>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

A 709

arkadiuszch

Użytkownik
nagrody zostaną dopisane po konkursie. Nie pisać do supportu bo to nie ma sensu.
Jak długo mamy czekać na depozyty? Kasa jest pewna już na tym etapie konkursu, a Wy dalej nie robicie depozytów...
Ostateczny czas jest do jutra, godziny 22:00 na depozyt.
Co to za roznica czy jest teraz depozyt czy bedzie w dniu zakonczenia konkursu skoro i tak dopiero wtedy bedzie wyslana lista.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Takie wymagania sponsora i tyle. Co to za problem,że kase wpłacicie już teraz? O ile się dobrze orientuję wpłata jest tam dowolna więc przykładowo takie 5zł nikogo chyba nie zbawi?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziś odpadłem. Konkurs fajny - jak to zwykle bywa z tą formą konkursu, spoko nagrody, fajna rywalizacja, ale...
Jak można liczyć ⛔ 100 pkt za brak numeru kuponu ? To jest absurd. U mnie taka sytuacja ustawiła pojedynek. Zapomniałem dodać nr kuponu i posprzatane...Nie musze dodawac, że oczywiście typy trafione.
Naprawde szczerze rozumiem
- ⛔ 100 pkt za brak bukmachera - w końcu to sponsor nagród i dla niego reklama
- ⛔ 100 pkt za takie same typy jak przeciwnik - wiadoma sprawa
- ⛔ 100 pkt za podanie innych kursów niz u bukmachera
ale ⛔ 100 pkt za brak nr kuponu ? To juz jest absurd i proponowałbym jednak w przyszłych edycjach o tym pomysleć, bo taka pierdoła, a może bezsensownie wpłynąc na całą rywalizację.
Pozdrawiam i dzięki dla pestki za organizację.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
to sie nazywa fair play ???? ? czy robienie kogos w bambuko? ???? juz nie wspominajac ze za rejestracje do innego buka w konkusle dostalo sie 25pkt to jest absurd ???? no ale..nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
No to klops. Widzę, że user już w poprzednich etapach podawał kursy niższe niż 1,40. Dlaczego żaden z jego przeciwnikównie nie zareagował?
Sprawa zostanie przedyskutowana w gronie administratorów i moderatorów.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kolejna edycja już za nami, tak więc czas na małe podsumowanie.
Na początku chciałem wszystkim podziękować za udział w konkursie, szczególnie Benkowi, który to ogarnął pary 1/32 gdy ja byłem za granicą. Mam nadzieję, że konkurs był sprawnie przeprowadzony i nie macie większych zastrzeżeń. Przed następną edycją planuję małą edycję regulaminu ( o ile organizatorzy się zgodzą ???? ) dotyczącą edycji postów tak by nie było takich sytuacji jak w lub wcześniejszych edycjach konkursowych.
Dobra a teraz czas na pierwszą czwórkę:
1. porugalia
2. Darg
3. pestka7
4. nbd
W imieniu całej administracji Forum Bukmacherskiego - GRATULUJEMY :!:
Do zobaczenia (mam nadzieję) w przyszłej edycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Przed następną edycją planuję małą edycję regulaminu ( o ile organizatorzy się zgodzą ) dotyczącą edycji postów tak by nie było takich sytuacji jak w lub wcześniejszych edycjach konkursowych.
Przede wszystkim numery kuponów - patologiczny punkt regulaminu :]
 
baziu 162

baziu

Użytkownik
NAGRODY:
1 miejsce - 350zł
2 miejsce - 300zł
3 miejsce - 250zł
4 miejsce - 200zł
5 miejsce - 125zł
6 miejsce - 125zł
7 miejsce - 125zł
8 miejsce - 125zł
9 - 16 miejsce - 50zł
17 -32 miejsce - 25zł
Osoba, która uzyska najlepszy bilans (liczą się wszystkie rundy) - 100zł
Nie chciałbym się wtrącać, ale przydałoby się spisać wszystkich trzydziestu-dwóch zwycięzców, bowiem nie każdy zdaje sobie sprawę że coś ugrał. Ja odpadłem w 1/16 więc rozumiem że zająłem jedno z miejsc 17-32 a więc przysługuje mi nagroda (a w ogóle się jej nie spodziewałem).
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Mam pytanko, gdzie można zgłaszać swoje wyniki w walce o najlepszy bilans.
Moje osiągnięcie to ✅ 1094 w 1/64 w parze 39.mkr - Valverde.
 
Do góry Bottom