>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Typy raz podane nie ulegną zmianie :!:
Jeżeli trzymamy się regulaminu to się go trzymamy bo inni też będą mieli pretensje. A jakie? A no takie ,że dostawali ⛔ 100 za brak numeru kuponu ,albo inne bzdety.Ty złamałeś tych podpunktów kilka:
6. Typy/kupon należy podać min 5 minut przed rozpoczęciem (pierwszego) spotkania. Złamanie tego punktu = -100j za dany kupon.
9. Zakaz zmiany typów/kuponów. Post raz wysłany nie ulegnie zmianie. Proszę o rozważne wysyłanie postów.
11. Typy/kupony podliczamy sobie sami. Nie ma edycji postów, każdy post w przypadku podliczania należny napisać poprzez cytowanie i napisać bilans danego kuponu/typu (jeśli nie weszło -100j i bilans łączny zagranych kuponów/typów). Tak samo gdy kupon/typ wszedł, podajemy bilans kuponu oraz łączny. Bilans musi zostać podliczony do godziny 24 w niedzielę.
Typy, których czas zakończenia nie jest jasny podajesz na własną odpowiedzialność Jeśli spotkanie nie zakończy się przed 24:00 kupon zostaje rozliczony na minus.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
bardzo proszę o wpisanie nr pary w moich postach (kupony nr 1, i nr 2)

Para: 1. Arturro100 - czarnob

10. Każdy post musi zawierać:
# Numer pary oraz kto z kim rywalizuje
# numer kuponu/typu
# zdarzenie, typ,
# kurs oraz w przypadku zakładów kombinacyjnych AKO
# Bukmachera, z oferty którego korzystamy, czyli Oddsring.com.
# Cytaty z podliczeniem w przypadku bukmachera nie wypełniają tego pktu.
# Brak któregoś z ww.podpunktów = -100j
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
nie ukrywam ,że regulamin jest restrykcyjny na takim wysokim poziomie , powinno być chociaz 5 minut na edycję. Nie każdy ma pełną koncentrację i nie od niego to w pełni zależy............. ale co tutaj zdrowemu byczkowi tłumaczyć
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f429/1-8-pary-1-4-a-97226-2.html#post3926150

Ehh, nie wierzę, jestem zmęczony i nie zauważyłem, że przeciwnik również podał typ na Bełchatów. Jeśli jest to możliwe, to proszę o usunięcie tego typu, jeśli nie, to trudno.
Co z ową sytuacją? Warto zauważyć, że posty były w niewielkim odstępie czasu i jak go pisałem, to kolega dawczan jeszcze posta nie wysłał. Proszę o szybką odpowiedź, bo nie wiem, jak stawiać ostatni kupon.
 
Do góry Bottom