>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory do Parlamentu Europejskiego, 26.05.2019.

L 13

lukaszek90001

Użytkownik


W tym temacie podajemy propozycje typów na zbliżające się majowe wybory. Większość liczących się komitetów już złożyło podpisy więc pewnie niedługo zaczną pojawiać się typy. Dzielmy się swoimi ????
 
iron77 2

iron77

Użytkownik


Ani śladu kursów na Eurowybory, czy może niedokładnie szukałem?



Czyżby buki bały się graczy w tej dyscyplinie? ;)
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik


Ja kursy widziałem jedynie na smarkets (most seats). PiS jest umiarkowanym faworytem, kurs ok 1.63. Wg mnie warto będzie zagrać przeciwko zwycięstwu PiSu w wyborach.
 
B 482

bmoran

Użytkownik


A ja odradzam tego buka. Zalozylem konto, zweryfikowalem. Aby sprawdzic oferte bez podatku wplacilem 100zl, zagralem 2 zdarzenia i mysle, ok. Wplacam 5000 zl by pograc glownie na wybory bo ciekawe oferty, puszczam pierwszy zaklad 2 zdarzenia AKO lekko ponad 2 za 1000zl, sprawdzaja i po 2 minutach, ze zaklad przyjeli, ale za 200zl. Bez jakiegos pytania czy akceptuje mniejszy wklad. Mysle ok, to kolejny kupon za 200zl puszcze, ale zdarzenia juz nie ma w ofercie hehe Potem kolejny kupon daje za tysiaka, przyjelo za 200zl, i od razu kurs obnizony. Takze obracam teraz reszta depozytu by zlecic wyplate tak szybko jak tylko moge i zegnam sie z nimi, a tak sie reklamuja, ze maja bonus niby 3000zl, to chyba przez miesiac bym obracal u nich z takimi ograniczeniami.
 
tomskier 0

tomskier

Użytkownik


Czy u betfan w polityce -&gt;Pojedynek "wyborczych jedynek"-&lt; można łączyć zakłady i czy jest ograniczenie kwotowe? Można postawic np: 1000zł w Pojedynek "wyborczych jedynek" czy przyjmnie maksymalnie 200zł?
 
mlr3217 1

mlr3217

Użytkownik


Pojawiła się Oferta na STS

Do pogrania moim zdaniem:



Konfederacja powyżej 5% - 1,85

Frekwencja - poniżej 40,5 % -1,6



AKO:2,88



 



 



 
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
cytat z dnia 11 maja 2019 20:08 przez mlr3217



Pojawiła się Oferta na STS

Do pogrania moim zdaniem:



Konfederacja powyżej 5% - 1,85

Frekwencja - poniżej 40,5 % -1,6



AKO:2,88



 



 



 


Wyświetla się komunikat ze zdarzeń nie można ze sobą kombinować ????
 
tasin81 0

tasin81

Użytkownik
Kurs na frekwecję ponizej 34.5% wynosi 2.80 (STS)

Frekwecja w poprzednich wyborach:

Wejście do eurokołchozu 2004: 20,87%

2009 rok: 24,53%

2014 rok: 23,83%



Patrząc w perspektywie ostatnich pięciu lat nie nastąpiły u nas w kraju jakieś przewroty polityczne które mogłyby wpłynąć na wyborczą frekwencję a tutaj mamy do czynienia z wyborami które tak naprawdę interesują mało ludzi.

Według mnie under 34.5% (2.80 STS)
 
mlr3217 1

mlr3217

Użytkownik
Wyświetla się komunikat ze zdarzeń nie można ze sobą kombinować


Jeszcze wczoraj można było złożyć w AKO  , szkoda bo to była okazja.



Można spróbować pograć  Kto Lepszy? Wiosna-Konfederacja 2 po kursie 5  STS



 
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
cytat z dnia 12 maja 2019 14:50 przez tasin81
Kurs na frekwecję ponizej 34.5% wynosi 2.80 (STS)

Frekwecja w poprzednich wyborach:

Wejście do eurokołchozu 2004: 20,87%

2009 rok: 24,53%

2014 rok: 23,83%



Patrząc w perspektywie ostatnich pięciu lat nie nastąpiły u nas w kraju jakieś przewroty polityczne które mogłyby wpłynąć na wyborczą frekwencję a tutaj mamy do czynienia z wyborami które tak naprawdę interesują mało ludzi.

Według mnie under 34.5% (2.80 STS)




Nie byłbym tego underu taki pewien. W zeszłym roku w wyborach samorządowych w 1.turze frekwencja wyniosła 54,9% ! Co było 5 lat temu a co teraz to zupełnie inna sytuacja. Społeczeństwo podzielone, wciąż rywalizacja PiS vs PO (Koalicja). Mało istotne jakie wybory, ludzie znowu będą napuszczeni na siebie i będę głosować. Co istotne, w przeszłości sondażownie słabo radziły sobie z układem sił, ale bardzo dobrze określały właśnie poziom frekwencji. W 2018 CBOS przewidywał bardzo wysoką frekwencję i faktycznie taka była, do urn poszło o 7-10pkt procentowych więcej niż zwykle. Teraz CBOS prognozuje frekwencję znowu na bardzo wysokim poziomie, mówi się o około 40%. Z miesiąca na miesiąc występuje tendencja wzrostowa, zainteresowanie eurowyborami idzie mocno w górę. 



Całość bardzo dobrej analizy znajdziecie tutaj: https://oko.press/zanosi-sie-na-rekordowe-40-proc-frekwencji-a-to-moze-pomoc-koalicji-wygrac-z-pis/











 
 
B 31,7K

bartezgambler

Użytkownik
Witam miałem chwilowe problemy z logowaniem ale wszystko dobrze się skończyło.

Oferta bardzo uboga na ten moment ale jeszcze wczoraj w STS zagrałem dwa razy po 500 frekwencja poniżej 40,5% oraz Wiosna poniżej 9,5%. Wydają się to typy stosunkowo bezpieczne. Dziś niestety kursy troszkę spadły i nie można tych zdarzeń łączyć ze sobą.



P.S. kursy na wybory do europarlamentu wystawiła już fortuna są one bardzo podobne do tego co zaprezentował sts z tą tylko różnicą że fortuna w parze Konfederacja vs Kukiz faworyta dostrzega w tych pierwszych ale granie tego za grubszą kasę zbyt ryzykowne.

Po pobieżnej analizie stwierdzam, że brak w tych kursach value.



Najlepsze typy które teraz widzę to:

frekwencja poniżej 40,5 %

Wiosna poniżej 9,5%

PiS wygra wybory

 
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
cytat z dnia 12 maja 2019 14:57 przez mlr3217

Wyświetla się komunikat ze zdarzeń nie można ze sobą kombinować


Jeszcze wczoraj można było złożyć w AKO  , szkoda bo to była okazja.



Można spróbować pograć  Kto Lepszy? Wiosna-Konfederacja 2 po kursie 5  STS



 


Z tą Wiosną to różnie może być dużo jest "oszołomów" i może być na odwrót. W obu partiach nie brakuje polotu i finezji. ;]
 
kibic-zwierze 44,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jaka była frekwencja dotychczas w wyborach do PE? Wiadomo, że jest niższa niż w wyborach do naszego parlamentu ale wydaje mi się, że linia w fortunie 39.5 to trochę mało.

Mimo wszystko sporo osób może pójść... Może nie tyle ile ostatnio do samorządowych ale może być wysoka. W każdym razie jakby ktoś dysponował historycznymi wynikami do PE do będę wdzięczny. 
 
mlr3217 1

mlr3217

Użytkownik
Frekwencja w roku 2014 23,89%

2009 24,53%

2004 20,87 %

Uważam że linia 39,5 nie jest do przekroczenia , ludzi nie interesują te wybory , prawda jest ze frekwencja będzie wyższa niż ostatnio ale czy tak wysoka myślę w najlepszym przypadku 35-37 procent. 
 
Do góry Bottom