygnięcie po dogrywce.Dziś myślę że Aeros także nie wygra spotkania bezpośrednio i będziemy musieli czekać na rozstrzygnięcie dopiero po doliczonym czasie gry.Myślę także że może być tu wynik powyżej 5,5 bramki gdyż oba zespoły lubią grac na wynik 3 do 3.Gospodarze także bez over wyniku od dwóch spotkań więc dziś powinni się wstrzelić w bramkę przeciwnika.City z pewnością nie odpuści więc zapowiada się zażarta walka w którym poznamy wygranego po doliczonym czasie gry.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHL
Spotkanie: Milwaukee Admirals - Chicago Wolves
Typ: Over 5,5✅
Kurs: 2.07
Bukmacher: Pinnacle
04.01.2013 02:00
Analiza:
Jak nie teraz to kiedy.W końcu oba zespoły powinne się rozstrzelać i pokazać kibicom że potrafią.Gospodarze od pięciu spotkań bez wyniku w którym padło w sumie dla obu ekip ponad sześć bramek.Goście aż od sześciu spotkań bez takiego rezultatu.Myślę że dziś w końcu obie się przełamią i padnie powyżej granicy 5,5 bramki.W ich ostatnich spotkaniach było blisko przełamania tej granicy ale brakowało zawsze jednej bramki w siatce przeciwnika.Ich ostatnie pięć spotkań zakończyło się trzykrotnie wynikiem powyżej 5,5 bramki.Ostatnie na tafli Admirals zakończyło się wynikiem 3 do 2 a więc znowu poniżej granicy.Dziś myślę że po krótkiej przerwie spowodowanej świętami obie ekipy się odblokują i postrzelają sobie nawzajem.są w tabeli obok siebie na niskich pozycjach ale to nie znaczy ze w tym spotkaniu muszą zagrac tak jak ich miejsca w tabeli czyli minimalna liczba bramek.Dziś przyszedł w końcu czas na granie na najwyższych obrotach i strzelanie bramek.Może będzie to mecz na remis ale z pewnością na wynik powyżej 5,5 bramki w sumie.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHL
Spotkanie: Hershey Bears - Worcester Sharks
Typ: over 5,5⛔
Kurs: 2.18
Bukmacher:pinnacle
06.01.2013 23:05

Analiza:
Moim zdaniem najciekawsze dziś spotkanie do wytypowania wyniku over 5,5.&quot;Miśki&quot; od sześciu spotkań nie mogą wraz z drugą ekipą osiągnąć wyniku powyżej 5,5 bramki.Rekiny&quot; mają sam problem gdyż od pięciu spotkań bez rewelacji i także nie mogą pokonac granicy sześciu bramek z drużyną przeciwną.Kursy na wynik poniżej są bardzo niskie ale myślę że na wyrost.Zespoły grają swoje ale w końcu musi przyjść takie spotkania że grają na wynik w którym pada wiele bramek.Myślę że będzie dziś tak samo wczesną nocą.Oba zespoły grają w ostatnich spotkaniach na wynik pięciu bramek i brakuje tej jednej do przełamania granicy 5,5.Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 3 do 3.Tak więc padł wynik powyżej 5,5 bramki.Liczę na to i w dzisiejszym spotkaniu ze uda się im to osiągnąć.Może nie będzie wyniku nierozstrzygniętego w regulaminowym czasie ale wynik powyżej granicy 5,5 bramki.W końcu ekipy się muszą przełamać i zagrać kilka spotkań w którym padnie więcej bramek niż tylko pięć w sumie albo mniej.Typ mam nadzieje będzie na plus gdyż w końcu czas na przełamanie dla obu ekip.Jak nie dziś to kiedy!
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHl
Spotkanie: Portland Pirates - Worcester Sharks
Typ: over 5,5 ✅
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle
09.01.2013 01:00
Analiza:
Mecz będący z pewnością bardzo emocjonujący.Zagrają ze sobą drużyny które są na miejscach w tabeli obok siebie czyli czwarte i piąte.Gospodarze od trzech spotkań bez wyniku powyżej granicy 5,5 bramki i dziś moim zdaniem zagrają lepiej niż we wcześniejszych spotkaniach razem z druzyną przeciwną.Goście to już wogle zapomnieli jak się strzela więcej bramek.Od sześciu spotkań nie mieli spotkania w którym padło by ponad sześć bramek.Ale jak to bywa w końcu musi przyjść taka passa w której przez kilka spotkań będą same wyniki over zespołu.Moim zdaniem ten czas w końcu przyszedł dla &quot;rekinów&quot;.Ile to można grać tak słabo w ataku i strzelać tak mało bramek.Myślę że w tym spotkaniu obu ekipom uda się odblokować z bramkami i padnie tu wynik powyżej granicy 5,5 bramki.Między tymi zespołami na tafli &quot;piratów&quot; wiele razy padał wynik powyżej granicy 5,5 bramki.W tym spotkaniu także licze na wiele bramek i będę mógł się cieszyć z trafnego typu.Portland gra u siebie bardzo dobrze i mam nadzieję że w tym spotkaniu udowodnią to ale że będą strzelać bramki to wierzę że Worcester także się będzie odgryzać .W takim przypadku nie powinienem się martwić o wynik w którym padnie minimum sześć krążków do bramek.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHLNorwegia
Spotkanie: Rockford IceHogs - Grand Rapids Griffins
Typ: over 5,5✅
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
10.01.2013 02:05

Analiza:
Zagrają ze sobą druzyny które zajmują odpowiednio miejsce trzecie goście z Grand z drużyną będącą na miejscu jedenastym Rockford. Niedawno grały ze sobą oba zespoły i wtedy wygrali goście na własnej tafli 3 do 1.Dziś liczę że będzie juz więcej strzelania i mecz zakończy się wynikiem powyżej 5,5 bramki.Wynik może być także odmienny niz poprzedni.Tym razem być może wygrają gospodarze.Ostatnio przegrali trzy spotkania z rzędu i z pewnością dziś będą chcieli udowodnić że umieją grać w hokeja i pokazać się przed własną publicznością.Ostatnio bardzo mało goli strzelali więc dziś mam nadzieję że postarają się o więcej.Goście bardzo ładnie grają.Są na wysokim trzecim miejscu.Bilans bramkowy 103-88 na trzydzieści trzy spotkania.Ostatnie spotkanie nie zaliczą do udanych bo przegrali po dogrywce na wyjeździe.dziś także grają wyjazdowe spotkanie.Myślę że także tego meczu nie odpuszczą i będą grali o jak najlepszy wynik.Ostatnie pięć spotkań tych ekip to tylko w ostatnim padł wynik poniżej 5,5 bramki.Reszta to mecze na wynik powyżej 5,5 bramki.Liczę na to i dziś w nocy ze się odbudują po ostatnim spotkaniu i w nocy będzie ostre strzelanie obu zespołów.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej,AHL
Spotkanie : Manchester Monarchs - Albany Devils
Typ: over 5,5 ✅
Kurs: 2.26
Bukmacher: Pinnacle
12.01.2013 01:00
Analiza:
Mecz drużyn ze środka tabeli.Gospodarze na miejscu ósmym grają z drużyną będącą dwa oczka niżej. Monarchs rozegrali o cztery spotkania więcej niż dzisiejsi ich przeciwnicy.Bilans bramkowy prawie równy bo 94 na 92.Goście mają skromniejszy bilans bo 78 na 80.Bilans mniejszy bo rozegrane tylko trzydzieści jeden spotkań.Dziś stawiam i myślę że być może padnie over w tym spotkaniu chociaż drużyny nie zachwycają taką grą na wynik w granicach sześciu bramek.Gospodarze od sześciu spotkań są bez takiego spotkania w którym padło by tyle bramek aby granica 5,5 bramki została przekroczona.Goście ostatnie spotkanie rozegrali na wynik powyżej.W sumie padło siedem bramek grając u siebie gdzie smai strzelili pięć bramek.dziś po cichu liczę na Manchester ze to oni zwyciężą.Grają u siebie i przed własną publicznością.To dużo daje w grze mając doping swoich kibiców.Mam nadzieję i wierzę że dziś sie odblokują gospodarze z bramkami i strzelą minimum z pięć swoim przeciwnikom.Myślę także że goście także coś dorzucą, przynajmniej strzelą gola honorowego co da mi upragniony over w tym spotkaniu.W końcu zła passa powinna zostac przełamana z tymi underami i wierzę że to nastąpi w siódmym spotkaniu dla Monarchs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zigi 57

zigi

Użytkownik
Spotkanie: Checkers - Griffins, Typ: Griffins (dogrywka + karne), Kurs: 2.15, Buk: Bet365 1:0 ⛔

W nocy naszego czasu Charlotte Checkers podejmuję Grand Rapids Griffins i już po nazwach drużyn zapowiada się na szlagier tej kolejki. Dwie bardzo mocne drużyny, z tym, że jedna może mieć w przyszłości problemy z osiągnięciem dobrych wyników, a mowa tu o Charlotte Checkers. Przede wszystkim przez to, że ubyła połowa składu i to można powiedzieć ta najmocniejsza część. Ze względu na powrót NHL przed ekrany, do macierzystego zespołu Carolina Hurricanes, powrócili Zach Boychuk (37 meczy: 16G,16A), Zac Dalpe (38 meczy: 13G,13A), Justin Faulk (31 meczy: 5A,19A), Drayson Bowman (37 meczy: 14G,8A), Bobby Sanguinetti (36 meczy: 6G,15A), Brett Sutter (38 meczy: 11G,9A) i Tim Wallace (37 meczy: 7G,9A). Tych zawodników nie ma od dwóch spotkań i tak jak jeszcze dwa ostatnie spotkania wygrali bez tych zawodników, ale z również bardzo przetrzebioną Oklahoma i Houston po dogrywce, tak dziś może nastąpić przełamanie. Tym bardziej że Griffins będą miały tu coś do udowodnienia. Niekorzystny bilans z Charlotte i dziś jest szansa, by to przełamać. Mimo ostatnich porażek dziś wierzę, że mają szansę odnieść zwycięstwo. Trzon zespołu jest zachowany, są wszyscy ważni strzelcy drużyny i tak jak ostatnio brakowało skuteczności to dziś czuje, że będzie mobilizacja na przeciwnika.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Hokej,AHL
Spotkanie: Binghamton Senators - St. John&#39;s IceCaps
Typ: under 5,5 ✅
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
22.01.2013 01:05
Analiza:
Jedyne spotkanie rozgrywane dziś w nocy.zapowiada się emocjonująco gdyż oba zespoły są po przeciwnych stronach tabeli ligowej.Gospodarze bardzo wysoko bo są na miejscu drugim a więc wiceliderzy konferencji.goście odmienna strona na miejscu trzynastym.senators mają dwa razy więcej wygranych od IceCapsow.Faworyt jest jeden tego spotkania się wydaje.Lecz to jest hokej w ameryce północnej a tam wszystko jest możliwe.ja dziś jednak stawiam na wynik ponizej magicznej granicy 5,5 bramki.Senators od czterech spotkań grają mecze z wynikami powyżej 5,5 bramki i taka gra musi się kiedyś skończyć.Myślę że to nastąpi właśnie dziś.Goście ostatnie dwa spotknia bardzo nisko z bramkami więć i dziś może być podobnie.Myślę nawet że mogą wymęczyć wygraną po minimalnym golu przewagi.sądzę że to będzie zacięte spotkanie w ktorym padnie góra cztery bramki.senators na jakiś czas się wystrzelali i w dzisiejszym spotkaniu to powinno wyjść im w skuteczności.Chociaż ostatnie spotkania wogle za tym nie przemawiają między nimi ale sądzę ze w dzisiejszym spotkaniu to właśnie nastąpi że zagrają dla mnie czyli na wynik ponizej 5,5 gola.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej AHL
Spotkanie: Portland Pirates - Worcester Sharks
Typ:eek:ver 5,5
Kurs: 2,08 2:2 ⛔
Bukmacher: Pinnacle
02.02.2013 01:00
Analiza:
Gra zespoł gospodarzy zajmujący miejsce czwarte z miejscem ósmym goście.Gospodarze po trzech porażkach z rzędu w końcu się przełamali i we własnej hali pokonali dwoma bramkami Monarchs.Wynik 3 do 1.Goście nie grają teraz za różowo.We własnej hali ostatnie spotkanie przegrali po dogrywce.pech ale wynik był ponad 5,5 bramki.dziś właśnie między tymi zespołami liczę na taki wynik.Jeśli gra toczy się w portland to są wysokie wyniki między tymi zespołami.liczę na to i w tym spotkaniu.Myślę że gospodarze pójdą za ciosem i będą chcieli wygrać te spotkanie za wszelką cenę.A co za tym idzie będą strzelać bramki.Myślę ze z cztery są w stanie utrafić w tym spotkaniu.goście łatwo nie odpuszczą.Ostatnio im się nie udało w dogrywce ale teraz na wyjeździe będą chcieli zacząć passę zwycięstw bo ostatnio strasznie grali i mało bramek strzelali.ostatnio pokazali ze potrafią więc na dziś noc myślę że będą strzelać dużo.kurs jest dobry i myślę ze warto postawić parę złotych na taki typ.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej AHL
Spotkanie: Bridgeport Sound Tigers - Norfolk Admirals H(0 - 1) 4:1 ✅
Typ:1
Kurs:3.10
Bukmacher:Tobet
03.02.2013 01:00
Analiza:
jeden z wielu spotkań rozgrywanych dziś na halach w akademickiej lidze hokejowej.Wielu zawodników gra teraz w klasie wyżej bo w końcu ruszyło to widowisko.Ja jednak typ stawiam z AHLa.Na dziś wybrałem spotkanie ktore myślę zakończy się po mojej myśli.Stawiam na wynik z handicapem w którym myślę że to gospodarze wygrają te spotkanie minimum dwiema bramkami.Ostatnie spotkanie między nimi zakończyło się sromotną klęską Tigers , dostali aż 0:5 i w tym spotkaniu że się odgryzą Norfolk za tamtą porażkę.Wierzę w Sound gdyż w ostatnim spotkaniu w końcu się przełamali po tzrech porazkach z rzędu.Po dogrywce ale zawsze .Było to spotkanie na wyjeździe to tym bardziej.teraz zagrają na własnej hali i myślę że tym razem u sibie Admirals nie będą mili za dużo do powiedzenia.Przełamali się i złapali wiatr w żagle.Norfolk przegrał ostatnie spotkanie wyjazdowe. Wczesniej trzy wygrane z rzędu na własnej hali.dzis myślę że także nie będą mieli za dużo do powiedzenia i ulegną wysoko w tym spotkaniu.Po prostu zostaną zmiażdzeni za ostatnią wygranę z Sound.Tigers chcą rewanżu i w tym spotkaniu myślę że to się uda.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina : AHL.Hokej
Spotkanie: Abbotsford Heat(-1) - Rochester Americans 3:2
Typ:1 ⛔
Kurs:3.10
Bukmacher: Tobet
05.02.2013 19:30
Analiza:
Jedne z dwóch rozgrywanych dziś w dzień spotkań w akademickiej lidze hokejowej.Zapowiada się bardzo ciekawie gdyż goście obecnie idą jak burza.Wygrana pięciu spotkań z rzędu,fiu fiu bravo ale czy i w dzisiejszym spotkaniu podtrzymaja tą świetną passę.Zaczęli od czterech zwycięstw u siebie i ostatnio wygrana z Crunch na wyjeździe. Dziś nie sądzę aby tak długo trzymali formę.Nie w takiej lidze hokejowej.To nie ligi europejskie gdzie takie cuda się zdarzają ze zespół wygrywa i ponad dziesięć spotkań z rzędu.Myślę że to może być zacięte spotkanie ale dziś w końcu Rochester będą musieli uznać wyższość rywali.Gospodarze na wysokim czwartym miejscu w tabeli a goście na miejscu siódmym po tych pięciu wygranych.Mają oba zespoły po tyle samo wygranych spotkań teraz .Jak na razie gospodarze w ostatnich spotkaniach grają w kratkę.To wygrają na wyjeździe to u siebie ulegną nieznacznie.Ostatnie spotkanie między tymi zespołami na tafli Heat zakończyło się wygraną gospodarzy 3 do 1.dziś liczę na powtórkę z rozrywki.Heat są mocni i dlatego też są tak wysoko w tabeli.Dziś myślę że rozgromią gości i pokażą że takie passy szybko się kończą.Dziś ku temu i jest okazja bo nie grają ze słabeuszami ale z czołówką w tabeli więc było by im ciężko.No cóż ale sport jest nieprzewidywalny a hokej szczególnie.Ale i tak myślę dziś że te spotkanie będzie dla gospodarzy którzy zakończą świetną passę Americans.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej,AHL
Spotkanie: Syracuse Crunch - Adirondack Phantoms 4:2
TYP: over 5,5
KURS: 2.08 ✅
BUK: Pinnacle Sports
09.02.2013 01:30
Analiza:
Typ dość odważny aczkolwiek myślę że jest warty zaryzykowania i postawienia na niego choćby złotówki.Goście chociaż że są na ostatnim miejscu w tabeli to od dwóch spotkań nie strzelili żadnej bramki.dziś z pewnością będą zdeterminowani aby strzelić przynajmniej dwie.Chociaż że grają mecz wyjazdowy to w hokeju to nie przeszkadza aby trafić krążkiem do bramki przeciwników.Mają dziś nie lada zadanie gdyż grają z trzecią drużyną w tabeli która ostatnie dwa spotkania przegrała.Z pewnością dziś za wszelką cenę będą walczyli o zwycięstwo aby nie stracić kontaktu z czołówką konferencji.Crunch ostatnie trzy spotkania to mecze z mnóstwem bramek.Troszkę tego się obawiam bo w hokeju ciężko grać takie mecze w którym skuteczność jest bardzo duża.Jednak dziś myślę że jeszcze pociągną czwarty mecz na over.U siebie i to że nie mają za przeciwnika wybitnego zespołu z dobrą defensywą.Liczę na to że dadzą radę strzelić te minimum cztery bramki ale także tez dadzą się przełamać z bramkami przeciwnikowi. Phantomas na pewno będa bardzo zawzięci w swoich poczynaniach aby strzelic w końcu upragnione bramki.Ile to można w hokeju nie strzelać goli.takie spotkania w końcu się kończą i myślę że to nastąpi właśnie dziś.Myślę że mecz będzie otwarty i obie ekipy zafundują nam wspaniałe widowisko z mnóstwem bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom