>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f408/trzeci-dzien-1-32-17-01-a-86841.html#post3327906
Cupic spadł pomiędzy napisaniem analizy w dziale a napisaniem typów o 0.05 (wnioskuje po temacie unicaji), więc jeśli opiekunowie uznają to za zasadne, to proszę o skorygowanie kursu na 1.60, choć wg mnie podałem odpowiedni, bo taki był, gdy tworzyłem analizę :]
no ale następny po unicaji po prostu skopiował typ i tu już jest zawyżenie jakby nie patrzeć :]
hehe, jakby nie patrzeć zawyżył ;)
Tobie policzymy normalnie po 1,65 bo nie mogłeś zauważyć w trakcie pisania że kurs spadł ale już każdy kolejny post po moim będziemy liczyć po 1,6 jeśli znowu nie skorygują ofc.
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Oki niezauwarzyłem tego spadku:grin:Zmieńcie to.Nie chciało mi się pisać to skopiowałem.

Jak można to dopiszcie bilans -7

Poprawione.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
3. dzień 1/32 finału - 17.01.2013
10. AdrianZz v nbd
1. Arabia S.-Korea Płd. Arabia Saudyjska 7--&gt;5
2. Chorwacja -7 - Egipt 1.9
Oba Sportingbet
Bilans ogólny:⛔260
pojedynku;✅

Można zamienić post na taki? Nie zauważyłem że przeciwnik już zagrał na Hiszpanię... Przepraszam
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
czy mogę prosić o dodanie do moich konkursowych typów (post #46) jeszcze jednego:
4. Hiszpania - Węgry | Hiszpania -1,5 HT @ 1.60 sportingbet
dodałem niekompletny post żeby zdążyć przed 15.45 mecz Słowenii
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Moge zagrać że Polska wygra jeśli moj rywal obstawił ze Polacy wygraja 1 połowe ?? Czytałem w tym wątku i nie znalazłem jasnej odpowiedzi.

Ostatecznie uznaliśmy poprzednio że to dwa różne typy więc TAK.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
1/32 w całości podliczona, bilanse uzupełnione, podobnie jak drabinka turniejowa. Temat na I dzień rywalizacji w 1/16 założony więc zapraszam do oddawania typów.
Aha, no i proszę od tej fazy wpisywać w poście jedynie bilans aktualnie trwającego pojedynku, czyli przykładowo jutro żadnego bilansu nie podajecie, dopiero w sobotę po I dniu rywalizacji w fazie 1/16 finału. Znacząco ułatwi to i przyśpieszy podliczanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
karcze 51

karcze

Użytkownik
a co z błędem mojego rywala?
w regulaminie jest wyraźnie:
15. Wszystkie niezgłoszone błędy, niezrozumiałe posty z typami, nie przestrzeganie regulaminu i zasad konkursu będzie skutkowało uzyskaniem -100pkt
A u rywala podana jest błędna data.

Dobrze się czujesz kolego ? Co mi tu wklejasz w ogóle ? Za złą datę mam mu wkleić minusa ? Opanuj się i zamilcz bo tylko się kompromitujesz :-|
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Jakim cudem przegrałem z moim przeciwnikiem? Mogę prosić o ponowne podliczenie typów?
Ok już wszystko wiem ???? Dzięki za zażarty pojedynek nbd;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy jeśli podałęm 2 typy mogę dołożyć w osobnym poście jeszcze 1 lub 2 ? W sumie w regulaminie nie ma wzmianki o tym, że wszystko musi być w 1 poście, ale dla pewności pytam.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Pytanko mam :
istnieje możliwość zmiany typu w dniu jutrzejszym ? bo to jest trochę bezsens z tym sportingbet.
Żeby podać typ na Maquedę (podejrzewam, że jutro linia skoczy na 3.5 zanim się obudzę), to muszę na siłę wytypować 1x2 w jednym z pozostałych spotkań, bo tylko takie opcje mamy u sponsora... Jako, że typuję mecz Hiszpanów, to pozostaje mi do wyboru : całe jedno spotkanie : Serbia-Słowenia i na siłę muszę coś wytypować, bo inaczej ucieknie mi ww.typ.
wiem,wiem, mogę poczekać aż sportingbet wystawi ofertę... regulamin mówi, że nie zmieniamy, ale spytać nie zaszkodzi. może akurat góra rozpatrzy mój wniosek pozytywnie;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Oj ciężkie pytanie zadałeś... No załóżmy że istnieje taka możliwość i tak będzie ale to od razu zaznaczam, że każdy przypadek traktuje oddzielnie(to dla innych info).
 
Do góry Bottom