>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zachowanie Podolskiego.

T 9

tosterkm

Użytkownik
Słyszałem coś, że Globisz wyszukuje talenty z polskimi korzeniami. Szkoda, ze o tym nie słychać ostatnio:/ A nie wiecie co z Benem Starostą? Na MŚ U-20 grał nieźle. Oby Leo został w Polsce po Euro, a jak nie Leo to ktoś z duetu Globisz/Michniewicz
na pewno cos sie dzieje w niemczech, sa jakies spotkania dla mlodych pilkarzy z polskim rodowodem
co do michniewicza - to jest dla mnie engel w mlodszej wersji, zlotousty znaffca, pieksnie gada a sam g... co umie, daleko mu do np skorzy
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Normalnie teraz pokazałeś klase???????? Przez takich &#39;polaków&#39; jak ty to mamy się czego wstydzić na cały świat. To, że Poldi, Szetela, Klose, Trochowski i jeszcze pewnie Obraniak i Boenisch nie grają dla Polski to tylko wina naszego suuper narodu. A te wasze wczorajsze wypowiedzi o Rogerze to za to ????. Czemu Polska jest krajem takich nieudaczników co nawet nie umieją załatwić, żeby kadre wzmocnić?
A Ty ile masz lat co??
Poprostu denerwuja mnie ludzie ktorzy tylko potrafia narzekac, na polski rzad, PZPN itd.
Co do Podolskiego, wezmy za przyklad Ebiego oraz Kubice.
Ebi wychowal sie w Holandi tam sie uczyl gry w pilke, mial propozycje grania dla nich, ale chwala ze ma takiego ojca ktory przekonywal go do gry dla Polski.
Kubica, od lat mieszkajacy we Wloszech, tam mial mozliwosci treningu zeby osiagnac swoje marzenie - dostac sie do F1. Sam Kubica mowil ze Polsce nic nie zawdziecza bo nie mial gdzie trenowac. Ale urodzil sie w Polsce i reprezentuje bialo-czerwone barwy w F1
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
A nie wiecie co z Benem Starostą?
Po MŚ U-20 został w Anglii i tuła się gdzieś po niższych ligach.
a Leo ma kontrakt do 2010 roku więc wątpię by PZPN zwalniał go , żeby płacić odszkodowanie w milionach euro.To by był szczyt głupoty.A trenerem kadry ewentualnie po erze Benhakkera będzie ktoś z jego asystentów czyly Nawałka/ Urban / Dziekanowski / Kaczmarek.
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
Jak można w ogóle jechać po Podolskim. Porównajcie sobie to co mówi Podolski, a to co mówi Klose &quot;jestem Europejczykiem&quot;. Gość wyjechał mając 3 lata, na codzień nie miał zadnego kontaktu z Polską, a rodzice zrobili kapitalną robotę ucząc go języka do niczego tam nieprzydatnego. Zachował się pieknie po bramkach. Jebać PZPN za to, że nie zrobili wszystkiego co mogli, a mogli chociazby zafundować mu wraz z rodzina jakąś wycieczkę po Polsce.
Z mojej strony szacunek do Łukasz Podolskiego i głupio mi za tych ktorzy go wyzywają. Dla tych drugich futbol ważniejszy od tożsamosci narodowej. Łukasz Podolski szacunek, klose chuj ci w dupe bo ty nie jesteś ani Polakiem ani Niemcem.

zaczerpnięte z innego forum;)
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
Jak można w ogóle jechać po Podolskim. Porównajcie sobie to co mówi Podolski, a to co mówi Klose &quot;jestem Europejczykiem&quot;. Gość wyjechał mając 3 lata, na codzień nie miał zadnego kontaktu z Polską, a rodzice zrobili kapitalną robotę ucząc go języka do niczego tam nieprzydatnego. Zachował się pieknie po bramkach. Jebać PZPN za to, że nie zrobili wszystkiego co mogli, a mogli chociazby zafundować mu wraz z rodzina jakąś wycieczkę po Polsce.
Z mojej strony szacunek do Łukasz Podolskiego i głupio mi za tych ktorzy go wyzywają. Dla tych drugich futbol ważniejszy od tożsamosci narodowej. Łukasz Podolski szacunek, klose chuj ci w dupe bo ty nie jesteś ani Polakiem ani Niemcem.



zaczerpnięte z innego forum;)
i trudno sie z tym nie zgodzic,
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A Ty ile masz lat co??
Poprostu denerwuja mnie ludzie ktorzy tylko potrafia narzekac, na polski rzad, PZPN itd.
Co do Podolskiego, wezmy za przyklad Ebiego oraz Kubice.
Ebi wychowal sie w Holandi tam sie uczyl gry w pilke, mial propozycje grania dla nich, ale chwala ze ma takiego ojca ktory przekonywal go do gry dla Polski.
Kubica, od lat mieszkajacy we Wloszech, tam mial mozliwosci treningu zeby osiagnac swoje marzenie - dostac sie do F1. Sam Kubica mowil ze Polsce nic nie zawdziecza bo nie mial gdzie trenowac. Ale urodzil sie w Polsce i reprezentuje bialo-czerwone barwy w F1
Co to za porównanie człowieku?
Smolarek gra u nas tylko dlatego, że jego ojciec to jeden z najlepszych polskich piłkarzy w historii gdyby nie to to by na pewno w barwach Polski nie grał. Holendrzy by go spalili i tyle bo w Oranje z takimi umiejętnościami też by na pewno sobie nie pograł.
A wspomnienie o Kubicy w tym kontekście to już głupota kompletna.. :]
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
snajper teraz to mnie rozbawiłeś. Ebi grałby dla Holandii lub nie grałby dla nikogo gdyby nie jego ojciec!! PZPN tak się o nie go troszczył, że to Włodek(ojciec Ebiego) stawiał mu samolot!! Gdyby tego nie zrobił to Ebi nie grałby dla Polski. A z tym wspomnieniem o KUBICY to dowaliłeś.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A wspomnienie o Kubicy w tym kontekście to już głupota kompletna.. :]
Urodzil sie w Polsce ale wyjechal do Wloch ( co prawda mial wiecej lat niz Podolski) Myslisz ze Wlochy tez go niechcialy zeby jezdzil dla nich??

Wedlug mnie temat do zamkniecia bo i tak kazdy bedzie upieral sie przy swoim.
To jest forum bukmacherskie mamy dzielic sie typami oraz wspolnie je analizowac. Wiecej w tym temacie nie bede pisal bo nie ma sensu juz
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Ojciec na pewno miał duży wpływ na Ebiego przy wyborze kadry.Widziałem Wywiad ze Smolarkiem senior to mówił ,że namawiał go do Polski a Ebi miał wątpliwości.Ostatecznie przekonała go mama.Tak przynajmniej mówili.
Postawcie się w jego sytuacji.Masz do wyboru Holandie - perspektywy , dobry skład i Polskę - kraj w którym się urodziłeś ale poza tym nie masz z nim nic wspólnego.
Wybrał tak jak mu doradzali.Pewnie nie żałuje w końcu Euro i MŚ 2006 r. ma zaliczone a w 2002 r nie pojechał przez kontuzje.Kwestia wyboru.
ps.ok forum bukmacherskie ale po to jest hyde park ,żeby prowadzić tego typu dyskusje ;)
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
Poki bd oddawac wszystkie talenty wychowane za granica owym kraja to nasza reprezentacja niczego nie osiagnie, w Hiszpani itp mowi sie ze chlopak ma talent w wieku 18 lat a u nas w lidze? gdy ma dwadziescia kilka lat wiec jak mozemy cos osiagnac?. Wynika to z tego ze polska pilka jest zle zarzadzana i brak w tym wszytkim duzych pieniedzy zapewniajacych prawidlowy rozwoj talentow. Generalnie trzeba dostrzegac tych co chca grac i patrzec na opinie trenerow zagranicznych a nie na pzpn ktory chyba dalej nie siega wzrokiem niz nasza rodzima Orange ekstra dno.
Podolskiego jako Polaka nie wolno nikomu oceniac zna go ktos z was? znacie jego osobisty stosunek to calego tego zamieszania? Nikt tak na prawde nie wie oprocz jego rodziny jak on sie czuje w takiej sytuacji jaka zaistniala wczoraj ale jedno jest pewne dzieki niemu moze wreszcie dzialacze zaczna robic to co do nich nalezy a nie szukac talentow tam gdzie ich nie ma.A to ze wybral nie nasza reprezentacje to chec rozwoju pilkarskiego, ktos wspomnial o pieniadzach? Jakich pieniadzach? W klubach sie zarabia na zycie a gra reprezentacyjna to cos odmiennego gdy zaczynal na pewno niemcy nie gwarantowali mu za gre u nich kokosow. Sam temat bedzie jak droga bez konca bo nie wypowie sie nigdy w nim glowny bohater.
Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow Podolskiemu i dziekuje mu za to ze nas wspiera bo sie to napewno nam przyda przy takiej postawie druzyny.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Na wstępie brawo za porządny temat w shoucie w końcu ????
Wypowiem się krótko. Jeśli Podolski zdecydował sie być Niemcem to nie rozumiem po co jego komentarze i zachowanie. Powinien się zdecydować, jest Niemcem czy Polakiem. Wybrał Niemców więc niech skacze po golu a nie pokazuje swoje &quot;polskie serce&quot;. Narodowość ma sie tylko jedną, taką w sercu i powinien przestać z tym co robi według mnie.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Na wstępie brawo za porządny temat w shoucie w końcu ????
Wypowiem się krótko. Jeśli Podolski zdecydował sie być Niemcem to nie rozumiem po co jego komentarze i zachowanie. Powinien się zdecydować, jest Niemcem czy Polakiem. Wybrał Niemców więc niech skacze po golu a nie pokazuje swoje &quot;polskie serce&quot;. Narodowość ma sie tylko jedną, taką w sercu i powinien przestać z tym co robi według mnie.
on jest Niemcem narodowości polskiej, gra dla Niemiec, ale pamięta skąd pochodzi i mecze Polska-Niemcy są dla niego bardzo trudne
osobiście bardziej cenię Podolskiego niż Klose, który wypiął się na Polskę, zapomniał skąd pochodzi
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nie czytałem wszystkich postów w tym temacie ale moja opinia jest taka:

Podolskiego nie chcieli na początku w kadrze Polski ale prawdopodobnie na tamten czas był jeszcze za słaby a przecież nie będą powoływać od razu każdego kto mieszka poza granicami Polski aby czasem go nie stracić, gdyby zagrał kilka dobrych meczów w bundeslidze to z pewnością otrzymał by powołanie i wcale nie musial od razu pchać się do kadry niemieckiej, więc tego argumentu nie rozumiem. Jak dla mnie najważniejsze są takie wartości jak honor, duma z ojczyzny i osobiście nie wyobrarzam sobie abym mógł zagrać dla innego kraju a zwłaszcza dla Niemiec i Rosji - naszych największych wrogów. Nie rozumiem jego decyzji ale taką podjął i trudno. Cóż nastały takie czasy, że w bitwie z największym wrogiem pogrążają nas nasi własni rodacy...
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Jak dla mnie najważniejsze są takie wartości jak honor, duma z ojczyzny i osobiście nie wyobrarzam sobie abym mógł zagrać dla innego kraju a zwłaszcza dla Niemiec i Rosji - naszych największych wrogów.
ile miales lat jak wyjechales z Polski? Podolski mial 2
gdzie chodziles do szkoly? Podolski w Niemczech
gdzie miales kolegow? Podolski w Niemczech
jezyka polskiego nauczyles sie od rodzicow mieszkajac w obcym kraju, czy moze mieszkajac w swoim kraju uczyles sie od wszystkich rodaków z jakimi miales stycznosc? Podolski uczyl sie w obcym kraju
wychowales sie w Polsce? Podolski w Niemczech

wcale sie nie dziwie ze nie rozumiesz jego decyzji, po prostu nigdy nie byles i nie bedziesz w jego sytuacji, on nie wychowal sie w Polsce, nie zostala w nim zaszczepiona nienawisc do Niemcow, Niemcy go wychowali, uczyli, byli jego kolegami, znajomymi, zrobili z niego pilkarza klasy swiatowej, dlaczego mialby go nienawidzic? bo wielu Polakow tez ich nienawidzi?
poza tym jego rodzice to Slazacy, tam jest zupelnie inne postrzeganie Niemcow niz w pozostalej czesci kraju
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ile miales lat jak wyjechales z Polski? Podolski mial 2

gdzie chodziles do szkoly? Podolski w Niemczech

gdzie miales kolegow? Podolski w Niemczech

jezyka polskiego nauczyles sie od rodzicow mieszkajac w obcym kraju, czy moze mieszkajac w swoim kraju uczyles sie od wszystkich rodaków z jakimi miales stycznosc? Podolski uczyl sie w obcym kraju

wychowales sie w Polsce? Podolski w Niemczech


wcale sie nie dziwie ze nie rozumiesz jego decyzji, po prostu nigdy nie byles i nie bedziesz w jego sytuacji, on nie wychowal sie w Polsce, nie zostala w nim zaszczepiona nienawisc do Niemcow, Niemcy go wychowali, uczyli, byli jego kolegami, znajomymi, zrobili z niego pilkarza klasy swiatowej, dlaczego mialby go nienawidzic? bo wielu Polakow tez ich nienawidzi?
poza tym jego rodzice to Slazacy, tam jest zupelnie inne postrzeganie Niemcow niz w pozostalej czesci kraju
swoją opinię wyrobiłem sobie także na podstawie zachowań Podolskiego, który cały czas twierdzi ze ma Polskę w sercu, gdyby powiedzial definitywnie ze wolał Niemcy, gra dla Niemiec i tyle (tak jak Klose) to by było koniec tematu.
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Nie czytałem wszystkich postów w tym temacie ale moja opinia jest taka:

Podolskiego nie chcieli na początku w kadrze Polski ale prawdopodobnie na tamten czas był jeszcze za słaby a przecież nie będą powoływać od razu każdego kto mieszka poza granicami Polski aby czasem go nie stracić, gdyby zagrał kilka dobrych meczów w bundeslidze to z pewnością otrzymał by powołanie i wcale nie musial od razu pchać się do kadry niemieckiej, więc tego argumentu nie rozumiem. Jak dla mnie najważniejsze są takie wartości jak honor, duma z ojczyzny i osobiście nie wyobrarzam sobie abym mógł zagrać dla innego kraju a zwłaszcza dla Niemiec i Rosji - naszych największych wrogów. Nie rozumiem jego decyzji ale taką podjął i trudno. Cóż nastały takie czasy, że w bitwie z największym wrogiem pogrążają nas nasi własni rodacy...
To teraz dowaliłeś. Był za słaby,żeby grać w Polsce a wystarczająco dobry, żeby grać dla Niemców ? Po prostu dziadki z PZPN nawet się nim nie zainteresowały, bo mieli to w dupie. Dla nich była, jest i będzie najważniejsza kasa i lewe interesy :kwasny4565:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
swoją opinię wyrobiłem sobie także na podstawie zachowań Podolskiego, który cały czas twierdzi ze ma Polskę w sercu, gdyby powiedzial definitywnie ze wolał Niemcy, gra dla Niemiec i tyle (tak jak Klose) to by było koniec tematu.
tu sie zgodze, jedyne co mu mozna zarzucic to nadmierne gadanie o jego polskosci, ma polskie pochodzenie i dobrze ze sie do tego przyznaje, ale wybral Niemcy i niech sie trzyma tej decyzji
Klose to dla mnie zalosny folksdojcz
 
Do góry Bottom