>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Kupon 1
Olympiakos Piraeus - Lottomatica Roma (+18,5) 2 @ 1,55 Bet365
Kupon 2
Olympiacos - Lottomatica RM (+17,5) 2 @ 1,9 Betsafe
Czy taki dubel przez jednego gracza jest dozwolony?
jest dozwolony, nic regulamin o tym nie mówi...
aczkolwiek prosiłbym nie podawać &quot;takiego dubla&quot; ze względów etycznych i gry fair
pozdr
Baqu
To nawiązanie do mnie? Przyznam szczerze, że dopiero teraz zauważyłem, że dałem takie zbieżne typy, serio. Farcik, że takie coś jest dozwolone. ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Może to zabrzmi głupio i paradoksalnie, ale powinniście wprowadzić zakaz podawania takich typów. Ja po prostu zapomniałem, że przy pierwszym kuponie to dałem i dlatego potem jeszcze dołożyłem jako singiel. Ale tak nie powinno być, bo jedna osoba może podać 7 takich typów zbieżnych.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To jak to jest, bo nie ogarniam, jak ja podałem typ na Kings ML, to czy mój przeciwnik może grać na Kings z handi czy nie :?:
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Działa to w obie strony. Równie dobrze te 7 typów może nie wejść i już się robi ⛔700.
No, ale jak ktoś już nie ma nic do stracenia to może liczyć na farta i takie coś zrobić, a to nie powinno być dozwolone. Więc radziłbym wprowadzić aneks do regulaminu, że nie można takich typów zbieżnych podawać, a najlepiej 1 typ na 1 mecz. ;)
 
czort 31

czort

Użytkownik
No, ale jak ktoś już nie ma nic do stracenia to może liczyć na farta i takie coś zrobić, a to nie powinno być dozwolone. Więc radziłbym wprowadzić aneks do regulaminu, że nie można takich typów zbieżnych podawać, a najlepiej 1 typ na 1 mecz. ;)
To można nazwać taktyką właśnie to jest tu super że nie muszę się martwić o to żeby wyprzedzić ponad stu przeciwników tylko obserwować jednego czuć co on zagra i po siedmiu kuponach być lepszym w końcowym AKO o 0,01 Taktyka
-----------------------------------------------------------------------------------
Wesołych spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich prowadzących konkursy na forum bukmacherskim dla wszystkich uczestników no i przede wszystkim sponsorów dzięki którym tak świetnie się bawimy. (bo nie oszukujmy się można się bawić bez nagród ale rywalizacja o marchewkę nie jest już taka fascynująca i uczestników garstka była by.)
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Do której godziny którego dnia gramy 1/32 ??
oj dawczan :)
zaczęliśmy 23.12.2010, zgodnie z regulaminem kolejka trwa 10 dni, co za tym
idzie... kończymy 1 stycznia o godzinie 19:59 ma być podliczony bilans ( też
jest to w regulaminie napisane ).
pozdr,
Baqu
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Mała pomyłka cwiartka3 post 46. Typ na Memphis ma być -6,5 pkt, zapomniałem dopisać minusa. Żeby potem nie było jakiś niedomówień ;) sorry za problem ????


ted // OK ale kurde nastepnym razem LINK
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mam takie pytanie.
Gram typ w singlu na jednym kuponie.To czy mogę ten sam typ zagrać na drugim kuponie, ale już akumulowanym ?
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Mam takie pytanie.

Gram typ w singlu na jednym kuponie.To czy mogę ten sam typ zagrać na drugim kuponie, ale już akumulowanym ?
w regulaminie nie ma nic napisane o tym ze nie wolno
aczkolwiek prosilbym jezeli mozna tak nie grać
pozdr,
Baqu
 
G 277

geryx

Użytkownik
ćwiartka 2
geryx-Qozi

#5
Toronto-Dallas poniżej 208,5 @ 1,48
Spurs-Lakers (+6,5) @1,5
aco:2,2
Bet365

w tym typie przy meczu Spurs -Lakers nie dodalem że to typ na lakers, choć niby oczywiste, poprosze o dopisanie:
2 @ 1,5

zrobione
Baqu
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
proszę o poprawę tego kuponu:

8. Obserwator (M) - snoopdogg

6 kupon:

Charlotte Bobcats - Golden State Warriors
typ: 1 ( -2.5)
kurs: 1.90

Indiana Pacers - Washington Wizards
typ: 1 ( -4.5)
kurs: 1.71

ako: 3.24
buk: bet365
podałem typ który podał mój przeciwnik. Proszę o zmianę

Indiana Pacers - Washington Wizards
typ: 1 ( -4.5)
kurs: 1.71

na :

Houston Rockets - Toronto Raptors
typ: 1 ( -5.5)
kurs: 1.54

ako: 2.92

link do kupon:

http://forum.bukmacherskie.com/f316/runda-1-32-cwiartka-nr-1-pary-1-8-a-52105-6.html#post2021412

zrobione
Baqu
 
armor 12

armor

Użytkownik
1/16
4. armor - bkt1

2 Kupon

NYK-Indiana over 209.5ptk @ 1.9
Clipers-Atlanta(-1) @ 1.9

ako:3.61

Bet365

Zapomnialem dodac ze stawiam na atlante czyli jakby mozna bylo dopisac 2 w tym zdarzeniu z gory dziekuje


ted // ok
 
armor 12

armor

Użytkownik
znow ja przepraszam;) 1/16
4. armor - bkt1

Boston(-4.5)-Minnesota 1polowa 1 @ 1.9
Charllote-Miami(-5) 1plowa 2 @ 1.9
New orleans(-3.5)-Philadelphia 1polowa 1 @ 1.9

ako:7.03

Bet365

zapomnialem dodac ze kupon 3;d


ted // ok, ale zlitujcie się i link dawajcie
 
Do góry Bottom