>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Studia

Status
Zamknięty.
norek89 0

norek89

Użytkownik
ja idę na finanse,czyli na ćwiczeniach pewnie jakieś zadania do rozwiązywania bo raczej nie praca grupowa,referaty,??
czyli jakiegoś poza sesjami sprawdzianu wiedzy nie ma(ala kartkówki,odpowiadanie) i trzeba przygotowywać się do sesji. są one 2 w roku,tak??? kiedy się odbywają dokładnie wiadomo(chodzi o okres)??? i z wszystkich przedmiotów na raz??
a początek roku jest 1 czy 4 pazdziernika czy zależy od uczelni?
czyli normalny stój-sweterk,dzinsy jak w liceum??? nie trzeba jakoś tka uroczyściej np. koszula koniecznie?? (chyba że ktoś lubi)
Pewnie masz duzo matmy to wiadomo co bedziesz robił przy tablicy;) referaty mogą się zdarzyć na innych przedmiotach. Ja np na farmie mam wejściówki na każdych zajęciach ....tzn żeby wejśc i móc uczestniczyć w zajęciach (ćwiczeniach) musisz zaliczyć tzw &quot;wejściówke&quot; z tego co dopiero bedzie na zajeciach ???? Odpytywania nie ma. Są &quot;sprawdziany&quot; na studiach nazwane kolokwiami, zdarzają się średnio (przynajmniej u mnie) raz na tydzien/czasem 2tyg z przedmiotu ???? Sesja to najgorszy okres, jest zimowa (ok styczen,luty) oraz letnia (maj,czerwiec). Wtedy nie ma zajęć a zdajesz jedynie egzaminy z przedmiotów, ja np miałem 4 w zimowej i 6 w letniej. Egzaminy masz tylko z &quot;ważniejszych&quot; przedmiotów, z reszty musisz zdobyć tzw &quot;zaliczenia&quot; aby móc do tej sesji podejść. Zaliczenia zdobywasz pracą przez cały semestr, musisz mieć zdane kolokwia itd.
Rozpoczecie roku to juz od uczelni zależy ;)
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
tak sobie przeanalizowałem przedmioty na ekonomi i finansach i rachunkowości na 1 roku.
na finansach jest 9 przedmiotów a na ekonomi 8. ogólnie wf,angielski,logika,prawo taka sama liczba godzin,ale matmy i mikreoekonomii jest więcej na finansach choć na ekonomi też jest, historii myśli ekonomicznej jest ciut więcej na ekonomi,w finansach jest podstawa zarządzania a w ekonomi jest przedmiot zarządzanie(to chyba w finansach będzie to łatwiejsze skoro to tylko podstawy,a tam całe zarządzanie?),a dodatkowo na finansach jest jeszcze teoria przedsiębiorczości(trudne?). ogólnie mniej godzin jest na ekonomi niż na finansach jeżeli idzie o zajęcia.
może ktoś mi opowiedzieć o tych wszystkich przedmiotach(który najcięższy???),o tym czy na tej ekonomi jest łatwiej niż na finansach na które idę czy też nie(bo podobne przedmioty)-patrząc na rozkład zajęć może lepiej było iść na ekonomię
i jak to jest z nauką,zaliczeniami. czy jest tak że te wszystkie 9 przedmiotów raz na pół roku zdaje na egzaminie(2 razy w roku) i chodzę na ćwiczenia i wykłady,czy też muszę w między czasie coś tam zdawać(kolokwia,tak?? na czym to polega??? taka kartkówka,pytanie czy jak???)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom