>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi, itp.

maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jeszcze jedna wątpliwość. Chodzi o kwestię, by nie powtarzać nazwiska zawodnika w typach. Można by rozłożyć to na czynniki pierwsze i uznać, że pod pojęciem "reszta stawki" można podpiąć wszystkie nazwiska. Uważam, że te typy są na tyle ryzykowne, co pokazał wczorajszy sprint (z jednej strony główny faworyt, ale z drugiej konkurencja wśród całej stawki), że będą one dopuszczalne. Uczestnik konkursu sam może zdecydować, czy chce na tyle ryzykować i podawać taki typ, czy woli podać typ z dwoma nazwiskami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jest możliwość otwierania tematów wcześniej?. Nie wszyscy siedzą 24h na forum.
Zapisałem się, a poprzez brak czasu ominęły mnie dwa konkursy...
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jest możliwość otwierania tematów wcześniej?. Nie wszyscy siedzą 24h na forum.
Zapisałem się, a poprzez brak czasu ominęły mnie dwa konkursy...
Tak, mogę zmienić godzinę na wcześniejszą. Ale i tak ograniczenia będą spowodowane ofertą buków. Biegi przeważnie są w godzinach porannych, południowych, a oferta wchodzi dzien wcześniej wieczorem. Ale zmienię godzinę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +256
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
do du....... z tym konkursem , prawie 21:30 a typów nie ma a w niedzielę też niestety się pracuje .
Co poradzić 🤷‍♂️ Bukmacherów nie zmusimy, by szybciej wystawiali ofertę. Zresztą podobnie było przy konkursie żużlowym, gdzie oferta pojawia się dopiero w dniu meczu od rana.
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bieg kobiet został przesunięty z godziny 10:20 na 11:00.

Sytuacja jest dynamiczna. Kobiety jednak pobiegną po mężczyznach, więc macie czas na typów się do godziny 12:29 😀
 
Ostatnia edycja:
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W ubiegłym tygodniu pisałem, by każdy zapoznał się z najważniejszymi punktami regulaminu. Musi być jeden typ z biegu kobiet i jeden z mężczyzn. I nieobowiązkowo może być jako trzeci "Joker". Nie ma od tego odstępstwa. Co do godzin, to są uroki biegów. One rozgrywane są rano lub wczesnym popołudniem.

Godzina 12:30 dzisiaj, to już biegi finałowe po rozegranych eliminacjach, więc, że tak powiem pozamiatane.

Ja też obecnie siedzę w pracy, ten i następny tydzień mam urwanie głowy w pracy i dzisiaj nic nie zagrałem, nie napisałem analizy, bo po prostu nie miałem kiedy. Musimy mieć wszyscy to na uwadze. Z obserwacji, to forbet chyba wrzuca najszybciej ofertę, a z kolei fortuna dopiero w nocnych godzinach. Tego nie przeskoczymy 🤷‍♂️
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
W ubiegłym tygodniu pisałem, by każdy zapoznał się z najważniejszymi punktami regulaminu. Musi być jeden typ z biegu kobiet i jeden z mężczyzn. I nieobowiązkowo może być jako trzeci "Joker". Nie ma od tego odstępstwa. Co do godzin, to są uroki biegów. One rozgrywane są rano lub wczesnym popołudniem.

Godzina 12:30 dzisiaj, to już biegi finałowe po rozegranych eliminacjach, więc, że tak powiem pozamiatane.

Ja też obecnie siedzę w pracy, ten i następny tydzień mam urwanie głowy w pracy i dzisiaj nic nie zagrałem, nie napisałem analizy, bo po prostu nie miałem kiedy. Musimy mieć wszyscy to na uwadze. Z obserwacji, to forbet chyba wrzuca najszybciej ofertę, a z kolei fortuna dopiero w nocnych godzinach. Tego nie przeskoczymy 🤷‍♂️
maniek81 maniek81 w niedzielę są sztafety kobiet i mężczyzn to też typujemy?
Czy tylko indywidualne bo temat założyłeś?
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Typujemy 😀

Musi być ciekawie. W regulaminie jest zapis:

3. Konkurs polega na typowaniu pojedynków H2H pomiędzy dwoma zawodnikami (lub drużynami w przypadku sztafet). W każdym dniu rywalizacji Pucharu Świata należy podać dwa podstawowe typy, jeden z rywalizacji kobiet, drugi z rywalizacji mężczyzn. Opcjonalnie można podać trzeci dowolny typ, który będzie tzw. "jokerem", jednak nie można powtórzyć zawodnika/drużyny z podanych typów podstawowych...

Aby było to przejrzyste dla wszystkich: jeden typ musi być ze sztafety kobiet, drugi ze sztafety męskiej. Joker tak jak do tej pory jest nieobowiązkowy i może być z dowolnego biegu, jednak nie można powtórzyć danej sztafety.

Z racji, że może być ciężko w przypadku sztafet znaleźć odpowiednią ilość typów po wymaganym minimalnym kursie 1.50, to dopuszczam możliwość podania typów pomiędzy zawodnikami z pierwszych zmian sztafet (bukmacherzy dają często taką opcję do typowania). Należy tylko uważać w przypadku podawania jokera, by nazwisko zawodnika nie powieliło się z krajem sztafety jaki podaliśmy (np. jeśli podałem typ na sztafetę kobiet Szwecja - Norwegia, to nie mogę dać np. pary Ribom - Stupak, bowiem Ribom jest częścią sztafety drużyny Szwecji).
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Jaki jest sens typowania sztafet z taka oferta bukmacherów, przecież możliwości do typowania jest tak mało że każdy będzie miał to samo.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Oferta od wczoraj i tak się poszerzyła ale jeśli ktoś chciał zagrać wczoraj to była naprawdę katorga
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Takie przemyślenie z mojej strony. Biegi rozgrywane są jak wiadomo w godzinach porannych, ewentualnie wczesnopołudniowych. Oferty u bukmacherów są wystawiane różnie, jeden wystawi dzień wcześniej wieczorem, drugi trochę później, inny w nocy albo wczesnym rankiem. To powoduje, że część uczestników nie wyrabia się od rana z podaniem typów na pierwszy bieg. Przykład widoczny nawet dzisiaj. Z jednej strony mamy regulamin, z drugiej jest to forma zabawy. W związku z tym zapytanie do wszystkich uczestników. Jest to pierwsza edycja konkursu, więc trochę rzeczy dopiero się klaruje.

Czy akceptujecie możliwość podawania typów w momencie, gdy już pierwszy z biegów się rozpoczął lub zakończył?
Chcę być w porządku wobec wszystkich, więc jeśli większość będzie za, to wrzucę zmianę do regulaminu. Bez zmian natomiast pozostaje format: jeden typ bieg kobiet, drugi typ bieg mężczyzn, i nieobowiązkowy typ z jokerem z dowolnego biegu.

Czekam na Wasze zdanie. Im szybciej, tym lepiej 😀
 
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
Ja zawsze jestem przeciwko wszelkim zmianom regulaminu w trwania konkursu. Dobrze wiedzieliśmy przed turniejem, o której godzinie zaczynają się biegi. Przed turniejem każdy zaakceptował ten regulamin, a teraz część zaakceptuje, a część nie i co wchodzi nowy zapis? Każdy zaakceptował 9. punkt regulaminu, w którym wyraźnie napisał, że oferty do gry należy się spodziewać raczej tego dnia, w którym jest konkurs.
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W porządku. Żeby nie robić zamętu zostaje, jak jest w regulaminie. Jako, że nadal pojawiają się błędy, to od przyszłego weekendu w pierwszym poście będzie zawarta informacja do której godziny jest czas na podanie typów (co już dotychczas czyniłem) oraz dodatkowo informacja jakie typy z jakiego biegu należy podać. Powinno być przejrzyście dla każdego :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
maer 254,9K

maer

Typer A-League
maniek81 maniek81 możesz wyjaśnić co to za błędny kurs w moim typie jokerem w tym poście:

 
Do góry Bottom