>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Hokej na lodzie (mężczyźni)

pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić o co tym zakładzie chodzi i czemu akurat do dzisiaj wieczór można go obstawiać?
Konkretnie chodzi o zakład w fortunie
ZOH - zacznie jako pierwszy bramkarz
O.Pawelec - 1,90
J.Kovar - 1,90
A.Salak - 10,00
I ten skrót ZOH a nie jak reszta ZIO, a chętnie bym pograł Pawelca po takim kursie tylko nie ma pewności o co tu chodzi.
Chodzi o to który bramkarz zagra od początku spotkania.Dlaczego tylko do dzisiaj?Bo zapewne jutro pojawi się info dotyczące składów.
Ja bym obstawiał Jakuba Kovara,ale typ loteria.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Czechy - Szwecja OT
|1.58| ▶ Unibet ! ✅ 2:4

Witam wszystkich, fanatyków w hokeja, powoli wdrażamy się w emocje igrzysk olimpijskich zawodników grających na lodzie. Ja już na dziś stawiam zdarzenie, w którym jestem pewny że kursy do jutra powinny spaść. Czesi, nie powinni zagrozić, Szwedom bo za bardzo nie mają kim, natomiast po drugiej stronie jak widzę takie dwie perły jak Steen, albo Zetterberg, nasuwa się jedna myśl. Ten mecz muszą wygrać, gładko i wysoko, ale ja jednak się trochę zabezpieczam, wiadomo pierwszy mecz w tabeli, więc i tu nikt nie może nikogo lekceważyć. Spodziewam się również Lundqvista, od pierwszych minut a on w meczach wysokiej rangi, w tym przypadku Igrzyska, będzie oddawał swoje 200% tak jak to przyzwyczaił mnie, w playoff tamtego roku. Po drugiej stronie być może Pavelec, ale i on ma swoje dni słabości, broniący w Odrzutowcach którzy również ostatnio spisują się solidnie, ale tu inny turniej i inny prestiż. Raczej obie ekipy będą przygotowane do regularnego ataku na bramkę przeciwników. Lecz ja jednak tu upatruję większe szansę Szwedom, posiadają lepszy i bardziej mocniejszy team. Liczę na pierwsze punkty Szwecji. Na pewno kluczem do wygrania tego spotkania będzie w pełni koncentracja i solidny powerplay, gdzie Steen grający w Blues dużo punktuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Czas zacząć od typu średniodługoterminowego ;)
Top goalscorer- Aleksander Ovechkin @ 7 Betsson
Tak więc na początek typ że popularny Owca zostanie najlepszym strzelcem ZIO w turnieju mężczyzn. Polowałem na ten zakład i lepszy kurs bardzo długo. Jakoś tydzień temu Betsson wystawił kurs 7 który z chęcią pobieram. Unibet oferuje 6,5 a gdzieś jeszcze widziałem 6. Ale do rzeczy. Alex świetny obecny sezon w NHL. 40 bramek w 55 meczach. Kolejni najlepsi strzelcy w NHL tego sezonu to Kessel (31), Perry (30), Getzlaf (29), Crosby (28), Steen (28) i Kane (27). Warto zaznaczyć że wszyscy Ci zawodnicy (z wyłączeniem Steen&#39;a) to mieszanka Kanadyjsko- Amerykańska. Tak więc uważam że w tych drużynach strzelanie bramek rozłoży się na kilku hokeistów. Jedynym moim zmartwieniem jest że Rosjanie mogą zagrać mecz mniej względem Amerykanów ponieważ bezpośrednio awansują do ćwierćfinałów a hokeiści z USA będą męczyć się w PO. Cóż, Rosja u siebie a nadzieję na złoto w hokeju są bardzo duże, dla Owcy i kolegów ale także dla całej Rosji to duża szansa na pierwsze złoto na Igrzyskach Olimpijskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
ZOH - zacznie jako pierwszy bramkarz
O.Pawelec - 1,90
J.Kovar - 1,90
A.Salak - 10,00
Dla mnie numerem jeden jest Pavelec! Dużo lepiej broni na europejskich lodowiskach i zapewne udowodni to na tej Olimpiadzie. Wychował się na tych lodowiskach, podobnych do czeskich, więc zna ich specyfikę. Dlatego też w NHL nie pokazuje swojej gry w tak mocny sposób. Nie jest on wybitnym goalie, ale bronić potrafi, zwlaszcza na europejskim lodzie! Taki kurs trzeba brać, choc wiadomo, ze wszystko zalezy od trenera, to jednak mysle, ze postawi na Pavelca.
Odnośnie Rosji i Ovechkina, to sprawa nie jest prosta. Ovi jest w formie i zna lod rosyjski, poza tym bedzie grac ze swietnymi partnerami w reprezentacji. Skoro moze tyle strzelać ze srednia ekipa Capitals, to przy pomocy Malkina i Kovalczuka, jest w stanie grac o top 1 w klasyfikacji. Tyle ze Rosja nie moze odpasc wcześniej. Do polfinalu powinni dojsc, choc stawiam, ze nie zdobeda zlotego medalu, a nawet moze ich nie byc w finale. Nie maja az tak mocnej ekipy, a sam atut gospodarza nie jest kluczem numer 1 do złota.
Dla mnie Szwedzi, robia co chca w mniejszych kategoriach i moga potwierdzic sile w seniorach. Gdyby Kanada umiala grac na europejskim lodzie tak, jak w Ameryce, to moglaby obronic zloto, ale raczej go nie obroni, a zapewne nie bedzie tez w finale!
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Odnośnie Rosji i Ovechkina, to sprawa nie jest prosta. Ovi jest w formie i zna lod rosyjski, poza tym bedzie grac ze swietnymi partnerami w reprezentacji. Skoro moze tyle strzelać ze srednia ekipa Capitals, to przy pomocy Malkina i Kovalczuka, jest w stanie grac o top 1 w klasyfikacji. Tyle ze Rosja nie moze odpasc wcześniej. Do polfinalu powinni dojsc, choc stawiam, ze nie zdobeda zlotego medalu, a nawet moze ich nie byc w finale. Nie maja az tak mocnej ekipy, a sam atut gospodarza nie jest kluczem numer 1 do złota.
Dla mnie Szwedzi, robia co chca w mniejszych kategoriach i moga potwierdzic sile w seniorach. Gdyby Kanada umiala grac na europejskim lodzie tak, jak w Ameryce, to moglaby obronic zloto, ale raczej go nie obroni, a zapewne nie bedzie tez w finale!
W takim razie nie ma kto zagrać w finale :] jeśli Kanada według Ciebie nie zagra w finale a także nie wystąpi w nim Rosja to kto? No Szwecja, spoko ale kto więcej? No bo przecież nie USA, kadrowo słabsi od Kanady a problem z dużym lodowiskiem będą mieć podobny. Słowacja z kilkoma gwiazdami w NHL? Szwajcaria mająca w bramce Hillera a w przodzie nic? Czy może Finlandia mająca dwóch znakomitych GK, a reszta składu to mieszanka rutyny z młodością? Dla mnie osobiście Rosja dojdzie do tego finału bo to nie tylko Ovechkin, Malkin i Kovalchuk ale także Datsyuk, młodziutki Nichushkin, Tarasienko czy Markov. Kadrowo są na podium za USA i Kanadą.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
@ Johny, ale jakie argumenty za tym że Kanada może nie dostać się do finału? To jest mega prestiżowy turniej i wątpię, aby tutaj grali w kratkę. Mają genialną ekipę, do wygrywania i nie wydaję mi się aby spoczywali na laurach. Rosjanie, mając swojego Aleksa, a patrząc na jego formę może tu górować w klasyfikacji strzelców. Czasem potrafi sam odwrócić losy spotkania, pod koniec meczu, pomagając tym faktem drużynie aby dociągnąć do wygranej w meczu, albo i w over time. Ja bym nie skreślał Kanady, Crosby i spółka powinni przejść bez problemowo grupę i nie widzę raczej innych powodów, aby tego nie było. Strata Stamera jest bolesna, ale i bez niego sobie poradzą. I raczej nie ma co porównywać za bardzo lodu, od tego co jest w Ameryce, niby podobnie ale do końca nie to samo, ale zawodnicy grają na najwyższych obrotach i tu będzie walka do samego końca, ja tam wierzę do końca, że Kanada zajedzie do finału.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Johny,wszystko ok,tyle,że Kovar w ostatnich tygodniach w świetnej formie.W grudniu wybierany golkiperem tygodnia i miesiąca w KHL.
W styczniu również świetna gra,gdzie w 3 meczach pod rząd u siebie nie puszcza gola i również wybrany golkiperem miesiąca.
Tutaj trener będzie miał ciężki orzech do zgryzienia kogo wystawić.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
W takim razie nie ma kto zagrać w finale jeśli Kanada według Ciebie nie zagra w finale a także nie wystąpi w nim Rosja to kto? No Szwecja, spoko ale kto więcej? No bo przecież nie USA, kadrowo słabsi od Kanady a problem z dużym lodowiskiem będą mieć podobny. Słowacja z kilkoma gwiazdami w NHL? Szwajcaria mająca w bramce Hillera a w przodzie nic? Czy może Finlandia mająca dwóch znakomitych GK, a reszta składu to mieszanka rutyny z młodością? Dla mnie osobiście Rosja dojdzie do tego finału bo to nie tylko Ovechkin, Malkin i Kovalchuk ale także Datsyuk, młodziutki Nichushkin, Tarasienko czy Markov. Kadrowo są na podium za USA i Kanadą.
Napisałem, że zarówno jedna, jak i druga ekipa może nie znaleźć się w finale, nie napisałem że ani jedna ani druga nie wejdzie do finału. Osobiście bardziej widziałbym Rosję niż Kanadę. Skład Rosji znam, Datsyuk ma doswiadczenie i zna lod, ale nie widze w nim juz tej charyzmy co kiedys, chyba ze poniesie go reprezentacja i kibice. Tarasenko moze zrobic wiele, a reszta to juz jak w wielu ekipach, czyli solidna gra, ale bez przesady. Słabą stroną Rosji na pewno będzie obrona, a żeby wygrać złoto, trzeba posiadac bardzo mocne pary defensorów! Oczywiście inne ekipy mają dużo mniejsze szanse. Slowacja, Szwajcaria, Finlandia nie mają zbyt dużych szans na sensacje, chyba ze Czesi, ale po nominacjach do reprezentacji raczej watpie w to. USA moze miec podobne problemy, co Kanada. Gdybym mial ostatecznie wybrac sklad finalu, to Rosja ze Szwecją.
Wonderkido - A odnośnie tego, że Kanada moze miec problem, to nie mowie o skladzie, bo on wymiata na praktycznie kazdej pozycji. Przy takiej sile, strata Stamkosa nie bedzie az tak widoczna. Anaizujac teoretycznie walke na Olimpiadzie, to zawsze ciezko znaleźć kontrargumenty na złoto Kanady, duzo latwiej wymieniac atuty poświadczającę ich wygraną. Po prostu uważam, że Kanada moze nie odnaleźc sie na lodowisku innym niz NHL( nie warto lekceważyć tego czynnika) i polec ze skonsolidowana obrona jakiejs europejskiej ekipy np. Szwecji. Sam kibicuje Kanadzie i chcialbym, by wygrali złoto, ale bedzie im ciezko. Takie mam zdanie i przeczucie.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
. Po prostu uważam, że Kanada moze nie odnaleźc sie na lodowisku innym niz NHL( nie warto lekceważyć tego czynnika) i polec ze skonsolidowana obrona jakiejs europejskiej ekipy np. Szwecji.
No własnie, Szwecja. To może być czarny koń. Świetny bramkarz, jest też snajper, są też i solidni wyrobnicy do czarnej roboty. W zasadzie to mogą wygrać tu z każdym.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Rozumiem, Johny w i pełni szanuję Twoje zdanie ale jednak ja bym tutaj wysoko mierzył w Kanadę, mimo że to inny prestiż i wiadomo NHL a Igrzyska, to zupełnie inna bajka, ale mając taki skład, takie perły jakie posiada Kanada, jest głównym według mnie pretendentem do dojścia do finału. Lepszego składu chyba nie ma nikt, mimo że nie ma Stamera. Przeczucie, czasem jest trafne, czasem zgubne choć nie ukrywam bardzo ciekawi z jakim impetem wejdą Kanadyjczycy. Dobrze, mówisz strata Stamkosa nie będzie widoczna bo są inni zawodnicy, którzy godnie go zastępują. Np jego kolega z drużyny St Louis. Który jeszcze nie dawno mnóstwo punktował, nie co teraz ucichł ale może i na Igrzyskach się obudzi. Warto jednak zaznaczyć, że tu nikt nie będzie próżnował i każdy zawodnik odda swoje 200%, aby pokazać kto stanowi wyższość dla swojego zespołu. Ja osobiście, również jestem za Kanadą z wiadomych względów.. aczkolwiek Rosjanie, mający Aleksa nie powinni mieć problemu z przejściem w grupie. Szwedzi mają również genialny team, wystarczy spojrzeć że jest Steen i Zetterbeg, a tych nazwisk nie muszę chyba nikomu przedstawiać ;).
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Rozumiem, Johny w i pełni szanuję Twoje zdanie ale jednak ja bym tutaj wysoko mierzył w Kanadę, mimo że to inny prestiż i wiadomo NHL a Igrzyska, to zupełnie inna bajka, ale mając taki skład, takie perły jakie posiada Kanada, jest głównym według mnie pretendentem do dojścia do finału.
Ja twoje także, zresztą jest dużo argumentów w kierunku tego typu myślenia. Niedługo wszystko się okaże, lód rosyjski zweryfikuje druzyny ????
Ja gram Szwecja w finale oraz złoty medal dla Szwecji, a kursy są rózne, najczęsciej w okolicy 2,60 oraz 4,50.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Pojawiło się info,że jutro przeciwko Szwedom będzie bronił Kovar.
Nie zagra obrońca Radko Gudas,który dziś nie trenował z powodu gorączki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
polishvodka 57

polishvodka

Użytkownik
Macie może informacje z jakich klubów pochodzą reprezentanci poszczególnych krajów?
Chodzi mi o zawodników spoza NHL, tak aby wiedzieć które europejskie kluby są osłabione.
Z góry dziękuję.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Nie spodziewałem się, że pominie Pavelca.. W takim razie tym bardziej zagram typ: Szwecja over 2,5 bramki, kurs 1.90!
Pavelec prawdopodobnie będzie grał z Łotwą.W meczu ze Szwecją zasiądzie na trybunach,bo trener chce mu dać odpocząć.
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Pavelec prawdopodobnie będzie grał z Łotwą.W meczu ze Szwecją zasiądzie na trybunach,bo trener chce mu dać odpocząć.
Chyba, że Kovar wybroni im mecz i Czesi zdobędą dzięki temu punkt, choć bardzo w to wątpię. Słyszałem o tym, co robi Kovar w Automobilist, jednak nie widziałem go w akcji, bo nie oglądam KHL nazbyt często, a w szczególnosci Automobilistu ???? powiem tylko tyle, że Szwedzkie pary ofensywne są bardzo silne i to nie beda strzaly z KHL-u, ale dopracowane, sline uderzenia albo przekladance na bardzo wysokim poziomie. Nie neguję ani KHL-u, ani formy Kovara, jedakże przyjdzie mu się zmierzyć z zupelnie inna rzeczywistoscia ???? ciekawe, w jaki stopniu podoła zadaniu! Na pewno 3 stracone bramki nie przyniosą mu ujmy na honorze gry.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
IO to zawsze bardzo zabawny okres, w którym całe rzesze Januszów zakładają na nogi laczki, idą do sklepu po jedno piwko albo siedemnaście i zasiadają przed telegazetą bądź innym szanowanym źródłem informacji starając się odświeżyć informacje sprzed 4 (albo i więcej) lat. Większość z nich z zaskoczeniem przyjmuje fakt, że Jagr dalej gra, Oliwa zakończył karierę, nie ma już reprezentacji Czechosłowacji, a na turnieju nie grają Polacy. To czas, kiedy obserwujemy przeraźliwie sztuczny boom na hokej, który zakończy się wraz z meczem finałowym/wyczerpaniem zapasu piw/odkryciem, że Polacy jednak naprawdę nie grają. IO to także pole do popisu dla naszych komentatorów, permanentnie kaleczących wymowę nazwisk, przekręcających fakty, albo wymyślających takie, które nawet nie miały miejsca. Nie patrzyłem na obsadę tegorocznych rozgrywek hokeja, ale aż boję się pomyśleć, jaki znawca dostanie majka. Jest naprawdę wielu ludzi w Polsce znających się na rzeczy, ale lepiej zabrać pierwszego lepszego pionka, albo starego wygę, który ostatni mecz hokeja widział na poprzednich IO. Swego czasu Czerkaś komentował i przyjemnie się go słuchało. Jeśli nikogo takiego nie będzie, odradzam oglądać na trzeźwo.
Kilkanaście long termów już zagrałem, zamieszczę kilka z nich.
wszystko w Betsson
Sochi 2014 Most Points in the Tournament: Malkin - Anisimov 1,60

Jest to co najmniej dziwne zestawienie. Artem to niezły gracz, ale Gienek jest jakieś 3 poziomy wyżej, biorąc pod uwagę szeroko rozumiany hockey sense, kapitalną kontrolę gumy, grę na małej przestrzeni, umiejętność dostosowania się do dużego lodu, niespotykaną jak na C bramkostrzelność i wciąż kiepską, ale i tak znacznie większą siłę fizyczną. Linia OV-Geno-Sasha na papierze będzie jedną z najbardziej morderczych w całym turnieju. Rzecz jasna ofensywnie, bo w D to istny kataklizm, jedynie Malkin ma tam jakieś pojęcie o defence. Artem zagra w bottom, a za tym idzie znacznie mniejszy TOI, ponadto w żadnym unicie PP Anisimova nie zobaczymy, w przeciwieństwie do Gienka, który będzie bezcennym ogniwem w man adv. Jeżeli nie złamie nogi, czy też nie doświadczy żadnej innej przykrej niespodzianki, z łatwością powinien zakończyć turniej mając więcej punktów od kolegi.
Sochi 2014 Most Points in the Tournament: Landeskog - Eriksson 2,45
Nie rozumiem faworyzowania Louiego w tej parze. Może i ma większe doświadczenie turniejowe, ale IMHO nie zbudował odpowiedniej formy na IO. Miał być jedną z czołowych armat Bruins, a połowie spotkań uczestniczył tylko duchem. Kontuzja z początku rozgrywek też raczej nie pomogła. Landeskog od ponad miesiąca gra jak na prochach. Kapitalny 2-way zawodnik, bezcenny dla Avs i niezbędny dla reprezentacji. To jego pierwsze IO, a już został doceniony literką A na jerseyu. Ambitny chłopak, który już w tak młodym wieku ma ogromny wpływ na drużynę, a jego zdolności przywódcze w pełni ujawnią się za jakiś rok, maksymalnie dwa lata. Ich pozycja w Team Sweden jest równa, obaj dostaną mniej więcej tyle samo minut, obaj grają w PP, ale biorąc pod uwagę obecną formę i znacznie wyższe morale, pobieram ten atrakcyjny kurs.
Sochi 2014 Top Austrian Point Scorer: Vanek 2,95
Jeśli nie Tomas, to kto? Vanek w kadrze nigdy nie zawodził, bez względu na okoliczności. Rozmiarem kapelusza przerasta resztę drużyny jakieś 14 razy, a mimo tego potrafi współpracować z mniej uzdolnionymi kolegami. Gdyby nie Grabs i Raffl, ta reprezentacja nawet z Tomasem byłaby bardzo uboga. Przygoda Austriaków zakończy się zapewne bardzo szybko, ale w tym czasie LW Isles (już niedługo, bo nie podpisze nowego kontraktu) powinien uzbierać najwięcej punktów w drużynie. O specyfice zawodnika nie będę pisał, bo robiłem to już wiele razy, zainteresowanych zapraszam do zrobienia małego researcha w dziale NHL (zachęcam również do aktywności w tym dziale).
Sochi 2014 Top Slovenian Point Scorer: Anze Kopitar 2,75
Kolejny raz mejnstrimowy typ, ale nie bez kozery na reprezentację Słowenii mówi się Team Kopitar. Anze to zajebisty wybryk natury słoweńskiego hokeja XXI wieku. Sądzę, że przez najbliższych kilkanaście lat nie urodzi się tam tak uzdolniony C i hokeista w ogóle. Presja na samej drużynie jest niewielka, ale na samym Kopitarze ogromna. Wszędzie tylko bilbordy, plakaty z jego facjatą (ozdobione napisem Team Slovenia :smile ???? . Anze ma ciągnąć całą drużynę, a jest zawodnikiem doskonale radzącym sobie z presją. W reprezentacji jest ponad point per game. W takiej zbieraninie to niezły wyczyn. Jeśli ktoś może mu zagrozić, to raczej tylko Mursak.
Sochi 2014 Most Points in the Tournament: Vanek - Grabner 1,53
Grabs to jeden z 3 zawodników NHL w ekipie Austrii, ale tym sezonem potwierdza, że pewnego poziomu chyba nie przeskoczy. Dysponując tak zawrotną prędkością powinien brylować w wielu statystykach, ale bez scoring touch ogromnej kariery za Oceanem zrobić się po prostu nie da. Michaelowi dochodzenie do dogodnych sytuacji przychodzi tak łatwo, jak Brownowi symulowanie, ale nie ma za grosz wyczucia. Często brakuje mu pomysłu na rozwiązanie akcji i oddaje wtedy jakieś komiczne strzałopodanie w kierunku bramki. Jeżeli nagle nie dozna jakiegoś olśnienia, powinien przegrać rywalizację h2h z Vankiem.

Sochi 2014 Top Swiss Point scorer: Nino Niederreiter 4,0
Na hokej necie czy innym komicznym polskim portalu traktującym o NHL (czepiam się tylko sfery NHL - polski hokej ogarniają. To, że ***** się w tym polskim hokeju dzieje to inna bajka) jakiś marny redaktorzyna topiąc się w ogromnych pokładach swojej pseudo erudycji wypisywał, że Nino gra słaby sezon w NHL. To bardzo ciekawa teoria świadcząca o tym, że jedyne co ten pan zrobił w kierunku poznania profilu Szwajcara w porywach swojej wesołej twórczości, to zaglądnięcie w statystyki. Zresztą sugerując się tylko nimi, czy 29 pts w 59GP w NHL w barwach jednej z najbardziej defensywnie usposobionych drużyn ligi to zły rezultat? Nino ciężką pracą wywalczył sobie silną pozycję w Wild i jest jednym z młodych filarów drużyny. Jeżeli polityka transferowa klubu będzie dobra i nie pozbędą się fantastycznej młodzieży (Granlund, Nino, Coyle), za kilka lat będą mieli super paczkę, mogącą połknąć każdego. Jak nieopisany postęp zrobił Szwajcar na przestrzeni 4 lat, to aż ciężko to opisać. W sezonie 11/12, jeszcze za czasów gry w Isles Nino zaliczył jeden punkt za bramkę w 55 spotkaniach. Rzucany po AHL, finalnie bez żalu oddany do Minnesoty może teraz zaśmiać się w twarz byłemu pracodawcy. W reprezentacji gra kapitalnie, ostatnie MŚ były chyba przełomem w jego karierze. Nabrał wtedy wiary w to, że należy do elity. Szwajcarzy mają kilka ciekawych nazwisk w ataku. Jest Brunner, ale ku mojemu zaskoczeniu w NJD gra znacznie poniżej oczekiwań i rusza się jak mucha w gównie. Po wrażeniu jakie zostawił w DET nie tego się po nim spodziewałem. Możliwe, że był jednorazowym wystrzałem, jak setki zawodników, którzy przewinęli się przez NHL. Kurs jest zbyt dobry, żebym przeszedł obok niego obojętnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Swego czasu Czerkaś komentował i przyjemnie się go słuchało. Jeśli nikogo takiego nie będzie, odradzam oglądać na trzeźwo.
Czerkawski będzie ze Szpakowskim ponownie komentował mecze. Oczywiście Szpakowski musi byc na IO... i znowu będzie jego &quot;go Canada go&quot; ???? które pamiętam z Vancouver2010.
Dodatkowo mecze hokeja będzie komentował Jacek Laskowski, a co jak co, ale w jego przypadku można być pewnym dobrego poziomu bo potrafi się przygotować do komentowania danego meczu, a i od jakiegoś czasu już jeździ na mecze PLH itp, poza tym jest dobrym komentatorem. Wyczytałem, że niektóre mecze też Snopek ze studia z Warszawy skomentuje. A w NC+ oczywiście Przemek Pełka, który komentował wiele razy już MŚ gdy Polsat miał tą imprezę, ale niestety stracił ją na rzecz TVP...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
IO to zawsze bardzo zabawny okres
Yem, zawsze podobają mi się Twoje wpisy naznaczone ironią oraz wyeksponowaniem amatorszczyzny pewnych zachowań czy osób. Najbardziej zgadzam się z typem na Vanka, bo Austria to ekipa, która odstaje poziomem i wszystkim, co na hokej się składa. On bedzie potrafil dobić krążek, wykorzystac sytuację sam na sam, czy oddac swietny strzał przy PP gwarantujacy bramkę albo asystę przy podaniu. Dla mnie numer 1.

Z Malkinem to naprawdę niezly wynalazek. Oprocz wszystkiego, co napisałeś, to zwyczajnie Anisimov ma troche inny wachlarz atutów w grze, niekoniecznie związanych bezpośrednio ze strzelaniem bramek czy asystami. Poza tym Malkin to inna półka, niewiele gorsza od Ovechkina, wiec sam kurs 1.6 na takie zdarzenie to male nieporozumienie, co najwyzej 1,4.

Ode mnie jeden typ: Zetterberg vs Karlsson - największa ilość punktów w turnieju, typ 1 kurs 1.70! Betsson.

Myśle, że zle dobrana para. Zetterberg to ikona hokeja, swietny gracz, bardzo kreatywny i zero kunktatorstwa, chłodna głowa przy akcjach i golach. Bardzo istotny punkt Szwedów. A Karlsson to niezly obronca, punktujacy w ataku, ale to nie na nim spoczywa ciezar asyst i bramek. On ma inne zadania i styl gry zwiazany z pozycja na lodzie. Kurs taki, bo to podstawa Szwedów i bardzo rozbudowana strefa zawodników, którzy mogą zdobywac punkty. Zadna inna ekipa, oprócz Kanady, nie ma tak równych i bardzo silnych graczy na pozycjach strzeleckich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Śmieszy mnie argument tego &quot;wielkiego lodowiska&quot; jako przeszkoda dla Kanady by wygrać IO :grin: Owszem będą musieli się do tego przyzwyczaić, ale nie róbmy już jaj to są profesjonaliści a nie &quot;chłopcy z podwórka&quot;, którzy na ciut większym lodowisku nie będą wiedzieli jak się zachować. Poza tym skoro Team Canada sobie nie poradzi, to idąc tym tokiem rozumowania, USA, Szwecja, Czesi i w sumie Finowie też, bo we wszystkich tych reprezentacjach to właśnie gracze z NHL stanowią większość. Proces aklimatyzacji do takiego lodowiska to maks 1-2 mecze. Na IO nie ma przypadków, po prostu najlepszy wygrywa i mimo tego że ostatni raz graliśmy w Vancouver to mecz Kanada - Rosja dobitnie pokazał, że jeśli któraś z reprezentacji gra bardzo dobrze i równo przez cały turniej to nie ma na nią siły. Jasne że gramy w Europie i gracze z KHL dla przykładu z pewnością będą mieli ciut lzej bo nie będą musieli się dostosowywać, ale czy ktoś z was myśli, że Sidney Crosby będzie narzekał na większe lodowisko :?: albo Mike Babcock w przypadku niepowdzenia będzie tłumaczył to &quot;zbyt dużym&quot; lodowiskiem :?: ????
Gra na poważnie zacznie się od fazy pucharowej, póki co w grupach a zwłaszcza w pierwszych spotkaniach może być sporo zaskoczeń, ale tylko i wyłącznie pod względem niepokrytych hendi lub zbyt małej ilości bramek niż się spodziewano. Na pewno nikt tutaj nie będzie się od początku wypruwał.
Co do poszczególnych reprezentacji to w ekipie gospodarzy trochę zastanawia mnie pozycja bramkarza, niby Bober i Varlamov prezentują się bardzo dobrze w NHL, ale IO to turniej, tutaj wystarczy jeden gorszy występ i może być koniec marzeń, zdecydowanie brakuje mi tu bramkarze doświadczonego jak choćby Lundqvist, Luongo czy Miller.
Czesi już wybierając swoją kadrę na IO pokazali, że lubią zaskakiwać, ale Kovar w bramce przeciwko Szwecji to już kompletny szok dla mnie, Pavelec może świetnym bramkarzem nie jest - ok, ale ostatnie tygodnie w NHL miał świetne, Kovar owszem również pokazywał się w Eka z dobrej strony, ale to mimo wszystko nie ten level w moim odczuciu bynajmniej w pojedynku z tak mocną Szwecją.
Zestawienie Henrika z Erikiem nie jest wcale przypadkowe, jasne że Henrik będzie miał dużo większe możliwości jako C zapewne pierwszej linii, ale kto oglądał mecze Sens w tym sezonie to na pewno niejednokrotnie widział co Karlsson wyprawiał, każde PP to szansa właśnie dla Karlsson, poza tym gra na większym lodowisku na pewno będzie dla niego sporym ułatwienie dla jego dryblingów, które często rozpoczynają się pod własną bramką a kończą pod bramką rywala, Karlsson to zazwyczaj 4-5 strzałów na mecz, Heniek raczej skupia się na tym aby wykreować kolegów. Jak dla mnie wcale nie jest to tak oczywisty i pewny typ, no ale powodzonka.
Co do Gino i Artema to faktycznie, ktoś się wygłupił, ale jeśli Anisimov będzie tym na którym trener Sbornej oprze grę w PK no to może to dla tego gracza być spora szansa na szybkie wypady z kontrą, ale tak czy siak nie widzę tu opcji aby Anisimov przeskoczył Malkina ;) z tego co wiem to Evgeniy ma grać w pierwszej linii z Ovim i jeśli będzie zdrów, a z tego co piszą dziś to tak, na C zobaczymy Datsa.
Ode mnie propozycja dotycząca reprezentacji Suomi. Najlepszy strzelec drużyny i tu mój wybór pada na zawodnika Traktoru Czelajbińsk - Petri Kontiola. Gracz, który umie się odnaleźć w każdych warunkach, świetne umiejętności techniczne no i fakt, że krążek go szuka, a że potrafi dobrze wykańczać akcje swojej drużyny potwierdzał już nie raz, na pewno będzie bardzaktywny podczas PP, myślę że z pewnością zobaczymy go w 1 albo drugiej linii PP, co do linii regularnych to również widziałbym go w drugiej linii, z tego co wiem to Barkov ma grać na C w pierwszej linii, ale kto obok niego póki co nie wiem, jeśli Kontiola będzie miał dobrze kreującego grę centra to spokojnie może tu ustrzelić kilka bramek. Kurs bardzo ciekawy więc bez szaleństw, można pograć ????
Top Finish goalscorer:
Petri Kontiola / 15.00 Betsson

Również w reprezentacji Norwegii bardzo przyzwoicie wyglądają typy na Thoresena i M. Olimba jako najlepszych strzelców. Buki faworyzują Zuccarello, ale Mats mimo świetnej formy ostatnio, raczej nie będzie tu odpowiedzialny za zdobywanie bramek.
Thoresen / 7.75 Betsson
M.Olimb / 10.00 Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom