>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Studia

Status
Zamknięty.
mackso 10

mackso

Użytkownik
Tak przeglądałem temat Jacka, apropo tego co bedzie się robiło za 10 lat i co drugi pisze, że skończy studia. Tak z ciekawości, gdzie i co studiujecie ??

Może ja pierwszy:

AGH - Zarządzanie i Inżynieria Produkcji :spokodfhgfh:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
co zamierzasz po tym robic ?:jezora:
polibuda lubelska Mechanika i Budowa Maszyn
Denerwuje mnie takie gadanie jasiek :jezora: Po Twoim kierunku masz niezbyt szerokie pole manewru i raczej musisz znaleźć sobie pracę jako &quot;mechanik/budowniczy maszyn&quot; :p To jest dobre dla osób, które mają już wszystko idealnie poukładane i OK. Ja również najprawdopodobniej wybiorę politologię i nie przejmuję się gadaniem, że po tym ciężko o robotę - ten kierunek będzie dla mnie tylko papierkiem, uzyskam wyższe wykształcenie, a to czy znajdę interesującą mnie pracę za dobre pieniądze będzie zależało od zupełnie innych czynników ????
Nie twierdzę, że studia na polibudzie są złe - są bardzo dobre, pewnie lepsze od tych humanistycznych, ale jeśli ktoś się nie czuje w tym dobrze to wybiera np. politologię i głupie gadanie tych z kierunków technicznych nic nie zmieni ;)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (dawna Akademia Rolniczo-Techniczna) w Olsztynie
Wydział Nauk Technicznych
Kier.: Technika Rolnicza i Leśna
Specj.: Energetyka i Odnawialne Źródła Energii
zamierzam we wrześniu skończyć...
 
domel 49

domel

Forum VIP
hmm dziwi mnie to ze nie nikt jeszcze nie napisał Fizjoterapii :]
od października Fizjoterapia
a ukończoną mam juz 2 letnia szkole masażu ????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
Akademia (teraz już w sumie uniwersytet) Ekonomiczna we Wrocławiu - Informatyka i Ekonometria
specjalizacja : Metody i systemy wspomagania decyzji ;]
teraz bedzie 4 rok juz ;]
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
domeL, tak z ciekawości spytam co trzeba dokładnie zdawać na maturze aby iść na ten kierunek. Biologia to na pewno ale czy dochodzi jeszcze chemia i fizyka ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom