>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Wpłata pieniędzy

Depozyty Online:
- MoneyBookers
- NETeller
- Karty kredytowe
(Tylko konta w EUR/USD/GBP)

Depozyty Offline:
- Przelew Bankowy
(Przelewy na konto w polskim banku!)
- DirectTeller (Za pomocą Western union&quot;&quot;&quot;&quot;)

Wypłata pieniędzy

Opcje Online:
- Moneybookers
- NETeller
- Zwrot na Kartę

Opcje Offline:
Przelew bankowy


Przelew bankowy
Złóż swój depozyt za pomocą Przelewu Bankowego do banku operującego w Polsce. Po założeniu konta w Sportingbet, zasil je środkami pieniężnymi za pomocą przelewu bankowego.

Wymagania
Środki możesz wpłacić z każdego banku w Polsce, nawet w oddziale pocztowym.

Dane do wpłaty:

Nazwa banku: Raiffeisen Bank, Warsaw
Nazwa odbiorcy: Pacific Network Services
Numer rachunku: 88175000090000000005420229
Waluta: PLN


Uwaga Proszę podać w tytule przelewu swoje ID w Sportingbet oraz Imię i Nazwisko! (dane muszą się pokrywać z danymi wprowadzonymi na koncie w Sportingbet) Ważne!!Środki są księgowane raz dziennie w godz. 16:00 – 20:00 CET. Wpłaty realizowane w urzędach pocztowych mogą trwać dłużej niż 3 dni robocze.

Jak mam złożyć depozyt?
Prześlij swoje środki na powyższy rachunek bankowy wraz z ID użytkownika swojego konta w Sportingbet oraz imieniem i nazwiskiem. Po przesłaniu środków, prześlij wiadomość na adres [email protected] w celu powiadomienia nas o wysłaniu środków. Jak tylko środki pojawią się na naszym koncie, zaksięgujemy je na Twoim koncie w Sportingbet.

Jak długo po złożeniu depozytu, będę musiał/a czekać na możliwość wniesienia zakładu ?
Wpłata do Sportingbet za pomocą przelewu krajowego będzie księgowana w ciągu maks. 3 dni roboczych od momentu wpłaty (soboty i niedziele nie są liczone jako dni robocze).

Opłaty:
Nie ma żadnych opłat. Nie pobieramy żadnych opłat za przelew bankowy.

Minimalna/Maksymalna kwota wpłaty:
Nie ma dolnych limitów wpłaty przelewem. Górny limit wpłaty to równowartość $10 000.

UWAGA!!!: Za pomocą przelewu bankowego do banku operującego w Polsce można zasilać konta w Sportingbet nie tylko w PLN, ale również konta w USD, EUR lub GBP. Dokonana wpłata w PLN zostanie przewalutowana po kursie bieżącym na odpowiednią walutę Twojego konta w Sportingbet. Dzięki temu NIE MUSISZ zmieniać waluty na koncie żeby korzystać z przelewów do polskiego banku. Wystarczy, że wyślesz do nas złotówki na zacytowany powyżej rachunek bankowy, a my przewalutujemy wpłatę na walutę Twojego konta w Sportingbet po kursie dnia.
 
pezet 0

pezet

Użytkownik
w pewnym konkursie pisze ze zeby otrzymac nagrode to trzeba przynajmniej raz przelac pieniadze na konto SportingBet i w nawiasie pisze (minimum 10zł) to moge sobie poprzez przelew pocztowy wpłacic 10 zł czy nie??
 
W 2

wislak

Forum VIP
Witam mam takie pytanie. Zalezy mi na przeslaniu kasy z NeTellera do MB. I wlasnie SB jest chyba dotego odpowiedni, bo obrotu nie wymagają wpłaty, nie biorą hcyba tez %. Czy jest taka mozliwosc zebym przesłał kase z Netellera na SB i potem od razu do MB? Zebym nie musial obracac itp tylko wplata i wyplata i juz kasa na MB?
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Nie.
Mogliby Ci nawet konto zamknac, bo idzie zaraz podejrzenie walka.


Poza tym w tym buku mozna tylko wyplacac ta metoda jaka sie wplacalo.
 
W 2

wislak

Forum VIP
No to dzieki za info, ma ktos jakis inny pomysł? a np moj kolega ma na siebie konto w MB a na tate bankowe i zawsze jak robie wyplate to sie SB posługuje, wplaca na SB wszystko z MB a potem przesyla z SB do banku taty i do tego na prowizjach oszczedza z 10 zł...
 
yaras_ 16,2K

yaras_

Użytkownik
A ja chciałbym się dowiedzieć czy jeśli 2 raz w tym samym miesiącu chciałbym wypłacić kaskę przelewem bankowym na konto w BZ WBK czy jest jakaś opłata - bo na jednym forum wyczytałem że jakieś 20euro opłaty pobierają jesli chcemy 2 razy w tym samym miesiącu wypłacić kase???
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ja nie jestem na 100 % pewny....
czyli jak się wpłaca z moneybookers do SB to potem jak bede chial wyslac kase z SB do moneybookers to nie rzadaja dowodu tozsamosci ??
aha i czy mozna zmieniac dane osobowe tak jak w betgun ??
 
K 358

koeman66

Użytkownik
mam pytanie czy w tym buku sa jakies wymagania odnosnie wyplaty, np. aby wyplacic te minimum 20 euro musze zagrac przynajmniej raz z kursem powyzej np. 1.50, 2.10?
jest takie cos?
 
Do góry Bottom