>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory do Parlamentu Europejskiego, 26.05.2019.

inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 21:24 przez inzaghi78@zenekkk82

Dokładnie tak , kompletnie nie rozumiem tego grania na Konfe z Wiosną jak oni nie mają do nich żadnego podjazdu , regularnie 2-3% w plecy 
Po kursie powyżej 3 było value żeby ewentualnie spróbować ale przy wyrównanych to raczej jest tak jak piszesz prezent w stronę Wiosny
Well done :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No zarobione :) Adamowicz 1 też nie wchodzi bo się okazuje, że Fotyga zgarnęła więcej głosów, a ten bet połączony z frekwencją był tu bardzo popularny !
 
A 0

allhernan

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 08:18 przez adamo80No zarobione :) Adamowicz 1 też nie wchodzi bo się okazuje, że Fotyga zgarnęła więcej głosów, a ten bet połączony z frekwencją był tu bardzo popularny !
Kolego nie dywaguj, ze 'zarobione' i nie podawaj niesprawdzonych informacji.

Adamowicz akurat wygrala z Fotyga zdecydowanie (kilkanascie tys.glosow to w przypadku pojedynczych mandatow spora przewaga), a to, ze dzieci i mlodziez fascynuja sie Korwinem i przegrywaja kieszkonkowe to juz bardziej tradycja.
 
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
A ja ogólnie akurat wyszedłem na lekki nie znaczący  plus bo grałem single że wybory wygra PIS i że Konfederacja wygra z Wiosną,ale jestem bardzo rad że KE przegrało okrutnie,a z drugiej strony jestem smutny że cykliści dostali aż tyle poparcia ale ogólnie jest git i do zobaczenia na jesień,i już teraz piszę że zagram wtedy że PIS dostanie ponad 50% poparcia!!!!!!!!!
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Swoją drogą.. to cholernie przykra sprawa, że ponad 90% głosujących to impotenci umysłowi, nie potrafiący wyciągnąć żadnych wniosków z otaczających ich wydarzeń. Wygrał PiS, przegrała Polska. Jak tylko zacznie się kryzys, a ten tuż tuż, to Polska będzie drugą Grecją i to nie jest przesada. 
 
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 09:38 przez hallikSwoją drogą.. to cholernie przykra sprawa, że ponad 90% głosujących to impotenci umysłowi, nie potrafiący wyciągnąć żadnych wniosków z otaczających ich wydarzeń. Wygrał PiS, przegrała Polska. Jak tylko zacznie się kryzys, a ten tuż tuż, to Polska będzie drugą Grecją i to nie jest przesada. 
 
 
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
No cóż porażka KE boli i musi boleć a jeśli chodzi o Grecję to zapomnij bo to właśnie wejście do strefy euro ich załatwiło,a po drugie to Grecy to kraj ludzi którzy lubią się bawić i nic nie robić bo byłem tam 2 lata kiedyś to wiem coś o tym!!!!
 
jedrula 32,3K

jedrula

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 09:38 przez hallikSwoją drogą.. to cholernie przykra sprawa, że ponad 90% głosujących to impotenci umysłowi, nie potrafiący wyciągnąć żadnych wniosków z otaczających ich wydarzeń. Wygrał PiS, przegrała Polska. Jak tylko zacznie się kryzys, a ten tuż tuż, to Polska będzie drugą Grecją i to nie jest przesada. 


nie strasz, nie strasz,bo sie ze.......sz
 
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 08:18 przez adamo80No zarobione :) Adamowicz 1 też nie wchodzi bo się okazuje, że Fotyga zgarnęła więcej głosów, a ten bet połączony z frekwencją był tu bardzo popularny !
A gdzie ty takie rewelacje znalazłeś ?
z 91.48 % komisji wyborczych
Adamowicz https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/komitet/20213/okr/1
Fotyga https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/komitet/19913/okr/1

Z tą skrajną prawicą to wyszło jak z PSL w 2015
W poprzednich wyborach ich sondaże były bardzo niedoszacowane a teraz odwrotnie, aczkolwiek i tak dużo bliższe rzeczywistości jak się okazało.
 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 10:31 przez egreg

A gdzie ty takie rewelacje znalazłeś ?
z 91.48 % komisji wyborczych
Adamowicz https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/komitet/20213/okr/1
Fotyga https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/komitet/19913/okr/1

Z tą skrajną prawicą to wyszło jak z PSL w 2015
W poprzednich wyborach ich sondaże były bardzo niedoszacowane a teraz odwrotnie, aczkolwiek i tak dużo bliższe rzeczywistości jak się okazało.
Na WP mi mignęły zdjęcia obu Pań... Może pomyłka... Co do samych wyborów jest od tego dział HydePark - nie ten...
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Prześledziłem pobieżnie wyniki na wybory.gov i widać, że w miastach mobilizacja była słaba, tylko niewiele większa frekwencja niż średnia (za wyjątkiem wawy). O dziwo wyborcy PiS byli bardziej zmobilizowani niż opozycja. Ja zakładałem odwrotnie, ale i tak coś tam weszło. Mobilizacja elektoratów zadecyduje też o wynikach na jesieni. 
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 11:35 przez sandomingoMobilizacja elektoratów zadecyduje też o wynikach na jesieni. 
Mobilizacja wyborców PIS-u będzie jeszcze większa i przewaga nad KE (bo zakładam że ta koalicja i się ostanie) będzie większa niż w tych wyborach.
A frekwencja być może pobije rekord w historii III RP (prezydenckie 1995 - 68.23% II tura) 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niech Schetyna obieca, że da każdemu Polakowi dodatkowy 1000zł miesięcznie i KO wygra... :) Hahaha Wtedy jak się ma jeszcze dzieci to w ogóle by nie trzeba było pracować bo 1000zł dla matki, ojca i babci to 3000zł + 3 dzieci 1500zł więc by rodzina miała 4500zł :) I po co pracować...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Problem w tym że gdyby nawet Grześ obiecał 5 zł na każdego, nawet na psa i kota to i tak Polacy nie uwierzą bo wiedzą że jego kolesie wszystko rozkradną ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 13:39 przez zksstalProblem w tym że gdyby nawet Grześ obiecał 5 zł na każdego, nawet na psa i kota to i tak Polacy nie uwierzą bo wiedzą że jego kolesie wszystko rozkradną ????
Nie - problem w tym, że jak by to obiecał i zrealizował mielibyśmy "Grecję" znacznie szybciej, a tak to potrwa to trochę dłużej... Z uszczelnienia VATu owszem jest, ale nie tyle, a 3/4 dokłada się z zadłużenia i podatku sklepowego (gdzie ceny są znacznie wyższe niż niż 4 lata temu w każdej biedronce). Ludzie nie mają kompletnie wyobraźni... O ile 500+ na drugie dziecko jeszcze im się dopinało to teraz pojechali po bandzie... Ok Morawiecki liczy na to, że to będzie koło zamachowe gospodarki - nie mówię, że na pewno nie ma racji, ale jest to duże ryzyko bo może wcale tak się nie stać. A do tego nie wiadomo czy teraz tak dobrze funkcjonuje gospodarka dzięki tym wewn. transferom czy to nie jest zasługa świetnej koniunktury gospodarczej. Jak boom ustanie, a PiS zostanie z tymi wydatkami na każde dziecko to zacznie się masakra, a wtedy wszystko zrzucą na UE...

Operacja rosyjska w Europie jest w 80% udana. Za 20 lat będzie się mówiło o 3 wojnie światowej tym razem na polu działania służb i dezinformacji. Ja się tylko zastanawiam gdzie jest CIA i M6 - czy one tylko dobrze wyglądają w filmach o Bondzie i Bournie ?
 
paga 35,3K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 12:57 przez adamo80Niech Schetyna obieca, że da każdemu Polakowi dodatkowy 1000zł miesięcznie i KO wygra... :) Hahaha Wtedy jak się ma jeszcze dzieci to w ogóle by nie trzeba było pracować bo 1000zł dla matki, ojca i babci to 3000zł + 3 dzieci 1500zł więc by rodzina miała 4500zł :) I po co pracować...
Ty masz taką samą wiedzę jak Dyndała. A później płacz bo ludzie nie głosują. Tutaj nie chodzi o żadne 500 złoty na dziecko. 
 
Do góry Bottom