>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Biathlon

A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Ja mądrzejszy o wczorajszy start pogram dzisiaj taka pare:
Kto lepszy na strzelnicy:
Brunet - Skardino [email protected] STS ✅ Obie 10/10 :cool:
A dlaczego tak? Wszyscy widzieli jak to wygląda na strzelnicy. Jest tak umiejscowiona, ze nie ma praktycznie wiatru. Wystarczy spojrzeć na wczorajsze wyniki panów. W pierwszej 10 aż szczesciu zawodników było bezbłędnych. A w tej parze spotykają się zawodniczki, które bardzo rzadko pudłują. 90,1% na strzelnicy Brunet i 90.9% Skardino mówią same za siebie. Obie w biegu są z tych człapiących, a więc nie mogą sobie pozwolić na jakikolwiek bład na strzenicy, a przy ich strzelaniu i warunkach panujących na strzelnicy spokojnie je na to stać. Po takim kursie biorę.

A mój główny bet to:
Najlepsza z Ukrainek - Valj [email protected] STS Szkoda ostatniego strzałku Valj. Siostra przed nią :sad:
Dlaczego tak? Valj przed IO spisywała się bardzo dobrze. Mam nadzieje, ze i na IO będzie prezentowała wysoką formę, bo na pewno stać ją na walke o medale.
Strzelecko wszystkie Ukrainki są bardzo dobre. Vita Semerenko 92.7%, Dzhyma 91.3%, Pidhrushna 86.9%, Valj 86.2%. Jak widać wszystkie w scislej czołowce. Jednak zdecydowanie najlepszą w biegu jest Valj. Nawet jeżeli zaliczy jedną karną rundę więcej od swoich koleżanek z reprezentacji to i tak w biegu powinna bez problemu je wyprzedzić. Trasa jest bardzo ciężka, a pozostalem trzy koleżanki człapią i na tej trasie będą sporo tracić.
Oczywiście spodziewam się, że Valj będzie bezbłędna na strzelnicy i wtedy powalczy o win, ale gdyby nawet spudłowała to wierze, że nie jest bez szans w pojedynku reprezentacyjnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Cały czas myślę o wczorajszych wynikach w biathlonie i nie mogę uwierzyć , że 40 letni Bioerdalen wygrywa mimo jednego pudła. Natomiast świetny biegacz Landertinger przegrywa z Norwegiem mimo bezbłędnego strzelania. Do tej pory oskarżenia norweskich biegaczek o doping traktowałem z przymrużeniem oka ,ale teraz nabieram podejrzeń. Nie chce misię wierzyć ,że 40 latek możebyćtak szybki wytrzymały tak ale taka szybkość w tym wieku tym bardziej ,że w ostatnich sezonach zdecydowanie widać było obniżkę formy biegowej.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Makarainen TOP-6 1,55 UNIBET⛔

Fajny kurs. Kasia wiadomo jak biega jest jedna z najszybciej biegajacych zawodniczek. Na trasie jest naprawdę bardzo dużo w stanie nadrobić. Na strzelnicy z zawodów na zawody coraz lepiej dlatego dzisiaj maksymalnie 1 pudło a przy Jej biegu to TOP6 będzie spokojnie.

Henkel TOP-10 1,75 Unibet⛔

Niemka ma spore szanse na 10. Na strzelnicy ostatnimi czasy bardzo dobrze więc jeśli dziś powtórzy 10/10 będzie izzi.

Henkel - Zaitseva 1 1,85 bet365✅

Jeśli Niemke dziś widzę w TOP-10 to z Rosjanka spokojnie powinna wygrać. Olga w tym sezonie bardzo przeciętnie. Jak dla mnie kurs zawyzony.

Gwizdon poniżej 15,5msc 2,85 Betsson heh pomyłka... ???? ⛔

Ale fajny kurs! Rozumiem ze tylko 2 strzelania więc teoretycznie Magda ma spore szanse na wysokie miejsce ale już w tym sezonie pokazywała ze i na 10 strzałów można spudłowac kilka razy. Jak dla mnie warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Cały czas myślę o wczorajszych wynikach w biathlonie i nie mogę uwierzyć , że 40 letni Bioerdalen wygrywa mimo jednego pudła. Natomiast świetny biegacz Landertinger przegrywa z Norwegiem mimo bezbłędnego strzelania. Do tej pory oskarżenia norweskich biegaczek o doping traktowałem z przymrużeniem oka ,ale teraz nabieram podejrzeń. Nie chce misię wierzyć ,że 40 latek możebyćtak szybki wytrzymały tak ale taka szybkość w tym wieku tym bardziej ,że w ostatnich sezonach zdecydowanie widać było obniżkę formy biegowej.
Mam nadzieję że sobie teraz żartujesz.. :-|
OEB wcale nie miał najlepszego czasu biegowego. Poza tym nad Landertingerem w samym biegu nadrobił tylko 8 sekund. Przewaga Bjoerndalena polegała na tym że na strzelnicy nadrobił aż 13 sekund. Czyli nie tylko bieg a szybkie strzelanie daje dużą przewagę.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Gwizdon poniżej 15,5msc 2,85 Betsson Ale fajny kurs! Rozumiem ze tylko 2 strzelania więc teoretycznie Magda ma spore szanse na wysokie miejsce ale już w tym sezonie pokazywała ze i na 10 strzałów można spudłowac kilka razy. Jak dla mnie warto pograć.
Wnioskuję, że chodzi Ci o to, że Magda będzie na mscu 16 lub gorszym, a to jest powyżej 15.5, czyli kurs 1.37 ;)
a przy okazji Kuzmina poza top 6 @ 1.80 Fonbet
Kuzmina w tym sezonie 35,13,16,16. Strzela poniżej 80%, jest dużo kandydatek do czołowych msc, więc jej będzie o TOP 6 niezwykle ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Co do Ole to ja pisałem o nim w pierwszym poście. Wiedziałem, że jest moc jeśli chodzi o bieganie i to nawet na poziomie najlepszych czyli Martina czy Emila tylko martwiło mnie strzelanie. A wczoraj nie dość, że 90% to jeszcze szybko jak &quot;John Rambo&quot; ???? Trzeba pamiętać, że Emil i Martin to jeszcze młode wilki w porównaniu do niego. Doświadczenie ma ogromną w sporcie co pokazało wczoraj. W pościgowym może nie wygra ale liczę na 2-3 pudła maks i medal dla &quot;mistrza&quot;!
Valj Semerenko
- Julia Dzyma 1 1,75 Unibet ✅
A ja jeszcze jeden typ na dzisiejszy sprint kobiet. Valj jest o wiele lepszą biegaczką niż Julia co prawda czasami więcej pudłuje ale potrafi również super strzelać. Julia musi strzelać zawsze na poziomie 10/10 żeby być wysoko bo biegowo strasznie &quot;człapie&quot;. Na takim odcinku Semerenko może nawet odrobić karną rundę ale ja uważam, że dzisiaj obie będą strzelały podobnie i wyżej będzie Valj
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
IO Sprint K.
Top 6 : A. Kuzmina ✅✅✅
Kurs: 2,50
Bukmacher: Betclic
Stawka: 2/10

Wczoraj Shipulin mógł, to dlaczego Kuzmina dzisiaj nie? Biegnie u siebie, broni medalu w sprincie, jak dla mnie value. Kurs powinien być w okolicach 1.8. TOP 6 w zasięgu jak najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wnioskuję, że chodzi Ci o to, że Magda będzie na mscu 16 lub gorszym, a to jest powyżej 15.5, czyli kurs 1.37 ;)
yyy jak powyżej 15,5 może być 16 lub gorszym miejscem? powyżej to wyższe miejsce czyli lepsze, poniżej to niższe miejsce czyli gorsze - czy nie ?
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kaisa Makarainen - Synnove Solemdal 1 1,50 Marathonbet ✅
Jeszcze jedna fajna para. Solemdal była wyżej w sprincie tylko dwa razy i to na początku sezonu. Teraz mamy inną Makarainen która dzisiaj uważam wystrzela 90% i medal. Biegowo jest super chyba obecnie zaraz za Domracheva. W pewnej chwili myślałem, że Solemdal jest w super formie ale miała tylko parę razy przebłyski formy. Dzisiaj wyżej powinna być Finka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Hehe zgłupiałem... To jak jest z ta Gwizdon!?
Zagrałem poniżej 15,5 sądząc ze jeśli zajmie np.16 to wygrana a to jest odwrotnie? Zakręciłem się aż tak...??
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Jeśli grałeś w betssonie to jest to dokładnie wyjaśnione przy zakładzie:
&quot;przykład: Jeśli obstawisz Poniżej 2,5 to znaczy, że zawodnik musi ukończyć zawody na pierwszej lub drugiej pozycji aby zakład był wygrany.&quot;
Więc u Ciebie wygrana w przypadku pozycji 1-15.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W tych zakładach w betssonie poniżej 15,5 tzn że zajmie miejsca 1-15,na bank tak jest,wczoraj grałem Weng poniżej 4,5 - zajeła 3cie miejsce = zakład wygrany.
Do kasacji potem.
E: Ktoś mnie uprzedził - więc tylko dodam,że o ile wczoraj było to objaśnienie,o tyle dzisiaj już go nie było,a stawiałem dziś bieg mężczyzn 15+15 i się znów jakiś czas zastanawiałem i szukałem tego objaśnienia,wczoraj bankowo było.
E2: Korzystając z tego,że wpis jeszcze nie wykasowany,pokuszę się o wspomnienie typu z STS,a mianowicie - najwyższe miejsce Polek na IO - Nowakowska@3,00 - gram to wybitnie for fun,żeby sprawdzić czy spełnią się moje odczucia.Nowakowska w dobrej,może nawet bardzo dobrej formie biegowej w tym sezonie,a w Soczi trasy wymagające co daje dobrym biegaczkom mały handicap,dodatkowo strzelnica dobrze ulokowana,mało wieje,więc jest szansa ,że Weronika się wreszcie wstrzeli,nie wierzę w Nasze medalistki MŚ,nie wierzę,też,że Weronika będzie tak blisko medalu jak w Vancuver,to już nie czasy Nadii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sprint Kobiet
Daria Domracheva wygra @ 3,25 Bwin ⛔
Daria Domracheva TOP3 @ 1,70 Bwin
⛔ słaby bieg a tylko 1 pudło :;/:
Jak pokazali wczoraj mężczyźni liczy się przede wszystkim bardzo dobry bieg bo trasy są najtrudniejsze spośród wszystkich tras biathlonowych. No może poziom trudności podobny jest w Nowym Meście na Morawach. Ale tutaj mamy sporo podbiegów, zjazdów, nie ma czasu na odpoczynek i najlepsze biegaczki na trasie odrobią nawet po 1 karnej rundzie karnej. Daria jest w formie, biegowo do każdej zawodniczki nawet do Tory Berger, Kaisy Maakarainen odrobi 1 karną rundę. Myślę że nawet z 2 pudłami jest w stanie wygrać. Kurs mnie zadowala a na podium to już rarytas bo wszędzie max @1,45 a tu mamy @1,70. Będzie wolniej strzelała i myślę że 9/10 zrobi a wtedy w biegu będzie to tylko formalność. Poza tym Ole wczoraj wygrał to Daszka nie może być gorsza od swojego faceta :grin:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Gabriela Sukalova 10/10 strzelnica @ 2,75 ⛔ 3 pudła
Andrea Henkel 10/10 strzelnica @ 3,50 ⛔ 1 pudło
Olga Zajcewa 10/10 strzelnica @ 3,50 ⛔ 1 pudło
Laura Dahlmeier 10/10 strzelnica @ 3,00 ⛔ 2 pudła
ALL Unibet
Zero wiatru a one pudłują, baby to jednak mają zrytą psychikę ????

Wszystkie typy w singlach. Dlaczego a no dlatego że w Soczi na strzelnicy jest cisza. Nie ma żadnego powiewu wiatru to nie Anterselva że wieje z każdej strony. Tutaj wszystkie stanowiska osłonięte od wiatru. Soukalova ma na strzelnicy 89%, Dahlmeier 93%. Henkel i Zajcewa to stare wygi i wiedzą że trzeba jechać na czysto żeby zdobyć medal. Ja to gram i liczę że 3 typy wejdą.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Gwizdoń - Dunklee 1 1,85 Unibet

To mój główny bet na dzisiejszy sprint pań. Magda powinna dziś pokazać się z dobrej strony i powalczyć. Na próbie olimpijskiej pokazała, że się tu dobrze czuje. Warunki na strzelnicy są bardzo dobre, a poza tym to tylko 2 strzelania, więc Gwizdoń ma dogodne warunki, by nie zepsuć na strzelnicy, bo biegowo jest w stanie zdystansować Amerykankę. Potencjał Polki to na pewno top15, a Dunklee według mnie powinna być w okolicach trzeciej dziesiątki. Wczoraj u Panów zwyciężyło ogromne doświadczenie, więc mam nadzieję, że Gwizdoń też się dziś ładnie pokaże.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Sportingbet to żartownisie ;] Obawiam się, że nie powalczą.

Różnice malutkie. Strzelnica niby łatwa, ale w zwarciu lub pod presją medalu może siadać psycha - wystarczy sobie przypomnieć np. Hanevolda z Turynu ;]
O ile Ole radził sobie w biegu interwałowym, tak nie widzę go w walce wręcz z najlepszymi biegaczami, musi sobie wypracować przewagę w strzelaniu, bo w finiszu z grupy nie ma większych szans.
Pograłem sobie lekko podium Shipulina po 2.5 w unibecie.
Dziś siostra wygrała. Anton zmarnował super okazję w sprincie. Trasy mu służą - radzi sobie z wysokością jak mało kto, a strzelać solidnie potrafi.
Ferry - Bergman 1 1.52 ✅
Dwóch doświadczonych Szwedów. Forma Ferrego od pewnego czasu w PŚ rosła. Bergman już 2 sezon bez wielkich osiągnięć. W sprincie Bjoern nadrobił 1 rundę w biegu, a w jego przypadku powinno być lepiej na strzelnicy. Z zawodników z 2 pudłami był najwyżej w sprincie.
Złota nie obroni, ale o 10 powalczy.
Shipulin - Ustjugow 1 1.36 ⛔ nigdy wiecej ruskich.
Do dubla dokładam. 40 sekund zapasu ma Anton. Do tego jeśli się weźmie z Fourcadem czy OEB do roboty, to powinni jeszcze nadrobić przed 1 strzelaniem. Strzelcami są podobnego kalibru i powinien dowieźć przewagę nad rodakiem.
marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Martin Fourcade TOP3 @ 1,75 Betsafe
✅
Kto by pomyślał przed IO że Martin nie zdobędzie medalu ani w sprincie ani w biegu na dochodzenie, chyba tylko jakiś szaleniec. Nie wyobrażam sobie że jutro Francuz nie stanie na jakimś stopniu podium. W sprincie zbyt długo strzelał i tym przegrał. Biegowo wygląda bardzo dobrze. Martin zawsze jak staje do walki wręcz to nie zawodzi. Oby jutro było podobnie.
Anton Szypulin - Emil Hegle Svendsen 1 @ 1,74 Expekt ⛔

23 sekundy przewagi na starcie Szypulina. Biegowo porównywalni zawodnicy, ogromna przewaga jest na strzelnicy gdzie Anton jest i pewniejszy i przedewszystkim szybszy. Trasy mu bardzo pasują. Uciekł mu medal w sprincie ale w pościgu powinien zameldować się na podium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
jedno szybkie pytanie później do usunięcia..
dlaczego na Simona Schemppa jest aż 75,00 że wygra jutrzejszy konkurs? Przecież on jest drugi w klasyfikacji generalnej na 12,5 km
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Przed dzisiejszym biegiem pościgowym jest 8 (do 15 sekund straty) góra 9 (plus Svendsen przy świetnym strzelaniu) kandydatów do podium. Nie wykluczam z tej rywalizacji nawet Eder, czy Le Guelleca, którzy na pewno wystartują z mniejszym obciążeniem i już zdarzało im się robić psikusa najlepszym kończąc na podium (na zwycięstwo nie daję im raczej szans).
Tym niemniej faworytów do zwycięstwa należy upatrywać w czwórce Bjoerndalen, Landertinger, Shipulin i Fourcade (kolejność przypadkowa).
Normalnie faworytem byłby Francuz sęk w tym, że potrafi się on czasem zagotować i może nieco za bardzo brakować olimpijskiego spokoju.
Z kolei Shipulin, który na trasie był równie szybki co Francuz złoto przegrał zrywając ostatni strzał i takie coś po prostu musi siedzieć w głowie przy każdej z czterech prób.
Pozostaje dwójka Landertinger - Bjoerndalen, która już nie raz na zawodach walczyła o miejsca na podium do ostatniego metra. Austriak rok temu w próbie przedolimpijskiej spisywał się naprawdę dobrze. Z kolei Bjoerndalenowi zwycięstwo dało na pewno ogromnego kopa i zdjęło mnóstwo obciążenia z barków. Na igrzyskach zdarzało się już tak (casus Greisa), że po jednym zwycięstwie zawodnik potrafi złapać taką pewność siebie, że strzela jak z automatu, a jeśli nogi niosą kolejne medale spadają na szyje same.
Z powyższych względów:
Bjoerndalen wygra 5.04 Pinnacle 5/10⛔
Landertinger wygra 9.65 Pinnacle 2/10⛔
M. Fourcade wygra 3.85 Pinnacle 3/10✅
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Landertinger vs Moravec 1 za 1,60 w Milenium

Nie bez podstaw wielu userów widzi Austriaka znów na podium. Chłop solidnie przygotowany już od ostatnich zawodów PŚ. Wybrałem go w zestawieniu z sąsiadem zza miedzy. W sprincie Panowie 4 x 0 pudeł, więc zadecydował bieg, a tu 14 sekund na korzyść Dominika. Dziś trochę więcej biegania, więc około 25 sekund powinien dołożyć ( czyli 1 runda ). Idę w kierunku zawodnika w lepszej formie z perspektywą medalową.






--------------------
ZIO ( 2-0-0 ) + 0,98 j
 
Do góry Bottom