>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To jest logiczne że jak wygrywa 2 osoby to sie podaje dwie, a moge sie chyba wypowiadac bo to jest forum i uczestnicze w tym konkursie i to jest odpowiedni do tego dział
Dwie osoby masz podane tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f350/nagrody-4000pln-od-tobet-62704.html#post2432379 czyli w miejscu gdzie jest oficjalna lista zwycięzców danej kolejki.

I jeszcze powiem Ci, że nie, nie możesz się tu wypowiadać gdy nie masz żadnego ważnego powodu. To temat informacyjny, KONKURSOWY, tu nie piszę się z każdą głupotą i idiotycznym pytaniem, które ma na celu prowokacje, tylko w konkretnych sprawach mających jakiekolwiek znaczenie. Jeśli tak bardzo chcesz być aktywny na forum to zapraszamy do innych działów.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Przepraszam, czy ktoś z laureatów kolejek 6-10 dostał już nagrody, bo u mnie wciąż sucho?
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Wlasnie sie dowiedzialem ze podany przeze mnie mecz w lidze okregowej szczecin został odwołany czy moge podac inny typ zastepczy ?
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Post #45 - 12 - kolejka
7. Okocimski Brzesko - Motor Lublin - X @ 4,00 (II liga Zachód) - Oczywiście chodzi o II ligę wschodnią, proszę o poprawę i przepraszam za kłopot.
BB: Poprawione.
 
B 4

bulik

Użytkownik
Prośba o poprawę mojego postu.
Jest tak:
6. Nielba Wągrowiec - Energetyk ROW Rybnik 1 @ 1,90 ( III liga pomorsko-zachodniopomorska)
7. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków 1 @ 1,90 ( III liga pomorsko-zachodniopomorska)
Powinno być tak:
6. Nielba Wągrowiec - Energetyk ROW Rybnik 1 @ 1,90 ( II liga zachodnia)
7. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków 1 @ 1,90 ( II liga wschodnia)
BB: Poprawione.
Link do posta:
http://forum.bukmacherskie.com/f350/12-ostatnia-kolejka-polska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-tobet-18-11-11-21-11-11-a-67439-3.html#post2525951
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wrzuciłem końcową tabelę. W razie dopatrzenia się jakichś błędów proszę o zgłoszenie ich w tym temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
1.Co z nagrodami za kolejki 6-10 czy jakoś tak, bo chyba miały być dopisane wcześniej niż końcowe, a u mnie jej nie dostrzegam..?
2.Kto okazał się szczęśliwcem i wylosował 100 pln za typowanie we wszystkich kolejkach ?
P.S.Konkurs fajnie przeprowadzony, bez kombinowania, uczciwie, sprawnie, więc ✅ dla opiekunów;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
2.Kto okazał się szczęśliwcem i wylosował 100 pln za typowanie we wszystkich kolejkach ?
Szczerze to nie wiem.
Wklejam tutaj listę osób, które typowały we wszystkich kolejkach.

Legia
qwerty16
czilout
kaczmar123
radomiak1910
borek149
TBM
Assitalia
RADULA
Pr0Napek
krzosz1987
Beck`s
robson United xD
Obserwator (M)
aislinnek
bacikb
L Nino
bam14
Hajduk
jose_bastiano
lukkaz
Belfast Boy
KARTONIK
akomos1
Valverde
n3r0
mucios88
mm6570
enrico
mati89
46&#39;CKM
tehacjusz
johnnygangsta
dtunam
devillo
Sphinx
smietana208
zakladowa
grzeg232
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Do kogo i kiedy wysyłamy dane zwyciezców? (ranking 1-16?)
Dołaczam się do pytania + jak wygrałem ostatnia kolejke + zająłem drugie miejsce = moja wygrana 400 zł ;&gt;

Ponadto chciałbym pogratulować zwycięzcy, rzutem na tasmę doczołgałem się do drugiego miejsca.

Szczerze podziękowania dla administratorów konkursu, którzy szybko i sprawnie podliczali wszystkie wyniki, tabele.

Dzieki raz jeszcze ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Gratulacje dla zwycięzców i dla zarządzających konkursem.Bardzo sprawny i ciekawy turniej no i konkretne nagrody.Oby takich jak najwięcej!!!
 
Do góry Bottom