>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Przeważnie będzie tak, gdy będą zmagania w Europejskich Pucharach to kolejką będzie trwała od wtorku do czwartku ( już jutro I kolejka) a w weekend od piątku do poniedziałku.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Nadal nikt nie odp .

Można obstawiać wszystkie takie ligi jak : PLUS Liga mężczyzn i kobiet, Seria A panów, Champions League kobiet i mężczyzn.
Czy tylko te ligi mozna , czy tez inne które będą w ofercie BWin ??
&lt;!-- / message --&gt;&lt;!-- sig --&gt;
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
tylko te ligi + Puchar Cev.
Grupy już rozlosowane, można podawać typy już typy na 1 kolejkę, która trwa od wtorku do czwartku
 
H 0

howser

Użytkownik
Jeden z graczy podał już typy na pierwszą kolejkę i obstawił mecze takich lig jak koreańska, bułgarska, czeska czy grecka. W związku z tym mam pytanie czy ostatecznie ograniczamy sie do lig wymienionych w regulaminie czy można korzystać z całej oferty siatkarskiej którą znajdziemy u buków wymienionych w regulaminie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
to Unibet zaliczany ? ????
Tak zaliczany, mała nieuwaga w regulaminie ;)

A jak obie osoby z pary nie trafią swojego AKO? I rozumie że z każdą osobą rywalizujemy 1 kolejkę?
To wtedy każdy dostaje po 1pkt za remis .
Z każdą osobą gramy jeden mecz bez rewanżów.

Jeden z graczy podał już typy na pierwszą kolejkę i obstawił mecze takich lig jak koreańska, bułgarska, czeska czy grecka. W związku z tym mam pytanie czy ostatecznie ograniczamy sie do lig wymienionych w regulaminie czy można korzystać z całej oferty siatkarskiej którą znajdziemy u buków wymienionych w regulaminie.
Widac jak czytał regulamin:-| Poprostu jego typy nie zostaną zaliczone.
Typujemy te ligi które zostały podane w regulaminie + w ostatniej chwili dodany Puchar CEV.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Bo to maciek :p on nigdy nie czyta regulaminow i leci na zywiol :p hehehe
Jedyna rzecz jaka mnie wkurza w tych bukach to jest taka ze jest prawie 12 a oferty LM nadal nie ma ;/
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Można już rozpocząć typować I kolejkę, która trwa od wtorku do czwartku ! (20-22.09.2009r.)
Typy podajemy w swoich grupach !
W razie jakichkolwiek niejasności zapraszam do odpowiedniego tematu.

Witam ja bardzo często uczestniczyłem w takich konkursach , ale nie rozumiem pewnej zeczy . 1 kolejka trwa od wtorku do czwartku . To znaczy , że typy na pierwszą kolejke podajemy łacznie czyli 5 typów moze być branych z tych dni . Czy na kazdy dzień po 5 typów i wtedy będzie bilans jakiś np wynik 3:0 w pojedynku lub inny ??
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Czyli rozumiem że jeśli ktoś trafi ako zlozone z 2 meczy z kursami 1,01 a przeciwnik nie trafi choc jednego swojego typu na kuponie to ten z kuponem 1,01 otrzymuje za dana kolejkę 3pkt a drugi 0?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam ja bardzo często uczestniczyłem w takich konkursach , ale nie rozumiem pewnej zeczy . 1 kolejka trwa od wtorku do czwartku . To znaczy , że typy na pierwszą kolejke podajemy łacznie czyli 5 typów moze być branych z tych dni . Czy na kazdy dzień po 5 typów i wtedy będzie bilans jakiś np wynik 3:0 w pojedynku lub inny ??
Jest napisane 1 kolejka od 20 do 22 stycznia, jeżeli decydujesz się podac typy dzisiaj to podajesz 5 w jednym poście na te 3 dni razem. Nie ma że na każdy oddzielnie.

Czyli rozumiem że jeśli ktoś trafi ako zlozone z 2 meczy z kursami 1,01 a przeciwnik nie trafi choc jednego swojego typu na kuponie to ten z kuponem 1,01 otrzymuje za dana kolejkę 3pkt a drugi 0?
Tak o zwycięstwie decyduje wyższe trafione ako .
 
salva 22

salva

Użytkownik
czyli np. stawiam 5 meczy na jednym kuponie a siadna mi dwa to wtedy ako z dwoch meczy sie zalicza tak??
czy kupon spalony??

Robson // tak
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
i oczywiscie nadpisanie 1 kolejka.

jeszcze Ako = 15.06 przepraszam za kłopoty.. :p ucze sie ;)

Robson// zrobione, ale i tak złe typy podałeś... Czytałeś regulamin ??;&gt;
 
tomek07 0

tomek07

Użytkownik
Grupa nr 6 zapomnialem podać dat i godzin moich meczy a więc wszystkie są rozgrywane w dniu 20 stycznia
17.00 Dinamo Moskwa - Rijeka Kvig
18.00 Farmutil Piła - Colussi Sirio Perugia
18.00 Postar 064 Belgrad - RC Cannes
18.00 Metal Galati - Fakro Muszynianka Muszyna
19.30 Dela Martinus Amstelveen - Zarechie Odintsovo

Robson// Poprawione, ale uważaj jak podajesz i rob to dokładnie
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
zaraz zaraz:p tu chyba chodzi o mnie ???? czytalem regulamin ja zawsze czytalem regulamin. tylko wiesz nie moge wchodzic co godzine i patrzec az laskawy bukmacher poda oferte bo dzisiaj w nocy jeszcze jej nie bylo. wiec ok skrelscie mi pierwsza kolejke :p trudno w plecy...
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
1 kolejka

:siata: Liga Mistrzyń - Unibet - Suma punktów 1-wsze 2sety:
18-00 20.01.09 Metal Galati - MKS Muszynianka Muszyna ponad 90.5 @1.72
To zmien robsonku na sets Handicap (1.5) Muszyna -1.5 @2.40.
Under/over myslalem ze w 1s. tez sie liczy, tak w kwestii wyjasnienia.

Gutek84// Nie ma możliwości zmiany typu, w regulaminie było wyraźnie napisane &quot;under/over na mecz&quot;. Na jedną kolejkę przysługuje każdemu jeden post żadne zmiany nie wchodzą w grę
 
Do góry Bottom