>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania

mz88 0

mz88

Użytkownik
Marcin skoro taki ugodowy jestes to mi prosze dopisac 2 pkt za uczciwie wytypowany prawidlowy wynik tego meczu :mrgreen: a powaznie szkoda tego niedopatrzenia , cóż zdarza się najlepszym ;-)
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
§4. Mecze każdej kolejki publikowane są w poniedziałki. Jednakże zastrzegamy sobie możliwość zmiany tego terminu. Wszelkie korekty bedą zapowiadane z wyprzedzeniem kilku dni.


To jest gowno prawda - wchodze w poniedzialek i podaje typy - moim zdaniem - na cala kolejke - bo przeciez &quot;korekty i zmiany byly by zapowiedziane z kilkudniowym wyprzedzeniem&quot;, tymczasem wchodze dzisiaj i widze ze jest nie wiadomo skad kilka meczy na ktore nie oddalem typu - ale jak to? przeciez w poniedzialek typowalem wszystkie jakie byly do wytypowania.... wiec co - z nieba spadly? czy moze dajecie sami mecze na raty ? gdzi ete zapowiedzi z wyprzedzeniem ze np tego i tamtego gownianego dnia dodame kolejne 5 meczy itp?? no gdzi eto jest?

Na h.. wam regulaminy jak zadnych nie przestrzegacie, anie tego, ani w VIPach kiedy istanial....

Swiecicie przykladem a innych sie czepiacie jak cokolwiek zrobia - popracujcie wpierw nad soba - bo innych lamanie regulaminu nie wplywa tak na funkcjonowanie jak łamanie przez WAS i wasze niedopełnienia...

Podobnie bylo z betsson league - tez nie wiadomo do ostatniech chwili kto z kim mial grac 4 kolejke...

Wiec dzieki ze mecze byly w poniedzialek te ktore byly - a reszta sie pojawila jak sie komuś zachcialo je dodać - ????
 
J 39

jaqub

Użytkownik
Mecz Fiorentina-Roma można było typować do godziny 20.00 tymczasem odbył się on o godz. 15.00 , proszę więc o usunięcie tego meczu tak jak to miało miejsce w innych tego typu przypadkach.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Stary, teraz przesadziłeś i to poważnie. Koniec żartów.

Czy ktoś jeszcze napisze, że później niż w poniedziałek pojawiły się dodatkowe spotkania?
Wszystkie spotkania pojawiły się w poniedziałek, w przeciągu 30 minut. A dlaczego? Bo w konsoli jest miejsce na 12 spotkań. Wpisuje spotkania, datę, godzinę itd klikam wstaw. Następnie znów 12 spotkań itd. Procedura ta trwa min. 30 minut i spotkania pojawiają się stopniowo, jednak wszystkie mecze ukazały się w poniedziałek.
Gdybyś odwiedził stronę konkursu w późniejszym czasie, może być inaczej zareagował. Ale po co?! Raz za typowałeś i olałeś to. Prawidłowo...

Dokładnie, masz rację z tym regulaminem.... dlaczego użytkownicy forum nie przestrzegają regulaminu ogólnego i konkursów, działów? Bo im się nie chce go przeczytać, bo czytanie boli.

Podobnie z Betsson League? Że zamiast Mocna grupa pod wezwaniem wpisałem Secret Service nazywasz łamaniem regulaminu? No stary, nie kompromituj się.

Następnym razem pomyśl trzy razy zanim napiszesz bzdury, które wymyślasz.
 
3bynio 0

3bynio

Użytkownik
saragossa-atletiko madryt 1:0 było a nie tak jak jest podliczone 1:1 ????
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2007-03-18, 22:49 ]
Błąd na livescore. Poprawione
 
S 0

skrox

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, bo kurde moze dla mnie ten konkurs stracic sens :/ a fajny jest, i fajna zabawa!!

Otoz zarejestrowalem sie w konkursie ale konto w Betway zalozylem pozniej!! czy to mnie dyskwalifikuje w ewentualnym odbiorze nagrody??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To zależy po jakim czasie zarejestrowałeś konto w Betway.
Ogólnie w konkursie nie dostaniesz dyskwalifikacji, jednak nie mogę obiecać otrzymania nagrody, jeżeli zajmiesz promowane miejsce. Tutaj kwestia dotyczy bukmachera Betway.
 
S 0

skrox

Użytkownik
to gdzie bym sie tego mogl dowiedziec?? Bo nie wiem czy brac udzial w konkursie tylko dla zabawy i wlasnej satysfakcji czy moze mam szanse powalczyc o nagrody. Poza tym jakbym nie mial szans na nagrody to bym sie mniej stresowal :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dobra, jeżeli zarejestrowałeś się ze specjalnego linku i zajmiesz promowane miejsce to Ci załatwię tak, że wypłacą.... ;)
 
S 0

skrox

Użytkownik
to bylbym bardzo wdzieczny. Tylko ze ja nic z tego nie rozumiem za bardzo. Bo w sumie to nie pamietam kiedy sie rejestrowalem, napewno podczas trwania konkursu. nie pamietam nawet jak, ale wydaje mi sie ze z jakiegos linku ze strony Ligi Typerów. Tylko jeszcze nie wiem jaki zwiazek ma konto w BetWay z kontem na lidze typerow bo nic tam sie nie laczylo. wspolnego mam tylko nicka z tych dwoch kont.
 
J 0

januszekel

Użytkownik
Dlaczego z 6 kolejki Ligi Typerów został usuniety wynik meczu Rumunia - Polska zakończony w normalnym czasie gry rezultatem 1:0 dla Rumunii. Mecz odbył się z wszelkimi wymogami regulaminu, dlatego nie rozumiem decyzji o usunieciu meczu z Ligi. To ,że mało osób przewidziało wynik jest tylko pozytywnym podsumowaniem tego meczu, bo dodaje uroku całej Lidze. Prosze o wyjasnienie przyczyny usuniecia wyniku tego meczu z Ligi.
JANUSZEKEL
 
G 0

gocki

Użytkownik
co za bezsens, cieszylem sie ze trafilem wynik meczu rumunia-polska mimo ze malo osob trafilo a tera patrze a mecz zostal usuniety ;/ a w czolowce 2 punkty mogą decydowac o miejscu ktore sie zajmie w koncowej klasyfikacji, no ale coz, jak pech to pech;/
 
Do góry Bottom