>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Sportingbet - Wpłata/Wypłata pieniędzy

R 0

robert-20790

Użytkownik
Nie ma takiej opcji. Zreszta pieniadze w dzieiszych czasach sa w ciagu 20 minut na koncie. Wszystkie firmy oferuja w tym momencie tyle mozliwosci wplatyy ze szok. Pytanie jest z XIX wieku.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Najlepiej wpłacac do Sportingbet poprzez MB. Pieniądze zostają dopisane do konta w kilka minut.
Wypłata idzie równie szybko. Ostatnio zleciłem to po niecałych 3h kasa była już na koncie moneybookers.
Z tego co mi wiadomo, to sportingbet obsługuje też przelewy24. Równie szybki i wygodny środek płatności ;)
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Czy przy wypłacie kasy na konto zawsze pobierana jest prowizja w sportingbecie bo z tego co tu czytam oni wysyłają te pieniądze z Londynu?
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Witam. Mam pewien problem. Wpłaciłem pieniądze poprzez MB ale konto MB miało inne dane niż te w SB. Z wpłatą nie było problemów. Czy z wypłata też nie będzie? Bo z tego co mi wiadomo do przelewu z MB na MB nie trzeba imienia i nazwiska?
 
K 0

korozinho

Użytkownik
Witam.
Mam problem z wpłatą i wypłatą pieniędzy. Problem polega na tym że jak chcem wpłacić kase to wyskakuje mi taki komunikat &quot;320007:please contact Customer Services to attempt to complete your deposit request: (320007)&quot; wie może ktoś o co chodzi??? Jak tak to napiszcie. Posiadam internetowe konto w mBanku aha i jeszcze mam karte debetową a nie kredytową. POMOCY!!!!!
 
D 0

demonpl

Użytkownik
Kartą debetową nie wpłacisz. Przynajmniej nie tą z mbanku - chyba, że masz ekartę. Próbowałeś wpłacać mtransferem?
 
K 0

korozinho

Użytkownik
Tak wpłacałem tym 24 godziny czy coś takiego
Już zamówiłem eKarte a czy tą eKartą będe mógł normalnie wypłacać z sportingbet??
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Witam


Mam pytanie: Czy nie będzie problemów z wypłatą pieniędzy z SB na konto MB jeśli dane oraz e-mail są inne?? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro ;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Raczej będą ja miałem problem z wpłatą nie mówąc o wypłacie ale udfało mi sie to bo w opcjach sportingbet jest możliwość zmiany maila więc moze tak

Co do wypłaty zleciłem 200 na MB i za 5 minur była kaska (przy pierwszej wypłacie)
Więc każdemu polecam buka !!!!
 
cashier 0

cashier

Użytkownik
Jak chcecie mieć wypłate jeszcze szybciej to odrazu po zleceniu w &quot;moje konto&quot; wejdźcie na livesupport i poproście gościa o wypłate podając ID konta, mail MB i kwote i po 1-2 minutach kasa na koncie ????
 
W 0

wojtish

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie. Czy przy wypłacie pieniędzy przez przelew bankowy, pobierana jest jakaś opłata? Jeśli tak to jakiej wielkości?
 
H 0

heniekiv

Użytkownik
Witam.
Od razu napisze, że jestem nieletni. Chciałbym sie zarejestrować w SB. Umówiłem się już z rodzicami że będę miał założone konto młodzieżowe w banku. I teraz moje pytania:
1. Czy konto SB musi być zarejestrowane na tą samą osobę na którą jest konto bankowe?
2. Na kogo w tym wypadku będzie zarejestrowane konto bankowe?
3. Czy będą jakieś problemy z wypłatą pieniędzy na konto młodzieżowe?
No i tak w sumie jak to jest z użytkowaniem SB przez osobę nie letnią?
 
L 0

lukaszch

Użytkownik
Heniekiv lepiej od razu odpuść...konta muszą być zarejestrowane na tą samą osobe, więc jesli dane nie będą sie zgadzały to nie wypłacisz pieniędzy..i Sportingbet jest tylko dla użytkowników powyżej 18 lat pozdro
 
Do góry Bottom