>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Pytania, propozycje, zgłaszanie błędów

maarcin14 812,3K

maarcin14

Użytkownik
czy dodatkowy dokładny wynik można podawać do każdego meczu bez własnych typów czy tylko do tych do których podałem jakiś podstawowy typ ?

// Można do każdego - nie trzeba podawać własnych
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
S 12,9K

severin

Użytkownik
Grupa C moje typy na jutro zostały połączone z postem sumującym punkty za wczoraj. Nie będzie problemu?

// Nie będzie problemu byle dobrze rozliczyć i podsumować i następne już od następnego postu będzie czytelniej
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
S 198

stasiu2705

Użytkownik
Proszę o usuniecie typow z kursem ponizej 1.4 jest tam cztery .A numeracje poprawie nastepnyn razem .Bo to są moje dwie gafy ktore przoczyłem

// Poprawiłem, numerację także
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Proszę o dodanie kuponu:

Link do postu:

// Dodałem
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie pamiętajmy, że jak mamy kurs 1,80 i nam nie wejdzie to mamy 1,80 a nie 0,80 tak samo jak nam wejdzie mamy 1,80 bo widzę, że kilka osób robi takie błędy
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik

Nie wiem jak to policzyłem ale powinno być 2,83 pkt. Przepraszam za pomyłkę

// Poprawione
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Chciałbym dopytać o kwestię kuponu i analizy bo w regulaminie mamy ze można dodać raz na kolejkę czyli czy dobrze rozumiem że raz na fazę grupową, raz na 1/8 , 1/4 itd.??

A tak na marginesie mam wątpliwość czy wszystkie kursy w konkursie pochodzą z Fortuny nie chciałbym tu nikogo wskazywać palcem nie analizuje wszystkich wpadł mi w oko jeden z typów na dzisiejszy mecz Belgia - Portugalia. Niech każdy sam zweryfikuje swoje typy proponuję.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Proszę o poprawienie mojego podsumowania z 2.09. Moje pkt to 7,97, a łączny bilans to 7.
Sorki za błąd

// To podaj link
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Chciałbym dopytać o kwestię kuponu i analizy bo w regulaminie mamy ze można dodać raz na kolejkę czyli czy dobrze rozumiem że raz na fazę grupową, raz na 1/8 , 1/4 itd.??

A tak na marginesie mam wątpliwość czy wszystkie kursy w konkursie pochodzą z Fortuny nie chciałbym tu nikogo wskazywać palcem nie analizuje wszystkich wpadł mi w oko jeden z typów na dzisiejszy mecz Belgia - Portugalia. Niech każdy sam zweryfikuje swoje typy proponuję.
Nie. Ja rozumiem to tak ze Raz na kolejke to ze druzyny graja pierwsze spotkania nie wazne kiedy pozniej drugie itp każda druzyna rozgrywa 5 meczy w fazie grupowej czyli 5 analiz. Np
Robimy analize dla 1 spotkania Polski np z Portugalia to inne pierwsze rozegrane spotkania juz sie nie zaliczają
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dokładnie tak, raz na kolejkę a mamy 5 kolejek więc max 5 analiz i 5 kuponów.

Co do kursów to ja nie jestem w stanie sprawdzić każdego kursu... Kto ma konkretny typ i kurs proszę podać.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Proszę o poprawienie mojego podsumowania z 2.09. Moje pkt to 7,97, a łączny bilans to 7.
Sorki za błąd

// To podaj link

// Poprawione
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
Poproszę o usunięcie analizy i kuponu z posta, ponieważ grałem już analizę i kupon na 1 kolejkę.

// Usunąłem
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
S 198

stasiu2705

Użytkownik
Proszę o usuniecie jednego postu i zrobienie małych poprawek bo plusów mi źle podało przy dokladnych wynikach i razem gdzies i wklejilo do postu

// Usunąłem 1 post.
 
Ostatnio zmieniony przez zibi16:
Do góry Bottom