>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Studia

Status
Zamknięty.
viertor 0

viertor

Użytkownik
U mnie na początek roku szło sie normalnie. Nic specjalnego się nie działo, ogólne zapoznanie z uczelnia, jakieś tam zasady, rozdanie planów zajęć itp. Spokojnie można było być w &quot;codziennym&quot; stroju. Co innego immatrykulacja, czyli rozdanie indeksów. Tam już wypada być w garniturku, cale władze uczelni też są w tych swoich togach. Tak było u mnie na politechnice wrocławskiej, jeśli u Ciebie rozpoczęcie miałbyś razem z rozdaniem indeksów to polecam garnitur.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
tak wujek pomoze jak idziesz na zawodowego to cie jakos ustawi a nie na studiach oficerskich...
to widocznie nie wiesz jakie tam cyrki odchodzą. wiem, bo byłem z kumplem i widziałem. podchodzi jakis suchar do drążka, przy drugim razie spada z niego a egzaminator przy nim stojący wpsiuje mu 20 powtórzeń ????
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
początek studi wszędzie 1 czy 4 pazdziernika?? czy zależy od uczelnii??
może ktoś napisać jaki to jest na studiach? to znaczy co się robi na ćwiczeniach,wykładach,na wf bo chyba jest,jak to jest, aha strój normalny jakiś sweter i dżinsy chyba nie trzeba w koszuli przychodzić non stop?? a są jakieś podczas studi uroczystości że np. w graniakach trzeba przychodzić jak na tym rozdaniu indexów?
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
początek studi wszędzie 1 czy 4 pazdziernika?? czy zależy od uczelnii??
może ktoś napisać jaki to jest na studiach? to znaczy co się robi na ćwiczeniach,wykładach,na wf bo chyba jest,jak to jest, aha strój normalny jakiś sweter i dżinsy chyba nie trzeba w koszuli przychodzić non stop?? a są jakieś podczas studi uroczystości że np. w graniakach trzeba przychodzić jak na tym rozdaniu indexów?
Mistrzuniu ???? Wszystko zależy od tego na jakim kierunku jesteś ;) ćwiczenia- ćwiczysz ???? chodzisz do tablicy, pracujesz w grupie, wiadomo. Wykład, jak chcesz to chodzisz, jak nie to nie (chyba ze sa obowiazkowe u was), leci sobie nudna prezentacja Profesor nawija a Ty siedzisz i sie nudzisz albo notujesz;). Ubrany możesz być jak chcesz student to wolny człowiek ale bez przesady oczywiście w dresie nie polecam...:] Uroczystości...hmm garniak podstawa podczas sesji, a poza nią.. święto uczelni? Ale na takie rzeczy nie trzeba chodzić ja nigdy nie byłem ???? Wf jest na jednym roku, ja miałem na pierwszym, strój sportowy i obuwie, większych wymagań nie było ;) Powodzenia i nie bój się, studiuje się bardzo przyjemnie :&gt; (do sesji ???? ???? )
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ja idę na finanse,czyli na ćwiczeniach pewnie jakieś zadania do rozwiązywania bo raczej nie praca grupowa,referaty,??
czyli jakiegoś poza sesjami sprawdzianu wiedzy nie ma(ala kartkówki,odpowiadanie) i trzeba przygotowywać się do sesji. są one 2 w roku,tak??? kiedy się odbywają dokładnie wiadomo(chodzi o okres)??? i z wszystkich przedmiotów na raz??
a początek roku jest 1 czy 4 pazdziernika czy zależy od uczelni?
czyli normalny stój-sweterk,dzinsy jak w liceum??? nie trzeba jakoś tka uroczyściej np. koszula koniecznie?? (chyba że ktoś lubi)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom