>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Biathlon

D 6

davidek87

Użytkownik
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Martin Fourcade 1-3 STS 1,60 ✅✅✅

Brak medalu Martina w biegu sprinterskim był sporym zaskoczeniem dla wszystkich. Jestem pewien, że dziś wskoczy na podium. Ciąży na nim spora presja, bo cała Francja liczy na niego. Jednak pokazywał wiele razy, że potrafi pod presją świetnie strzelać i biegać. Gdy będzie na strzelnicy wszystko dobrze to powinien wygrać, ale biathlon to dużo niespodzianek. Bezpieczniej stawiać jego pudło :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Anton Shipulin - Martin Fourcade 2 1,61 Marathonbet ✅

Anton bardzo dobrze w sprincie. Martin podobnie ale jak na niego to dość słabo przez długie strzelanie. Jutro cztery strzelania więc na pewno więcej szans na błąd. Rosjanin wybiegnie tylko sześć sekund szybciej i myślę, że Martin jutro już przyspieszy bo jest &quot;głodny&quot; złota. Uważam, że na pierwszym strzelaniu będą już razem strzelali. Cztery strzelania i myślę, że czym więcej tym chyba gorzej dla Shipulina. Stawima jutro na Martina który będzie gonił &quot;króla&quot; ;)

Dominik Landertinger - Ondrej Morawec 1 1,70 Marathonbet ⛔ :?

Obaj bardzo dobrze w sprincie na strzelnicy. Jednak przewaga Austriaka to bieg który jest dużo lepszy niż Czecha. W tym jutro upatruje szanse na medal dla Dominika. Ondrej nie będzie raczej strzelal bezbłędnie podobnie jak Dominik. Jednak uważam, że to Dominik będzie wyżej bo w razie czego jest w stanie odrobić nawet jedno pudło a do tego wybiegnie szybciej niż Moravec o 14 sekund i będzie gonił Ole który będzie biegł po drugie złoto w Rosji.. ;)
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Złośliwy ten sportingbet nie da się ukryć; 2,3 i 11 miejsce wygląda całkiem ładnie,szkoda tylko,że do tego trzeba odwracać tabele, przed Naszymi: Australijczyk,Hiszpan,Węgier czyli tradycyjnie piekielnie mocne nacje na zimowej olimpiadzie.
Ja się pokusiłem o kilka typów z STS.
Landertinger D. - Schempp S. @1,3 ⛔
Dominik tradycyjnie mocny w biegach rozgrywanych &quot;ramię w ramię&quot;,dodatkowo 40 sekund przewagi na starcie,powinno wystarczyć.
Ostatnie strzelanie kosztowało go medal
Shipulin A. - Fak J. @ 1,25✅
Wiem, że Chorwat też jest dobry w pościgu ,ale Anton na pewno będzie chciał kontynuować rodzinną passę medalową.Mimo jednego błędu w sprincie ponad 25 sekund przewagi Rosjanina które daje miejsce na dodatkowa karną rundę.
Boe T. - Boe J.T. @1,37 ✅
Pojedynek Norweskich braci,dobrze biegających,ale bardzo różnie strzelających.
Tu jest wszystko możliwe,ale liczę,że będący wyżej na starcie Tarjei dogoni Peiffera i razem się będą przebijać w okolice pierwszej 25-20.
41 sekund na starcie daje możliwość popełnienia jednego błędu więcej.

To by było na tyle zabaw z biathlonem.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Dzisiaj z bet365:
Fourcade - EHS [email protected] ✅
Ten typ chodzi za mna od razu po wynikach sprintu.
Opisywałem ta parę już własnie na sprint i był ✅.
Martin wg mnie jest w lepszej formie niz Emil. Czy to strzelecko czy biegowo jest po prostu lepszy. Do tego dochodzi przewaga na starcie. Mysle, ze bedzie izi.
Ustyugov - Lindstroem [email protected] ✅
Tutaj Rusek powinien bez problemu byc przed Szwedem. W sprincie Szwed zaskoczył mnie swoim strzelaniem. Na zero, co mu zbyt czesto sie nie zdarzało. Ale coś za coś. Strzelał na zero to biegowo wygladał bardzo srednio.
Ustygov strzelecko jest zdecydowanie lepszy niz Szwed, a biegowo rownież na tej trasie zdecydowanie wyżej cenie Ruska. Powinno byc rownie łatwo jak z Martinem ????
i na dodatek:
Eder - Smith [email protected] ✅
Eder 23 sek przed Kanadyjczykiem na starcie. Strzela bardzo solidnie, a w dodatku jest jednym z najszybciej strzelającym ze stawki. Smith najgorszy na strzelnicy nie jest, bo 86%, ale to i tak słabiej od Edera, a biegowo Austriak jest zdecydowanie lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: IO 12.5 km pościg M.
Spotkanie:
Jakov Fak vs Simon Schempp
Typ: Simon Schempp
✅
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W sprincie obaj panowie zajęli odpowiednio Fak 10 miejsce natomiast mój faworyt w tej parze Schempp 15 miejsce a różnica między nimi wynosiła 10 sekund, a więc bardzo mało i w biegu na dochodzenie zadecyduje to kto jest czysto sportowo lepszym biathlonistą. A jest nim oczywiście Niemiec. Wystarczy podać kilka statystyk odnośnie tego sezonu , otóż :
-w klasyfikacji generalnej Schempp jest na 3 miejscu natomiast Fak na 21
-w klasyfikacji sprintu Schempp zajmuje 4 miejsce Fak 28
-w klasyfikacji biegów na dochodzenie Schempp jest 2 natomiast Fak 14
Moim zdaniem wygrana o 10 sekund Fak w sprincie, to czysty przypadek , Chorwat pobiegł najmocniej jak umiał , wszystkie siły wkładając w sprint i dziś nie będzie się liczył w walce z o wiele lepiej dysponowanym w tym sezonie Niemcem . Dzieli ich tylko 10 sekund a jak widać po statystykach Schempp w tym sezonie jest na każdej możliwej płaszczyźnie lepszy od Chorwata . Warto też dodać ,że w ostatnim sprawdzianie przed igrzyskami, biegu rozgrywanym w Anterselwie triumfował właśnie Niemiec. Jestem zdania ,że dziś obejdzie się bez niespodzianki i Schempp pobiegnie na swoim bardzo wysokim poziomie i zostawi w tyle Chorwata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Bieg pościgowy 12.5 km
Landertinger top 3
kurs 2.5
Unibet

Dziś moim zdaniem kolejna szansa dla Austriaka na medal.Po udanym występie w sprincie gdzie zajął drugie miejsce dziś wyruszy 1.3sekundy za Bjoerdalenem. Landertinger świetnie biega ostatnio bardzo dobrze czuje się na strzelnicy co było jego słabą stroną. Jeżeli dziś utrzyma formę strzelecką medal w zasięgu.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Arnd Peiffer - Tarjei Boe 2,30 Bet365 ✅
Obaj panowie w sprincie się nie popisali na strzelnicy. Po 3 pudła i dalekie miejsca. Biegowo jednak wyglądało to już lepiej, Peiffer był w czołówce pod tym względem i wystartuje dziś 9 sekund przed Norwegiem. Obaj strzelają na podobnym poziomie, po 84% więc szału nie ma. Typ trochę ryzykowny ale liczę na dobry wynik Peiffera. Boe jakoś mnie nie przekonuje, potrafi dobrze i szybko strzelać ale w ostatnim czasie zbyt często mu to nie wychodzi.
Eugeni Ustyugov - Fredrik Lindstroem 1.50 Bet365 ✅
Nadzieja gospodarzy w sprincie niezbyt dobre miejsce ale jednak biegowo nieznacznie odstawał od czołówki. Lindstroem potrafi szybko biegać ale jednak słabo śmigał, choć bez pudła. Wystartują niemal równocześnie więc od początku będą rywalizować bezpośrednio między sobą. Na strzelnicy Ustyugov powinien być niegorszy od Szweda ale jeśli nawet trafi się pudło czy dwa więcej to jest w stanie to odrobić na trasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Za chwilę dorzucę kilka kolejnych typów ale jeden wrzucam już teraz,bo to peffka jak się patrzy:
Vita Semerenko vs Olga Zaitseva |1| kurs:1,40✅
Ukrainka rusza z 48 sekundową przewagą,do tego Zaitseva jest absolutnie pod formą,dzieli je 25 pozycji,a na strzelnicy w tym sezonie 92% Semerenko(3 w stawce) przy 82% Olgi.Biegowo też lepsza była Ukrainka jeśli chodzi o ten sprint.Nie wiem skąd taka para ale do kombinacji idealna ????
Vilukhina vs Bescond |1| kurs:1,65✅
Ruska na strzelnicy 91%,dużo lepsza w tym elemencie od Francuzki.Biegowo lepsza ta druga ale myślę,że Vilukhiny nie wyprzedzi.Jedna karna runda więcej i powinna być gorsza.Vilukhina rusza z 10 sekundową przewagą,może strzelić 19/20 spokojnie.Stawiam na Olge.
Soukalova vs Pałka |1| kurs:1,40✅
Gram na Czeszkę.Gabi zawiodła w sprincie ale drugim strzelaniem i bdb biegiem pokazała,że ta pierwsza próba na strzelnicy to tylko wypadek przy pracy.Strzelecko obie panie na równo,biegowo Gabi przeważa i to ogromnie.Krycha narzekała na trasę,ewidentnie będzie tracić do czołówki w tym elemencie w kolejnych biegach.
Nowakowska vs Henkel |2| kurs:1,80⛔
Wera startuje z przewagą 25 sekund,biegowo lepsza ale nie widzę jej tutaj w biegu z czterema strzelaniami.Henkel strzela dużo lepiej i powinna to potwierdzić jutro.Jeśli ma dzień może wystrzelać 19/20 na spokojnie.Nowakowska pewnie jak to ma w zwyczaju z 3,4 pudła zaliczy.Stawiam na Andree.
Hojnisz vs Gwizdoń |1| kurs:1,30✅
Powinno być spokojnie.Monika na strzelnicy dużo lepsza i stabilniejsza.Magda do tego biegowo nie zachwyciła w sprincie.Przewaga na starcie duża,nie może tego zaprzepaścić.Stawiam na Hojnisz.
Bukmacher:STS
Soukalova vs Makarainen |1| kurs:1,60✅
Myślę,że perełka.Gabi biegowo tutaj wygląda świetnie,nawet lepiej od Finki.Na strzelnicy wiadomo,że Czeszka dużo dużo lepsza(88%).Startują równo,ale Kaisy w biegu z czterema strzelaniami nie widzę.Soukalova wręcz przeciwnie,lubi takie biegi i liczę,że przesunie się o kilka ładnych miejsc,a przede wszystkim będzie lepsza od Finki.Grałem po 1,70 teraz już 1,60.Kurs trochę spada ale nie ma się czemu dziwić.
Bukmacher:Unibet
Kto lepszy na strzelnicy?:
Henkel vs Sachenbacher |1| kurs:1,40✅
Tutaj między obiema paniami różnica ogromna w tym elemencie.Evi w sprincie może popełnić jeden błąd,ale przy czterech na pewno popełni ich dużo więcej.Henkel powinna spokojnie rozstrzygnąć to na swoją korzyść.
Bukmacher:STS
Vilukhina vs Berger |1| kurs:1,86 ZWROT

Tak jak pisałem wcześniej.Ruska strzela wybornie w tym sezonie,91% robi bardzo pozytywne wrażenie.Norweżka każdy kto śledzi zmagania biathlonistek wie,że w tym sezonie u niej jest w tym elemencie regres.W sprincie jedno pudło więcej od Olgi,w pościgu może być podobnie,a nawet więcej.
Bukmacher:Betsson
 
modul 118

modul

Użytkownik
10km Nowakowsa-Ziemniak 1-3 @ 12.00 [STS]
No to jako patriota się wyłamię i powiem że Nowakowska-Ziemniak dzięki świetnemu biegowi i daj Boże dobremu strzelaniu wywinduje się na pozycję medalową. Ma doskonałą pozycję do tego żeby już na starcie pobiegnąć tempem Domrachevej, Włoszki raczej szybko wyprzedzi, a Kuzmina na dłuższą metę jak zostanie dogoniona to i pudłować zacznie, a Rosjanka z drugiej pozycji sama dobrego tempa nie podtrzyma, wszystko rozważy się na strzelnicy, Zbyszek wczoraj w miare dobrze strzelał, ale brakowało tego 10/10 i byłoby srebro, teraz musi być chłodna głowa bo szansa jest ogromna
 
D 6

davidek87

Użytkownik
Bieg pościgowy kobiet (10km)

Weronika Nowakowska-Ziemniak 1-3 ⛔
12,0 STS
Ten typ jest bardzo realny.Dziś zaskoczył Beatrix, który z odległego 14 miejsca wskoczył na 3. Jak kolega wyżej zauważył,że kluczem do sukcesu będzie strzelanie. Ona potrafi strzelać celnie i myślę, że jutro sie jej to uda. Gdyby nie jeden strzał miałaby srebro. Weronika może osiągnąć świetny wynik. Nie ma nic do stracenia, a na każdych igrzyskach ktoś nas miło potrafi zaskoczyć ????
Domracheva-Nowakowska 2 4,15 STS ⛔
Domracheva na wielkich imprezach nie wytrzymuje nerwowo jak ma ciśnienie na dobry wynik, przez co często pudłuje seriami. Jestem pewien, że jutro będzie to samo. Jak Weronika zrobi spokojnie swoje, można być spokojnym o zakład ;)
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: ZIO Soczi 2014, Biathlon, Bieg na dochodzenie 10km
Typ: Weronika Nowakowska - Ziemniak (TOP 5)
Kurs: 9,0
bwin
Dzisiaj o szesnastej wystartują do biegu na dziesięć kilometrów biatlonistki. Pierwsza na trasę wyruszy Słowaczka Anastazja Kuzmina która to wygrała sobotni sprint z przewagą dwudziestu sekund nad Rosjanką Olgą Vilukhiną. Anastazja jest moim zdaniem faworytką do zwycięstwa ale ja liczę na dobry występ naszej zawodniczki Weroniki Nowakowskiej-Ziemniak. W niedziele zajęła one siódme miejsce. Biegła bardzo dobrze i gdyby nie jeden niecelny strzał w pierwszej serii to mogło by być nawet podium. W grupie której wybiegnie Weronika straty sa niewielkie. Myślę że nasza rodaczkę stać na dobry bieg co już pokazała aby tylko spokojnie podeszła na strzelnicy i trafiła wszystkie strzały to wtedy pierwsza piątka jest moim zdaniem osiągalna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Chce tylko napisać, ze Nowakowska staje sie public betem na forumku ????
Nic z tego nie bedzie. To ze w sprincie miała 1 pudło, nie oznacza, ze nagle jest w formie. Jej 73% ukazuje jak potrafi sie zachowac na strzelnicy. Przed nią i za nią jest wiele zawodniczek lepszych na strzelnicy, a to ze biegowo Weronika jest w top 10, to nie oznacza,ze od razu ma stanac na podium.
Bet365:
Dorothea Wierer - Karin Oberhofer [email protected]
No nie robmy jaj. Zestawiamy dwie Włoszki, które na strzelnicy dzieli przepaść (87.5% -78.6%).
Ok, na mecie sprintu lepsza była Karin, ale co to są 3 sekundy ? Dzisiaj 4 strzelania i będzie całkiem inna sytuacja.
Wierer jest obecnie najlepszą Włoszką i to bez dwóch zdań. W Pucharze Świata zdobyła dwukrotnie więcej punktów niż Karin. Uważam, że Wierer biegowo jest na podobnym poziomie co jej koleżanka z reprezentacji, jak nie lepszym, ale i tak wszystko rozegra się na strzelnicy, a tutaj bezsprzecznie lepsza jest Dorotka. Patrząc na ostatnie wyniki to Wierer zawsze w tej drugiej-trzeciej dziesiątce była, zeby znaleźć Karin trzeba sie namęczyć. A co dopiero jak są 4 strzelania.
Wg mnie izi bet :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Andrea Henkel - Olga Zaisteva 1 1,85 -&gt; 1,56 Marathonbet
Podaje kurs po którym grałem a jaki jest. No widać, że poleciał strasznie a to pewnie dlatego, że dzisiaj aż cztery strzelania a w formie strzeleckiej chyba lepszej jest Niemka. Myślę, że i bieg i strzelanie są na wyższym poziomie obecnie jeśli chodzi o Niemkę. Co prawda w sprincie takie samo strzelanie ale już biegła szybciej Niemka. Dzisiaj więcej strzelań i raczej Olga nie powinna pokonać Henkel.
Vita Semerenko - Valj Semerenko (strzelanie) 1 1,86 Betsson
Stawiam na Vite bo jej strzelanie to jej domena. Jej siostra biega szybciej i to dużo ale jednak strzela gorzej a dzisiaj aż cztery strzelania więc szans ku temu więcej. Statystki Vita ma ponad 90 % w obu pozycjach przy nawet nie 85% Valj. To chyba mówi samo za siebie, w przypadku równego strzelania mamy zwrot.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Olga Vilukhina - Tora Berger 1 1,86 /strzelanie/ Betsson 1-1 w pudłach

Przeglądając oferty buków zaciekawiła mnie propozycja Betssona na parę Olga - Tora licząc tylko strzelanie. Olga jest jedną z najlepszych zawodniczek w całej stawce jeśli chodzi o procent celności - 91%, natomiast Tora 83%. Różnica jak widzimy duża. W pierwszym biegu, na podstawie którego dziś będą gonić rywalki Olga zajęła drugie miejsce, wszystkie jej strzały były celne, Tora z kolei zanotowała jedno pudło. Dziś strzelania więcej, więc tym samym rośnie wg mnie prawdopodobieństwo tego, że Tora odda więcej niecelnych strzałów. Dodać trzeba, że warunki do strzelania dobre, co już wcześniej chyba było wspominane. Buk wystawił równe kursy, więc nie zastanawiałem się długo i wybrałem lepszą zawodniczkę na strzelnicy.

ZWROT
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: IO 10 km pościg K.
Spotkanie:
zajmie miejsce w przedziale 1-6
Typ: Olga Wiłuhina
⛔
Kurs: 1.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami bieg pościgowy kobiet na dystansie 10 km , w nim stawiam na zajęcie pozycji w pierwszej szóstce reprezentantki gospodarzy . Olga w sprincie zajęła doskonałe 2 miejsce i dziś ma ponownie szanse na medal. Ja jednak pozostawiam jej trochę miejsca na błędy . Jest pewne ,że reprezentantka gospodarzy da dziś z siebie 1wszystko , to igrzyska w jej domu , ogromna koncentracja i mobilizacja powinny być jej atutem w tym biegu. Dodając do tego bardzo dobrą dyspozycję strzelecką (w sprincie zero pudeł, natomiast w sezonie skuteczność na poziomie 91% )powinna spokojnie uplasować się na czołowej pozycji.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Valj Semerenko - Oberhofer 1 1.42 marathonbet ✅

W tym sezonie Valj Semerenko spisuje się świetnie, zajmuje w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 5 miejsce, a najlepsze wyniki osiąga właśnie w biegach pościgowych, gdzie również jest na 5 miejscu. Bardzo dobrze biega w tym sezonie, a jeśli chodzi o strzelanie to całościowo ma 86,4%, zaś w biegach pościgowych ma 88% celności. Natomiast Oberhofer to zaledwie 45 zawodniczka w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata (49 w biegach pościgowych), to już doświadczona zawodniczka, która nie osiągała indywidualnie żadnych wielkich rezultatów. Strzela dużo słabiej od Ukrainki, zaledwie 78,6% ogólnie a w biegach pościgowych 78,3%. Biegowo natomiast w całym sezonie Ukrainka była zdecydowanie lepsza od Włoszki, wygrywała z nią bardzo wyraźnie, jedynie w niedzielę w sprincie w Sochi Włoszka była w stanie z nią powalczyć. Na starcie Ukrainka ma zaledwie 10 sekund starty a wydaje się być lepsza w każdym elemencie, polecam.

Pałka - Gwizdoń 1 1.42 marathonbet ✅

Krystyna Pałka to zdecydowanie najrówniejsza z polskich biatlonistek na strzelnicy. W całym sezonie strzela na poziomie 86,8% i jest to już ósmy sezon z rzędu, w którym tak świetnie spisuje się w tym elemencie. Gwizdoń od lat na strzelnicy ma problemy, nie potrafi się wznieść choć na 80% w tym elemencie, a w tym sezonie spadła już nawet do 73%, do tego należy pamiętać, że jak już udaje jej się wielki wynik to praktycznie zawsze w sprincie, czyli w konkurencji z zaledwie dwoma strzelaniami, a dziś mamy cztery. Biegowo jest jeszcze nadal nieco lepsza od Pałki, ale prawda też jest taka, że od Oberhofu w tym sezonie Magda nie biega dużo lepiej od Krysi, są to przeważnie bardzo niewielkie różnice. W niedzielę Pałka zanotowała jedno pudło, Magda na dwa, dzieliła ja na mecie właśnie taka różnica, jednego niecelnego strzału - 23 sekundy. W tym sezonie Pałka w biegach pościgowych ma 89% celnych strzałów a Gwizdoń 77%. Pałka zajmuje 13 miejsce w tej konkurencji, Gwizdoń jest w piątej dziesiątce.

Soukalova - Zaitseva 1 1.38 marathonbet ✅

nie wyszło strzelanie w pozycji leżącej w niedzielę Czeszce, ale to był według mnie wypadek przy pracy, jest w tym sezonie zdecydowanie lepsza od Rosjanki, która zwłaszcza biegowo odstaje. w sprincie dzieliła je sekunda a Czeszka biegała dwie rundy karne więcej.

Vita - Valj 1 1.86 strzelanie Betsson ⛔

typ na samo strzelanie. nie jest to jakiś super pewniak ale kurs jest zawyżony, Vita strzela na poziomie 93% i jest obecnie najlepszą specjalistką w tym elemencie. Valj biegowo bije ją na głowę, ale strzelecko jest słabsza, strzela na poziomie 86%.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Biathlon Mężczyzn, Zimowe igrzyska olimpijskie - 13.02.14 15:00
Bieg indywidualny mężczyzn na 20 km
Head to Head

Birnbacher, Andreas - Volkov, Alexey @ 1.80
Birnbacher w tym sezonie prezentuuje sie tragicznie, Volkov wysoko w generalce PŚ (12. pozycja). Niemcy w tym sezonie, rowniez na Igrzyskach prezentuja sie slabiutko.
Boe, Tarjei - Rastorgujevs, Andrejs @ 1.60
Tarjei Boe dopiero 17. pozycji w klasyfikacji PŚ, jednak opuscil az 4 zawody, 2 razy byl na podium. Rastorgujevs duzo nizej, jeden raz byl na 4. miejscu, co bylo duza niespodzianka.
Eder, Simon - Sumann, Christoph @ 1.75
Simon Eder bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie PŚ - Sumann calkowicie odwrotnie, zajmuje dopiero 30. miejsce, calkowicie bez formy.
Ustyugov, Evgeni - Lindstroem, Fredrik @ 1.60
Ustyugov 9. w PŚ w tym sezonie regularnie w 10stce - Lindstrorem 19. miejsce, pokazuje sie w okolicach 15. miejsca. Ustyugov jest zawodnikiem o duzo wiekszych umiejetnosciach, powinien bez problemow byc wyzej w wyscigu.
Wszystkie powyzsze kursy z Bet-at-home
Biathlon Mężczyzn, Zimowe igrzyska olimpijskie - 13.02.14 15:00
Bieg indywidualny mężczyzn na 20 km
Ukonczy na podium - Fourcade, Martin @ 1.30 William Hill

Kolejny fantastyczny sezon Martina Fourcade, praktycznie nie schodzi z podium. Jezeli nie wydarzy sie nic niespodziewanego, spokojnie powinien zakonczyc ten bieg w TOP 3.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
co do grania podium Martina po 1.30
uważam, że bieg indywidualny jest na tyle specyficzny, że granie tego średnio się kalkuluje.
co do pozostałych typów również liczę na dobry występ Ustyugova, Volkov to także znakomity strzelec, choć tu w Twoim opisie warto dodać, że Volkov to nie jest lepszy biatlonista od Birnbachera, ten drugi nie startował aż w dwóch pucharach świata stąd taka różnica w klasyfikacji pomiędzy nimi, jeśli jednak Volkov ma gdzieś osiągnąć dobry wynik to może to zrobić tylko jutro.
nie zgadzam się z opisem typu dwóch Austriaków, jutro konkurencja w której strzelanie ma ogromne znaczenie, a Sumann w tym elemencie jest najlepszym biatlonistą tego sezonu.
 
Do góry Bottom