>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Ten konkurs organizacyjnie stoi na naprawde wysokim poziomie, już się kończy 11 kolejka, a jeszcze 10 nie podliczona :zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Ten konkurs organizacyjnie stoi na naprawde wysokim poziomie, już się kończy 11 kolejka, a jeszcze 10 nie podliczona :zoltakartka:
Nie rozumiem tych pretensji. Do tej pory wszytko przebiegało gładko. Nagle małe opóźnienie (z mojej winy, zaraz zacznę to ogarniać) i już takie posty?!
????
 
wooshoo 0

wooshoo

Użytkownik
Ach ta irlandzka krew.. :;/:
BB nie ma się co denerwować, ale co racja to racja, że organizacyjnie to jest lekka amatorka. Podliczanie typów, uaktualnianie tabeli trwa zdecydowanie zbyt długo. Naprawdę sporo jest takich zauważalnych niedociągnięć, często ze strony samych moderatorów, którzy nie stosują się do ustalonych regulaminem zasad. Chodzi o podawanie nazw lig niższych (zazwyczaj pozycje 6 i 7) Raz odejmujecie punkty, raz nie (&quot;...bo zespoły z II ligi to się ją po prostu zna..&quot;)
Nie chcę wyjść na hipokrytę, bo sam raz nie podałem nazwy ligi i poprosiłem o dopisanie. Ale tak na przyszłość, dużo bardziej profesjonalnie by to wyglądało gdyby regulaminu trzymano się sztywno.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
BB nie ma się co denerwować, ale co racja to racja, że organizacyjnie to jest lekka amatorka. Podliczanie typów, uaktualnianie tabeli trwa zdecydowanie zbyt długo.
Kolego kochany, co jest nie tak z tabelą? Aktualizacja jest co dwie kolejki, zawsze. Nie wiem więc gdzie tu jest problem.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Konkurs powoli wchodzi w decydującą fazę i fajnie by było zobaczyć położenie własne i przeciwników po każdej kolejce ale i tak szacunek dla organizatorów za podliczanie bo mi by się nie chciało tego wszystkiego robić:razz:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Konkurs powoli wchodzi w decydującą fazę i fajnie by było zobaczyć położenie własne i przeciwników po każdej kolejce ale i tak szacunek dla organizatorów za podliczanie bo mi by się nie chciało tego wszystkiego robić:razz:
W tym tygodniu, przed ostatnią kolejką będzie aktualna tabela.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
To jest logiczne że jak wygrywa 2 osoby to sie podaje dwie, a moge sie chyba wypowiadac bo to jest forum i uczestnicze w tym konkursie i to jest odpowiedni do tego dział
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
To jest logiczne że jak wygrywa 2 osoby to sie podaje dwie, a moge sie chyba wypowiadac bo to jest forum i uczestnicze w tym konkursie i to jest odpowiedni do tego dział
facet, przestań ***** szczekać, bo tego jazgotu po prostu nie da się słuchać.

Właśnie ostatnio chciałem poprosić o liczenie top5, ponieważ zawsze jestem ciekaw, ile &#39;j&#39; zabrakło mi do nagrody.
Swoją drogą, dopiero teraz zobaczyłem, że zająłem 2. miejsce w 11. kolejce.
pozytywnie !
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
facet, przestań ***** szczekać, bo tego jazgotu po prostu nie da się słuchać.

Właśnie ostatnio chciałem poprosić o liczenie top5, ponieważ zawsze jestem ciekaw, ile &#39;j&#39; zabrakło mi do nagrody.
Swoją drogą, dopiero teraz zobaczyłem, że zająłem 2. miejsce w 11. kolejce.
pozytywnie !
sorry bam ale źle podliczono mi typy tak jak pisałem ze 2 posty wyżej i to niestety ja zabieram Ci tą nagrodę ;)
 
Do góry Bottom