>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na jakiej zasadzie przyznawane są nagrody - jest losowanie czy po prostu osoba z największym obrotem w trakcie trwania konkursu otrzyma nagrodę za pierwsze miejsce ?

Ponadto czy do aktywności zalicza się także poker czy tylko zakłady bukmacherskie ?
Osoby, które zrobią największy obrót w zakładach sportowych (kasyna i poker odpadają) mają szanse na dodatkowe upominki.

Czy można gdzieś przeglądać aktualne wyniki najlepszych graczy na Betway...? Pytam o ten dodatkowy bonus w Lidze...
Nie ma takiej listy. Wynik zostaną podane dopiero po zakończeniu konkursu

mam małe pytanie o której w poniedziałki są podawane nowe mecze!!
Wszystko jest już wprowadzone do konsoli. Możecie śmiało typować 2 kolejkę.
 
chrriiss 0

chrriiss

Użytkownik
BARDZO WAŻNE!! Warunkiem udziału w konkursie, jest posiadanie konta gracza w Betway.com w momencie przyłączenia się do zabawy - jest to konieczny warunek do otrzymania ewentualnej nagrody na koniec zabawy.
Witam, rozumiem, że chociaż mam stare konto z poprzedniej edycji &quot;Ligi Typerow&quot; a nie mialem konta na Betway.com, które założyłem dopiero dzisiaj to: &quot;moment przyłączenia się do zabawy&quot; oznacza czas kiedy oddam pierwsze typy w obecnej edycji czyli jutro?
Pozdrawiam.
 
P 0

pepe171977

Użytkownik
cześć
ja mam jedna propozycję do ligi typerów ale to tylko propozycja nie wiem jakby sie na to zapatrywał moderator ligi typerów .
chodzi mi o to żeby wprowadzic trzy punktową skalę oceniania
3 punkty za trafiony wynik
2 punkty za trafiona różnicę bramek np.wynik był 1:2 a ktoś wytypował 2:3
i 1 punkt za trafionego zwycięzcę
ale to tylko propozycja jak to widzicie?? pozdro
 
G 0

gocki

Użytkownik
Według mnie dobrze jest tak jak jest teraz
Mam nadzieje ze tego nie zmienicie, bo punktacja jest bardzo dobra, bo jak by byly 3 pkt za wynik to ktos by trafil o wiele mnie meczy od innych a by mnial szczescie i by trafil kilka wynikow i by mial najwiecej pkt mimo ze trafil by tylko kilka meczy...
Ale to zamotlałem :grin:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tak, zamotałeś ???? Ale zgadzam się z Tobą i pewnie admin dobrze o tym wie, że ten system jest okay ;)

3 pkt odpada, poza tym byłoby więcej liczenia, kalkulowania i mataczenia :p

Pozdro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja na forum znalazłem w minuty strona 3
F- to są bramki strzelone
A- bramki stracone
RB- różnica bramek
M -to ilość meczy
W to dokładne wyniki trafione
R to wynik dobry lecz nie dokładny
P nietrafione
pozdrawiam nastepnym razem poszukaj na poprzednich stronach.
 
Do góry Bottom