>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi, itp.

maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
maniek81 maniek81 możesz wyjaśnić co to za błędny kurs w moim typie jokerem w tym poście:

H2H kobiety Niemcy 1 - Szwecja 1, kurs na Szwedki jest błędny.

Faworytkami biegu były Norweżki, drugie w kolejności Szwedki. Nie jest możliwym, aby kurs na mocno faworyzowane w parze z Niemkami Szwedki wynosił 2.20.
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
H2H kobiety Niemcy 1 - Szwecja 1, kurs na Szwedki jest błędny.

Faworytkami biegu były Norweżki, drugie w kolejności Szwedki. Nie jest możliwym, aby kurs na mocno faworyzowane w parze z Niemkami Szwedki wynosił 2.20.
maniek81 maniek81 jak wstawiałem typ to był taki kurs i bukmachera forbet, tak naprawdę nie znam się na biegach narciarskich może rzeczywiście bukmacher się pomylił i ciekawe jak rozliczył ten zakład jak ktoś go realnie u niego zagrał.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Proszę o dopisanie w ostatnim typie iforbet
 
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
W dzisiejszym konkursie liczą się kwalifikacje kto wygra? Czy ćwierćfinały itd bo jak kwalifikacje to 3 typy mi weszly
Jeżeli Twój zawodnik wygrał w kwali z zawodnikiem, który nie przeszedł kwali albo Twój zawodnik wygral z rywalem i obaj nie przeszli kwali to Ci siedzi. W innych przypdkach jeszcze nie.
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Liczą się końcowe wyniki zawodów. Jeżeli zawodnik odpadł w kwalifikacjach, to zajmuje miejsce zgodne z wynikiem kwalifikacji. Zawodnicy z miejsc 1-30 w kwalifikacjach walczą dalej w ćwierćfinałach, półfinałach i finale.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Np de graff miała 5 miejsce w ćwierćfinale a w 2 ćwierć finale Jonathan była na 4 miejscu to de graff mi nie weszła mimo to że w kwalifikacjach de graaff była lepsza od niej
Post automatycznie złączony:

Jonatova
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Po rozegraniu eliminacji, kolejne mamy ćwierćfinały w ilości pięciu. Zawodniczki, które zajmą ostanie 6 miejsce w ćwierćfinałach klasyfikowane są na miejscach 26-30, zawodniczki które zajmą 5 miejsce w ćwierćfinałach klasyfikowane na miejscach 21-25. I tutaj konkretna pozycja zależy od tego jak wypadły w eliminacjach.

Van der Graaff i Janatova zajęły w swoich biegach ćwierćfinałowych piąte miejsca. Van der Graaff była wyżej w eliminacjach, dlatego ona zajęła wyższa lokatę niż Janatova w końcowej klasyfikacji zawodów.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
A teraz Norweżki zajęły 3 miejsce w półfinale a amerykanki 1 miejsce czyli norwezki przegrały z amerykankami i mi nie wszedł joker?
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
A teraz Norweżki zajęły 3 miejsce w półfinale a amerykanki 1 miejsce czyli norwezki przegrały z amerykankami i mi nie wszedł joker?
Szczerze, nie chce mi się codziennie tłumaczyć 😁 Sprinty czy indywidualne, czy drużynowe, zawsze najpierw są eliminacje. W sprintach drużynowych jest finał z obsadą 10 zespołów, także rozstrzygnięcie dopiero będzie. Finały będą live na kanałach eurosport 2 i metro.
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Niektórzy biorą udział w konkursie a nie wiedzą na czym to polega i jadą na pałę
Cały czas powtarzam regulamin, regulamin, regulamin...

Już nawet stworzyłem ściągę i każdy temat do typów zaczyna się przytoczeniem najważniejszych zasad. Prościej już się nie da, a mimo to... nadal pojawiają się błędy. Też dzisiaj podałeś typ niezgodny z regulaminem z biegu mężczyzn, przez co Twoje typy będą nieważne 🤷‍♂️
 
Otrzymane punkty reputacji: +455
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Z racji, że bukmacher wystawił taką parę, a tych zawodników nie ma na liście startowej proszę o zmianę męskiego typu na:
H2H M Gleb Retivykh - Alexander Terentev 1 @1.65 forbet

post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pŚ-2021-2022-lenzerheide-28-12-2021.163992/#post-7072412
Nie jest moją winą, że bukmacher wystawia złe pary, a że piszę przed 12:12 liczę, że taka zmiana jest możliwa.
Pokaż załącznik 14305
Muszę być konsekwentny i przestrzegać regulaminu. Punkt 6 regulaminu mówi, że w takiej sytuacji jest zwrot i nie można podać typu zastępczego. To zadaniem uczestnika jest sprawdzić listę startową. Buki często nie mają pełnych informacji. Sts też miał parę Skinder - Marcisz, a było wiadomo od wczoraj rano, że obie nie wystartują. Były już sytuacje w poprzednich weekendach, że uczestnik podał typ, gdzie zawodnik nie wystartował i także otrzymał zwrot. Muszę być konsekwentny i wszystkich traktować na równi, zgodnie z regulaminem.
 
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
Muszę być konsekwentny i przestrzegać regulaminu. Punkt 6 regulaminu mówi, że w takiej sytuacji jest zwrot i nie można podać typu zastępczego. To zadaniem uczestnika jest sprawdzić listę startową. Buki często nie mają pełnych informacji. Sts też miał parę Skinder - Marcisz, a było wiadomo od wczoraj rano, że obie nie wystartują. Były już sytuacje w poprzednich weekendach, że uczestnik podał typ, gdzie zawodnik nie wystartował i także otrzymał zwrot. Muszę być konsekwentny i wszystkich traktować na równi, zgodnie z regulaminem.
Rozumiem i szanuję. Sam byłem za tym by nie zmieniać regulaminu. Trzeba na wszystko zwracać uwagę w takim razie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Do góry Bottom