>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
W tym temacie wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Zanim rozpoczniesz zabawę w konkursie, koniecznie przeczytaj
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
mam załozone konto na bwin ale jeszce nie wpłacałem czy musze cos mniec wpąłcone by pozniej w razie czego odebrac nagrode?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie musisz, nagrodę otrzymasz.
Zachęcam jednak do spróbowania swoich sił w firmie Bwin. Obecnie atrakcyjny bonus od pierwszej wpłaty ;)
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Rozumiem że w tym konkursie będą tworzone pary i co runde bedzie gralo 2x mniej osob (wygrany z kazdej pary) Dobrze rozumuję? Czy najpierw grupy a potem pary?
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Przepraszam, ale nie mogę zrozumieć czy kupon w danej kolejce jest rozliczany całościowo (nie wchodzi jeden, to cały kupon &quot;out&quot;), czy liczymy tak jak np. w konkursie Orange Ekstraklasa Bwin ??
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Tu wszystko jest napisane: &#39;&#39;Rozliczenie kuponu to przemnożenie przez siebie trafionych kursów.&#39;&#39; - czego tu można nie rozumieć? Wystarczy umieć czytać :jezora:.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
czy może będzie możliwość grania dokładnego wyniku na sety?
Wszystko co moża grac jest podane w regulaminie.

Opcje obstawiania: standardowy (1, 2); handicapy (setowe i punktowe),; under/over na mecz;czy bedzie tie-break w danym mezu(TAK,NIE)

Zanim zadacie jakieś pytanie odsyłam do REGULAMINU
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
robson to co napisał rty007 to ciekawy pomysł. można troszeczke zmodyfikować regulamin w tym zakresie. Taka możliwość dodałaby większą możliwość trafienia wysokiego kursu (przy wyrównanym spotkaniu). Myslę, że można się zastanowić nad tym aspektem ????

Zapowiada się ciekawy turniej ????

Robson // No ale mi się wydaje nieco inaczej że typowanie DW to bardziej loteria aniżeli jakiekolwiek analizowanie meczu. Ten konkurs ma wyłonic najlepszych typerów a nie szczęśliwców ;)
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Można obstawiać wszystkie takie ligi jak : PLUS Liga mężczyzn i kobiet, Seria A panów, Champions League kobiet i mężczyzn.

Czy tylko te ligi mozna , czy tez inne które będą w ofercie BWin ??
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Zapisałem się do konkursu, ale nie widzę swojego nicka w żadnej z grup, pomyłka ? :jezora:

Robson// Dokladnie flamaster.;) A może wpadłbys na to że jeszcze wszystkie grupy nie zostały dodane ...
 
R 0

radk

Użytkownik
w 1 kolejce z ilu dni moga byc typy? i czy jest to jakos regulowane ze 1 kolejka konczy sie np. 23. a od 24 podajemy typy na 2 kolejke
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
moze zaczelibysmy od jutra , gdyz pierwsze spotkana LM tego tygodnia sa juz jutro?

/// tak od jutra zaczynamy, będzie można podawać typy juz jak wszystkie grupy zostaną rozlosowane (kwestia kilkudziesięciu minut)
 
Do góry Bottom