>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

K 127

kwoko

Użytkownik
Meldunek z trasy finału:

Kwoko +331 /5
bkt1 +264 /4
dtunam +149 /6
Lionel21 -400 /4

Decydujace dni przed nami ????
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
dzisiaj / jutro podliczę wszystko, także proszę o dłuższą chwilę cierpliwości :)

pozdr,
Baqu
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
końcowe wyniki:

1. bkt1 ✅ 536
2. Kwoko ✅ 449
3. dtunam ✅ 49
4. Lionel21 ⛔ 700
5-8. Cozmo, fox71, Obserwator (M, radomiak1910
9-16 mucios88, tomi5454, rifraf7, cień, KOMBI, n3r0, davido21, Adam2173

p.s.
Obecnie czekam na wiadomość od administratora jak się z wami ma rozliczyć, także w momencie kiedy mi odpisze, albo sam tu napisze, zostaniecie poinformowani jak &quot;odebebrać&quot; nagrody&quot;.

mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłem.

szczere gratulacje dla bkt1 :!:
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
A jaki jest górny termin przesyłania zgłoszeń?? I najwazniesze kiedy lista zostanie wysłana do Betsafe?? ;)

ja nie wiem... serio, pisz do Marcina na PW
Baqu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
&quot;Przed wypłaceniem środków należy bonus obrócić wg zasad w Betsafe&quot;

minimum 2 mecze na kuponie,
ako minimum 1.80,
minimalny kurs meczu 1.25,
3-krotny obrót

nie byłbym pewnie oni lubią zmieniać zasady w zależności od ich updobań , np ja za jakiś konkurs gdzie indziej dostałem obrot .....10x:razz:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
nie byłbym pewnie oni lubią zmieniać zasady w zależności od ich updobań , np ja za jakiś konkurs gdzie indziej dostałem obrot .....10x
no widziałem, że w różnych konkursach jest różnie... ale chyba te są &quot;standardowe&quot;. Ostatnio w giełdowym miałem takie, jak przy bonusie, czyli ww
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;Zgodnie z regulaminem promocji kwota przyznanego bonusu musi byc obrócona przynajmniej 6-krotnie w naszym serwisie bukmacherskim, zanim bedzie mozna nia dowolnie dysponowac. Pamietac przy tym nalezy, ze kazdy kupon musi zawierac przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym lacznym kursie 1.80, a najnizszy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie moze byc nizszy, niz 1.25&quot;
odpowiedź supportu...
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
&quot;Zgodnie z regulaminem promocji kwota przyznanego bonusu musi byc obrócona przynajmniej 6-krotnie w naszym serwisie bukmacherskim, zanim bedzie mozna nia dowolnie dysponowac. Pamietac przy tym nalezy, ze kazdy kupon musi zawierac przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym lacznym kursie 1.80, a najnizszy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie moze byc nizszy, niz 1.25&quot;

odpowiedź supportu...

czyli jak mówilem , tam z reguły nie jest normalnie:razz:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Lipnie, szkoda,myślałem,że 3 krotny obrót...Marcin ,może da się coś ugrać u sponsora np zmniejszenie na 3 krotny bonus?
 
Do góry Bottom