>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

kasaartura 1

kasaartura

Użytkownik
Wybrałem mecze i zauważyłem że mój rywal chwile temu typował.
Było wcześniej napisane, że nie można typować podobnie, więc pytam.
Rywal dał takie typy:
1. Serbia - Słowenia: Ponad (51.5) goli | 1.90
2. Polska - Korea Płd.: Poniżej (51.5) goli | 1.85
3. Hiszpania - Chorwacja: Ponad (50.5) goli | 1.80
3. Węgry - Algieria: Ponad (51.5) goli | 1.85
Czy mogę typować tak?
1.Hiszpania v Chorwacja Zakład Handicap Chorwacja(+1) 2.10
2.Polska v Korea Płd. Łączna liczba goli Poniżej(-51.5) 1.85
3.Egipt v Australia Łączna liczba goli Ponad(+52.5) 1.75
4.Serbia - Słowenia H(0 - 0.5) Wynik pierwszej połowy - handicap Serbia 2.05
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wszystko możesz typować, tylko, że za typ numer 2 czyli under w meczu Polski dostaniesz minus, bo przecież jest to jedno i to samo.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Masz wyjaśnienie wyżej w poście Obserwatora a jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to już nie jest mój problem. Więcej pisać nie zamierzam więc daruj sobie dalsze posty. Decyzja jest jedna i nie ma podstaw by ją zmieniać. EOT
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
a niby czemu? czy over Jaszki i handicap na Polske to to samo?
tee, Panowie... przecież analiza ma być taka jak typ !
Tak, musi dotyczyć jednego ze spotkań, które zdecydowaliśmy się typować
A pytałem,czy musi być taka jak typ konkursowy.
Radomiak ma tu rację chyba, przynajmniej tak uni odpowiedziałeś ;)
Gdyby mogło być cokolwiek, to bym sobie pisał o wygranej Egiptu,Algierii itd z Australią i dostawał 50pkt za nic...
____________________________________
*analiza umieszczona w moim temacie, gdyż moderatorowi Hopkirkowi nie spodobało się coś w mojej analizie i ją usunął (lub ktoś inny), więc umieszczona jest w ww.mscu. Mam nadzieję, że opiekunowie to uznają, bo to Hopkirk dzieli i rządzi w dziale piłki ręcznej, więc nic na to nie poradzę, że nie mogę jak wszyscy inni pisać normalnie w dziale:razz:
a propos mojej dzisiejszej analizy... nic na to nie poradzę, że ktoś (Hopkirk) usunął moją analizę dotyczącą meczu Dania-Tunezja... Przywrócić jej nie mogę w tamtym dziale, więc jest w innym mscu :]
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Radomiak ma tu rację chyba, przynajmniej tak uni odpowiedziałeś ;)
Gdyby mogło być cokolwiek, to bym sobie pisał o wygranej Egiptu,Algierii itd z Australią i dostawał 50pkt za nic...
____________________________________
a propos mojej dzisiejszej analizy... nic na to nie poradzę, że ktoś (Hopkirk) usunął moją analizę dotyczącą meczu Dania-Tunezja... Przywrócić jej nie mogę w tamtym dziale, więc jest w innym mscu :]
Zobacz jakie zadałeś wówczas pytanie:
Czy musi dotyczyć jednego z meczów, który typujemy, czy może to być dowolnie wybrane zdarzenie z danego z dnia
I odpowiedziałem że owszem analiza musi dotyczyć spotkania, które typujemy ale niekoniecznie musi pokrywać się dokładnie z typem, który do konkursu zamieszczamy. Wg mnie było to wyraźnie sformułowane ale widać czytanie ze zrozumieniem też sprawia problemy.
Co do Hopkirka ja za niego nie odpowiadam a regulamin mówi jasno gdzie typ musi się znaleźć.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Co do Hopkirka ja za niego nie odpowiadam a regulamin mówi jasno gdzie typ musi się znaleźć.
To w takim razie apel do kapsztiego i adqsa - macie w mod city wyjaśnioną sytuację z moją usuniętą analizą...
Nie moja wina, że nie mogę napisać normalnie analizy, bo komuś nie podoba się linia/typ/bukmacher.
Jeśli uznacie, że moja analiza nie powinna być punktowana, to rezygnuję z konkursu, bo nie mogę w normalny sposób napisać normalnej analizy, a nie zamierzam się dalej kłócić z modem działu i zmieniać swoich typów wg jego uznania...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
tee, Panowie... przecież analiza ma być taka jak typ !



A pytałem,czy musi być taka jak typ konkursowy.

Radomiak ma tu rację chyba, przynajmniej tak uni odpowiedziałeś ;)

Gdyby mogło być cokolwiek, to bym sobie pisał o wygranej Egiptu,Algierii itd z Australią i dostawał 50pkt za nic...
____________________________________



a propos mojej dzisiejszej analizy... nic na to nie poradzę, że ktoś (Hopkirk) usunął moją analizę dotyczącą meczu Dania-Tunezja... Przywrócić jej nie mogę w tamtym dziale, więc jest w innym mscu :]

tak przynajmniej być powinno..
 
Do góry Bottom