>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
R 61,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Mam takie pytanie - podałem typ, zapomniałem podać z jakim kursem. Jak mam rozliczyć takie zdarzenie? Typ na szczęście wszedł, więc będzie to ze stratą dla mnie, jeśli zostanie uznany za nieważny.

// Jeżeli przed meczem nie poprawiłeś to typ jest nieważny.
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o poprawę oraz dodanie moich typów od bukmachera:

Bułgaria - Włochy 1:3
#62) Włochy @1.43

Łotwa - Słowacja 1:3
#63)1.drużyna poniżej 96,5pkt @1.56

Macedonia Północna - Hiszpania 1:3
#64)2.drużyna poniżej 98,5pkt @1.48

Portugalia - Serbia 0:3
#65)3.set 1(+6,5pkt) @1.53
#66)1(+19,5pkt) @1.60

Niemcy - Francja 1:3
#67) powyżej 172,5pkt @1.51
#68) 2.drużyna poniżej 98,5pkt @1.47

Słowenia - Białoruś 3:1

Turcja - Holandia 3:1
#69) 2.drużyna poniżej 98,5pkt @1.52

Polska - Belgia 3:0
#70) 2 (+18,5pkt) @1.40
#71) DW 3:0 @1.79


Link do postu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/grupa-c.163050/post-7045463

// Poprawione
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Chciałbym poprawic wynik Polska -Belgia z 0:3 na 3:0

//Poprawiono
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W grupie A - alwex - prosił bym abyś zaczął rozliczać swoje typy.
W Grupie B - katherinna, main1991, maarcin14, ukasher - nie rozliczyliście ani 1 swojego typu. Succesfull brakuje Ci rozliczenia z 1 dnia ze swoich typów bo policzyłem, że podliczonych masz 38 typów a podanych masz 62 czyli 24 typy niepodliczone.

Grupę C i D dopiero będę sprawdzał.

Sam nie jestem w stanie rozliczyć każdemu po 70-80 swoich typów bo to zajęło by mi kilka dni... A zgłaszając się do konkursu akceptowaliście regulamin w którym jest napisane " 7. Typy konkursowe należy samemu sobie rozliczać przez opcję cytuj. "
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tabela jest już zrobiona, jeśli widzicie gdzieś jakieś błędy - zgłaszajcie bo przyznam szczerze troszkę tego było do podliczenia -
Oczywiście osoby, które albo nie podawały typów albo nie rozliczały typów mają po 0 punktów - mają czas aby rozliczyć.

Informacyjnie:

Faza grupowa kończy się 09.09 (Czwartek) a 11.09 są już mecze 1/8 finału więc maksymalnie do 10.09 do godziny 19:00 proszę rozliczać swoje typy abym dał radę ogarnąć wieczorem tabelę i aby podać już pary w 1/8 finału - wiem, że jest mało czasu no ale niestety ja też nie mam za dużo czasu aby to wszystko poogarniać
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
U mnie wg moim obliczeń powinien być 1 pkt więcej. Niby nie wiele ale jakby czasem zabrakło bo rywalizacja wyrównana 😉 Podsumowanie za poszczególne dni: 1,56 4,40 22,62 3,63 7,50 = 29,33

// Faktycznie, już poprawione - Sorry za błąd :)
Uwzględnione w tabeli ale podam ją już przy następnej okazji :)
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
A 131

alwex

Użytkownik
No rozliczyłem w końcu te swoje typy... Widzę, że jestem po poniedziałku na pierwszym miejscu w grupie A i cieszę się bardzo, ale wygląda na to że pomyliłeś się Zibi w obliczeniach. Mi wyszło, że po poniedziałku i 22-ch typach miałem 69,26 pkt, czyli o równe 20 pkt mniej. Wygląda na to, że 2 razy jakoś dodałeś mi poniedziałkowe punkty, bo wtedy akurat równe 20 pkt zdobyłem. Ułamki się zgadzają, więc raczej na 100% tutaj jest pies pogrzebany i nie będę tego wszystkiego już sprawdzał, bo mi się po prostu nie chce... Odejmij mi te 20 pkt przy najbliższej okazji.

// Poprawione
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
Otrzymane punkty reputacji: +25
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
proszę o dodanie kuponu do postu


//Dodałem
 

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez zibi16:
djkruko 80,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Ja mam wrażenie że nie wszyscy odejmują sobie punkty za nietrafiony typ. U kilku osób ewidentnie przy podliczeniu są brane tylko typy trafione, nie trafione są tylko pomijane a miały być odejmowane. Wyjątkiem miały być tylko typy dodatkowe

// Jeżeli widzisz gdzieś konkretnie źle podliczone punkty to daj mi znać. Ja nie jestem w stanie sprawdzić i podliczyć wszystkich i każdemu typów. Mam remont w mieszkaniu i naprawdę nie mam możliwości sam sprawdzić.
No ale z drugiej strony miałem nadzieję, że każdy jest uczciwy i dobrze rozliczy swoje typy
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale zapomniałem wcześniej dodawać sobie po 1 pkt za trafiony typ ale zły dokładny wynik meczu... i tak oto w następujących typach brakuje mi odpowiednio punktów:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/grupa-d.163051/page-4#post-7045267
Turcja - Hiszpania 1 pkt

Czechy - Bułgaria 1 pkt
Rosja - Finlandia 1 pkt
Grecja - Polska 1 pkt

Bułgaria - Włochy 1 pkt
Turcja - Holandia 1 pkt

Łącznie dodałem sobie o 6 pkt za mało za wcześniejsze kolejki. W kolejnych spotkaniach już poprawnie rozliczałem trafiony typ (ale nie wynik) na + 1 pkt. Przepraszam za zamieszanie

//Poprawione
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
Do góry Bottom